Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kuba Motor Superlight 200

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ofius - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Superlight 200
    Alıntı canneerr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben sıfır almıştım motosikleti üzerindeki orijinal lastiklerde cordial yazıyordu.. Dolayısıyla evet orijinal lastikleridir, onları değiştirin hocam, kuru zeminde pek bir anlaşılmıyor tehlikesi ama sudan geçince yeri öptürebilir..
    Eyvallah dostum hemen değişeceğim ancak boyutlari kücultmek istemiyorum. Boyutları ayni kalmak koşuluyla sava (yeni adı mitas) metzeler veya herhangi bir lastik markasi kullanıp öneren var mi acaba?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Arkadaşlar motorumu satıyorum: http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...6032714/detay/

Fiyat nasıl sizce? Yüksek mi yazmışım?
    A.ŞIK bunu beğendi.

Ofius - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Superlight 200
    Umarım kısa sürede satarsın dostum bir sey soracagim musade edersen onceden yazmissan gozumden kacmis olabilir. Sisleri nerden aldın? Ve onlari nereye monte ettin?

Fiyat konusunda da ben gumushanede yasiyorum rizeden 2014 2bin kmde temiz bir adet aldim 4750ye ama senin fiyat da normal geldi bana piyasaya bakinca.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Ofius adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Umarım kısa sürede satarsın dostum bir sey soracagim musade edersen onceden yazmissan gozumden kacmis olabilir. Sisleri nerden aldın? Ve onlari nereye monte ettin?

Fiyat konusunda da ben gumushanede yasiyorum rizeden 2014 2bin kmde temiz bir adet aldim 4750ye ama senin fiyat da normal geldi bana piyasaya bakinca.
    Hocam sis farı bu: http://urun.n11.com/aydinlatma-urunl...w&gclsrc=aw.ds

Lema kestirip ona vidalattım ben. Demir çubukta kullanılabilir tercihe göre.
    Ofius bunu beğendi.

Motosikleti
    kuba süperlight 200
    Az önce eski superlight kullanıcısı bi abiyle görüştüm benim motorda kalkışda debriyaj bi noktaya gelip motpr kalkatken tak tak tak diye bi ses geliyo ve titreme oluyo abi bana debriyaj daki saçların inceliğinden bahsetti ve cg 250 300 debriyaj balatası önerdi bu ürünü elden alabiliceğim biyer varmı ve bizim motora tam uyuyomu

Motosikleti
    Rks cruiser 250
    Alıntı avici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam sis farı bu: http://urun.n11.com/aydinlatma-urunl...w&gclsrc=aw.ds

Lema kestirip ona vidalattım ben. Demir çubukta kullanılabilir tercihe göre.
    far zenon mu hocam

BlackGhost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL200 - Honda BlackWidow 2001 (Chaos MC)
    bugün fuardaki kuba standındaki arkadaşlarla konuştuk.motor mart ayından sonra resmi fiyatları 8500 tl olacakmış.DOlayısı ile ikinci el fiyatlarıda 5000-6000 seviyesine çıkacak.Sigortası vs ile birlikte tam anahtar teslim bir sl200 10bin tl yi bulacak arkadaşlar,haberiniz olsun.
    Şahsi İnstagram Hesabım: _hayalet_ct.mc
    Chaos Turkey MC - instagram: chaos.turkey.mc
    Superlight Türkiye Facebook Sayfamız: slturkiye

Motosikleti
    Rks cruiser 250
    Alıntı BlackGhost adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün fuardaki kuba standındaki arkadaşlarla konuştuk.motor mart ayından sonra resmi fiyatları 8500 tl olacakmış.DOlayısı ile ikinci el fiyatlarıda 5000-6000 seviyesine çıkacak.Sigortası vs ile birlikte tam anahtar teslim bir sl200 10bin tl yi bulacak arkadaşlar,haberiniz olsun.
    hocam başka konuya çekeyim, bende rks cruiser var aynaları benden önceki sahibi değiştirmiş çok iyi değil, superlighttaki aynaları mı taksam yoksa tavsiyeniz varmı? cbf 150 aynaları geniş ve görüntü açısından güzel görünüyor.

farlarımda çok zayıf ileriyi aydınlatmıyor yeterince. onuda değiştirmek istiyorum. ne takmalı?

Motosikleti
    kuba süperlight 200
    Bana cevap vericek birileri yok mu abiler

shadowmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL 200
    Fatih o seri balatanın uyumunu servise danışmalısın. İstanbul, Aktaş Motor ya da dokuyucu.com adresinden edinebilirsin.

Ön farı LED yapın aydınlatma ciddi oranda fark eder...

CBF150 aynaları gayet yeterli ve ekonomik bir çözümdür ...
    exhell bunu beğendi.

Motosikleti
    kuba süperlight 200
    Abi bide 7. Sayfada gördüm ngk 5129- DPR7EA-9 bu bujiyi önermişler galiba sizdiniz ama ben bu bujiyi bulamadım size şunu söylemek istiyorum ben bu motordan en iyi performansı almak istiyorum biraz kıl bi insanım vaktiniz olursa bana değişmem gerekenleri söylermisiniz ayna lastik dışında asıl takıntım motor kısmında bujileri değiltiricem o debriyaj balatasını uyuyosa alıcam başka neler yapabilirim bu motoru daha verimli kullanmak için szin tecrübenizi biliyprum yardımcı olursanız sevinirim

Motosikleti
    Rks cruiser 250
    Alıntı shadowmaster adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fatih o seri balatanın uyumunu servise danışmalısın. İstanbul, Aktaş Motor ya da dokuyucu.com adresinden edinebilirsin.

Ön farı LED yapın aydınlatma ciddi oranda fark eder...

CBF150 aynaları gayet yeterli ve ekonomik bir çözümdür ...
    Beni affedin elektronikten cok anlamıyorum, ön far için komple far mı satın almak gerek yoksa içindeki ampül değişse yetermidir?

Bir önceki sayfada arkadaşın eklediği sis farı da almayı düşünüyorum. Geceleri iş görür gibime geliyor.

http://urun.n11.com/aydinlatma-urunleri/chopper-sis-lamba-takimi-ikili-takim-ucretsiz-kargo-P17330883?cid=604001&gclid=CPjCqumPlssCFUlmGwodPts Nkw&gclsrc=aw.ds

Ön far konusunda özellikle marka-model veya link yardımınızı bekliyorum. tşkler

Motosikleti
    Kuba SL 200
    Yalnızca far ampulünü LED ile değişmek yeterlidir. Bunun için tek bir marka model yok. LED ampullerin arkasında bir de soğutucu devre var, bizim far bloğunun içine sığan bir model iş görecektir. Bu montajı bir elektrikçi yapmalı ve mümkünse orjinal ampul sabitleyiciyi kullanmalı ki soğutucu yüzünden daralan yere kablolar sığsın.

Ek takılacak her aydınlatma için (sisler vb) mutlaka ayrı bir anahtar kullanın, akım ana hattan alınsın ve araya bir röle konsun, ki bu şekilde akü ve konjektör zorlanmasın.

Performans için, buji, buji piposu iyi kalite olmalı. Hava filtresi temiz olmalı. Rölanti 1.700-1.800 RPM olmalı. Zincir gergisi doğru ayarlanmış olmalı (sürücü üstündeyken 2 parmak esneme payı idealdir) . Depoda her daim yarım depo benzin olmalı ve 1/4 altına düşünce tamamlanmalı. İyi kalite bir yağ kullanılmalı. Debriyaj ve gaz teli boşlukları doğru ayarlanmalıdır.

Ve elbette 197 CC, 13 beygirlik cruser bir motora binildiği unutulmamalıdır motorumuzun keyifli hızı 90-95 km/h. Uzun süre 100-110 km/h ile zorlamayın, kısa ihtiyaçlar dışında "tapa gaz" gitmeyin. Uzun yolda dik yokuşlarda ve uzun rampalarda 5 ile zorlamayın 4 ile rahatlamasına müsade edin.

AlpAksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xj6 diversion f
    Herkese tekrar merhaba, 2014 model eylul ayi trafiğe çıkışlı 8bin km'de olan motorumu satmayi düşünüyorum her motorda oldugu gibi bizim motorlarinda fiyatlari biraz uçmuş durumda şuan 2.el piyasasının altinda satacağim direk 5bin tlye. sahibindene koymadan önce burdan duyurmak istedim satma nedenim cc yükseltmek herkese hayirli gunler dilerim
    A.ŞIK bunu beğendi.

Motosikleti
    Kuba SL 200
    Volkan & Alp, her ikinize de hayırlı satışlar olsun. Yeni fiyatlar 8-8,5 bandında çıplak fiyatlar olacak. Stok yapan bayiler 7,5 yapacaklardır. Alım satım ve sigortayla bu fiyat 8,5 olur. Lastikleri de değiştiyseniz 1 yıllık motorlarınızı 6 bin bandının altında satmayın

AlpAksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xj6 diversion f
    shadow hocam motorumu hızlı bir şekilde satıp yeni motoruma kavuşmak istiyorum o yüzden elimden geldiğince düşük fiyattan verdim yarın sahibindene koyup ilanı buraya atarım herkes için hayırlısı olsun

Merdo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaslar.merhaba lastiklerimi degistirecegim, city grip alacagin.avrupa yakasinda hem lastik alabilecegim hem de taktirabilecegin uygun yer neresidir? Tubeless vr l sibop da yaptiracagim
    Tecrubeli arkadaslar yardimci olursa sevinirim. (Zenn motor karsida diye yazmiyorum avrupa yakasinda olursa sevinirim.)

Motosikleti
    Shadow 750 A.C.E.
    Elinde orjinal stop lambasının bağlantı nikelajı olan bana satabilirse pm atabilirmi. Sadece nikelaj olursa daha iyi olur.

BlackGhost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL200 - Honda BlackWidow 2001 (Chaos MC)
    Alıntı Merdo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar.merhaba lastiklerimi degistirecegim, city grip alacagin.avrupa yakasinda hem lastik alabilecegim hem de taktirabilecegin uygun yer neresidir? Tubeless vr l sibop da yaptiracagim
    Tecrubeli arkadaslar yardimci olursa sevinirim. (Zenn motor karsida diye yazmiyorum avrupa yakasinda olursa sevinirim.)
    motolastik.com dan soruşturabilirsin.
    Şahsi İnstagram Hesabım: _hayalet_ct.mc
    Chaos Turkey MC - instagram: chaos.turkey.mc
    Superlight Türkiye Facebook Sayfamız: slturkiye

HaktanAksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Superlight 200
    Karşıda Zenn Motor Avrupa Yakasında (Kabataş) Buz Motor var. Forumlarda buz motor pek övgü almıyor ama benim kişisel bir tecrübem olmadı.

Arkadaşlar son bir iki haftada lastik değişimi yapanlar oldu. Fiyat konusunda da bizi bilgilendirebilir misiniz?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)