Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @fearlesboyy
    hayırlı satışlar
    gtr ı naptın hocam mat siyahmı hala
    sayılır : )) arka kuyruk beyaz ama gerı mat siyah yapıcamda dediğim gibi şu an bebişimle uğraşıyorum.motorumdan bu aralar biraz uzagım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı fearlesboyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sayılır : )) arka kuyruk beyaz ama gerı mat siyah yapıcamda dediğim gibi şu an bebişimle uğraşıyorum.motorumdan bu aralar biraz uzagım
    şimdi o beyazı çıkartmak için önce zımpara sonra macun falan yapıyomusun yoksa direk üstüne spreylemi boyuyosun
    Ben normal boyattım grenajları ilerde inş bi yatma durumum olmaz ama olursa fırın boyaya vermeyi düşünüyorum daha iyi oluyomuş
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    şimdi o beyazı çıkartmak için önce zımpara sonra macun falan yapıyomusun yoksa direk üstüne spreylemi boyuyosun
    Ben normal boyattım grenajları ilerde inş bi yatma durumum olmaz ama olursa fırın boyaya vermeyi düşünüyorum daha iyi oluyomuş
    yok canım gerı mat sıyahı profosyonel boyacıya yaptırıcam o beyaz denemeydı sprey falan tabiki zımpara vs yapılarak boyanacak

Şu çamurluğu kesmeden yapılan kuyruk iptalini yaptım bu hafta sonu
    çok güzel oldu ama bu resimde biraz garip çıkmış depomdaki ezik çok sırıtıyor :(

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    depodaki eziklte birlikte egzostun ağzıda eğri galiba, benim motorun egzostunda aynı şekilde sinir oluyorum :S

Bu arada depo vakumla düzeltilebiliyor mu araştırdın mı?
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

my91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Alıntı overcloud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    depodaki eziklte birlikte egzostun ağzıda eğri galiba, benim motorun egzostunda aynı şekilde sinir oluyorum :S

Bu arada depo vakumla düzeltilebiliyor mu araştırdın mı?
    Çok rahat olduğundan bahsediyodu oranın öyle
    Vakumlamada boyada kalkması olabileceği söyleniyor depoda
    33 KDC 64
    Mustafa YERLİKAYA B rh+ /İTÜ Uçak Mühendisliği-2009

Motosikleti
    XL650V Transalp
    o bölgede boya çatlaması yada kalkması tank pad ile gizlenebilir

tabi her turlu şekilde riskli işlem
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

o bölgede boya çatlaması yada kalkması tank pad ile gizlenebilir

tabi her turlu şekilde riskli işlem
    Boya kalkabilirmiş kendim düzeltmeyi düşündüm depoyu söküp altındaki enjeksiyon giriş ıvır zıvırınıda sökünce deponun içine el girecek kadar bi delik oluşabiliyo ordan bişeyle ittirip düzeltmeyi düşündüm ama geri şişmezde dalgalı dalgalı olur diye ellemedim aslında takımlara rahatlığı konusunda memnundum ama motoru çiziksizleştirdikce o ezik göze batar oldu
    Egzosda en son yatırdığımda hafiften ucu yamulmuş bide şasiye yanaşmıştı açtım arasını tekrar

Phantom264 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R TriColor Cibcib*
    Büyük ihtimalle dalgalı olur ali. Ben arabanın ön sağ köşesini içine göçertmiştim sonra kendim yapayım dedim şuan dalgalı bir şekil oldu ve acayip belli oluyor.
    Gaza gelme. Gaza getirme. TriColor

Motosikleti
    S&T GT250R 2011
    "Felon" bence biraz hız kesmelisin. Ninjalar, CBR 250R lar, 170 ler 180 ler, r1 lere takılmalar....

Hem bizleri hem seni seven eş dost, akrabalarını üzersin.

Alıntı Zıpkıncı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "Felon" bence biraz hız kesmelisin. Ninjalar, CBR 250R lar, 170 ler 180 ler, r1 lere takılmalar....

Hem bizleri hem seni seven eş dost, akrabalarını üzersin.
    saolun hocam elimde değil gaza geliyorum yaz kısa kışın sadece işe gidip gelebilceğim için çok dolaşıyorum ama 300küsür lira benzin parası artık baydı ramazanda sakin takılıcam

Motosikleti
    XL650V Transalp
    Boya kalkabilirmiş kendim düzeltmeyi düşündüm depoyu söküp altındaki enjeksiyon giriş ıvır zıvırınıda sökünce deponun içine el girecek kadar bi delik oluşabiliyo ordan bişeyle ittirip düzeltmeyi düşündüm ama geri şişmezde dalgalı dalgalı olur diye ellemedim aslında takımlara rahatlığı konusunda memnundum ama motoru çiziksizleştirdikce o ezik göze batar oldu
    Egzosda en son yatırdığımda hafiften ucu yamulmuş bide şasiye yanaşmıştı açtım arasını tekrar
    Hocam takımlara rahatlık diyorsan sendeki takımlarda kamaşullah gibi olmalı maşallah

Hocam takımlara rahatlık diyorsan sendeki takımlarda kamaşullah gibi olmalı maşallah
    sert frenajda biraz geri kaymışsanız tak diye depoya yapışınca hissedilen acıyı azaltıyor ama

Motosikleti
    Hyosung GT250R(Gri/siyah)
    Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sakın olaki eksozunu komple yardırma . Çözümü çok basit ama buradan anlatmak zor. Levent tarafına yolun düşerse 15 dakikada halleder bir üstüne eksozunu boyarız sevinerek gidersin

Şimdi gördüm silifkedeymişsin

Eğer bir başka eksozu yapıcak olursam resimlerini çekerim resim üzerinden anlatırım.
    Ozamana kadar beklersen sanada kolaylık olur.
    AMa ne zaman belli değil önce konu mankeni bir eksoza ihtiyaç var
    biraz olsun anlatırsan sevinirim çnkü aynı durum benim egzoz borusundada var ve ben istanbuldayım bunun yapımının maliyeti nedir.. nasıl yapılıyor.. ?
    [B][COLOR="Gray"]Hyosung [/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]GT[/COLOR]250[COLOR="Red"]R[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Red"]Drift religion[/COLOR][/B]:cat:

my91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sakın olaki eksozunu komple yardırma . Çözümü çok basit ama buradan anlatmak zor. Levent tarafına yolun düşerse 15 dakikada halleder bir üstüne eksozunu boyarız sevinerek gidersin

Şimdi gördüm silifkedeymişsin

Eğer bir başka eksozu yapıcak olursam resimlerini çekerim resim üzerinden anlatırım.
    Ozamana kadar beklersen sanada kolaylık olur.
    AMa ne zaman belli değil önce konu mankeni bir eksoza ihtiyaç var
    Mesajdaki değişikliği yeni gördüm Tabiki çok işime yarar.Zatn hemen yaptırmayı düşünmüyodum. Mankeni bulun ben beklerim
    33 KDC 64
    Mustafa YERLİKAYA B rh+ /İTÜ Uçak Mühendisliği-2009

Teknika - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Model Hyosung GV250 EFI Aquila Full Siyah
    Hangi yağ?

http://www.castrolmoto.com/tr/home.php

Bir de yağ değişiminde grenaj sökülüyor mu? Yoksa altta yer var mı?

Alıntı Teknika adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hangi yağ?

http://www.castrolmoto.com/tr/home.php

Bir de yağ değişiminde grenaj sökülüyor mu? Yoksa altta yer var mı?
    Servisler genelde opet kullanıyo sanırım.Yağ değişiminde grenaj sökmez hiçbir servis ama ben kendim değişiyorum ve titiz olduğumdan grenajların içi yağlanmaması için grenajları söküp öyle değiştiriyorum
    ilk defa yağı değişcekse istediğin bi markanınkini koyabilirsin ama daha önceden koyulan yağın markası fena değilse hiç değiştirme.Eskiden bi otomobil programında izlemiştim yağda marka değiştirmek çok iyi değilmiş.Zaten hemen hemen aynı kalitedeler büyük markaların yağları.Bi tanesine karar ver her 2bin kmde hep onu kullan
    Ben opet kullanıyorum,motoru aldığımda serviste değiştirdim yağını ondan koymuşlardı bende kendim değişirken ondan aldım
    Kitapcıkta önerilen 10w40dır zaten yağ kapağının üzerindede yazar 10w40 diye ama yazın farklı yağ kullanan arkadaşlar vardı daha iyi olduklarını söylüyolar onları kullanmadığımdan bilemiyorum

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Aşağıda yazdıklarım tamemen şahsi görüşüm olup kimseyi bağlamaz, %100 gerçeklik payı yoktur.

Shell yağ kullandım hiç memnun kalmadım. Motor çok titriyor ve her zaman aynı performansı vermiyor. 2000km geçti ve değiştiriyorum yağı.
    IPON 15 50 V motor için üretilen yağını aldım 4LT 105TL .
    Evet biraz pahalı fakat 4000km de bir bakıma gireceğini düşünürsek. ben 4,5LT yağı 1 sene kullanırım. 1 sene için bu para benim bütçem için fazla değil.
    Eğer memnun kalırsam da zaten sürekli IPON kullanırım

---------- Post added at 23:25 ---------- Previous post was at 21:48 ----------

Eskiden babamın motoruydu. Bunun üzerinde büyüdüm o kokuyu hala özlüyorum =/ Biraz yağ biraz benzin

Sonra babam motoru dağıttı bir daha toparlayamadı.1995lerde Ara ara arkadaşlarından MZ250 alırdı, dolaşırdık.
    Orta 2deyken sabah erkenden motoru kaçırdım. ayaklarım yere değmediği için kaldıırmdan binmiştim motorun üzerine =) Evimizin sokağında en az 20 tur atmıştım. Son turu atıp yerine koyacaktım ki dönerken gazı ayarlayamadım ve motoru kaldırıma çıkardım. Ayna kırılmış depo çizilmişti kesin b.ku yemiştim. O yaşta yerden o motoru nasıl kaldırdım hatırlamıyorum. Götürdüm yerine koydum. Ama kızmadı bana babam =) çok sevinmiştim.

Büyüdüğümde motosiklet hayatımdan çıkmıştı. Yaş 28 olduğunda bir anda hayatıma yeniden girdi.

Eskiden bir fotoğraf Dayım ve Ben =))

[/QUOTE]

@UNdocab
    o seleye bi kere oturunca bırakmak imkansız diyolar seninkide öyle olmuş sadece ara vermişsin

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Öyle tabi felon. Bi daha iflah olmuyo insan. Hala o 2 zamanlı javanın eksoz kokusuna hastayım
    ne oldu bizim başlığa kıran mı girdi kimsecikler bişe yazmıyor

---------- Post added at 00:24 ---------- Previous post was at 00:14 ----------

Sahibinden com'da insanın kendi motorunun resmini görmesi ilginç bir olay. Yok ben motorumu satmıyorum ama adam benim için satılığa çıkarmış

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...5131181/detay/

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler