Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    KaPTaNHaSaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Z750
    Alıntı ilhan YAZICI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yağ eksiltme sorunu sen düzgün kullandıksan sonra yok ama sen altındaki motoru racing gibi kulanırsan var tabi

far sorunu ise mobylet gibi düşün düzgün vitetsle kulanırsan sorun yok yeterki kullanmasını bil sorun olmaz alışmassan sorun olabilir. zamanla alışabilsin tabi.
    zenon takanlarda bu durum yok. aslında zenon takmasa bile bu tarz bir değişiklik bir anahtar yapılabilir. sadece aküden bir kablo ve o kabloya tesisatı eklemek hepsi bu
    Beni sevmeyeni ben hiç sevmem. hayat felsefem budur..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ethemm76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Yeni yılınız kutlu olsun dostlar...

Yasin, senin ev anayoldan ışıklardan İznik yoluna çıkınca sol köşeye kalan ev mi, senin motoru bi kaç kere orada gördüm. Hatta bi kere gazete dağıtmak için içeri girdiğini sandım, arkana park ettim biraz bekledim, çıkmayınca anladım ki ikamet orası sanırım. Bu arada plakanın bi tarafı çıkmıştı. Düşmesin dikkat et. Db ye bakıma gidersek güzel bi plakalık çakarlar zaten.

Düm Es konutla benim şimdiki ev arasında 35 km gidip gelmişim. Ki bilir kaç sefer attım. Acayip eşya taşıdım ama. Nalburdan aldığım kornişler, 37 ekran televizyon, resever, elektrik süpürgesi, merdiven, aspratör, bir sürü torba, vileda temizlik seti, kocalar Bide arkaya ufak bi römork gibi bi şey olsaydı mükemmel olurdu.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Herkese Yılın ilk günündeki mesajımda hayırlı sağlıklı seneler dilerim...

Dün sabah Anes Motora gittim...Sağolsun Ömer Bey...Erdal Bey ve Hakan Bey alakadar oldu...Yeni eldivenimi seçtim...tabiki HELD oldu tercihim...bu fiyata alınabilecek en kaliteli üründür...

Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

barok34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese Yılın ilk günündeki mesajımda hayırlı sağlıklı seneler dilerim...

Dün sabah Anes Motora gittim...Sağolsun Ömer Bey...Erdal Bey ve Hakan Bey alakadar oldu...Yeni eldivenimi seçtim...tabiki HELD oldu tercihim...bu fiyata alınabilecek en kaliteli üründür...

kaç lira fiyat sayın abim bu arada iyi yıllar
    Biz hepimiz, Gök ananın içinde dönen tek bir çocuğuz.

Motosikleti
    bu sileceği yağmurlu havalarda vizörü silmek için düşünmüşler...süper dimi...sol başparmağa sabitlemişler güzel düşünmüşler...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:45 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:43 ----------

50 gayme barok gardaş...

http://www.anesmotor.com.tr/store/Pr...roductId=85504
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    bu sileceği yağmurlu havalarda vizörü silmek için düşünmüşler...süper dimi...sol başparmağa sabitlemişler güzel düşünmüşler...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:45 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:43 ----------

50 gayme barok gardaş...

http://www.anesmotor.com.tr/store/Pr...roductId=85504
    evet akıllıca güle güle kullan inş

Motosikleti
    Alıntı barok34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet akıllıca güle güle kullan inş
    sağol dostum...yahu akıllı adamlar valla...bak nereye plastik sileceği sıkıştırıvermişler...inşallah zamanla aşınıp oradan delinmez...zaten kışlık..az kullanırız herhal...bu senede kış mış göremedik o da ayrı mevzu...

Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    sağol dostum...yahu akıllı adamlar valla...bak nereye plastik sileceği sıkıştırıvermişler...inşallah zamanla aşınıp oradan delinmez...zaten kışlık..az kullanırız herhal...bu senede kış mış göremedik o da ayrı mevzu...
    gerçekten bu yıl kış gelmedi gitti zaten ist dan bir fasıl kar geçiyor gelişi gidişi 1 hafta en fazla o da nazlanıp duruyor

Motosikleti
    gerçekten bu yıl kış gelmedi gitti zaten ist dan bir fasıl kar geçiyor gelişi gidişi 1 hafta en fazla o da nazlanıp duruyor
    yaz gelsede gezsek... yazında kıymeti bilinmiyor usta yav...

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    yaz gelsede gezsek... yazında kıymeti bilinmiyor usta yav...
    motorcu adam yazı beklemez abi yaz kış devam...
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Motosikleti
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorcu adam yazı beklemez abi yaz kış devam...
    sen yazı kış unut artık...asker adamın ne işi var sivil moto forumunda birader...

Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    öyle deme benim gibi kışın binmeyen çoktur sanıyorum..! kışın pek keyfi olmuyor,,

Motosikleti
    öyle deme benim gibi kışın binmeyen çoktur sanıyorum..! kışın pek keyfi olmuyor,,
    kışın tad vermiyor hacı...heleki yağmurda rezillik...yağmurlu günlerde arabalara imrenirim...ha o da var çok şükür ama illaki motorum ve hızlı ulaşım...

Motosikleti
    2 teker olsun da tahtadan olsun
    cbr125 almasaydım kesin bu motoru alacaktım,hala gözüm var vallla,yeni motor alacak arkadaşlarıma şiddetle tavsiye ediyorum,alın alın alın,,,hayırlı seneler cbf kullanacıları

Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    kışın tad vermiyor hacı...heleki yağmurda rezillik...yağmurlu günlerde arabalara imrenirim...ha o da var çok şükür ama illaki motorum ve hızlı ulaşım...
    ist içinde motordan hiç keyif alamadım henuz uzun uzun kıvrılan yollar ve olmayan trafik makuldur abi bana göre ama sen pratiklik açısından arabada giderken de motor özlemi çekiyorsun he

ethemm76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Beyler yarın evi taşıyoruz, şimdiden iş gözümde büyüyor diyebilirim. Napcaz bilmiyom, yardıma gelin. Bi ısuzu kamyon iki de adam tuttum. Bi seferde atanıyıcaz, bi kaç kez gidip gelicez. Yarın çok action olacak benim için Bide bi kaç gün uzak kalıcam herhalde forum ortamından, telefonu öbür tarafa nakil vs derken yani bi kaç gün geçicek sanıyorum.

warlike41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ethemm76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeni yılınız kutlu olsun dostlar...

Yasin, senin ev anayoldan ışıklardan İznik yoluna çıkınca sol köşeye kalan ev mi, senin motoru bi kaç kere orada gördüm. Hatta bi kere gazete dağıtmak için içeri girdiğini sandım, arkana park ettim biraz bekledim, çıkmayınca anladım ki ikamet orası sanırım. Bu arada plakanın bi tarafı çıkmıştı. Düşmesin dikkat et. Db ye bakıma gidersek güzel bi plakalık çakarlar zaten.

Düm Es konutla benim şimdiki ev arasında 35 km gidip gelmişim. Ki bilir kaç sefer attım. Acayip eşya taşıdım ama. Nalburdan aldığım kornişler, 37 ekran televizyon, resever, elektrik süpürgesi, merdiven, aspratör, bir sürü torba, vileda temizlik seti, kocalar Bide arkaya ufak bi römork gibi bi şey olsaydı mükemmel olurdu.
    hadi ya evet dogru adres abi giriym bi kahvaltı yapıyım dedim bende seni gördüm korna çaldım çaldım dumadn anayoldan gidiodun sen ben bi üst yoldaydm sizin ewn az geride gazete weriodm pimapencinin orda,sora baktm evin önüne koymusun bakndım baya ama çıkmadn sonra ereğliden dönerken baktm yoktu çagırsana abi bizde tasrz bişeyler ya ıvır zıvır,bide sizin ewe çamursuz yoldanda girebilirsn gerçi kesfetmisindir git gel =)

Beyler yarın evi taşıyoruz, şimdiden iş gözümde büyüyor diyebilirim. Napcaz bilmiyom, yardıma gelin. Bi ısuzu kamyon iki de adam tuttum. Bi seferde atanıyıcaz, bi kaç kez gidip gelicez. Yarın çok action olacak benim için Bide bi kaç gün uzak kalıcam herhalde forum ortamından, telefonu öbür tarafa nakil vs derken yani bi kaç gün geçicek sanıyorum.
    benim biradere söylim Ethem abi. Gazanfer Bilge yurdunda kalıyor. pazartesi finalleri başlıyormuş ama eğer boşsa gelir. yurttanda 5-10 arkadaşını toplar 10 dakikada atar.

ben olsam hemen gelirdim. ama bir sorayım kardeşime müsaitse hemen taşır. ev nerde yurt yakınlarında mı

warlike41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı osmaniyeli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim biradere söylim Ethem abi. Gazanfer Bilge yurdunda kalıyor. pazartesi finalleri başlıyormuş ama eğer boşsa gelir. yurttanda 5-10 arkadaşını toplar 10 dakikada atar.

ben olsam hemen gelirdim. ama bir sorayım kardeşime müsaitse hemen taşır. ev nerde yurt yakınlarında mı
    yakın ya yurttan bi mnbüs 10 dk sora orda.o kadar söledm gitmiş adam tutmus walla sen iyi düsünmüsün benmde arkadaslarm war toplardm aslında

Motosikleti
    kanka hayırlı uğurlu olsun şimdiden yeni evin...bende yarın bir arkadaşımla Çınarcığa doğru akacaktım hava güzel olursa...transit geçeyim madem...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler