Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    ticaret ahlakı vs bu kullandıgınız tabirlerin hepsi yersiz yanlış yerde kullanıyorsunuz. eğer bir malı 3 liraya alıp 10 liraya satıyorsan bunda bir ahlaksızlık yok. depremde aç kalanlara ekmek mi satıyorlar sahibinden.com da? motosiklet bu beyfendi? sana böbrek mi satıyorlar? ne ahlakı? git başka motor al paran neye yetiyorsa onu al. sahibinden comda yok mu 4 bine 5 bine motorlar onları al? buyur
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...8688462/detay/
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...0606770/detay/

bahsettiğin ahlaksızlık şudur, 30 bin km deki motoru gider 5 bin km ye düşürtürsün, orj km diye satarsın işte ozaman ahlaksızlık olur. sana hak veriyorum bende motoru kolay almadım, günde 16 saat direksiyon salladım kolum sırtım ağrıdı direksiyon çevirmekten,ayağım tutuldu debriyaja basmaktan ama kimse bana tamam gel evladım al sana temiz motor 4 bine demedi.

umarım istedğin gibi bir motor alırsın kazasız belasız binmekte nasip olur.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 04:50 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 04:47 ----------

arkadaşlar bi sorum vardı arada akynadı. yağ değişicemde 20 40 koyulur mu bu motorlara? bi sorun olur mu? baya ucuzda castrol 20 40 lar
    Karadeniz - Giresun.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    106GT! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    16 Fireblade SP Repsol...
    Bence imkanı yok konmaz çok kalın gelir 20/50, zaten yeni yaptırdın motoru iş açıcan başına durduk yere anlamıyorum seni doğrusu Fabrikası yazmış üzerine 10/40 diye hadi bilemedin 15/40 koy şansını fazlada zorlama bence binelim ağzımızn tadıyla
    GT! ...

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı 106GT! adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence imkanı yok konmaz çok kalın gelir 20/50, zaten yeni yaptırdın motoru iş açıcan başına durduk yere anlamıyorum seni doğrusu Fabrikası yazmış üzerine 10/40 diye hadi bilemedin 15/40 koy şansını fazlada zorlama bence binelim ağzımızn tadıyla
    bisitede ürün açıklaması yanılttı beni bütün motosikeltler için demiş :S bide kışın 10 40 yazın başka yağ diyorlar diye dedim =/ peki ne koyayım ben şimdi yine 10 40 mı?
    Karadeniz - Giresun.

106GT! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    16 Fireblade SP Repsol...
    yazın 10/50 koyan arkadaşlarım filanda var benim ama ben devamlı 15/40 koyarım 20/50 çok kalın bence
    GT! ...

muratcan7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KMT Duke 250
    Petrol Ofisi'nin 15-50 yağını kullanıyorum. Çok memnunum. Şiddetle tavsiye ederim.. Ustalardan alacağınıza benzinlikten, hiper marketlerden yada internetten temin ediniz. Mesela Kipa'da Castrol'ün bu yağı 19 lira litresi. 10-50 yada 15-40 sanırım emin değilim. Bir sonraki bakımda onu koyacağım.

Ayrıca yukarıdaki tartışmaya katılıyorum. Çoğu çöp motor hak etmediği fiyatlara çekilip piyasayı yükseltiyorlar. Adam satacak motorunu. Bakıyor orası burası vuruk, kırık motorlara yüksek fiyatlar çekiyorlar . Adam'da motorunu o fiyatlara vermek istemiyor. Ticaret dediğin ahlaklı olmalı. Herkes kendi motorunun ederini bilir. Ayrıca kaça verebileceğini de bilmelidir. Ben 2 ay da motoruma 2 bin lira harcadım ama satarken o parayı üzerine koymam.
    Cygnus Rs | CBF150 | RRaptor | CBF150 | GT250 |...

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ensejsiyoncular vs karbüratörcüler
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Motosikleti
    Honda 1000 rr repsol 2016
    arkadaşlar
    gecen hafta benım motorun debrıyaj balatası degişti boşa gecmede bazen zorlanıyorum daha önce hıc zorlanmazdım sızce bu normalmı yada düzelirmi cok sinir bozucu oluyor özelliklede ışıklarda.ama her zaman degıl arada bır

bugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı fearlesboyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster

ne kadar ucuza arıyorsun mesela senın motorda tigermı var sıfırmı 2, elmı aldın resmi varmı egsozlu motorun
    hocam tiger değil eski sahibine sordum özel yapım falan dedi biraz baktım orjinalinden bozma bi egzoz değil ama marka falan yazmıyo üzerinde. Bi videosunu çeker koyarım aslında çok uygun fiyata bulursam bunu satmayım diyorum değiştire değiştire kullanırım

Alıntı MF-Hyo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Orjinal egsozu kafaya taktın yani motora da takacan öyle mi Yan yana durmak isterim motorunla sesimle hava atarım bende
    ben bu motoru uzun yola çıkmak için aldım comet'in farlarını beğensem zaten comet tercihim olurdu benim işimi nasıl görüyosa en iyisi odur
    hem arada verirsin smokehead'i piyasa yaparız

__sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    benim hyo da debriyaj balatası değişmedende boşa geçmede zorlanıyodum
    Her asker yeşil bereli olamaz

şu boşa geçme sorunu bende yok çok şükür.Vites geçişlerimde baya yumuşak.Tabi bunları arkadaşın gv250siyle kıyasen söylüyorum ama boşa almada hiç sorun yaşamıyorum

bugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    @fearlesboyy,

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...120641/detay/?

böyle ucuz bi şey arıyorum aslında.

Bu egsozu siteden biri mi satıyor daha önce burdan birisi yakmıştı sanırım egsozunu. Ayrıca kaplatmak ne tutar bunu?

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT

slm

Alıntı bugay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @fearlesboyy,

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...120641/detay/?

böyle ucuz bi şey arıyorum aslında.

Bu egsozu siteden biri mi satıyor daha önce burdan birisi yakmıştı sanırım egsozunu. Ayrıca kaplatmak ne tutar bunu?
    valla ona 50 tl verecegıne cızıksız tertemızı 100 tl satanlar var bence onlardan al

Motosikleti
    Bir gün GT 250 R ı olacak
    Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ticaret ahlakı vs bu kullandıgınız tabirlerin hepsi yersiz yanlış yerde kullanıyorsunuz. eğer bir malı 3 liraya alıp 10 liraya satıyorsan bunda bir ahlaksızlık yok. depremde aç kalanlara ekmek mi satıyorlar sahibinden.com da? motosiklet bu beyfendi? sana böbrek mi satıyorlar? ne ahlakı? git başka motor al paran neye yetiyorsa onu al. sahibinden comda yok mu 4 bine 5 bine motorlar onları al? buyur
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...8688462/detay/
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...0606770/detay/

bahsettiğin ahlaksızlık şudur, 30 bin km deki motoru gider 5 bin km ye düşürtürsün, orj km diye satarsın işte ozaman ahlaksızlık olur. sana hak veriyorum bende motoru kolay almadım, günde 16 saat direksiyon salladım kolum sırtım ağrıdı direksiyon çevirmekten,ayağım tutuldu debriyaja basmaktan ama kimse bana tamam gel evladım al sana temiz motor 4 bine demedi.

umarım istedğin gibi bir motor alırsın kazasız belasız binmekte nasip olur.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 04:50 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 04:47 ----------

arkadaşlar bi sorum vardı arada akynadı. yağ değişicemde 20 40 koyulur mu bu motorlara? bi sorun olur mu? baya ucuzda castrol 20 40 lar
    Arkadaşlar gayet açık yazdığımı düşünüyorum fakat anlaşılmadığına göre ben anlatamamışımdır...

Kimse kimseye bedava motor vermek zorunda değil, motor alamayı düşündüğüm için beni 'ölücü' sandınız herhalde.
    Sıfır, 2 yıl garantili, enjeksiyolu GT250 R 8900 lira 2006 model 30bin km'de ne olduğu belli olmayan bir motor 6500 lira ? Allah aşkına burada nasıl bir ahlak arıyorsunuz anlamakta güçlük çekiyorum.
    Motor alıp satarken piyasayı hangi kerrat cetveline göre hesaplıyorsunuz hakikaten merak ediyorum.
    4 ay önceki fiyatlarla şuanki 2. el fiyatların arasındaki uçurumun herkes farkındadır. Ne oldu bu motorlara da bir anda fiyatlar 2000 lira arttı ? lastikler değişti, bakım yapıldı, egzoz değişti desek maksimum 1500 lira tutmuyor.

Sizin de bildiğiniz fakat kabullenemediğiniz cevabı ben tekrar vereyim; sezon açıldığı için bazı açıkgözler 5000 liralık motorlarını 6500 liraya satmaya çalışıyorlar. 'Kimse almak zorunda değil' ama bunu yapanların terbiyesiz olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Vesselam.

Motosikleti
    S&T GT250R 2011
    Alıntı onguryil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar gayet açık yazdığımı düşünüyorum fakat anlaşılmadığına göre ben anlatamamışımdır...

Kimse kimseye bedava motor vermek zorunda değil, motor alamayı düşündüğüm için beni 'ölücü' sandınız herhalde.
    Sıfır, 2 yıl garantili, enjeksiyolu GT250 R 8900 lira 2006 model 30bin km'de ne olduğu belli olmayan bir motor 6500 lira ? Allah aşkına burada nasıl bir ahlak arıyorsunuz anlamakta güçlük çekiyorum.
    Motor alıp satarken piyasayı hangi kerrat cetveline göre hesaplıyorsunuz hakikaten merak ediyorum.
    4 ay önceki fiyatlarla şuanki 2. el fiyatların arasındaki uçurumun herkes farkındadır. Ne oldu bu motorlara da bir anda fiyatlar 2000 lira arttı ? lastikler değişti, bakım yapıldı, egzoz değişti desek maksimum 1500 lira tutmuyor.

Sizin de bildiğiniz fakat kabullenemediğiniz cevabı ben tekrar vereyim; sezon açıldığı için bazı açıkgözler 5000 liralık motorlarını 6500 liraya satmaya çalışıyorlar. 'Kimse almak zorunda değil' ama bunu yapanların terbiyesiz olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Vesselam.
    Sen kızıyor olabilirsin ama kimseye terbiyesiz diyemezsin bu konuda. Ticarette isteyen istediğine satar, yada satmaz. Zorla mal vermiyor kimseye. Sezon fiyatları hep yukarı çeker, bu arabada da böyledir. Bu ticaret, terbiyesizlik değil. Ben şimdi motorumu satmak istesem (Allah göstermesin) 2011 model, 7500 TL. desem, yenisi zaten pazarlıkla plaka dahil 8800 demez misin? Ben terbiyesiz mi oldum. Hayır. Sadece malımı satıyorum, ister al ister alma.....

Şu yakıt işine gelince. 2011 model 500 km. yeni rodajı bitmemiş motorum var. 400 km de ışık yanmadan tekrar fulledim. Sanırım yarım gazın çok etkisi var ve 1 depoyla 450 km. civarı gidiyor gözüküyor..

Motosikleti
    Bir gün GT 250 R ı olacak
    Alıntı Zıpkıncı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen kızıyor olabilirsin ama kimseye terbiyesiz diyemezsin bu konuda. Ticarette isteyen istediğine satar, yada satmaz. Zorla mal vermiyor kimseye. Sezon fiyatları hep yukarı çeker, bu arabada da böyledir. Bu ticaret, terbiyesizlik değil. Ben şimdi motorumu satmak istesem (Allah göstermesin) 2011 model, 7500 TL. desem, yenisi zaten pazarlıkla plaka dahil 8800 demez misin? Ben terbiyesiz mi oldum. Hayır. Sadece malımı satıyorum, ister al ister alma.....

Şu yakıt işine gelince. 2011 model 500 km. yeni rodajı bitmemiş motorum var. 400 km de ışık yanmadan tekrar fulledim. Sanırım yarım gazın çok etkisi var ve 1 depoyla 450 km. civarı gidiyor gözüküyor..
    Arkadaşım sen meseleyi hiç anlayamamışsın. Sadece yorum olsun diye yazmışsın. İster al ister alma diyorsun ben zaten onu kendi mesajımda söyledim 'Kimse almak zorunda değil' diye belirttim. Ayrıca 2011 model motorun için 7500 lira istesem terbiyesiz mi oluyorum demişsin 2006 model motor için 6500 lira isteyen adamla mı kıyaslıyorsun bu durumu?
    Hiç aynı örnekler değil. Laf ola beri gele mantığıyla yorum yazmayın lütfen.
    Yazdığım her kelimeyi düşünerek ve karşımdakine cevaben yazıyorum sizde mümkünse mantık çerçevesi içinde kıyaslar yapıp ondan sonra muhalefet olunuz.

Phantom264 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R TriColor Cibcib*
    Aslında herkez kendine göre haklı ikinci eller biraz pahalı elbette. Ama tabi bu satanın kararına bağlı ki bu şekilde alanda mutlaka oluyordur. Tabi ikinici ele o kadar para verene kadar 0 almak mantıklı ama işte herkez bunu yapamayabiliyor ve tabi fiyatlar pahalı geliyor onguryil arkadaşımızda kendine göre haklı ama ticaret bu terbiyesizlik sadece ayıplı mal satarsan olur

Yani satanın insafına ve alanın aklına bağlı olan bir durum bu yüzden kimse haksız değil.
    Gaza gelme. Gaza getirme. TriColor

Doobly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Boşu boşuna tartışmışsınız ya
    Zaten doğru düzgün motor satılmıyor ki. İnsanlar ilan vermiş işte ama belli ki kışa kadar kalacak o sahibindeki motorların büyük bi kısmı. Cidden piyasa bayağı yüksek yaz başlangıcı olmasından. Bazen uygunlar denk geliyor ama o da çok nadir.

Neyse ben de alacaktım ama Ağustos sonuna doğru alırım artık.
    Ciddi satıcı ne de olsa fiyatını düşürecek yaz boyunca satamayınca.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:45 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:32 ----------

Şu motora bakan oldu mu hiç ya? Durumu hakkında fikri olan var mı ?
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...8968719/detay/

ya o zaten bahsettiğiniz uçuk rakamlı motorlar satılmak için ilan açılmamış onlar aylar yıllarca ilanlarını güncelleyip duruyolar.Gerçekten satmaya niyeti olanın motoru ilan açıldığı zaman 1ay içinde gidiyor.ama bu 2.el motor muhabbeti kronik olarak devam ediyo aynı durumdan bende şikayetciydim.eski arkadaşlarla tartışmıştık burada yine
    2006modele 6bin istiyosa adam onu alma zaten niye 2006 alıcaksınki modeli ne kadar yüksekse o kadar iyidir.
    para bahane motor şahane beyler.çok takmayın kafanıza yatanı alın binin.

Motosikleti
    hyosung gt250 r
    hepınıze mrba arkdslar daha oncede yazmstm hyosunguma kuyruk altı tıger egzoz uygulamasına bu gce baslıyoruz turkıyede tek tıger kuyruk altı egzozlu hyosung gt250r olacak bter btmez resımlerı eklıyecegım 4-5 gunr motorum allahız ıznıyle btms olucak...

bugun ustanın yanına gittim. motoru olduğu yerde toplamış ama üzerine takmamış daha yarına biter inşallah sabrım kalmadı artık :S

1-2 resim atam forum renklensın

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler