Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı SAd0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bi kız vardı hatta videolarıda vardı ufak tefekti ama R modelini kullanmasına rağmen iyi gidiyordu..

bu arada bende 58kiloyum, biraz kilodan öte boy önemli
    Abi boy önemli dedin benim boy 1.68 sence yetermi alıcam karar verdim ama teredütdeyim boy konusunda sorun olursada honda cbr125 yada derbi 125lik alıcam sence hyosung a boyum yetermi ?? şimdiden teşekkür

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    hyo gt250r baslangıc icin cok dikkatli olunması gereken bir makinadır yoksa cok masraf acar 170 kg az bir agırlık degil sık sık düsürme olasılıgınız çok yüksek..250cc naked ile baslamak daha az masraflı ve ögrenme acısından daha faydalıdır...işin özü paranız çok ise grenajlı motorlar ile bu işe başlayın yoksa başlamayın
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

Motosikleti
    hyosung gt 250r
    Alıntı ejdermotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm gt250 almayı düşünüyorum kullanmadım caba taşıyabilirmiyim 150 kg ben 55 kullanan bayan varmı bildiginiz
    kymco yu kullanabiliyorsan bunuda çok rahat kullanabilirsin.sana sıkıntı verecek tek şey bunun direksiyon turunun düşük olması olacaktır.kymco gibi rahat dönmez direksiyon .ama hiç sorun etme zamanla onada alışırsın.tekerin düz bassın...

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    @ Fearlesboyy ;

Önceki sayfaları oku da bi açıklama yap bize dostum
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

benim boy 1.68 sence yetermi alıcam karar verdim ama teredütdeyim boy konusunda sorun olursada honda cbr125 yada derbi 125lik alıcam sizce hyosung a boyum yetermi ?? şimdiden teşekkür

Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı emre34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim boy 1.68 sence yetermi alıcam karar verdim ama teredütdeyim boy konusunda sorun olursada honda cbr125 yada derbi 125lik alıcam sizce hyosung a boyum yetermi ?? şimdiden teşekkür
    yetmez dersek bakmıyacakmısın bitane motora denemeyecekmisin....

ya oratalıkta bir sürü motor var den ebitanesinin selesine otur bi bak..buradan nasıl bi yardım bekliyon..buna sen karar verecen denemeden olurmu...yoksa tanıdık git bitane satıcıda dene...buradan sana vereceğim bil gi bu olur..
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞIR

barok34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    arkadaşlar forumu günlük okuyorum aynı zamanda zxr 250 (kawasaki) de takip ediyorum iki motor arasında karar durumundayım aslında karar verememe kawa daha sorunsuz makine ama bunun da tipi cazip geliyor fiyat farkı nerdeyse yok gibi zaten siz ne düşünüyorsanız paylaşırsanız sevinirim herkeze kazasız sürüşler

Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı barok34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar forumu günlük okuyorum aynı zamanda zxr 250 (kawasaki) de takip ediyorum iki motor arasında karar durumundayım aslında karar verememe kawa daha sorunsuz makine ama bunun da tipi cazip geliyor fiyat farkı nerdeyse yok gibi zaten siz ne düşünüyorsanız paylaşırsanız sevinirim herkeze kazasız sürüşler
    ya hem diyosunki formu günlük takip ediyoruım hemde böle bi soru soruyosun..

bunun tartışması kıyaslanması...1000 den fazla yapılmıştır..
    sonuç bana göresi sana göresi kalmıştır...
    git hangisi hoşuna gidiyorsa onu al bence..
    zevk meselesi ayakkabı köselesi değil..
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞIR

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Alıntı Akileos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya hem diyosunki formu günlük takip ediyoruım hemde böle bi soru soruyosun..

bunun tartışması kıyaslanması...1000 den fazla yapılmıştır..
    sonuç bana göresi sana göresi kalmıştır...
    git hangisi hoşuna gidiyorsa onu al bence..
    zevk meselesi ayakkabı köselesi değil..
    Al bir hyo tak kawa motoru devam.
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

barok34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    Alıntı korkut 250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Al bir hyo tak kawa motoru devam.
    Çok parlak fikir valla işte tam dediğin gibi olsa düşünecek bişey kalmıyor zaten ayakkabı köselesi zevk meselesi falan da kalkıyor ortadan

ercnbrkl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 - GT 250r white

hyo gt250r 2010 yenikasa tr nezaman gelir ???

hysng gt250r 2010 yeni kasa tr gelirmi? gelirse nezaman gelir bilgisi olan warmı şimdiden tşkr

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Valla dostum; 2008 kasa cbr 125 daha gelmediğine göre; 2010 hyosung ne zaman gelir bilinmez... Ama CBR 125 ten önce geleceğinden eminim sanıyorum; 2010 un ilk aylarından sonra Türkiye ye girmeye baslar !
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    ben hyodan vazgectim yeni hedefim kawasaki er6
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

Motosikleti
    GT250R
    Alıntı ercnbrkl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hysng gt250r 2010 yeni kasa tr gelirmi? gelirse nezaman gelir bilgisi olan warmı şimdiden tşkr
    gelir elbet 3 vakte kadar

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:33 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:33 AM ----------

Alıntı scuderia06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben hyodan vazgectim yeni hedefim kawasaki er6
    yakışırrrrrrrr

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:34 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:33 AM ----------

Alıntı emre34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen bana uzak oturuyorsun ama vardır mutlaka sağda solda bi hyosung, oturup bi bakıver, bi hafif yan yap bakalım tutabilionmu motoru. tutarsan amenna tutamazsan şansına küs..
    "Hayallerinin olması önemli bir şey..." Das Experiment
    [B]34 YVV 98[/B]

balbar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hrkese mrblar...gt250rmi alalı henüz 4 gün oldu...dün gece küçük bir kaza gerçekleştirdim...sol sinyal, ayna,vites pedalı,grenaj ve kafa grenajının sol kısmı çizildi.... fiyatlara baktım kuralkanda

sinyal 70
    vites pedalı 140
    ayna 103 lira

sonra dedimki acaba yanlışlıkla honda yada kawasakini falan sitesinemi girdim, ama doğru sitedeymişim...korkunç fiyatlar....bunlar ediyo 310 hadi grenajlarıda çizik olmasın diye boyatsan 200 de o tutacak etti 510....

aynam dibinden kırıldı, kaynak yapılabilirmi? yapılabilirse yönlendirceğiniz bir yer varmı?

ayak pedalını kendim söküp diş çekip oraya bir pim geçirdikten sonra bide lastiğini üzerine takıp halletmeye çalışıcam....

sinyal stlerde şeffaf biliyosunuz, çıkma falan bulma şansım varmı?

boya içinde fiyat alabileceğim tavisye edebileceğiniz iyi usta biliyomusunuz....

birde şöyle birşey yapma şansım varmı? örneğin bi arkadaşımın arabasıyla çarpmış gibi göstersek ve tutanak tutsak sigorta karşılasa diyorum...olabilirmi?

Motosikleti
    hyosung gt 250r
    Alıntı balbar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hrkese mrblar...gt250rmi alalı henüz 4 gün oldu...dün gece küçük bir kaza gerçekleştirdim...sol sinyal, ayna,vites pedalı,grenaj ve kafa grenajının sol kısmı çizildi.... fiyatlara baktım kuralkanda

sinyal 70
    vites pedalı 140
    ayna 103 lira

sonra dedimki acaba yanlışlıkla honda yada kawasakini falan sitesinemi girdim, ama doğru sitedeymişim...korkunç fiyatlar....bunlar ediyo 310 hadi grenajlarıda çizik olmasın diye boyatsan 200 de o tutacak etti 510....

aynam dibinden kırıldı, kaynak yapılabilirmi? yapılabilirse yönlendirceğiniz bir yer varmı?

ayak pedalını kendim söküp diş çekip oraya bir pim geçirdikten sonra bide lastiğini üzerine takıp halletmeye çalışıcam....

boya içinde fiyat alabileceğim tavisye edebileceğiniz iyi usta biliyomusunuz....

birde şöyle birşey yapma şansım varmı? örneğin bi arkadaşımın arabasıyla çarpmış gibi göstersek ve tutanak tutsak sigorta karşılasa diyorum...olabilirmi?
    pedal ile aynayı kaynak yaptıracaksın sanayide dostum.sinyalide küçük yan sanayii sinyaller var iki adeti 10tl ya erik büyüklüğünde küçük sinyaller.kaynaklar 1o ar tl dan 20 sinyallerde 10 30tl ya biter işin.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:01 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:41 AM ----------

Alıntı challenger25 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun pedal ile aynayı kaynak yaptıracaksın sanayide dostum.sinyalide küçük yan sanayii sinyaller var iki adeti 10tl ya erik büyüklüğünde küçük sinyaller.kaynaklar 1o tl dan eder 20tl. sinyallerde 10tl= 30tl ya biter işin.
    kolay gelsin

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT

gecmıs olsun

Alıntı balbar adlı üyeden alıntı Mesajı göster

sinyal 70
    vites pedalı 140
    ayna 103 lira

1-bence orjınal sinyali unut sen hem bence kaba küçük üçgen gibi şeffaf al tanesini ben 5 tl ye almıstım
    2-çizik için bence motoru boyatma kırık falan yoksa sonra satımda problem yaşarsın(en azından bizim buralarda böyle sanki cok fazla hasarlıda yaptırmış muamelesi görüyor) + bence çizik için para vermemiş olursun
    3-Vites pedalı ve aynaya gelince eminim eskisi gibi yapacak mutlaka usta arkadaşlar vardır ki forumda pek çok arkadaş öyle kaynaklı kullanıyor.Mesela benimki 2 si birden kökünden kaynaklı ve asla belli bile değil.birde noyattıgın zaman tamam olur ayna kökünü ) tabi bunlar şahsi fikrim.tersini düşünen arkadaşlarda olabilir

balbar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    pedalı işyerinde hallettik az önce...önce matkapla delik açtık sonra diş çektik, plastik parçanın içindede imbus aşlı civata taktık bide kontra somunu eskisi gibi oldu....en azında vites atabiliyorum artık...şimdi ayna kaynağı ve sinyal kaldı, onuda dediğiniz gibi araştırim nerde bulabilirim diye...grenajı boyatma demişsiniz ama oldukça fazla çiziiğim var...bide çok titiz ve simetri hastası birisiyim...hep gözüm onlara takılır....

peki sen nerde kaynattırmıştın onları?? bana adres verebilirmisin

barisayd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2010 model st kanuniler geldi mi?

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    2010 Model Yeni Kasa ST Kanuniler Gelmedi...

@ BaLBaR ;

Dostum diğer arkadasların da dediği gibi bzim sinyallerden cok daha hos sinyaller var.. Onlardan alıp takarsın hemn daha sık gözükür motorun.. Fiyatları da 4 te biri fiyatında

Aynaya gelince bir arkadasım aynasını kaynak yaptırdı. Yani kaynak yaptırabiliyorsun; için rahat olsun... Kaynak yaptırabilecek yeri de İST bilen arkadaslar yazacaktır
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler