Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Ethem kardeş hayırlı olsun. Allah kolaylık versin ev taşıma işinde orada olsak gelir birazda biz yardım ederdik

Bugün güzel havadan istifade edip motoru bir güzel temizledim.
    Zincirimi komple gazyağı ile temizledim.
    Jantlarım leş gibi olmuş zincir yağı sıçramış hep genelde arabadan kalan 5-40 yağ ile yağlıyordum zinciri doğal olarak sıçramadığı yer kalmamış.
    üstüne birde yağmurda kullanınca motoru. abartmıyorum yarım santimetre civarında pislik birikmiş arka zincir tarafında.

Neyse gazyağı ile bi güzel giriştim baya uğraştırdı ama tertemiz oldu.
    Sonrada bol köpüklü su ile bıcı bıcı yaptırdım

Bu arka jantın leş gibi olmasından dolayı yeni bir zincir spreyi arayışına girdim ve Mobil in sentetik zincir spreyini aldım. Resmi işte şu :

Praktikerden 17.5 liraya aldım baya büyük bi kutu gibi görünüyor.
    Bakalım ne kadar yetecek bana.

zinciri temizlik sonrası kurutup bi güzel yeni spreyle yağladım.
    Baya yapışkan bu zincir yağı. Bakalım sıçrama vs. yapacakmı ?

Varmı daha önce mobil zincir spreyi deneyen ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Ethem abi şimdi konuştum. ptesi sınavı varmış. salı da sınavı varmış bu hafta full doluyum dedi. 12 dersi var bu sene son senesi. özür diledi selamı var.

ev taşımayı bilirim 10. kattan 2 kişi eşyaları indirmiştik. kapıcı izin vermemişti kanepeyi asansörle indirmemize. kanepeleri 10 . kattan indirdiğimde parmaklarımı açamıyordum

warlike41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı AydoganX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ethem kardeş hayırlı olsun. Allah kolaylık versin ev taşıma işinde orada olsak gelir birazda biz yardım ederdik

Bugün güzel havadan istifade edip motoru bir güzel temizledim.
    Zincirimi komple gazyağı ile temizledim.
    Jantlarım leş gibi olmuş zincir yağı sıçramış hep genelde arabadan kalan 5-40 yağ ile yağlıyordum zinciri doğal olarak sıçramadığı yer kalmamış.
    üstüne birde yağmurda kullanınca motoru. abartmıyorum yarım santimetre civarında pislik birikmiş arka zincir tarafında.

Neyse gazyağı ile bi güzel giriştim baya uğraştırdı ama tertemiz oldu.
    Sonrada bol köpüklü su ile bıcı bıcı yaptırdım

Bu arka jantın leş gibi olmasından dolayı yeni bir zincir spreyi arayışına girdim ve Mobil in sentetik zincir spreyini aldım. Resmi işte şu :

Praktikerden 17.5 liraya aldım baya büyük bi kutu gibi görünüyor.
    Bakalım ne kadar yetecek bana.

zinciri temizlik sonrası kurutup bi güzel yeni spreyle yağladım.
    Baya yapışkan bu zincir yağı. Bakalım sıçrama vs. yapacakmı ?

Varmı daha önce mobil zincir spreyi deneyen ?
    bendede valvoline i var ama aynıdır sanırım yapıs yaps beyaz bişeymi

Alıntı warlike41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bendede valvoline i var ama aynıdır sanırım yapıs yaps beyaz bişeymi
    evet yapış yapış, ama renk yok gibi geldi bana yani şeffaf.

warlike41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı AydoganX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet yapış yapış, ama renk yok gibi geldi bana yani şeffaf.
    hmm benmki beyazlatıo zinciri fln,sıkarken zincirin ortasına deglde bi tur sag tarafına bi turda sol tarafına sık

Motosikleti
    transalp yavrusu
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese Yılın ilk günündeki mesajımda hayırlı sağlıklı seneler dilerim...

Dün sabah Anes Motora gittim...Sağolsun Ömer Bey...Erdal Bey ve Hakan Bey alakadar oldu...Yeni eldivenimi seçtim...tabiki HELD oldu tercihim...bu fiyata alınabilecek en kaliteli üründür...

evet artık gercekleri açıklama zamanı geldi metehan abi aslında anes motor için çalışıyo herşeyi beleş, bence motoru bile beleşe aldı

bu arada hayırlı olsun abi yeni eldivenlerin istanbula geldimi yakanı bırakmam haberin olsun banada bazı ekipmanlar lazım malum sen olunca ilgi, alaka farklı oluyo.
    İnsan olmak yetmez, yetmiyor zaten süpermen olmak lazım bazen..

Motosikleti
    cbf 150

herkese iyi seneler
    arkadaşlar sticker sorunum var yardımcı olursanız sevinirim hep mesajım aralarda kalıyor sesimi duyan olmuyor

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:53 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:51 ----------

honda yazısı ve cbf 150 yazım yok reklamcıdan çıkartayım desem boyutlarını da bulamıyorum

Alıntı eratmus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese iyi seneler
    arkadaşlar sticker sorunum var yardımcı olursanız sevinirim hep mesajım aralarda kalıyor sesimi duyan olmuyor

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:53 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:51 ----------

honda yazısı ve cbf 150 yazım yok reklamcıdan çıkartayım desem boyutlarını da bulamıyorum
    Honda servisinden de getirte bılırsın takım olarak..
    100 150 lira cıvarı olması lazım komple cbf 150 nın etıket yazısı felan. TEK SATILIYORMU BILMIYORUM.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    kanka anesmotordan sipariş veriyon hemen geliyor...bugün 2.kez gittim anese...benim elemanlar DB Motor...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    cbf 150
    Ilginize teşekkürler arkadaşlar...

Motosikleti
    15 Ocakta muayene...26 Ocakta trafik sigortası bitiyor...Yeni sene benim ve motorum için hayılara vesile oldu...

muayene ne tutar abiler...trafik sigortasına ne öderim...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Motosikleti
    2009 CBF 150 - 2007 DL650A - 2006 CBF 500
    kışın tad vermiyor hacı...heleki yağmurda rezillik...yağmurlu günlerde arabalara imrenirim...ha o da var çok şükür ama illaki motorum ve hızlı ulaşım...
    benim eldiven sana geldimi? işi hallettinmi? hiç haber de vermiyon be metehandro köftestar..
    [COLOR="Red"][B]"HEDEF" YOLUN TA KENDİSİ !!![/B][/COLOR]

muratgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik yok
    15 Ocakta muayene...26 Ocakta trafik sigortası bitiyor...Yeni sene benim ve motorum için hayılara vesile oldu...

muayene ne tutar abiler...trafik sigortasına ne öderim...
    üstad daha oncedende bahsettıgım gıbı 0 212 444 80 08 ara musterı temsılcısıne baglan ve aracım ıcın muayene randevusu alıcam deyıp ısı patlat sıra bekleme bedavaya bıde muayene ucretlerıne gelen zam ıle bırlıkte yanls hatırlıor olabılırım eskı ucretı ama 61 lıradan 65 lıraya geldını muayene ucretının sıgortada gelen zam ıle bırlıkte tahmını olarak soyluorum cunku sıstem kendısı hesaplıor 30 ila 40 lıra arasında bır fıyatın cıkacagını tahmın edıp dusunup tasınıp bol bol konusup soyluorum saygılar patron

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:58 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:56 ----------

Alıntı eratmus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese iyi seneler

arkadasım ıyı bır reklamcı tanıdıgın var ıse yok baba bana orjınal lazım deyıp hondadan almak ıstemessen gıdıp olculerını alıp sana aynısının tıpkısını rahatlıkla yapabılır ama hondanınkı gıbı 3m malzeme kunlanmazsa cabuk atabılır bılgın olsun

Motosikleti
    Alıntı AlperAy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim eldiven sana geldimi? işi hallettinmi? hiç haber de vermiyon be metehandro köftestar..
    hallettim usta... sayende agam...

akşam Alper Abiyi arıyorum diyalog şu...

Mete: Abi selamlar müsaitmisin...

Alper: Maç yapıyorum ara verdik...

Mete: Halı sahadamısın istersen sonra arayayım...

Alper: Yok Pley Steyşında maç yapıyoruz ...

Alıntı muratgün adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    üstad daha oncedende bahsettıgım gıbı 0 212 444 80 08 ara musterı temsılcısıne baglan ve aracım ıcın muayene randevusu alıcam deyıp ısı patlat sıra bekleme bedavaya bıde muayene ucretlerıne gelen zam ıle bırlıkte yanls hatırlıor olabılırım eskı ucretı ama 61 lıradan 65 lıraya geldını muayene ucretının sıgortada gelen zam ıle bırlıkte tahmını olarak soyluorum cunku sıstem kendısı hesaplıor 30 ila 40 lıra arasında bır fıyatın cıkacagını tahmın edıp dusunup tasınıp bol bol konusup soyluorum saygılar patron [COLOR="Silver"]

[)

evet o numaraları arayacağım...sihirli numaralar onlar...

motorla ilk muayenem heyecanlıyım doğal olarak anlayışla karşılayın beni...

yani kaçış yok girecek diyosun...

hocaseko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 XJ6 , 2014 MT 07 abs , 2018 cbr 650 FA
    2010 olduk...acaba cbf de bu yıl değişiklik olacak mı ki?...sanırım kimselerin haberi yok...birde cbf 125 olayı çıktı başımıza...bakalım ne olacak?
    her fırsat elinde vardı,o ise sadece milletini düşündü.....

Bruce 65 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA - CBF150> 250>...?
    Galiba becerdim foto işini işte benim motor arkasaşlar,üstündeki oğlum

hüseyin...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:51 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:45 ----------

bu da CBF125 alman honda sitesinden aldım fiyatı 2000 Euro muş...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:52 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:51 ----------

peki bu fotolar nede küçük boyutta çıkıyor???

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:22 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı Dün 23:52 ----------

şimdi tekrar baktım honda.de CBF 125 in fiyatı =2490 EURo olmuş,yani 5430 kusur TL CBF 150 den daha pahalı...

Motosikleti
    _honda cbf 250_

cbf 250 ile takas

arkadaşlar cbf 250 ile takas düşünenleriniz olursa linki bir kontrol etsin..

http://www.motosiklet.net/forum/sati...cbf-250-a.html
    [B]2006_6_kanuni seyhan 150
    2009_7_honda cbf 250
    2010_3_bütün dolmuşlar benim[/B]

Motosikleti
    HONDA - CBF150> 250>...?
    [img=http://img99.imageshack.us/img99/5460/gallerylg02.jpg]
    bir daha deniyorum galiba şimdi olucak...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:35 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:33 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:38 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:35 ----------

işte şimdi oldu,alın size honda CBF 125 Güzel bir makina aslında...dediğim gibi 2490 EURO imiş.

emrecamcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 390 '17
    CBF 125 Enjeksiyonlu bir model.Full depoyla(13lt)600 km gidiyormuş mükemmel birşey.

Motosikleti
    HONDA - CBF150> 250>...?

Bizim junior Hüseyin bulduğu her fırsatta motorun üzerinde,ilerde yamn bir motorcu olmasından korkuyorum...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 14 kullanıcı var. (0 üye ve 14 misafir)

Bu Konudaki Etiketler