Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Teknika - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Model Hyosung GV250 EFI Aquila Full Siyah
    Sağolasın. Ok yaptırırım tabiki. Hafta içi tekrar bir mesajla hatırlat. Yatırır gönderirim. Ama deponun ve motorun grenajının detaylı fotosunu gönder. Çünkü, modele göre değişiyor Grenaj ve depo çıkartmaları.
    *** 2013 Model Hyosung Gt250r EFI Full Kırmızı Racing ***

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    osman_22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt 250 R
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @osman_22
    hayırlı olsun tekerin düz bassın
    @jonturka
    polis memuru egzosunun içi boşalmış bi araçmı satıyo
    Alıntı jonturka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şu polis memurunun sattığı motor mu bu ? egzozun içi boşaltılmıştı ?
    Evet polis memurunun sattığı motor fakat egzoz orjinal dedi bana ama oynamışta olabilir egzozun sesi gür cıkıyo biraz ama abartılı diyil öyle dürümcülerin bindiği scooterlar gibi
    ya sizi okuyodum o kadar sayfa hız icin ne tartışmalar falan yok benimki 160 tan sonra.... yok 160 ne ben 180 basıyorum, motoru alalı 3 gün falan alıyo daha 4. vitesi görmedim, uzun yola falan cıkmassamda pek ihtiyacım olmaz heralde...

Motosikleti
    Hyosung GT250R(Gri/siyah)
    vayy bee herkez önceden ducati yazardı hyosung lara şimdi herkez hyosung yazsın diye çabalıyor :D eee gelen gideni aratırmışş.. :D
    [B][COLOR="Gray"]Hyosung [/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]GT[/COLOR]250[COLOR="Red"]R[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Red"]Drift religion[/COLOR][/B]:cat:

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı bygrm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vayy bee herkez önceden ducati yazardı hyosung lara şimdi herkez hyosung yazsın diye çabalıyor :D eee gelen gideni aratırmışş.. :D
    hahahaha vala doru soz suzuki-ducati yazanları gormuşluğum vardır ne zaman kanuni yazaya bşaladı herkez hysoung yazsın die urasıyor ama yalan yok alet gerçekten hyo :D ducati suzuki saçmalık oluyordu:D
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Alıntı osman_22 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet polis memurunun sattığı motor fakat egzoz orjinal dedi bana ama oynamışta olabilir egzozun sesi gür cıkıyo biraz ama abartılı diyil öyle dürümcülerin bindiği scooterlar gibi
    ya sizi okuyodum o kadar sayfa hız icin ne tartışmalar falan yok benimki 160 tan sonra.... yok 160 ne ben 180 basıyorum, motoru alalı 3 gün falan alıyo daha 4. vitesi görmedim, uzun yola falan cıkmassamda pek ihtiyacım olmaz heralde...
    arada biraz gazla motor unutmasın oraları

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şu hareketi nasıl yapıyorsunuz?

www.motorumla.net

Motosikleti
    Hangi hareketi yav?

Motosikleti
    Alıntı Teknika adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hangi hareketi yav?
    kaskı kast ediyor olabilir bende anlıyamadım
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Motosikleti
    Kask?

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    @Teknika
    Hocam sende 2011 var tabi ufacık kanuni yazıyo sende
    Bende kocaman büyük harflerle kanuni yazıyo ve yazıyı söktüm sticker üstüne vernik attıkları için izi hala duruyo ama çok incelenirse gözüküyo yinede tank padle yada bir şekilde kapatmak gerekte seninki kadar küçük olsa elektrik bandıyla bile kapatılır benim deponun yarısı kanunii yazısıyla kaplı..
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Motosikleti
    yok be ali ben fark edemedim gerçi hep gece görüyorum ama neyse

Alıntı alper150zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok be ali ben fark edemedim gerçi hep gece görüyorum ama neyse
    Sen ilk aldığımda görcektin o yazıyı, şimdi pasta cila vs ne varsa sürdüm biraz dağıldı eskisi gibi net belli olmuyo

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kask tabii ki. Çok sıkıntılı bir hareket değil mi o?
    www.motorumla.net

felon kanka sen o yan parçaları ne kadara boyattınn ? ben komple boyatmayı düşünüyorum motoru bugun bi arkadaşa sordum ortalama 200 civarı tutacağını söyledi . nasıl sence

Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    bi halt yedim forumda biryerde motorun yaktığı miktarı söyledim ve bugün resmen nazar değdi. Motor benzini yakmadı içti =/ rakam söylemiycem ama 100km de 5 in üzerinde ya da ben kafayı yedim :S

Alıntı ColdhearteD adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    felon kanka sen o yan parçaları ne kadara boyattınn ? ben komple boyatmayı düşünüyorum motoru bugun bi arkadaşa sordum ortalama 200 civarı tutacağını söyledi . nasıl sence
    ooo o kadar pahalımıymış boya yaw ben beleşe boyattım onun için boyattım diyebilirim hatta yoksa çizikte kalsa olurdu ama çalıştığım yerin servisinde usta görünce geçmiş olsun boyarız bunları falan diyince öyle beleşe getirdim
    Alıntı UNdocab adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bi halt yedim forumda biryerde motorun yaktığı miktarı söyledim ve bugün resmen nazar değdi. Motor benzini yakmadı içti =/ rakam söylemiycem ama 100km de 5 in üzerinde ya da ben kafayı yedim :S
    o kadar yakmaz hocam ya yanlış hesap yapmışsındır bi sonraki aldığın benzinle tekrar hesapla bence

ooo o kadar pahalımıymış boya yaw ben beleşe boyattım onun için boyattım diyebilirim hatta yoksa çizikte kalsa olurdu ama çalıştığım yerin servisinde usta görünce geçmiş olsun boyarız bunları falan diyince öyle beleşe getirdim

o kadar yakmaz hocam ya yanlış hesap yapmışsındır bi sonraki aldığın benzinle tekrar hesapla bence
    peki nasıl oldu boya orjinal gibi oldumu ? bu arada ben her 100 kmde 20 tl benzın atıyorum anca kurtarıo :D

Carbon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yol verdim gitti.
    Alıntı osman_22 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...sligi-100.html
    bu linkte 2008 yılında mesaj atmışım "seneye inşallah motora sahip olucam" diye, fakat 3 yıl oldu ancak sahip oldum ama bunada şükürler olsun sonunda rüyalarıma defalarca giren hayallerim sorunsuzca gercek oldu ; 2008 model st kanuni 22 binde motorun gidişinde eksoz sesi haric ne tıkırtı ne uhultu hic bişey yok canavar gibi grenaj takımıda tam istediğim temizlikte...

sarı veya turuncudan başka renk düşünmüyodum en cokta turuncuyu istiyodum, istemediğim bi rengi almak zorunda kalmamam da cok iyi oldu.... Bu arada buluşmalara katılmak isterdim ama malesef calışıyorum(gece vardiyasındayım ramazan boyunca)
    Hayırlı olsun, kazasız sürüşler.Arka tekerin değişime ihtiyacı var gibi gözüküyor...

Motosikleti
    TVS Apache RTR150 2011 Opel Corsa D 2011
    Alıntı UNdocab adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mümkün olduğunca ne resim koycan internete nede bindiğiniz araçları övüceksin bendede corsa var 2011 opsiyonlu tr tek opelim.nette resimleri var ilk önce ön cam suyu bidonu delindi garantiden değişti şimdide ön sağ sol sis farları aynı yerden aynı şekilde çatlamış ve opaklaşmaya başlamış çok sinir oluyorum bu gözü kalanlara hatta bir arakadaşı arabaya bindirmeyi bırak 10 metre yakınından geçirmiyorum

Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125

Normalde benim motor inanılmaz az yakıyor.Rakamı söylesem olmaz okadar az yakamaz dersin.
    Dün olanı söyleyeyim sen hesapla. Dün motor full depodan 1 diş eksikti.Hadi diyelim ki tam arada olsun 2. dişi de eksiltecek olsun ve full depodan 2 diş eksik olsun.Dün 160km yol yaptım ve motoru eve park ettiğimde kırmızı yanmaya başlamıştı.

---------- Post added at 13:36 ---------- Previous post was at 13:33 ----------

Alıntı cagatay16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mümkün olduğunca ne resim koycan internete nede bindiğiniz araçları övüceksin bendede corsa var 2011 opsiyonlu tr tek opelim.nette resimleri var ilk önce ön cam suyu bidonu delindi garantiden değişti şimdide ön sağ sol sis farları aynı yerden aynı şekilde çatlamış ve opaklaşmaya başlamış çok sinir oluyorum bu gözü kalanlara hatta bir arakadaşı arabaya bindirmeyi bırak 10 metre yakınından geçirmiyorum
    Gerçekten öyle ya. Resmen motorun başına olaylar geliyor.Birisi de tutmuş benim buraya koyduğum fotoğrafı sahibindene ilan açarken kullanmış 2011 az kullanılmış satılık 1500km de diye o fotoğraf çekildiğinde motor daha 75km deydi
    Daha da töğbe bi daha ne yaktığım yakıtı ne de resim koyarsam buraya..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler