Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ötmesinin nedeni bi çok servisin kullandığı kalitesiz sert balatalardır yani serviste iyisini takıyolar gibi para alıyolar ama onlarda 4liralık balata takıyolar
    Bu arada full depodan sonra 362 kmde yolda kaldım bide baktım karşımda benzin istasyonu ama bu depo içinde %50si 3hyosung dip gaz dolaşma %40 i işe gidiş geliş sakin kullanım %10 u da plakasız gece gazlaması
    Ben şu yolda kalmak konusunda uslanmadım gitti. sanki 300km gittikten sonra benzin alsam bi tarafıma batıcak illa ne kadar yaktığını öğrenicem ya

geçen sene istanbul kurtköyden otobana girip ankara çıkışına kadar gittim bir depo benzin ile... benzin alırken tek diş yakıt vardı.... hız olarak 120 km altına hiç düşmedim....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    TVS Apache RTR150 2011 Opel Corsa D 2011
    internette saç spreyi sıkıp kurutma makinesı tutunca kaportanın atan yerleri var belki o şekilde düzelebilir izlediğim videoyu bulamadım şimdi ama köşelerde işe yaramıyor

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı zenon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyiymiş :D Güle güle kullan üylerin zeval görmesin
    Saol dostum
    Alıntı UNdocab adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aklıma ilk okuldaki "0.5 ucu olupta vermiyenin.." lafı geldi :D

Bir de dikkat et eski sahibi devir kesiciyi iptal etmiş falan olmasın. Alırsın eline krankı dolaşırsın sokaklarda :D
    Millet siyah siperliğe merak bende beyaza Benim amacım kamera kaydı yapabilmek.Kamera aparatım geldi ama siyah siperlikten hiçbirşey çekemiyorum.Siyah isteyen varsa benimki baya temiz ist içinden olursa iyi olur görüşürüz iki tarafta kabul eder değişiriz.İkiside aynı ürün zaten
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçen sene istanbul kurtköyden otobana girip ankara çıkışına kadar gittim bir depo benzin ile... benzin alırken tek diş yakıt vardı.... hız olarak 120 km altına hiç düşmedim....
    uzun yolda öyle olur ama ist içinde sürekli ara hızlanmalarla düşük yakıt tüketimi yakalayamıyorum.belki bende 120yi geçmiyorum ama o 120ye kaç saniyede çıkıp ardından gaz kesip sonra kaç saniye içinde tekrar ivmeleniyorum o fark var bele bide bi kaç arkadaş hyo larla çıktığımız zaman rahat durmuyoruz
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Motosikleti
    st gt250r 2011
    Beyaz siperlik camı olupta siyahla değişmek isteyen varmı??
    ben değişebilirim

Alıntı ugur_m adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben değişebilirim
    Sarıyerdesiniz sanırım? Siperlikte çok dikkat çeken çizik vs kararma varmı?
    Bi arkadaşım hafta sonu pendiğe lastik almaya gidecek benim siperliği ona veririm uygun bi yerde buluşup değiştirebilirsiniz
    varsa bi resim ekleyebilirmisin?
    Yada avrupa yakasında avcılar civarlarına işin düştüğü günde buluşabiliriz ama arkadaş karşıya geçerse o şekilde halledebiliriz

Motosikleti
    st gt250r 2011
    kararma mı motor trafiğe çıkalı 2 ay oldu

---------- Post added at 12:16 ---------- Previous post was at 12:14 ----------

Sarıyerdesiniz sanırım? Siperlikte çok dikkat çeken çizik vs kararma varmı?
    Bi arkadaşım hafta sonu pendiğe lastik almaya gidecek benim siperliği ona veririm uygun bi yerde buluşup değiştirebilirsiniz
    varsa bi resim ekleyebilirmisin?
    Yada avrupa yakasında avcılar civarlarına işin düştüğü günde buluşabiliriz ama arkadaş karşıya geçerse o şekilde halledebiliriz
    yanlız benim ehliyetim olmadığımdan pek uzaklara gidemiyorum maalesef ...

kararma mı motor trafiğe çıkalı 2 ay oldu
    motosikleti bölümünde model yazmayınca bazı camlar eskiyince böyle pas gibi sarı bi renk oluyo ,arkadaş o yüzden değiştirmişti beyaz camını,ondan söyledim.
    Ama şimdi bu durumda sen benim camı beğenmeyebilirsin ufak tefek çizikleri var çünkü ama siyah olduğundan belli olmuyo

Motosikleti
    st gt250r 2011
    motosikleti bölümünde model yazmayınca bazı camlar eskiyince böyle pas gibi sarı bi renk oluyo ,arkadaş o yüzden değiştirmişti beyaz camını,ondan söyledim.
    Ama şimdi bu durumda sen benim camı beğenmeyebilirsin ufak tefek çizikleri var çünkü ama siyah olduğundan belli olmuyo
    yok ya ufak tefek çizikleri takmamaya çalışıyorum benim motor tamamen siyah sadece siperlik şefaf olduğundan çizikde olsa siyah iyidir madem seninde şefafa ihtiyacın var değiştirelim gitsin ... ama ben bu sökme takma vs işlerinden de hiç anlamıyorum :(

yok ya ufak tefek çizikleri takmamaya çalışıyorum benim motor tamamen siyah sadece siperlik şefaf olduğundan çizikde olsa siyah iyidir madem seninde şefafa ihtiyacın var değiştirelim gitsin ... ama ben bu sökme takma vs işlerinden de hiç anlamıyorum :(
    Sökme takma işiNİ hallederiz sorun değil, o zaman ben arkadaşla görüşeyim onla artçı gelirim olmassa
    sende uygunsan o gün değişiriz,öm attım

Motosikleti
    st gt250r 2011
    Sökme takma işiNİ hallederiz sorun değil, o zaman ben arkadaşla görüşeyim onla artçı gelirim olmassa
    sende uygunsan o gün değişiriz,öm attım
    anlaştık....

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Felon senin motorun rengi güzelmiş cilalı mı yoksa boya falan mı?
    Kaskında renkleri ve camı çok güzel zevklerimiz aynı
    Bizde atansakta ayağımız yerden kesilse
    Olduğunuz yerde durarak, olmak istediğiniz yere varamazsınız!

Alıntı Sepetçioğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Felon senin motorun rengi güzelmiş cilalı mı yoksa boya falan mı?
    Kaskında renkleri ve camı çok güzel zevklerimiz aynı
    Bizde atansakta ayağımız yerden kesilse
    Yok sadece yan grenajlarda boya var ama onlarda ton olarak aynı diğer parçalarla.Ben biraz temiz tutarımda motoru ondan parlar hep
    Kırmızı renkte her fotoda aynı tonda çıkmıyo mesela ama benim motor diye söylemiyorum canlısı 10numaradır

---------- Post added at 14:23 ---------- Previous post was at 14:18 ----------

imkan olsa daha hoş bi uyum sağlayabilirdim ama bu halide iyi oldu
    Kırmızı motor
    Siyah deri ceket
    Siyah korumalıklı eldiven
    Siyah desenli kask.(Sade siyah çok kötü duruyo desenli her zaman açar )
    Gümüş renk aynalı vizör
    Kırmızı mohawk
    Kırmızı elcikler.
    Kırmızı manetler (onlarıda bugün takıcam resimde yok)
    Tek eksiğim korumalıklı yarış botu kırmızı siyah.oda olsa tam olcak

smao - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR
    @UNdocab
    Devir kesici var ama girmesi gerektiğinden geç giriyo galiba 12bin devirden sonra giriyo sanırım tam bi denemem lazım tekrar
    Bu arada ebayden siparişlerim geliyor. mohawk ım kırmızı elciklerim ve kamera aparatım geldi.

Güzel olmuş arkadaşım ama bir iki makas darbesi bu açıdan süpürge ucunu kesip yapıştırmış gibi duruyor ama cidden güzel benim kaskımda çizikler artarsa bende düşünebilirim hoşuma gitti. Elcikler gelince de resim at bakalım .
    Yarın bugünden daha usta olmalıyım.

Motosikleti
    arkadaşlar disk kilidi alıcam masterlock iyi diyorlar bu kilitlerin boyutları var mı yoksa hepsi standart mı 30 cm diye biliyorum ön diski bugün gidip 2 tane alayım diyorum yardımcı olur musunuz

Alıntı smao adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel olmuş arkadaşım ama bir iki makas darbesi bu açıdan süpürge ucunu kesip yapıştırmış gibi duruyor ama cidden güzel benim kaskımda çizikler artarsa bende düşünebilirim hoşuma gitti. Elcikler gelince de resim at bakalım .
    Teşekkürler.
    Arka led sinyallerim
    Kısa kırmızı manetler ve
    kırmızı elciklerimide taktım şuanda motor tam istediğim gibi tek eksiğim ön 120 arka 160michelin lastikler.Egzosu değiştirmeyi düşünmüyorum

Motosikleti
    S&T Kanuni GT250R
    Teşekkürler.
    Arka led sinyallerim
    Kısa kırmızı manetler ve
    kırmızı elciklerimide taktım şuanda motor tam istediğim gibi tek eksiğim ön 120 arka 160michelin lastikler.Egzosu değiştirmeyi düşünmüyorum
    @felon takoz takoz

Alıntı hllmr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @felon takoz takoz
    hocam takozu kime anlatsam şaseyi eğersin diyolar.şase eğildimi o motoru satmak çok zor olur motorun değerinin ölmesindense takla atmadıkca tek taraf grenaj parası verme riskine değer gibi duruyor

Motosikleti
    S&T Kanuni GT250R
    hocam takozu kime anlatsam şaseyi eğersin diyolar.şase eğildimi o motoru satmak çok zor olur motorun değerinin ölmesindense takla atmadıkca tek taraf grenaj parası verme riskine değer gibi duruyor
    valla felon kardeşim benim tecrübelerime göre de senin gösterdiğin o takozlar ne kendinden nede şase üzerinde eğilme yapma imkanı yok yapısından ve bağlanış açısından dolayı. ben bi türlü iletişime geçemedim o elemanla, sen bana yardımcı ol da bari ben alıyım bi takoz parasını gönderirim ben sana neyse, yeterki sen iletişime geç..

Bursa'da en uygun michelin veya piralli veya metzeler taktırabileceğim yerler nereleridir? Lastiklerini Bursa'dan alıp değişterenler bilgi verebilirse memnun olurum

Motosikleti
    arkadaşlar disk kilidi konusunda yardımcı olur musunuz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler