Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    mavibuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gt 250 r
    arkadaşlar bu kuyruk böyle olsa daha güzel olmazmıydı
    AZRAİL herzaman artçıdır ona göre kullan, yoksa

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

arkadaşlar max 5bin tl civarına temiz 250 r arıyorum .bu motorda gercekten temiz bulmak cok zor cunku satan herkes 15 bin km de olduğunu kazası olmadığını ve butun bakımlarını düzenli olarak serviste yaptırdığını idda ediyor , aksini idda eden gormedım daha . buna ınanmak mumkun deil. ben ise orjinal görüntüsüyle oynanmamış , 2007 ve üzeri ,krank kırma gibibi sebepten motor bloğu açılmamış bi motor arıyorum km cok onemlı deıl en fazla 25 bın cıvarı olabılır .. ama adam yazmıs 7 bın km ama motorun en az 30 bın devırdıgı resımlerınden bıle bellı . eğer düzgün kullanılmıs yalan dolan olmayan bı motor bulursam hemen alcam .iyi gunler

Doobly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Alıntı mavibuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu kuyruk böyle olsa daha güzel olmazmıydı
    O kadar kolay değil öyle incecik kuyruk yapmak.
    Herşeyin bir mühendislik hesabı var. Ona göre de maliyet artışı var.

Motosikleti
    hyosung gt250r
    Alıntı ColdhearteD adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar max 5bin tl civarına temiz 250 r arıyorum .bu motorda gercekten temiz bulmak cok zor cunku satan herkes 15 bin km de olduğunu kazası olmadığını ve butun bakımlarını düzenli olarak serviste yaptırdığını idda ediyor , aksini idda eden gormedım daha . buna ınanmak mumkun deil. ben ise orjinal görüntüsüyle oynanmamış , 2007 ve üzeri ,krank kırma gibibi sebepten motor bloğu açılmamış bi motor arıyorum km cok onemlı deıl en fazla 25 bın cıvarı olabılır .. ama adam yazmıs 7 bın km ama motorun en az 30 bın devırdıgı resımlerınden bıle bellı . eğer düzgün kullanılmıs yalan dolan olmayan bı motor bulursam hemen alcam .iyi gunler
    arkadaş 5 bine temiz zor bulursun... havalar ısınmaya başladı malum

---------- Mesaj ekleme zamanı: 08:06 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 08:03 ----------

Alıntı Doobly adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O kadar kolay değil öyle incecik kuyruk yapmak.
    Herşeyin bir mühendislik hesabı var. Ona göre de maliyet artışı var.
    bu görüşe katlıyorum. zaten ön kısım kaslı arka taraf çok ince ve cılız görünürse abest durmazmı...

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı achmalen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu üzerindeki shinko marka lastikler çok sağlam diyorlar. ama yolda giderken çok savurma kayma yapıyor... sizce?
    bu shinkolar benim hayatım boyunca kullandıgım en dandik lastik, daha önce çin malı schooter dan tut japon olupta 10 yaşında lastiğe sahip motoruna kadar bindim ama bu shinkoların dandikliğini hiçbirinde hissetmedim. diğer motorum jinlun cruiser üzerinde orj 2005 ten kalma durolar var onlara dandik derdim ama bu shinkodan bin kat iyi =) yağmurda jinlunla devam ediyorum hyodan çok korkuyorum tam drift makinası oluyor =) bu arada hangi ildesin dostum profilinde yazmıyor.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 09:55 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:51 ----------

Alıntı yoyo74 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    almanya ya kadar bakmaya gerek yok o dediğin fiyata burada da veriyorlar... arkadaşım taktırdı 120 ön 160 arka takmada dahil. 550... sanırım "buz motor" dan
    ama almanya dan bakacaksan Dunlop'un çok güzel lastikleri var... fuarda görmüştük burada biraz pahalıca... ama almanya da hesaplıdır.
    200 euro civarı derken 400 tl demek istedim =) daha geçenlerde 1.97 idi ne çabuk artmış euro biraz önce baktım =) 550 beni aşar. buz motorda nakit olursa 400 tl ye pilot active veriyor montaj dahil.eğer bana 160 arka 120 ön pilot pover ı 500 tl ye verirse birde onu kredi kartına 10 a bölerse anca ozaman alabilirim bunuda yapacaklarını pek sanmıyorum =) almancılar eğer 400 tl civarına bulurlarsa orda aldırıcam burda 10 tl verip taktırırım hemde onlar gelene kadar parayı biriktirmiş olurum malum motoru yeni aldım ve bir sürü masraf ettim ekonomim alt üst durumda =)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:00 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:55 ----------

Alıntı my91 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Karakızımı seviyorum yaa teşekkür ederim arkadaşlar yok mu daha foto nerde diğerleri

Bi de sehpayı aldığım yere mail atmıştım ama pek olumlu bi yanıt gelmedi
    Baştan söyliyeyim ticari bir bağım, hatta tanışmışlık bile yoktur. Fiyat listelerini göndermişler bir de.. Bakınca buna gerçekten iyi fiyata almışım..
    Reklam olarak algılanırsa silinebilir.. Sadece bilgilendirme amaçlıdır..

yani sendeki arka sehpa aparatlarıyla birlikte 55 tl miymiş? kargosu nekadar tutuyor anlaşmaları var mı? kafadan 70 tl diyelim biz ona ozaman =/ iyi para vallahi =/

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:22 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:00 ----------

Alıntı mancuryalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    desenlerin resimleri var mı?bi arkadaştada 160lık michelin vardı ama piloymuydu değilmiydi bilmiyorumda çok tatlı duruyordu desenleri.
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...asligi-70.html

burada var bak siteden bi abi cometine taktırdı buzmotordan 400 tl montaj dahil ön arka ama pilot active de 150 en büyük ebat 160 yok. pilot power da da 150 yok 160 tan başlıyor en ufağı.kafam çok karışık pilot power ın desenleri çok güzel yol tutuşuda süper fiyatı pahalı ama.. birde pilot pover olursa 160 ebat takıalbilir. ah şu mahkemeden 3bin tl bi gelsede neler yapıcam =)
    Karadeniz - Giresun.

my91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yani sendeki arka sehpa aparatlarıyla birlikte 55 tl miymiş? kargosu nekadar tutuyor anlaşmaları var mı? kafadan 70 tl diyelim biz ona ozaman =/ iyi para vallahi =/
    evet aynen o hesaba geldi, saçmalık ya ben ön arka 75 e almıştım :S anlaşmalı kargoları var ama bizim orda acentesi yoktu mersine geldi ordan tanıdıklara aldırdık malesef bu kadar indirim yapabildiler =/
    33 KDC 64
    Mustafa YERLİKAYA B rh+ /İTÜ Uçak Mühendisliği-2009

bu sıralar bende yeni lastik almayı düşünüyorum, bu pilot activ lerin yağmurda yol tutuşları nasıldır, tecrübesi olan varmı? motorumu kar buz olmadığı sürece garaja koymayı düşünmüyorum.

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu da bugün gökhan 'ın motorundan bir kare

Sattı motoru ; artık 2-3 ay daha tek takılrıım

cakalaz kardeş o 77 plaka naked ın arka tekeri kaçlık resimlerden dsolayımı o kadar geniş cıkmış yoksa orjinalımı öyle

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Michlen lastikler için buzmotorda 400tl fiyat konuşuluyor fakat ben lastik fiyatlarını içeren bi kılavuz indirdim hiç de dediğiniz fiyatlar yok.
    Nerede bu fiyatlar arkadaşlar o kaynaktan biz de yararlanmak istiyoruz :D

Arkadaşlar şu motor için ne diyorsunuz. Hepiniz gt250r kullanan insanlarsınız eminim en doğru kararı siz verirsiniz. Bilginize ihtiyacım var.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...8190334/detay/

Motosikleti
    S&T Kanuni GT 250 R
    Alıntı fearlesboyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen ben onu soracaktım şu an motorum komple indirdim...piston sekman silindir vs komple elden geçecek kafa grenajı komple grenajı söktük motoruda indirdik bakalım ne olucak...iş bittiğin de 2006 model sıfır motosikletim olucak bu arada motoru hazır indirmişken yani motor yatıyorken kemalettin anlar kardeşimle(eskinin hyosungcusu yeninin hayabusacısı) bari hyoya 600 rr aynasıda alalım daha yakışıklı olur dedik ve ebaydan geçen hafta sipariş ettik 4 gözle bekliyorum..orjinal aynayı garaja koyarken vs katlaması zor oluyordu katlayıncada açarken illa alyan anahtarla sıkmam gerekti bu yüzden 600 rr aynası en iyisi gibi,gerçi herkes 600ff aynası takıyor ama ben değişik olsun istdim bu arada teşekkürler kemalettin...unutmadan tüm parçaları kuralkanda ucuz veren yok adam cıkma arka diske 150 tl istiyor kuralkanda sıfırı 130 tl
    arkadaşlar ön far benim kendi yapımım bundan önceki motorlarımada aynısını uygulamıştım eğer beceriniz warsa çok basit bişi ama yoksa hiç ellemeyin komple far almak zorunda kalabilirsiniz..modifiye işinden anlayan bi yerlerden yardım da alabilirsiniz farın ısıtarak camını ayırıyorum daha sonra içindeki gri parçayı tutan 4 tane vidayı söküp parçayı ayırıyorum zımpara-boya işleminden sonra kurumasını bekliyorum boyadığım parçayı takıyorum we far camını ısıtarak yapıştırıyorum we slikonluyorum işlem toplamda 20 dk sürmüyo ancak farın sökülmesi takılması baya uzun iş dediğim gibi yapamıcak gibi iseniz hiç bulaşmayın saygılarrr ;)
    [B]K[/B]-aza [B]A[/B]-nında [B]S[/B]-izi [B]K[/B]-orur.... :cat:

Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Alıntı Clumsy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar şu motor için ne diyorsunuz. Hepiniz gt250r kullanan insanlarsınız eminim en doğru kararı siz verirsiniz. Bilginize ihtiyacım var.

Motor ilanda yazdığı gibi 1 farkla ABS/CBS demiş bunu neden yapıyorlar bilmiyorum.
    pazarlık payı var demiş 7700 7600 e alırsınız gibi aslında burada tek soru var
    "RODAJI NASIL YAPILMIŞ?"
    Çünkü 2010 model 0 motor 7900 tl gibi bir fiyat + 300tl sigorta ruhsat plaka
    Bu motorunda noter satışı vs var tam fiyatı bilmiyorum fakat 50 60 tl den çok olmaması lazım.

8200tl herşey dahil 2010 sıfır motor
    7800tl herşey dahil 2010 1500km rodajı nasıl yapıldığı bilinmeyen bir motor.

Rodaj çok önemli bir mevzudur. Şimdi değil 20bin 30bin km de kendini gösterir

Karar sizin.

Alıntı UNdocab adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor ilanda yazdığı gibi 1 farkla ABS/CBS demiş bunu neden yapıyorlar bilmiyorum.
    pazarlık payı var demiş 7700 7600 e alırsınız gibi aslında burada tek soru var
    "RODAJI NASIL YAPILMIŞ?"
    Çünkü 2010 model 0 motor 7900 tl gibi bir fiyat + 300tl sigorta ruhsat plaka
    Bu motorunda noter satışı vs var tam fiyatı bilmiyorum fakat 50 60 tl den çok olmaması lazım.

8200tl herşey dahil 2010 sıfır motor
    7800tl herşey dahil 2010 1500km rodajı nasıl yapıldığı bilinmeyen bir motor.

Rodaj çok önemli bir mevzudur. Şimdi değil 20bin 30bin km de kendini gösterir

Karar sizin.
    Hocam ben 8200 tl olan sıfır motoru aradım sordum kalmamış ellerinde ilan güncel değil yani.. dediğiniz doğru yoksa. 7500 gibi bir para var elimde. sıfır almak yerine bu tarz birşey almak daha mantıklı geldi. zaten aracım var şirket aracı oldugu için benzin sıkıntım gezme sıkıntımda yok.. 3 yıldır motor kullanmıyordum 600f im vardı 2008 başında sattım askere gittim geldim bu motor aşkı yeniden depreşti bende.

uğuR1000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS-R 1150 GS-R 1200 GSAK1200 LT-R 1200 GS
    400 tl buz motorda ön arka lastik mi. bence hayal görüyosunuz.
    uzun zamandır tanırım buz motoru ön arka michelen pilot ları 470 nakite taktırdım.
    tam emin değilim ama 160x60x17 takmak istenirse zincir muhafazasına sürttüğü söylenmişti.muhafaza inceltilirse olur.
    amma yatış açısı bozulur bombeler tutmaz.
    UĞUR 4 Teker hatunumun istediği yere,2 Teker burnumun dikine gider

Motosikleti
    hyosung gt250r
    bu shinkolar benim hayatım boyunca kullandıgım en dandik lastik, daha önce çin malı schooter dan tut japon olupta 10 yaşında lastiğe sahip motoruna kadar bindim ama bu shinkoların dandikliğini hiçbirinde hissetmedim. diğer motorum jinlun cruiser üzerinde orj 2005 ten kalma durolar var onlara dandik derdim ama bu shinkodan bin kat iyi =) yağmurda jinlunla devam ediyorum hyodan çok korkuyorum tam drift makinası oluyor =) bu arada hangi ildesin dostum profilinde yazmıyor.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 09:55 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:51 ----------

200 euro civarı derken 400 tl demek istedim =) daha geçenlerde 1.97 idi ne çabuk artmış euro biraz önce baktım =) 550 beni aşar. buz motorda nakit olursa 400 tl ye pilot active veriyor montaj dahil.eğer bana 160 arka 120 ön pilot pover ı 500 tl ye verirse birde onu kredi kartına 10 a bölerse anca ozaman alabilirim bunuda yapacaklarını pek sanmıyorum =) almancılar eğer 400 tl civarına bulurlarsa orda aldırıcam burda 10 tl verip taktırırım hemde onlar gelene kadar parayı biriktirmiş olurum malum motoru yeni aldım ve bir sürü masraf ettim ekonomim alt üst durumda =)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:00 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:55 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:22 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:00 ----------

http://www.motosiklet.net/forum/moto...asligi-70.html

burada var bak siteden bi abi cometine taktırdı buzmotordan 400 tl montaj dahil ön arka ama pilot active de 150 en büyük ebat 160 yok. pilot power da da 150 yok 160 tan başlıyor en ufağı.kafam çok karışık pilot power ın desenleri çok güzel yol tutuşuda süper fiyatı pahalı ama.. birde pilot pover olursa 160 ebat takıalbilir. ah şu mahkemeden 3bin tl bi gelsede neler yapıcam =)
    arkadaşlar bugün Çanakkale taraflarına yolculuk yaptık. tesadüf ya yağmur yağdı yolda dans nasıl edilir öğrendim felaket kayıyor ve bütün yolun bozukluklarını hissettim. bereket lastik havaları tam standardına uygun. yoksa... düşünemiyorum. acil düzgün lastik almak lazım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:33 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:31 ----------

arkadaş mutlaka yakından görmek incelemek lazım.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:15 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:33 ----------

Hocam ben 8200 tl olan sıfır motoru aradım sordum kalmamış ellerinde ilan güncel değil yani.. dediğiniz doğru yoksa. 7500 gibi bir para var elimde. sıfır almak yerine bu tarz birşey almak daha mantıklı geldi. zaten aracım var şirket aracı oldugu için benzin sıkıntım gezme sıkıntımda yok.. 3 yıldır motor kullanmıyordum 600f im vardı 2008 başında sattım askere gittim geldim bu motor aşkı yeniden depreşti bende.
    arkadaş bana kalırsa 2. el temizlerine bak. daha önce cbr 600f kullanmışsın yani motordan anlıyosundur. 0km paran varsa iyi.. 600cc den sonra bu motor seni tatmin edecekmi önce bunu düşün... bu benim naçizane görüşüm.

Repartitor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 F
    Alıntı memnunkygsz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar arkadaşlar bi sorum olacak;
    motorun yan sehpası çok dik sanırım, 2 kere devirdim motoru, birinde benim dikkatsizliğim
    diğeri ise rüzgar ve branda işbirliği şeklinde oldu...
    bu yan sehpa ile oynanırmı, çok dik duruyo, biraz daha sola doğru yatırmak mümkünmüdür?
    önceden yapan eden varmı acaba?
    yardımcı olursanız çok sevinirim ...
    benim motorda yan sehpada dik duruyordu. park ederken sürekli eğimli yerlere bırakmaya özen gösteriyordum.
    arka lastik orjinal olan motorlarda dik durmuyor , fakat arka lastik michelin 160 lık ince yanaksa dik duruyor. yani motorun sele yüksekliği düşüyor. dolayısıyla yan sehpada ikden motor dik duruyor. ben yan sehpa ayarını yaptırdım. artık dik durmuyor. bir ustaya bırakmıştım nasıl ayar verdiğini görmedim. şöyle yap böyle yap diye telkinde bulunamam size . ama önerim bir ustaya götürüp yan sehpanın ayarını yaptırmanız yönünde olacaktır .
    iletişim : 0537 270 56 55 ömer.. yamaha Cygnus X - hyosung gt250r - burgman 400 - Honda 600F - A Rh (-)

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı uğuR1000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    uzun zamandır tanırım buz motoru ön arka michelen pilot ları 470 nakite taktırdım.
    tam emin değilim ama 160x60x17 takmak istenirse zincir muhafazasına sürttüğü söylenmişti.muhafaza inceltilirse olur.
    michelin pilot ne aldınız? pilot pover mı? pilot active mi? pilot pover 2ct mi? pilot road mu? pilot sporty mi? michelin in pilotla başlayan bir sürü lastiği var hepsinin fiyatıda ayrı ayrı. hayal fln değil comet başlıgının linkini verdim orda 2 kişi 400 tl ye aldı ön arka montaj dahil pilot active..
    Karadeniz - Giresun.

Motosikleti
    Yamaha R1
    michelin pilot ne aldınız? pilot pover mı? pilot active mi? pilot pover 2ct mi? pilot road mu? pilot sporty mi? michelin in pilotla başlayan bir sürü lastiği var hepsinin fiyatıda ayrı ayrı. hayal fln değil comet başlıgının linkini verdim orda 2 kişi 400 tl ye aldı ön arka montaj dahil pilot active..
    ben pilot road 2 ct aldım arka 160 ön 120 kesinlikle tavsiye ederim
    yeni makine yeni tat.

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    Alıntı uğuR1000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pilot activ'lerin fuar fiyatı 380TL' idi, 20TL'de işçilik ödeyerek 400TL'e taktırdım.

Fuardan sonra Osbourne 400tl'e taktırdı lastiklerini, tabi pazarlık ederek.
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Heryerde var siz nasıl bulamadınız 0km 2010 Sahibinden.com'dan bi aratın bulacaksınızdır.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:19 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:07 ----------

Alıntı overcloud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pilot activ'lerin fuar fiyatı 380TL' idi, 20TL'de işçilik ödeyerek 400TL'e taktırdım.

Fuardan sonra Osbourne 400tl'e taktırdı lastiklerini, tabi pazarlık ederek.
    Kaçtan başladı pazarlık
    Ben de alıcam ama fiyatlar uçuk görünüyor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler