Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    106GT! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    16 Fireblade SP Repsol...
    Alıntı fearlesboyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cok tesekkurler ama keske bırde hangı marka 100 cc veya 151rs belırtebılsen cok daha ıyı olucak bende 3,5 tl ye nette buldum alıcamda uymazsa dıye soruyırum.ama marka bellı olsa hemen burdanda alabılırm aslında on balataları sokmek ıstemıyorum yoksa sokup aynısı hangısı uyarsa alırımda : )))
    marka farketmez kardeşim sıkma canını hepside aynı kullanıyorum ben kafana takılmasın birebir uyuyor
    GT! ...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı fearlesboyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla ben km ugrasmıycam depoyu dık pozısyonda kapaga kadar fulledım 270 km oldu daha 5 cızık var bakalım bır depo ıle kac km yapıcam sehır ıcı : )))sonucunu yazıcam bakalım sende olc 100 km kac lt yakacak... hala ön fren balatası konusunda fıkır sahıbı olna yokmu baska model motorların fren balatası uyuyormu bızım motorlara
    bakalım kiminki daha düşük çıkacak
    Alıntı bugay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    egzoz orjinal mi? tiger ve ya diğer egzozlardan sıkılma sebebi ancak 5 küsür Lt yakıt tüketimi olur bence
    orjinal egzost orjinal buji egzos o kadar farkediyomu yahu o zaman tigerdan uzak durayım ben
    Alıntı nashua adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben modlu haliyle aletin 20 tl ye boş depo testi ile boşalana kadar en son test te 138km gittim sürüşümde çok sakin degildi.şehir içi
    senin motor için çok iyi bi tüketim bakalım benimki ne yakıyomuş
    Alıntı 106GT! adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    151rs veya 100'lük cup larınki birebir uymaktadır çifti 3.5 tl dir 15 tl vermenize gerek yoktur yardımcı olabildiysem Ne Mutlu Türküm Diyene http://www.rialli.com/ara/2949__rial...cup110-ft-4mm/
    bilgi için saol ilerde işime yarayacak

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:07 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:49 ----------

Cadde üzerinde gidiyorum bi virajdan çıktım çıkar çıkmaz sol tarafda karşıdaki sokaktan caddeye girmeye çalışan bi megane ı farkettim önümdeki araca yol verdi bende önümdeki aracın arkasındayım 1araba mesafe anca var aramızda.araç geçer geçmez tak diye atladı caddeye megane hemen kıvırdım sağa atlattım diye düşünürken meğer bu öküz karşıdaki sokağa gircekmiş tam belinden giriyodum arabaya hızım 60dan fazlaydı.ilk defa ön tekeri kitledim.biraz kaydı ama topladım sonra.Yoldan geçen yaya amca bile seni adamdan saymadı şerefsiz diye bağırdı.Şimdi ben o herifi indirip full koruma dövsemde bişey farketmiyicek o öküz yine motorluları adamdan saymıyıcak...söylendim söylendim yoluma devam ettim ama yerimde bi başkası olsa o adamı hastanelik ederdi.
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Motosikleti
    hyosung gt250 r
    arkadslar king egzozu bılen varmı galıba bu formdan bı kac arkads takmıs sesı nasıl tıger gbımı bılen varsa yardımcı olsun kardesler acıl....

Motosikleti
    hyosung gt250 r
    tiger egzoz aranıyor acil ikinci el........

Motosikleti
    Yamaha R1
    Sabırlı ol kerem bulcaz bende bakıyorum özel yapımdan vazgeçtin heralde
    yeni makine yeni tat.

aman hocam özel yapım ne olduğu belli olmaz güzel ses çıkıcak diye 2katı yakıt tüketmesinde.

Motosikleti
    hyosung gt250 r
    kardesım vazgectım ya bı sekılde tıger bulcaz :D

Smokehead in bu modeli görüntü olarak 10numara ama sesi ve fiyatı nasıldır acaba

Motosikleti
    hyosung gt250 r
    kardes aradım 850 lıra dedı dalga gecıyo sandım :D

Motosikleti
    S&T Kanuni GT250R
    kerem kardeşim bende egsozu değiştirmeyi planlıyorum, ercan motorcyle bu konuda iyi ürettikleri Smokehead marka egsozları yurt dışınada ihraç ediyorlar. Ses ve performans bakımından da pek kimse bilmez ama Hyosunglar için Tiger' dan daha performanslı ses veriyorlar, ayrıca yakıt sarfiyatını da olumlu etkiliyor, Tiger' da Smokehead' de kullanan arkadaşlarım var ve sesini de duymuş birisi olarak bunları söylüyorum. Hatta şu kadar söylüyorum Tiger Smokehead' in yanına bile yaklaşamaz ses konusunda. Bu kırmızı motor 650R ve egsozda 650' lilikler için üretilmiş. Bu egsozun aynısının sitede Ç olarak sistemde resimde görüleni var.http://www.ercanmotorcycle.com/motosiklet.html
    Bende bu egsozdan istiyorum, hatta bende bugün ercan abiyle konuştum bu egsozun fiyatı 750 TL. de anlaştık.
    Yani kerem kardeşim, 850 TL. dediyse çok demiş sana neden öle dedi onuda bilmiyorum ? Ancak bana bugün şöyle bişey söylemişti. Bu resimlerdeki seri bitiomuş, bunları bu fiyattan (750TL.) bitirip yeni seri üretime başlıcaklarmış, onların fiyatı da 850 - 900TL. olucak dedi, belki sana o seri için fiyat vermiş olabilir.
    Ancak ben biraz mantıklı olarak düşündükten sonra vazgeçtim gibi bişey oldu. çünkü 750 TL. çok para. Yine bugün www.merkezyedekparca.com ' da şu ürünle karşılaştım. Gerçek Yoshimura değil ama bu egsozların da performansları fena olmuyor diye biliyorum. Sonuçta merkezyedekparca.com' un garantisi altında bide.
    http://merkezyedekparca.com/detay.as...himura%20Egzoz
    Bu da değerlendirilebilir tabii ama Smokehead' in sesi kulaklarımda çınladıkça merkezyedekparcadan bu egsozuda alasım pek gelmiyor.
    Ancak benim şöle bi fikrim de var, 750TL. Smokehead' e verileceğine şu alınabilir
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...048293/detay/?
    Egsozun borusu bizim motorların borusuna çok benziyor. Zaten Suzuki parçalarıyla da bizim motorların motor aksamı olarak parçaları birbirlerini tutuyor. Siz nedersiniz? Bu egsoz alınıp bizim motora takılabilir mi ? Takılırsa motora zarar verir mi ? @ acayüp hocam sen ne dersin bu işe ? fazla mı hayalperest davrandım ?? Ama olursa Smokehead yerine bu tercih edilebilir valla!!

uğuR1000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS-R 1150 GS-R 1200 GSAK1200 LT-R 1200 GS

otomatik zincir yağlama sistemi 70 tl

arkadaşlar otomatik zincir yağlama sistemi takıyorum 70 tl,kendi motoruma taktım kontak açılınca yağlama başlıyor kapanınca duruyo isteyen özel mesaj atsın.yada arasın 0 539 916 45 53 uğur..

UĞUR 4 Teker hatunumun istediği yere,2 Teker burnumun dikine gider

Motosikleti
    Yamaha R1
    Alıntı hllmr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kerem kardeşim bende egsozu değiştirmeyi planlıyorum, ercan motorcyle bu konuda iyi ürettikleri Smokehead marka egsozları yurt dışınada ihraç ediyorlar. Ses ve performans bakımından da pek kimse bilmez ama Hyosunglar için Tiger' dan daha performanslı ses veriyorlar, ayrıca yakıt sarfiyatını da olumlu etkiliyor, Tiger' da Smokehead' de kullanan arkadaşlarım var ve sesini de duymuş birisi olarak bunları söylüyorum. Hatta şu kadar söylüyorum Tiger Smokehead' in yanına bile yaklaşamaz ses konusunda. Bu kırmızı motor 650R ve egsozda 650' lilikler için üretilmiş. Bu egsozun aynısının sitede Ç olarak sistemde resimde görüleni var.http://www.ercanmotorcycle.com/motosiklet.html
    Bende bu egsozdan istiyorum, hatta bende bugün ercan abiyle konuştum bu egsozun fiyatı 750 TL. de anlaştık.
    Yani kerem kardeşim, 850 TL. dediyse çok demiş sana neden öle dedi onuda bilmiyorum ? Ancak bana bugün şöyle bişey söylemişti. Bu resimlerdeki seri bitiomuş, bunları bu fiyattan (750TL.) bitirip yeni seri üretime başlıcaklarmış, onların fiyatı da 850 - 900TL. olucak dedi, belki sana o seri için fiyat vermiş olabilir.
    Ancak ben biraz mantıklı olarak düşündükten sonra vazgeçtim gibi bişey oldu. çünkü 750 TL. çok para. Yine bugün www.merkezyedekparca.com ' da şu ürünle karşılaştım. Gerçek Yoshimura değil ama bu egsozların da performansları fena olmuyor diye biliyorum. Sonuçta merkezyedekparca.com' un garantisi altında bide.
    http://merkezyedekparca.com/detay.as...himura%20Egzoz
    Bu da değerlendirilebilir tabii ama Smokehead' in sesi kulaklarımda çınladıkça merkezyedekparcadan bu egsozuda alasım pek gelmiyor.
    Ancak benim şöle bi fikrim de var, 750TL. Smokehead' e verileceğine şu alınabilir
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...048293/detay/?
    Egsozun borusu bizim motorların borusuna çok benziyor. Zaten Suzuki parçalarıyla da bizim motorların motor aksamı olarak parçaları birbirlerini tutuyor. Siz nedersiniz? Bu egsoz alınıp bizim motora takılabilir mi ? Takılırsa motora zarar verir mi ? @ acayüp hocam sen ne dersin bu işe ? fazla mı hayalperest davrandım ?? Ama olursa Smokehead yerine bu tercih edilebilir valla!!
    ben bir çok eksozu canlı dinledim tigerdan çıkan ses başka benim makinadan çıkan sesi kerem dinleme imkanı oldu haftaya turboda gelince bogazdan headers da yaptırcam birde ozman dinleyelim sesi.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 09:25 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:22 ----------

Alıntı uğuR1000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar otomatik zincir yağlama sistemi takıyorum 70 tl,kendi motoruma taktım kontak açılınca yağlama başlıyor kapanınca duruyo isteyen özel mesaj atsın.yada arasın 0 539 916 45 53 uğur..
    güzel çalışma fakat sürekli yapılan bir yaglamanında çok ii olcagını düşünmüyorum benim düşüncem tabi fakat uzun yolda güzel olabilir şehir içi ztn her 150 200km de yaglamak gerekiyor.Sistem nasıl çalışıyor biraz bilgi verirsen seviniriz.birde yaglamayı şase altında gizli yaparsan daha orjinal bi çalışma olur.
    yeni makine yeni tat.

istanbul ici 2007-2008 gt 250r ariyorum yardimci olacak arkd tesekkurler

Motosikleti
    hyosung gt250 r
    hllmr kardesım bu suzukı egzozu bzm motorlara olur ama ıstedgn sesı vermez vercegı ses tıger egzozla aynı olur ayrıca bnce bu fıyatlar cok fazla cnku bzm mtrlarun ıkıncı elı 5,5 6 7 desek 800 1 mılyarlık egsoz takmak bna sacma gelıyor bn bu egzoz konusunu cok arastrdım btun egsozları dınledım ve tıgerda kara kıldım nashua kardesımın motorunda tıger var ve motor resmen cıldırıyor acyp performance verıyor cokda dıkkat cekıyor onun ıcın bn tıger dyorum :D

Motosikleti
    Yamaha R1
    Alıntı keramcetin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hllmr kardesım bu suzukı egzozu bzm motorlara olur ama ıstedgn sesı vermez vercegı ses tıger egzozla aynı olur ayrıca bnce bu fıyatlar cok fazla cnku bzm mtrlarun ıkıncı elı 5,5 6 7 desek 800 1 mılyarlık egsoz takmak bna sacma gelıyor bn bu egzoz konusunu cok arastrdım btun egsozları dınledım ve tıgerda kara kıldım nashua kardesımın motorunda tıger var ve motor resmen cıldırıyor acyp performance verıyor cokda dıkkat cekıyor onun ıcın bn tıger dyorum :D
    tiger dan şaşma +1
    yeni makine yeni tat.

beyler kuralkandan sipariş veren biri varsa yardımcı olsun lütfen . ürünleri teslim alacağınız bayimizi seciniz diyor . yani sipariş eve gelmiyormu gidip bayidenmı alıyoruz ?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı ColdhearteD adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler kuralkandan sipariş veren biri varsa yardımcı olsun lütfen . ürünleri teslim alacağınız bayimizi seciniz diyor . yani sipariş eve gelmiyormu gidip bayidenmı alıyoruz ?
    Kuralkan'dan kendin sipariş vermiyorsun aslında. Sadece bayi adına sipariş vermiş gibi oluyorsun. Yani sipariş verdiğinde gidip bayiden alacaksın yine.

Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kuralkan'dan kendin sipariş vermiyorsun aslında. Sadece bayi adına sipariş vermiş gibi oluyorsun. Yani sipariş verdiğinde gidip bayiden alacaksın yine.
    siparişi verdim ama düzeltme yapamıyorum :S . yeni sipariş versem +7 tl kargo ücreti ,nasıl düzeltcez bunu yav birde hava ve yağ filitresi bulamıyorum kuralkanda

bugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    nereden sipariş veriliyo bi link verir misin st kanuninin sitesinde göremedim öyle bişey

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    siparişi verdim ama düzeltme yapamıyorum :S . yeni sipariş versem +7 tl kargo ücreti ,nasıl düzeltcez bunu yav birde hava ve yağ filitresi bulamıyorum kuralkanda
    Hava filtresi Şase bölümü altında, yağ filtresi motor bölümü altında.

Alıntı bugay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nereden sipariş veriliyo bi link verir misin st kanuninin sitesinde göremedim öyle bişey
    www.kuralkan.net Giriş yapman için üye olman gerekiyor

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler