Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    4 Silindir sesi almanız imkansız... Bosuna kimseye kanmayın... İnternette ses videoları mevcut; ordan dinleyebilirsiniz !
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    düşünme aşamasında
    Alıntı Akileos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu motorlarla 195 gören gelsin bide beni görsün kardeşim ..bu kadar buyuk konuşuyorum ya...

160 geç zaten motor deli gibi sallanmaya başlıyo
    bir ihtimal var bizim çamlıcaya çıksınlar basa bildiği kadar bayır aşağı gaz vermesen bile 50 metre sonra bisiklet bile 80e geliyo motorla gaz vererek belki 200 bile geçer
    [B][COLOR="Green"]1908 Üsküdar İnfaz 1908[/COLOR][/B]

İSTANBULU İZLİYORUM ÇAMLICADAN

Aykut009 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    motosikletim yok ama internetten izlediğim videoalr kadarıyla en fazla 185 filan yapmışlardı bir video da.o videoda da motorun canı çıkmıştı zaten.
    zaten öenmli olan hız yapmak değil ki;durabilbek....

barisayd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    100 km'ye 8 saniyede falan çıkıyor sanırım.

scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    ikinci el bir hyo almak isteseniz st kanuni almak dahamı mantıklı olur? bildigim kadarıyla hyoların sınyal far camurluk grenaj felan degılde ,yenileri enjeksiyonlu oldugu için motor kısmında parca tedarik zorlugu varmış dogrumudur? sonucta st ve hyo ıkıncı elde aynı paraya satılıyor..enejksiyonlu motora binmek daha avantajlı gibi gozukuyor bana..siz ne düsünüyorsunuz?
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Dostum ben özellikle Hyosung aldım.. ST almadım... Bilmiyorum ama daha cazip geldi bana; ve ayrıca Enjeksiyonlu mtordan öyle her usta anlamıyor... Serviste bile adamlar ne olduğunu bilmeden bazı yerlerini kurcalıyor...

Kendi şahsi fikrim olarak ben gittim Hyosung aldım.. Yine de enjeksiyonludur; daha yeni bir üründür ve ST Kanuni dir.. Bilemem; kendi tercihin...

Bu arada 0 dan 100 e Redline girmeden 7 saniyede cıkıyor Hyosunglar !
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum ben özellikle Hyosung aldım.. ST almadım... Bilmiyorum ama daha cazip geldi bana; ve ayrıca Enjeksiyonlu mtordan öyle her usta anlamıyor... Serviste bile adamlar ne olduğunu bilmeden bazı yerlerini kurcalıyor...

Kendi şahsi fikrim olarak ben gittim Hyosung aldım.. Yine de enjeksiyonludur; daha yeni bir üründür ve ST Kanuni dir.. Bilemem; kendi tercihin...

Eyvallah dostum sonucta iki alette iyi makinalar çok fark olacagını düşünmüyorum, parasına göre iyi makinalar tabiki!! ayrıca 7sn de iyi bir rakammış o zaman düzgün kullanılmış bir hyosungta alınabilir st kanunide fiyatlar aynı ikinci elde belki hyosunglarda pazarlık ,satarken çok zarar etmemek için daha iyi yapılabilir..6 7 binde bir hyosung a 6000 binden fazla verilmez sanırım ?
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

Abiler ben 12.000 km de 2006 modelini buldum 3,5 küçük çizikleri var.
    fiyatı 4.500 TL. Sizce Ne yapmalıyım almalımıyım yoksa almamalımıyım ?
    Sizlerin degerli yorumları benm için çok önmlidir.Böyle bir Kaslı motora yeni başlayacagım ?

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Bizim bir arkadasa 2006 model, 14ooo kmde aldık.. Hiçbir sorun yasamadı; faal bir sekilde kullanıyor arkadas... Onu da 45oo TL ye almıstık. Motoru iyi baktırırsan temiz olurunu alırsan alınabilir... Dikkatli kullanımla uzun yıllar kullanılabilir !
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Bizim bir arkadasa 2006 model, 14ooo kmde aldık.. Hiçbir sorun yasamadı; faal bir sekilde kullanıyor arkadas... Onu da 45oo TL ye almıstık. Motoru iyi baktırırsan temiz olurunu alırsan alınabilir... Dikkatli kullanımla uzun yıllar kullanılabilir !
    Bilgi için tşk ederm.. Ama Kaslı motora Hyo ile mi başlıyayım yoksa bir Honda CBR 125 ile mi ? Bu aralar çok çelişkideyim.

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Hyosung aslında baslangıc için ideal olmayabilir. Cünkü Hem ağır kaslı bir motor hem de hızlı atik bir motor... Ama cok dikkaatli kullanılma düşe kalka kullanabilirsin bu motoru ! Burda secim sana kalıyor !
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı scuderia06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ikinci el bir hyo almak isteseniz st kanuni almak dahamı mantıklı olur? bildigim kadarıyla hyoların sınyal far camurluk grenaj felan degılde ,yenileri enjeksiyonlu oldugu için motor kısmında parca tedarik zorlugu varmış dogrumudur? sonucta st ve hyo ıkıncı elde aynı paraya satılıyor..enejksiyonlu motora binmek daha avantajlı gibi gozukuyor bana..siz ne düsünüyorsunuz?

hyoson =st kanuni.....
    yani st kanuni motorun teknolojiyle gelişmiş hali..fabrika aynı yağpan işci aynı .çıktığı bant aynı..
    hatta türkiyeye geldiği gemi dahi aynı..

aradaki fark satan kişi kurum...birisi globaldı..öburu kural kan siz hala neyin tartışmasını yapıyosunuz ..hyo mu alim st mi.diye.....onu bi çözebilsem....
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞIR

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Hayır sorun Hyo mu ST mi değil... Sorun ; Enjeksiyonlu mu olsun Karbüratörlü mü
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    Alıntı Akileos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu motorlarla 195 gören gelsin bide beni görsün kardeşim ..bu kadar buyuk konuşuyorum ya...

160 geç zaten motor deli gibi sallanmaya başlıyo
    bizim arkadaş çok denedi
    bayır aşşa bile 185 üstüne çıkmıyor hiç bi şekilde

Alıntı yavrumalikem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir ihtimal var bizim çamlıcaya çıksınlar basa bildiği kadar bayır aşağı gaz vermesen bile 50 metre sonra bisiklet bile 80e geliyo motorla gaz vererek belki 200 bile geçer
    yukarda yazdım

Hyosung aslında baslangıc için ideal olmayabilir. Cünkü Hem ağır kaslı bir motor hem de hızlı atik bir motor... Ama cok dikkaatli kullanılma düşe kalka kullanabilirsin bu motoru ! Burda secim sana kalıyor !
    kas yapısı gelişir fena değil aslında
    bu arada başlangıç motoru olur neden olmasın ilk kullanan birine scooter bile ağır gelir başta sonradan alışıyor herkes

Hayır sorun Hyo mu ST mi değil... Sorun ; Enjeksiyonlu mu olsun Karbüratörlü mü
    sana karbüratörlü aldık çünkü sürekli olarak st kanuni bulamayacğını ve o aralar kanuninin enjeksiyon sistemiyle ilgili bi kaç sorunu vardı ama her motordada olmamış dikkatsiz kullanım ve benzin alımından kaynaklandığını düşünüyorum ben artık

enjeksiyonlu daha genç bir makina almak iyidir
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

barisayd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni bir St Kanuni almak bence daha iyi. Akileos'un dediği gibi sadece satan farklı, bir iki farkla motor aynı. Yeni bir motor nispeten daha az sorunlu olur diye düşünüyorum. Ama bütçemiz ikinci el bir Hyosung'a yetiyorsa o da alınabilir.

Motosikleti
    kymko agility
    slm gt250 almayı düşünüyorum kullanmadım caba taşıyabilirmiyim 150 kg ben 55 kullanan bayan varmı bildiginiz

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    İstedikten sonra insan herşeyi yapabiliyor... Ben 58 de kiloyum...
    Yalnız sunu belirtmeliyim ki ; eğer acemiysen vitesli tecrüben yoksa senin için cok zor olacaktır. Cünkü ben Hyo yu baslangıc motoru için ağır görüyorum!
    Fakat günümüzde Hyosung kullanan bayanlar var. Hatta sahibinden.com da sarı bir hyosung var kullanıcısı bayan
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT

Bence olabilir

Alıntı ejdermotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm gt250 almayı düşünüyorum kullanmadım caba taşıyabilirmiyim 150 kg ben 55 kullanan bayan varmı bildiginiz
    Bence olabilir çünkü baska forumlarda binen bayan kullanıcı arkadaslar oldugunu biliyorum.ama sizin biraz daha dikkatli olması gerek,malum agır ve kaslı makina(bir bayana göre yani).Ama alışınca hiç sorun kalmaz bence

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:57 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:54 PM ----------

Alıntı grinder adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese merhabalar
    bende bir gt 250 r kullanıcısıyım.geçtiğimiz ay bir kaza geçirdim ve motorun grenajları parçalandı.grenajlar bir yana beni en çok korkutan ön far.komple farda problem yok fakat ön plastik camı kırıldı.bunun tamiri mümkün olabilirmi? sıfır farlar el yakıyor çünkü.
    kırık yanı camı eksık falan degilse bazı yerlerde çizikleri ve catlakları onarıyorlar hatta sahibinden.com da birisi vardı öyle kırık hyosung farları tertemiz yapılır diye ama kırıgın boyutu ne olmalı onu bilemem..
    Buyrun sizin için araştırıp buldum inceleyin
    sizin sordugunuz bu aslında
    http://www.sahibinden.com/hyosung_ha...rd=kırık%20far
    bunlarda diğerleri

http://www.sahibinden.com/honda_929_...rd=kırık%20far

buda site adresi(admınlerce sorun olmazsa tabi)
    http://www.sahibinden.com/kirik_farl...rd=kırık%20far

http://www.sahibinden.com/kirik_far_...rd=kırık%20far

Motosikleti
    GT250R
    bi kız vardı hatta videolarıda vardı ufak tefekti ama R modelini kullanmasına rağmen iyi gidiyordu..

bu arada bende 58kiloyum, biraz kilodan öte boy önemli
    "Hayallerinin olması önemli bir şey..." Das Experiment
    [B]34 YVV 98[/B]

alix35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım düğünden sonra bakıcam
    bence taşıyabilirsin. motor kullanımın gayet güzel ve çok dikkatli sürüyorsun..ama hyo çok kalıplı bir motor üzerine binip bir deneme yap bence...yakışır sana..
    başkasının ayıbını ört ki; bi başkası da senin ayıbını örtsün...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler