Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    tt Adnan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T GT250R
    Evet,
    Ben saat 21:10 gibi ABC petrol de oluyorum nasipse. Şu an başka planım yok. Selamlar.
    Şu egzos olayından da kimsenin bilgisi yok gibi. zırıltılı sese devam şimdilik. Selamlar
    Bu bir Tutku ve Tarzdır. TT Selamlar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tt Adnan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet,
    Ben saat 21:10 gibi ABC petrol de oluyorum nasipse. Şu an başka planım yok. Selamlar.
    Şu egzos olayından da kimsenin bilgisi yok gibi. zırıltılı sese devam şimdilik. Selamlar
    egzosa yarın bakarız hocam orjinal egzos zırıltı yapıyosa dağılmıştır içi yapcak pek bişe olmayabilir ama karşılaştırma yaparız
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Motosikleti
    TVS Apache RTR150 2011 Opel Corsa D 2011
    Alıntı Teknika adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ona bende girdim.

Önümüzdeki hafta sonundan önce sertifikaları vermiyorlar. Sonra da trafikten randevu falan. En iyi ihtimalle önümüzdeki hafta sonu alabilirsin ehliyeti. Hatta bir sonraki hafta ortasına kalabilir.
    eyvah bea elimdeki b sınıfınıda alırlarsa eve tıkılıp kalıcaz desene

Motosikleti
    GT250R
    Herkese Merhaba.Gece gece ne işin var forumda demeyin. Acayip uykum kaçtı. Burda buldum kendimi Bu arada Forumda yeniyim. 2011 EFI Beyaz GT250R sahibiyim. 3 ay kadar oldu. Artık Sıkça forumu takip etmeye çalışıcam. Aranızdayım
    [COLOR="#FF0000"][/COLOR][B]Şeytana Uymuyorum, Sadece Aynı Fikirdeyiz ! ! ![/B] :wiinkk:

tt Adnan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T GT250R
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    egzosa yarın bakarız hocam orjinal egzos zırıltı yapıyosa dağılmıştır içi yapcak pek bişe olmayabilir ama karşılaştırma yaparız
    Selam,
    Tamam dostum. Bir bakarız bugün. Nedir durum anlayalım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:08 ----------

Alıntı .RocknRoLLa. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese Merhaba.Gece gece ne işin var forumda demeyin. Acayip uykum kaçtı. Burda buldum kendimi Bu arada Forumda yeniyim. 2011 EFI Beyaz GT250R sahibiyim. 3 ay kadar oldu. Artık Sıkça forumu takip etmeye çalışıcam. Aranızdayım
    Hayırlı olsun. Kazasız belasın sürüşler ve keyifler dilerim size. EFI teknolojik olarak gelişmiş bir sistem. Bizde de var diye biliyorum. Enjeksiyonlu bizim makinelerde çünkü. .
    Sıfırları nekadar oldu şimdi , bizi bir bilgilendirirmisiniz?

Bu akşam toplanıyoruz. Sizde gelin isterseniz.

Selamlar
    Adnan
    Bu bir Tutku ve Tarzdır. TT Selamlar

Motosikleti
    dosyamı aldım ben bugün harcımı yatırmaya gidicem birazdan sınava girenler dosyalarını sorsunlar

bugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Artık istanbuldayım şimdilik motosikletimi getiremesem de bayramdan sonra getirmeye çalışacam, egsozumu değiştirdim sessiz sakin orjinal egsozumu taktırdım ve eskisini satıyorum
    http://www.youtube.com/watch?v=2tBu5u3jqkk
    ilgilenenler özelden ulaşabilir.

osman_22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt 250 R
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...sligi-100.html
    bu linkte 2008 yılında mesaj atmışım "seneye inşallah motora sahip olucam" diye, fakat 3 yıl oldu ancak sahip oldum ama bunada şükürler olsun sonunda rüyalarıma defalarca giren hayallerim sorunsuzca gercek oldu ; 2008 model st kanuni 22 binde motorun gidişinde eksoz sesi haric ne tıkırtı ne uhultu hic bişey yok canavar gibi grenaj takımıda tam istediğim temizlikte...

sarı veya turuncudan başka renk düşünmüyodum en cokta turuncuyu istiyodum, istemediğim bi rengi almak zorunda kalmamam da cok iyi oldu.... Bu arada buluşmalara katılmak isterdim ama malesef calışıyorum(gece vardiyasındayım ramazan boyunca)

Motosikleti
    GT250R
    Alıntı tt Adnan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam,
    Tamam dostum. Bir bakarız bugün. Nedir durum anlayalım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:08 ----------

Hayırlı olsun. Kazasız belasın sürüşler ve keyifler dilerim size. EFI teknolojik olarak gelişmiş bir sistem. Bizde de var diye biliyorum. Enjeksiyonlu bizim makinelerde çünkü. .
    Sıfırları nekadar oldu şimdi , bizi bir bilgilendirirmisiniz?

Bu akşam toplanıyoruz. Sizde gelin isterseniz.

Selamlar
    Adnan
    Çok teşekkürler. Ben 2011 ler ilk geldiğinde aldım. 2011 Beyaz Kawa Ninja250R alıcaktım 11.000 TL ye. Oda sırf beyaz diye ( Bende biraz beyaz hastalığı var ) 1 Gün sonra Sahibinden.com da 2011 GTR ın beyazını gördüm vuruldum. Birde 2011 Ninja250R ile 2011 GTR arasındaki fiyat farkından etkilenmedim değil hani. Kafadan 2.000 TL fark var. Direk bayi de aldım soluğu Şuanda 0 ları 8.900TL + 300 TL plaka masrafı tutuyo. Bu arada akşamki buluşmada ordayım kısmetse. Felon listeye eklemiştir sanırım

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:32 ----------

Alıntı osman_22 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu linkte 2008 yılında mesaj atmışım "seneye inşallah motora sahip olucam" diye, fakat 3 yıl oldu ancak sahip oldum ama bunada şükürler olsun sonunda rüyalarıma defalarca giren hayallerim sorunsuzca gercek oldu ; 2008 model st kanuni 22 binde motorun gidişinde eksoz sesi haric ne tıkırtı ne uhultu hic bişey yok canavar gibi grenaj takımıda tam istediğim temizlikte...

sarı veya turuncudan başka renk düşünmüyodum en cokta turuncuyu istiyodum, istemediğim bi rengi almak zorunda kalmamam da cok iyi oldu.... Bu arada buluşmalara katılmak isterdim ama malesef calışıyorum(gece vardiyasındayım ramazan boyunca)

Hayırlı uğurlu olsun arkadasım. Allah kaza bela vermesin. Keyifli keyifli binesin.
    [COLOR="#FF0000"][/COLOR][B]Şeytana Uymuyorum, Sadece Aynı Fikirdeyiz ! ! ![/B] :wiinkk:

jonturka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 Hyosung GT250R
    Alıntı osman_22 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

şu polis memurunun sattığı motor mu bu ? egzozun içi boşaltılmıştı ?
    - Abi 1000'lik mi bu ?

-

ferad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Klx 250 D`Tracker
    arkadaşlar bu motor tek tekere kalkıyor mu ayrıca en iyi sesi hangi egsoz veriyor ? son olarakta makinasının suzuki yapımı oldugu dogrumudur ? tesekkurler

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    @osman_22
    hayırlı olsun tekerin düz bassın
    @jonturka
    polis memuru egzosunun içi boşalmış bi araçmı satıyo
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Motosikleti
    egsozun içine ben boşalsam gelir bana ceza keser

my91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Alıntı cagatay16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    egsozun içine ben boşalsam gelir bana ceza keser
    Aman sen yine de egzozun içine o dediğinden yapma,hele sıcakken hiç deneme

@osman_22 Motorun hayırlı olsun. Dikkatli kullan motoru

Sizler şimdi buluşmadasınız
    33 KDC 64
    Mustafa YERLİKAYA B rh+ /İTÜ Uçak Mühendisliği-2009

Teknika - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Model Hyosung GV250 EFI Aquila Full Siyah
    Kanuni'nin üzerine orjinalliği hiç bozmadan direkt tabelacıdan folyo kestirilmiş, kırmızı zemin folyosu üzerine siyah Hyosung yazısı uygulaması'nı tam Kanuni'nin üzerine tam aynı ebatlar da kestirince uygulama şu şekilde oluyor. Çünkü Kanuni yazısını sökerseniz ciddi anlam da çukur iz kalıyor. O sebeple ben sökmeden üzerine yaptım bu uygulamayı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:59 ----------

Bu da farklı bir açıdan. Yalnız fotolar uzaktan çekimdi. O sebeple bir de kesip büyütünce görüntü biraz bozuk idare edin. Çünkü etiketler için çekmemiştim fotoyu. Olmazsa yarın öbürgün detaylı yakın çekimler eklerim.
    *** 2013 Model Hyosung Gt250r EFI Full Kırmızı Racing ***

Motosikleti
    Alıntı my91 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aman sen yine de egzozun içine o dediğinden yapma,hele sıcakken hiç deneme

@osman_22 Motorun hayırlı olsun. Dikkatli kullan motoru

Sizler şimdi buluşmadasınız
    yok motoru alayım satana kadar bozmam sadece night braker takarım uzun kısa o kadar daha ehliyeti alamadık pztye randevu aldım

---------- Post added at 22:07 ---------- Previous post was at 22:05 ----------

Kanuni'nin üzerine orjinalliği hiç bozmadan direkt tabelacıdan folyo kestirilmiş, kırmızı zemin folyosu üzerine siyah Hyosung yazısı uygulaması'nı tam Kanuni'nin üzerine tam aynı ebatlar da kestirince uygulama şu şekilde oluyor. Çünkü Kanuni yazısını sökerseniz ciddi anlam da çukur iz kalıyor. O sebeple ben sökmeden üzerine yaptım bu uygulamayı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:59 ----------

Bu da farklı bir açıdan. Yalnız fotolar uzaktan çekimdi. O sebeple bir de kesip büyütünce görüntü biraz bozuk idare edin. Çünkü etiketler için çekmemiştim fotoyu. Olmazsa yarın öbürgün detaylı yakın çekimler eklerim.
    güzel olmuş kanuni yazmasından iyidir bence aldığım ilk gün yapıcam bunu nazar değesin kazasız belasız sürüşler

Motosikleti
    Teşekkürler.

Abartı ve dikkat çekici şekilde yazdırmaktansa bence bu çok daha güzel oldu.

MotoGT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400 [2024]
    Teşekkürler.

Abartı ve dikkat çekici şekilde yazdırmaktansa bence bu çok daha güzel oldu.
    Çok güzel olmuş peki yapıştırma olayını nasıl yaptın. Çıkması kolay oluyor mu. Bu arada hayırlı olsun kırmızı renk de yakışıyor bu motora.
    2009 Honda Cbr 125r -> 2006 As 200 Gy -> 2010 S&T GT 250R -> 2012 150 MCX RoadRacer -> 2013 Kuba XCG 150 -> 2017 Pulsar RS 200 -> 2024 Dominar D 400

Motosikleti
    Sağolasın.

Tabelacıların kullandığı folyolar zaten çok güçlü bir şekilde kendinden yapışıyor. Ancak istediğiniz zaman, sıcak fönle ısıtıp çok dikkatlice alttaki orjinal Kanuni yazısına zarar vermeden rahatça sökebilirsiniz. Tabi ki kendi kendine çıkması zaten söz konusu bile değil. Normal etkilerle su, güneş, sıcak, soğuk, deterjan, yıkama vs. gibi sebeplerden dolayı normal şartlarda ucu bile kalkmaz. Yani hem çok dayanıklı, hem de dilediğiniz zaman sökülebilecek bir seçenek.

Motosikleti
    S&T Kanuni GT250R
    Sağolasın.

Tabelacıların kullandığı folyolar zaten çok güçlü bir şekilde kendinden yapışıyor. Ancak istediğiniz zaman, sıcak fönle ısıtıp çok dikkatlice alttaki orjinal Kanuni yazısına zarar vermeden rahatça sökebilirsiniz. Tabi ki kendi kendine çıkması zaten söz konusu bile değil. Normal etkilerle su, güneş, sıcak, soğuk, deterjan, yıkama vs. gibi sebeplerden dolayı normal şartlarda ucu bile kalkmaz. Yani hem çok dayanıklı, hem de dilediğiniz zaman sökülebilecek bir seçenek.
    @Teknika hocam Allah kaza bela vermeden sürmeyi nasip eder inş. Tekerin hep düz bassın. Uygulama tahminimden de güzel olmuş ve gerçekten hoş durmuş. Bizede yaptırabilirmisin? Gri renk depo için, parası neyse göndeririz, Denizli' de böyle işçilikleri yapabilecek yerler yok gibi bişey..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler