Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    hyosung gt250r
    Benim lastikleri bugün 1 beden büyüttüm ve motorun maksimum hızında bir düşüş oldu 145km hızlarda redline dayanıyor.Eskiden 163km de dayanırdı redline bunun nedeni lastikmidir?Şayet lastik değilse ne olabilir?Benim aklıma ikinci gelen buji ama düşük viteslerde canavar gibi gidiyor çözemedim olayı bir fikri olan var mı?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mancuryalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim lastikleri bugün 1 beden büyüttüm ve motorun maksimum hızında bir düşüş oldu 145km hızlarda redline dayanıyor.Eskiden 163km de dayanırdı redline bunun nedeni lastikmidir?Şayet lastik değilse ne olabilir?Benim aklıma ikinci gelen buji ama düşük viteslerde canavar gibi gidiyor çözemedim olayı bir fikri olan var mı?
    ön 120 arka 180lastiği olan hyosung 180kmh ı geçiyor. Lastikle ilgisi yok bence hava filtren çok kirli olmasın?

---------- Post added at 01:11 ---------- Previous post was at 01:08 ----------

Alıntı hllmr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla felon kardeşim benim tecrübelerime göre de senin gösterdiğin o takozlar ne kendinden nede şase üzerinde eğilme yapma imkanı yok yapısından ve bağlanış açısından dolayı. ben bi türlü iletişime geçemedim o elemanla, sen bana yardımcı ol da bari ben alıyım bi takoz parasını gönderirim ben sana neyse, yeterki sen iletişime geç..
    Ebay gibi bi yerden satış olsa sen yolla parayı ben alayım ama bunun riski var hocam ona giremem.Dediğim gibi tamamen karşılıklı güvenle yapılacak bi alışveriş ebay da ilan açamıyorum dedi adam.
    Alıntı cagatay16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar disk kilidi konusunda yardımcı olur musunuz
    Herhangi bi tane alarmlı olanı işini görür.motoru çalcak olan adam disk kırılmasın öyle götüreyim diye düşünmüyo tak diye bi vurur disk kilidi ve disk diye bişe kalmaz alır motoru gider

---------- Post added at 01:30 ---------- Previous post was at 01:11 ----------

Bugün ugur kardesimle mecidiyeköyde görüşüp siperliklerimizi değiştirdik en kısa zamanda bi hyosung toplantısı yapmamız gerektiğini düşünüyoruz
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

ya benım motorda 120 den sonra vn vın vın seklnde yankılı bı ses gelıyor ama gazı bıraktıgımda kesılıyor . aldığımdan berıdır var bu ses . boyle bışeyle karsılasan varmı nedır acep sebebi

---------- Post added at 03:16 ---------- Previous post was at 03:07 ----------

Alıntı mancuryalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    lastik capını küçültdüysen devirin artması normal tabıkı . 150 70 17 den 160 60 17 ye geçdin muhtemelen , örnek veriyorum 17 olan lastiğin cevre uzunlugu 150 cm ise ,16 olan lastiğin cevre uzunluğu 140 cm , buda demek oluyorki önceden lastik 1 tur attığında 160 cm ilerliyordun sımdı 140 cm ilerliyorsun ,doğal olarak aynı hıza daha yüksek devirlerde ulaşabılıyorsun . başka bi ihtimal yok zaten bi motorun belli bir vites ve devirdeyken yapacagı hız bellidir sabitdir değişmez. esneyebılen bişey deilki bu.. lastik çapını küçültmek ,arka dişliyi büyütmek ile aynı etkiyi yaratır . arka dişliyi küçülterek sorunu cozebılırsın

Teknika - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Model Hyosung GV250 EFI Aquila Full Siyah
    Arkadaşlar kısmetse 1 hafta 10 güne kadar 2011 model sıfır GT250r ile ben de aranıza katılıyorum. 250 KLR, F650 Bmw ve Cruiser motorlardan sonra ilk defa Supersport tipi bir motor kullanmaya başlayacağım. Aşırı hızlı motor kullanan bir tip değilim. Ayrıca motorda tüm detaylı bakımlara dikkat eden ve titiz bir tipim. Umarım GT250r'dan memnun kalırım. Bu arada 2011 modelinde bir kaç ufak değişiklik de söz konusu. Arka yapıda ufak değişiklikler, led stoplar ve artçı tutamakları, plakalık vb. ayrıca motor rengi siyah artık. Eskisi gibi koyu gri renk değil. Bir de yan R yazıları çok hoş yazılmış yeni versiyonlar da. Motor benim uzun süredir ilgimi çekiyordu zaten.

Motosikleti
    hyosung gt250r
    Haava filtresini değişeli 1 hafta oldu ondan yapacağını sanmıorum.Lastik değişiminden sonra oldu ne olduysa artık çok mu sıktılar vidaları,frenmerkezlerini söküp taktılar bunlarla ilgili bir sıkıntı olabilir neyse bi ustaya göstericez artık teşekkürler fikirler için

dünkü buluşmadan 2 resim ekleyeyim

öndeki ben arkadaki ugur

siyah motor siyah siperlik güzel gitti kırmızıyıda beyaz açıyor

Motosikleti
    Haftaya kısmetse bende hazırım ona göre. Bu hafta motoru teslim alabilirsem.

Motosikleti
    TVS Apache RTR150 2011 Opel Corsa D 2011
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ön 120 arka 180lastiği olan hyosung 180kmh ı geçiyor. Lastikle ilgisi yok bence hava filtren çok kirli olmasın?

Ebay gibi bi yerden satış olsa sen yolla parayı ben alayım ama bunun riski var hocam ona giremem.Dediğim gibi tamamen karşılıklı güvenle yapılacak bi alışveriş ebay da ilan açamıyorum dedi adam.

Herhangi bi tane alarmlı olanı işini görür.motoru çalcak olan adam disk kırılmasın öyle götüreyim diye düşünmüyo tak diye bi vurur disk kilidi ve disk diye bişe kalmaz alır motoru gider [COLOR="Silver"]

bir sağ birde sola takayım diyorum o zaman hareket ettiremez gibi geliyor masterlock vardı motomaxta

---------- Post added at 13:35 ---------- Previous post was at 13:25 ----------

dünkü buluşmadan 2 resim ekleyeyim

öndeki ben arkadaki ugur

siyah motor siyah siperlik güzel gitti kırmızıyıda beyaz açıyor
    motorlar cok güzel kazasız belasız sürüşler nazar değmesin

işte kırmızı elcik ve manetlerim.Bence hoş oldu.Resimde yok ama ön sinyallerimide değiştirdim arkalar 15ledli sinyal önler küçük şık karbon fiber tasarımlı sinyallerle değiştirildi.

Motosikleti
    TVS Apache RTR150 2011 Opel Corsa D 2011
    manetlerde hoş durmuş kaliperleride manetlerin renginde boyasın güzel olur mu ki acaba

my91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    işte kırmızı elcik ve manetlerim.Bence hoş oldu.Resimde yok ama ön sinyallerimide değiştirdim arkalar 15ledli sinyal önler küçük şık karbon fiber tasarımlı sinyallerle değiştirildi.
    Ton biraz uymamış gibi geldi başta ama alıcı gözüyle bakınca güzel Ön sinyalleri de led mi yaptın yoksa normal mi? Ledse yanıp sönmede sıkıntı var mı ?
    33 KDC 64
    Mustafa YERLİKAYA B rh+ /İTÜ Uçak Mühendisliği-2009

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    takoz isteyen arkadaşlara bir usta tavsiye edebilirim. özelden msj atabilirsiniz.

@felon: nazarlık tak motoruna, maşallahı var.

gri motordaki manetlerin rengide güzelmiş
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

Motosikleti
    st gt250r 2011
    ---------- Post added at 21:12 ---------- Previous post was at 21:04 ----------

[/COLOR]
    bir sağ birde sola takayım diyorum o zaman hareket ettiremez gibi geliyor masterlock vardı motomaxta

---------- Post added at 13:35 ---------- Previous post was at 13:25 ----------

motorlar cok güzel kazasız belasız sürüşler nazar değmesin
    aminn teşekkür ederiz

---------- Post added at 21:14 ---------- Previous post was at 21:12 ----------

Herhangi bi tane alarmlı olanı işini görür.motoru çalcak olan adam disk kırılmasın öyle götüreyim diye düşünmüyo tak diye bi vurur disk kilidi ve disk diye bişe kalmaz alır motoru gider

Bugün ugur kardesimle mecidiyeköyde görüşüp siperliklerimizi değiştirdik en kısa zamanda bi hyosung toplantısı yapmamız gerektiğini düşünüyoruz
    M.köyde 50 mt. kadar 3 motor arka arkaya gittik, o 50 mt bile acayip keyif verdi bence en kısa zamanda toplanmalıyız ....

manetlerde hoş durmuş kaliperleride manetlerin renginde boyasın güzel olur mu ki acaba
    olur aslında ama boya yerine kırmızı kapakta olabilir

Alıntı my91 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ton biraz uymamış gibi geldi başta ama alıcı gözüyle bakınca güzel Ön sinyalleri de led mi yaptın yoksa normal mi? Ledse yanıp sönmede sıkıntı var mı ?
    tonun böyle olacağını biliyodum,zıt renk olarak siyahta hoş dururdu aslında ama o zamanda orjinal gibi durur diye almadım .
    Alıntı overcloud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    takoz isteyen arkadaşlara bir usta tavsiye edebilirim. özelden msj atabilirsiniz

@felon: nazarlık tak motoruna, maşallahı var.

gri motordaki manetlerin rengide güzelmiş
    Saol hocam nazarlığa gerek kalmıyo düşüp nazarlığı kendim çıkarıyorum.10km hızla giderken ön frene dokunmamla sürüklenmem bir oldu ayna kırıldı tekrar sinyalde öyle ama alıştım artık shinkolarım saolsun

Alıntı ugur_m adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ---------- Post added at 21:12 ---------- Previous post was at 21:04 ----------

[/COLOR]

aminn teşekkür ederiz

---------- Post added at 21:14 ---------- Previous post was at 21:12 ----------

M.köyde 50 mt. kadar 3 motor arka arkaya gittik, o 50 mt bile acayip keyif verdi bence en kısa zamanda toplanmalıyız ....
    evet grup sürüşü bir başka bide aynı motorlar olunca ayrı keyifli oluyor araya ramazan girecek olmassa bi iftar programıda iyi olurdu

Arkadaşlar bu opet 10w 40 yağlardan nerede bulabilirim?
    Bi tane benzin istasyonuna baktım yok.

metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Arkadaşlar yarın İstanbul'a geleceğm ve gelmişken motor alp dönmek istiyorum...

Bildiğiniz tanıdıığnız uygun Hyo var mı?

Bir de şu ilan hakknda ne dersiniz?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...4850014/detay/
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

Alıntı metci adlı üyeden alıntı Mesajı göster

motor güzel fiyatta eğer motor anlattığı gibiyse çok iyi.bence alınır

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Alıntı metci adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Motorla çok fazla oynaşmamış gibi. Dediği gibi bakımların da faturaları var ise bir gözden geçirin.
    Bilmem neden satan kişi bana samimi gibi geldi :D

Yalnız sahibindene ilan koyarken motorda ABS/CBS varı işaretleyenlere gıcık oluyorum !

Motosikleti
    Ohooo topic'e 2 kere yazdım bende 1 hafta 10 güne kadar sıfır alıyorum diye, tınlayan bile olmadı. Neyse, ben tek de gezerim.

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Alıntı Teknika adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ohooo topic'e 2 kere yazdım bende 1 hafta 10 güne kadar sıfır alıyorum diye, tınlayan bile olmadı. Neyse, ben tek de gezerim.
    Alınca resimlerini koyarsın. Aklınıza takılan bir sorun vs gibi birşey yazmayınca Arada kaynamıştır.

Ne renk alacaksın hangi ilden?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler