Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı gezgin_33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok canım yaa ne nazara edecem... Tamam ya tamamm ne cimri adammışsın yahuu. Sanki motoru kendisinden istedikkk.. Alllahhalllaa ya

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:54 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:53 ----------

Valla varya sen bugidişle bunu da yaparsın Sonra CBF150 kullanıyom dersin. Bilmezlerki içi 125 lik..
    benim cbf 600 üm o...bağanee...

valla hacı bişey oldumu yine sıfırlarız 500 gaymeye moto blok sıfırlanıyor...bedava bence...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Beyler şu ilana bi bakıverin bakayım pls..

http://www.sahibinden.com/_cook_temi...XQQdisplayitem

gezgin_33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF-150
    Su topige bak ya. Artık motor sorunlarını biraktık iyice geyige sardık. Son zamanlarda motordan bahseden neredeyse yok.
    Dostu-Düşmanı ayırdettik ve bıraktık bir ovaya. Dedik ki, gerçekten bilmiş miyiz.
    baktık ki, kime ne etiket yapıştırmışsak doğru çıkmış..

Motosikleti
    2009 CBF 150 - 2007 DL650A - 2006 CBF 500
    Alıntı aykan adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Anlaşılan hakkaten keyfi alınmış ve temiz kullanılmış bir makina, ama 2007 model olduğundan satarken değer kaybı çok olur, alıp uzun süre kullanacaksanız olur ama 700 fazlasına 0KM almak da mümkün.
    Tabi bütçe meselesi.
    Ben olsam ya 2.000 liraya 10-20.000 arası bir motor alırım yada 0km.
    Karar sizin. (ama motor hakkaten temiz görünüyor)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:37 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:35 ----------

Su topige bak ya. Artık motor sorunlarını biraktık iyice geyige sardık. Son zamanlarda motordan bahseden neredeyse yok.
    anlaşılan motorda pek sorun yok yada kış gelince binenler azaldığı için sorun çıkmıyor...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:38 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:37 ----------

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim cbf 600 üm o...bağanee...

valla hacı bişey oldumu yine sıfırlarız 500 gaymeye moto blok sıfırlanıyor...bedava bence...
    Dayan kardeşim, sayısalı buldummu CBF600SA senindir.
    [COLOR="Red"][B]"HEDEF" YOLUN TA KENDİSİ !!![/B][/COLOR]

Motosikleti
    CBF-150
    anlaşılan motorda pek sorun yok yada kış gelince binenler azaldığı için sorun çıkmıyor... [COLOR="Silver"]

Ben yaz kış biniyorum. Subat ayında 2 yıl olacak. Motor 24.000 km ye geldi.... Ama birgun satmak istersem Km si tekrar 8-10 bin civarına gelir. (2008 modellere has bir ozellik) Sonra 2008 model 10.000 km de diye bi başlık acarım...
    Dostu-Düşmanı ayırdettik ve bıraktık bir ovaya. Dedik ki, gerçekten bilmiş miyiz.

Motosikleti

Hacı baktım fiyat çok yüksek...düşük km olmasına bi lafım yok ama ...2007 modele maksimum 2600 eder...2009 olsa bile 2900 den fazla vermem...gittin gördünmü makinayı...bi kurcala...ama adamın yanında tekere falan kalkma...

hacı benden başka pek yazan yok gibi...bende güncellemek için az geyiğe sarıyorum...2 gün sonra bakıyorum son mesaj yine benim...ben yazmayım belki değişen bişey olur insanlar yazmaya başlar...ne dersin bi deneyelimmi...

Alıntı AlperAy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hacım Uşak bileti aldım 47 bilyon bayıldım ve tembellik yüzünden gitmedim...Aklında olsun...Ama Perşembe Akşamı Kurtlar Vadisi var Cumada kızımla takılıcam aklında olsun...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

ethemm76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.

Fiyat 2007 model için oldukça yüksek. Ayrıca hiç aksaesuar da yok, çanta koruma demiri vs bişeyler alsan 200-250 de bunlar eder. Alım satım derken maliyet yükselir. Aksesuarsız 3-5 bin km de motora 3100 tl verebilecek ekonomin varsa aynı paraya 2009 modelde bulunabilir diye düşünüyorum. En azından servis bakımlı bişey denk gelirse garanti kapsamında motor sahibi olmuş olursun. Ayrıca bu motorun sanırım bu sene içinde muayenesi var. Oda ne kadar tutacak bilmiyorum ama ayrıca bi maliyet olucak. Aynı km değerlerinde 2009 model denk olursa 3100 tl verilebilir.

Motosikleti

Kanka gel bureadan nakit 4000 gaymeye sıfır cbf al evine dön...ne dersin...

sıfır asla tavsiye etmem ama madem 3500 ü gözden çıkardın...evine dön yuvana dön cbf al...

cbf sweet cbf...

Motosikleti
    CBF-150
    Hacı baktım fiyat çok yüksek...düşük km olmasına bi lafım yok ama ...2007 modele maksimum 2600 eder...2009 olsa bile 2900 den fazla vermem...gittin gördünmü makinayı...bi kurcala...ama adamın yanında tekere falan kalkma...

hacı benden başka pek yazan yok gibi...bende güncellemek için az geyiğe sarıyorum...2 gün sonra bakıyorum son mesaj yine benim...ben yazmayım belki değişen bişey olur insanlar yazmaya başlar...ne dersin bi deneyelimmi...

Hacım Uşak bileti aldım 47 bilyon bayıldım ve tembellik yüzünden gitmedim...Aklında olsun...Ama Perşembe Akşamı Kurtlar Vadisi var Cumada kızımla takılıcam aklında olsun...
    Yaz kardeşim yaz. Butun sorunlarını yaz. Sonra herkes "aaa bu benim moturdada oluyor,, Ayını gecen gun benim başıma da geldii" cevapları gelmeye başlar..

Motosikleti
    Yaz kardeşim yaz. Butun sorunlarını yaz. Sonra herkes "aaa bu benim moturdada oluyor,, Ayını gecen gun benim başıma da geldii" cevapları gelmeye başlar..
    anladığım kadarıyla il gelen partiler nanaydı...2007 modeller sorunluydu...ama sonraki partilerde düzeldi bu detaylar...

Motosikleti
    CBF250
    anladığım kadarıyla il gelen partiler nanaydı...2007 modeller sorunluydu...ama sonraki partilerde düzeldi bu detaylar...
    Abi nedir bu CBF tutkun değiştir şu makineyi CC yükselt artık. Motor altında fare gibi kalıyor.. CBF 600 lazım abi sana kıy şu parana )
    Tvs Apache '09 , Piaggio X9 250 '05 , Yamaha XT600 '94 , Honda CBF150 '11

Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Nazar değmesin motörlerimize de, sorunları paylaşmak yerine gezi yazılarımızı, maceralarımızı yazalım Geçen evde su bitmiş, memba suyu, telefon ettim. Yeni adresim şu dedim, elemanlar adresi bulamamış suyu getiremediler. Attım boş damacanayı kappaya, çarşıya gittim. 20 kg su damacanasını 35 kappaya koydum. Tabi tam kapnmadı. bağaj lastiği ile bağladım Dükkandan (Abi bagaj kırılmasın) dediler. Yok yaw bişey olmaz dedim. 20 kg suyu eve kadar getirdim. Gözönü sevdiğiminin çantası be Ama bağaj sonuçta motorun en uç arka noktası yani ağırlık merkesinden çok uzak. Bu yüzden gidon ağırlaştığını ve kontrolün biraz zorlaştığını hissetmiştim

Motosikleti
    Alıntı _UnReaL_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi nedir bu CBF tutkun değiştir şu makineyi CC yükselt artık. Motor altında fare gibi kalıyor.. CBF 600 lazım abi sana kıy şu parana )
    kes len çapsız ...apaçiyle gezdiğin günleri hatırla...İtalyan makinayla gezersin Teşvikiyede sosyete çocuğu...de get topacına...

Alıntı ethemm76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nazar değmesin motörlerimize de, sorunları paylaşmak yerine gezi yazılarımızı, maceralarımızı yazalım Geçen evde su bitmiş, memba suyu, telefon ettim. Yeni adresim şu dedim, elemanlar adresi bulamamış suyu getiremediler. Attım boş damacanayı kappaya, çarşıya gittim. 20 kg su damacanasını 35 kappaya koydum. Tabi tam kapnmadı. bağaj lastiği ile bağladım Dükkandan (Abi bagaj kırılmasın) dediler. Yok yaw bişey olmaz dedim. 20 kg suyu eve kadar getirdim. Gözönü sevdiğiminin çantası be Ama bağaj sonuçta motorun en uç arka noktası yani ağırlık merkesinden çok uzak. Bu yüzden gidon ağırlaştığını ve kontrolün biraz zorlaştığını hissetmiştim

yuh kanka nettin ya..Kappa çantaya yapılırmı bu zulüm...kendini az geriye atacanselenin uc kısmına damacanayı koyacan...kırılsaydı o bir daha hayatta kullanamazsın...150 lira haybeye bayılırsın...

Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Geçenlerde İzmit ten bi Kurye gelmiş Karamürsel' e, siyah cbf 2007 model 57 bin km de, motor işlem görmemiş. Debriyaj balatası bile orjinalmiş, daha sibop ayarı dahi yapılmadı dedi, ne derece doğru bilmiyorum ama ilginç geldi. 57 bini görünce sordum. Bu
    işin yani bu gibi yüksek km leri sorunsuz görmenin sırrı ne dedim. Aynen üstüne basa basa şu iki maddeyi söyledi.

1- Motorunu sadece SEN kullan.
    2- Hor kullanma. Senelerce sorunsuz binersin.

Adam 44 yaşındaymış mış, bir an benden genç olduğunu sandım inanın.. Ama değilmiş
    Şu motor işine gönül verenler. senelerini verenler inanın ilerki senelerde de bedenen ve ruhen çok çok sağlılklı oluyorlar. Belkide bu, yani yaptığımız, yaşantımızın içinde aktif olarak motosiklet kullanmak güzel bi spor.

Motosikleti
    CBF250
    [QUOTE=mete_han;1927051]kes len çapsız ...apaçiyle gezdiğin günleri hatırla...İtalyan makinayla gezersin Teşvikiyede sosyete çocuğu...de get topacına...

Çok kırıldım abi italyana biniyoruz diye kınıyorsun
    Tvs Apache '09 , Piaggio X9 250 '05 , Yamaha XT600 '94 , Honda CBF150 '11

Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    yuh kanka nettin ya..Kappa çantaya yapılırmı bu zulüm...kendini az geriye atacanselenin uc kısmına damacanayı koyacan...kırılsaydı o bir daha hayatta kullanamazsın...150 lira haybeye bayılırsın...
    Doğru diyon Çantanın hemen önüne, artçının oturduğu yere koyucak çantaya dayayıp ahtopotla bağlamak daha sağlıklı olurdsu ama, bi dahaki sefere işim düşürse böyle yapıcam. Ama su firması değiştirdim. Şimdiki firma adresimi biliyormuş. Herhalde bi daha motorla su taşımam gerekmiyecek

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Alıntı AlperAy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anlaşılan hakkaten keyfi alınmış ve temiz kullanılmış bir makina, ama 2007 model olduğundan satarken değer kaybı çok olur, alıp uzun süre kullanacaksanız olur ama 700 fazlasına 0KM almak da mümkün.
    Tabi bütçe meselesi.
    Ben olsam ya 2.000 liraya 10-20.000 arası bir motor alırım yada 0km.
    Karar sizin. (ama motor hakkaten temiz görünüyor)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:37 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:35 ----------

anlaşılan motorda pek sorun yok yada kış gelince binenler azaldığı için sorun çıkmıyor...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:38 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:37 ----------

Alper ustad ,haklısınız fiyat fazla zaten makinayıda gidip görmedim ama 0 km sini almak daha mantıklı geliyor banada 2007 de 0 km almıştım 14000 km de satmıştım 2200 tl ye vermiştim motoru ozaman fazla gibi...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:10 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:08 ----------

abi 0 alıcaz gaiba ama almadan bi gideyim sahibine bi ziyaret edeyim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:11 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:10 ----------

Alıntı ethemm76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fiyat 2007 model için oldukça yüksek. Ayrıca hiç aksaesuar da yok, çanta koruma demiri vs bişeyler alsan 200-250 de bunlar eder. Alım satım derken maliyet yükselir. Aksesuarsız 3-5 bin km de motora 3100 tl verebilecek ekonomin varsa aynı paraya 2009 modelde bulunabilir diye düşünüyorum. En azından servis bakımlı bişey denk gelirse garanti kapsamında motor sahibi olmuş olursun. Ayrıca bu motorun sanırım bu sene içinde muayenesi var. Oda ne kadar tutacak bilmiyorum ama ayrıca bi maliyet olucak. Aynı km değerlerinde 2009 model denk olursa 3100 tl verilebilir.
    Ethem kardeşim, haklısın iyi oldu danıştığım size eski bi cbf ci olarak

warlike41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    slm herkese. Ethem abi geçen gördüğün bende değildim dayımın oğluda değil,büyük ihtimal bitane daha çocuk war cbf 150lili onu görmsndür bu arada geçen c.tesi çok niyetlenmistm dbye gitmeye hatta ewe geldm hazrlandm çıkmak üzereydm telefon geldi aksam çekim war diye (fotorafcılık yapıyrm) öle vazgeçtm.bu haftasonu giderm diodm parları harcadm :D yeni çizme aldm sizinlede paylasaym benm çok hosuma gitti hatta su havalarda giymeye kıyamıorm :D bakalm sizde begenicekmisinz

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    CBF de hangi rengi secmeli? Kullanım kolaylığı olarak hangisi daha iyidir? Renkler ve zevkler tartışılmaz ama sizin fikriniz ne benim gönlüm siyahta acıkcası ama cok titiz olmak gerekcek sanirin.
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Alıntı warlike41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm herkese. Ethem abi geçen gördüğün bende değildim dayımın oğluda değil,büyük ihtimal bitane daha çocuk war cbf 150lili onu görmsndür bu arada geçen c.tesi çok niyetlenmistm dbye gitmeye hatta ewe geldm hazrlandm çıkmak üzereydm telefon geldi aksam çekim war diye (fotorafcılık yapıyrm) öle vazgeçtm.bu haftasonu giderm diodm parları harcadm :D yeni çizme aldm sizinlede paylasaym benm çok hosuma gitti hatta su havalarda giymeye kıyamıorm :D bakalm sizde begenicekmisinz
    İyi günlerde kullan, ne kadara aldın ? Gayet kaliteli bi şeye benziyor.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:47 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:43 ----------

Alıntı zenon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CBF de hangi rengi secmeli? Kullanım kolaylığı olarak hangisi daha iyidir? Renkler ve zevkler tartışılmaz ama sizin fikriniz ne benim gönlüm siyahta acıkcası ama cok titiz olmak gerekcek sanirin.
    Siyah renk kiri çok fazla belli ediyor, motor az bile kirli olsu çok kötü görünüyor, siyah motoru temiz tutmak ve (way cam gibi be) diyebilmek için adam gibi temizlemen lazım. Ama kırmızı böyle değil. Temiz tutmak, veya en azından böyle hissetmek daha kolay. Gece fark edilmek, görünür olmak açısından da kırmızı bence daha iyi gibi. Hoş tabi gece görünmüyoruz ama karanlıkta kırmızı farkedilmek açısından sanki daha iyi olur gibi düşünüyorum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler