Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı my91 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de az önce çıktım gazladım biraz , stres attım ama boncuk boncuk terledim.Kaç tane polis önünden geçtim tekrar tekrar hiç biri durmadı inadına geçiyorum yine durdurmuyolar ya Bişey dikkatimi çekti gazdan elimi çekince tıkırtı yapıyo, tenekeye bişeyler çarpıyo gibi sanırım egzozun içi dağıldı. Dün akşam bi ustayla karşılaştım bi vurdu evet dağılmış dedi. Böyle idare edicez artık
    orjinal egzos fiyatlarına bakma hiç moralin bozulur
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    my91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    orjinal egzos fiyatlarına bakma hiç moralin bozulur
    O kadar fena yani durum ha
    Ne güzel eski telefonumu tutturup kayıt yapıyodum yolda giderken sarjım bitmiş. Hay aksi şeytan. Sinir oldum !
    33 KDC 64
    Mustafa YERLİKAYA B rh+ /İTÜ Uçak Mühendisliği-2009

Motosikleti
    Hyosung GT250R(Gri/siyah)
    Ben de az önce çıktım gazladım biraz , stres attım ama boncuk boncuk terledim.Kaç tane polis önünden geçtim tekrar tekrar hiç biri durmadı inadına geçiyorum yine durdurmuyolar ya Bişey dikkatimi çekti gazdan elimi çekince tıkırtı yapıyo, tenekeye bişeyler çarpıyo gibi sanırım egzozun içi dağıldı. Dün akşam bi ustayla karşılaştım bi vurdu evet dağılmış dedi. Böyle idare edicez artık
    dert etme benimde ara boru dağılmış durumda tıkırtıdan başka bierşey yapmıyor ama sinir bozucu yakın zamanda yaptırmayı planlıyorum içi açılıcak...
    [B][COLOR="Gray"]Hyosung [/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]GT[/COLOR]250[COLOR="Red"]R[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Red"]Drift religion[/COLOR][/B]:cat:

Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Alıntı bygrm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dert etme benimde ara boru dağılmış durumda tıkırtıdan başka bierşey yapmıyor ama sinir bozucu yakın zamanda yaptırmayı planlıyorum içi açılıcak...
    Sürüş esnasında tıkırtı yapıp sinir yapıyo insanda. Sürüş keyfini etkiliyo valla Tamir edilebiliyor mu?
    33 KDC 64

hıı ,külüstür havası katıyo diyosunuz yani tabi yaşamayan bileme...
    tek bir tık yok motorda (yarın kesin motor dağılır )

Kuyruk,depo,çamurluk hariç grenajları boyattım boya kodu olmadığı için göz kararı yaptık ama renk tam tuttu renk porche kırmızısı olarak geçiyo.
    Hyosung gt250r red colour code : porche's red
    ihtiyacı olan olur ileride google aramasından bulur okursanız dualarınızı eksik etmeyin.He bu arada s1000rr istiyorum dua ederken ona göre edin

Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    hıı ,külüstür havası katıyo diyosunuz yani tabi yaşamayan bileme...
    tek bir tık yok motorda (yarın kesin motor dağılır )

Kuyruk ve depo hariç grenajları boyattım boya kodu olmadığı için göz kararı yaptık ama renk tam tuttu renk porche kırmızısı olarak geçiyo ihtiyacı olan olur ileride google aramasından bulur okursanız dualarınızı eksik etmeyin.He bu arada s1000rr istiyorum dua ederken ona göre edin
    Ne güzel sessiz motor aman nazar değmesin Güzel gözüküyo boya.Tekrar çizme dikkat et de
    Ustam oto galeri açmış bi de,yeni usta bulmam lazım acilen benim
    33 KDC 64

napcan ustayı bi sorunun oldumu gel ist e hallederik :p
    Maşallah diyin artık paso düştüğümden nazara inanmayan ben nazar yüzünden motoru yıkamayacak duruma geldim
    Buda böyle ufaktan bi video boş alanda öyle yatıp kalkıyoz

Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Maşallah diyin artık paso düştüğümden nazara inanmayan ben nazar yüzünden motoru yıkamayacak duruma geldim
    Video az daha uzun olaymış da yatıp kalkışı göreydik Ben de pek inanmazdım, her geçen bakıyo, birsürü kişi satılık mı diye soruyordu. Ardından 10 la köşe dönerken yattım , elektrik sorunlarından dışarı çıkaramaz oldum. Akıllandım artık boncuk takıcam
    33 KDC 64

Video az daha uzun olaymış da yatıp kalkışı göreydik Ben de pek inanmazdım, her geçen bakıyo, birsürü kişi satılık mı diye soruyordu. Ardından 10 la köşe dönerken yattım , elektrik sorunlarından dışarı çıkaramaz oldum. Akıllandım artık boncuk takıcam
    4yıllık lastiği sonuna kadar olmasada hatrı sayılır bi derecede yatırıyorum ama videoda düz dönüyomuşum gibi gözüküyo onun için sonrasını eklemedim lastiği gören anlar
    tamamına yatırabilirdim belki ama malum daha yeni boyandı grenajlar riske gerek yok

Motosikleti
    st gt250r 2011
    rodaj bittimi rodaj bitmeden pek görme oraları hocam alışkanlık yapar
    rodaj bitti çok şükür hocam rahatım yani :D

Motosikleti
    Hyosung GT250R(Gri/siyah)
    ilk görünen lastik benim michellin 2ct ler ve yatış açımı oradan bakabilirisniz :D 2ct yazısına kadar yatıyo..
    [B][COLOR="Gray"]Hyosung [/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]GT[/COLOR]250[COLOR="Red"]R[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Red"]Drift religion[/COLOR][/B]:cat:

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Sürüş esnasında tıkırtı yapıp sinir yapıyo insanda. Sürüş keyfini etkiliyo valla Tamir edilebiliyor mu?
    Sakın olaki eksozunu komple yardırma . Çözümü çok basit ama buradan anlatmak zor. Levent tarafına yolun düşerse 15 dakikada halleder bir üstüne eksozunu boyarız sevinerek gidersin

Şimdi gördüm silifkedeymişsin

Eğer bir başka eksozu yapıcak olursam resimlerini çekerim resim üzerinden anlatırım.
    Ozamana kadar beklersen sanada kolaylık olur.
    AMa ne zaman belli değil önce konu mankeni bir eksoza ihtiyaç var
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    ilk görünen lastik benim michellin 2ct ler ve yatış açımı oradan bakabilirisniz :D 2ct yazısına kadar yatıyo..
    Ee michelin olunca daha güvenli oluyodur tabi

Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sakın olaki eksozunu komple yardırma . Çözümü çok basit ama buradan anlatmak zor. Levent tarafına yolun düşerse 15 dakikada halleder bir üstüne eksozunu boyarız sevinerek gidersin
    Daha tam bakmadık ama olmazsa bu şekilde bincem. Bi zararı olur mu? Teşekkür ederim acayüp usta .Levent tarafı. Baya bi uzak buraya 1000 km falan Okula geldiğim zaman ailem gönderse, yakınım zaten maslaktayım ama maalesef göndermiyolar motoru.
    33 KDC 64

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Tıngırtı zırılıttı tıkırtı gibi bilimum sinir bzocu sesi çıkarır. Onun dışında zararı yok. AMa yapıldıktan sonra gaza basınca motorun sana garip gelior bir daha seviyorsun resmen
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tıngırtı zırılıttı tıkırtı gibi bilimum sinir bzocu sesi çıkarır. Onun dışında zararı yok. AMa yapıldıktan sonra gaza basınca motorun sana garip gelior bir daha seviyorsun resmen
    O sinir bozucu seslerden bolca mevcut zaten motorla çıkıyorum kafamı bozuyo Egzantrikten ses geliyo dediler de el insaf yahu daha 13500 km.de . Gergide mi sorun vardır ki
    33 KDC 64

Alıntı ugur_m adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rodaj bitti çok şükür hocam rahatım yani :D
    o zaman yavaş yavaş açmaya başla ama aman dikkatli dikkatli
    O ilk lastikler seninmi şimdi farkettim :D

Motosikleti
    Hyosung gt 250R
    Arkadaşlar bu grenaj vidalarını buldum karizma motorda zeytinburnu istanbulda arkadaş var o gidip ordan alıcak ben çanakkaledeyim arkadaş gitmişken fren balatası ve hava filitresi de alsın diyorum
    Ordan alışveriş yapan istanbullu arkadaşlar sizce nasıl ordaki mallar hangi markalar var kalitelimi fiyatlar diğer mazalarla uygunmu arkadaş güngörende oturduğu için oraya yakın orası var bende ordan alalım diyorum

Motosikleti
    Yamaha R1
    oh be sonunda foruma girebildim. bir süredir giriş yapıyordum ama site beni atıyordu. acaba beni banladılar mı dedim ama kötü birşey de yapmadım ki.. anlasılan bir hata oluşmuştu. arkadaşlar motorumu sattım inş. bugün satışını vereceğim bir aksilik olmazsa. gerçi bugüne kadar alıp sattığım aletlerde çok söz verip kaçan gördüm ama nasip bakalım. tekrar bir r1 almayı düşünüyorum. bir süredir alışkın olduğum gücü hissedememenin eksikliğini beni sarmıştı yine. 99 model bir r1 buldum ama kimseye tavsiye etmem. ben alıp uğraşmayı kendi ellerimle tertemiz hale getirmeyi seviyorum. bu arada acayüpüm nasılsın abi?

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    Alıntı kafa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu grenaj vidalarını buldum karizma motorda zeytinburnu istanbulda arkadaş var o gidip ordan alıcak ben çanakkaledeyim arkadaş gitmişken fren balatası ve hava filitresi de alsın diyorum
    Ordan alışveriş yapan istanbullu arkadaşlar sizce nasıl ordaki mallar hangi markalar var kalitelimi fiyatlar diğer mazalarla uygunmu arkadaş güngörende oturduğu için oraya yakın orası var bende ordan alalım diyorum
    +

fren balatalarını ilk önce bende istanbuldan almıştın ama şimdiki hyosunguma araştırmalarım sonucu mondial rs151 in fren balataları ile bire bir aynı orjinal balata fiyatı 5*7 tl arası değişiyor şu andada kullanıyorum gayet memnununum bence boşa 25 tl verme git oradaki mondial servisine 5 tl ye orjinali al tak pişman olmazsın hatta bana dua edersin bu arada arkadaşlar truncu naked-race karışımı motorumu satıyorum daha önce forumlarda da resmini paylaştığım mat sıyah hyomuda satıcam yakında uygun fiyatlı isteyen olursa ilan aşağıda

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...5503971/detay/

bilerek fiyatı ben uygun yazdım maksat ihtiyacı olan birisi alsın yoksa piyasa düşürmek falan değil amacım mat sıyah hyosungumuda bunun gibi uygun satıcam bebek oldu artık arabayla dolaşıyorum motorlar yatıyor garajda bari sezon bitmeden birisinin işine yarasın

@fearlesboyy
    hayırlı satışlar
    gtr ı naptın hocam mat siyahmı hala

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler