Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    hyosung gt250 r
    kardes sıfır aldım sadece bır kere sesını denemek ıcın takılmıs daha orjınal kokusu uzerınde bır tane cızık yok uzerınde sahıbı bna soz verdrdı fyatını solememk ıcın ama snu bıl cok cok ucuza aldım smdı bogazdan headers cektrcem bde koltuk altına yalıtım yapıp takıcam egzozu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı keramcetin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardes sıfır aldım sadece bır kere sesını denemek ıcın takılmıs daha orjınal kokusu uzerınde bır tane cızık yok uzerınde sahıbı bna soz verdrdı fyatını solememk ıcın ama snu bıl cok cok ucuza aldım smdı bogazdan headers cektrcem bde koltuk altına yalıtım yapıp takıcam egzozu
    hocam sen de bana çok ucuza orjinali satsan olmaz mı ben de kimseye söylemem fiyatını

Motosikleti
    hyosung gt250 r
    kardes satarım ayıp ettın faceten ekle bnı keremcetin

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT

slm

arkadaslarr hepınıze merhaba bugun tıger kuyryk altı egzoz aldım ve hyosunga kuyruk altı egzozu cok arastrdım bgun kafam attı gıttım altım ılk olarak kuyrugu bıraz kaldrıp komple yenı ara boruyla egzozu kuyrugun altına alıcam sızlere sorum ISI YALITIMI İCİN HANGI MALZEME DAHA DAYANIKLI OLUR.....
    valla bende coook arastırdım.bende hyoma takmak istıyordum özellikle tiger 4 gözle seni beklıyorum detaylı foto atarsan sevinirim hoşuma giderse hemen bende yapıcam

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:37 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:31 ----------

Alıntı bugay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam sen de bana çok ucuza orjinali satsan olmaz mı ben de kimseye söylemem fiyatını
    ne kadar ucuza arıyorsun mesela senın motorda tigermı var sıfırmı 2, elmı aldın resmi varmı egsozlu motorun

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:47 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:37 ----------

kardes satarım ayıp ettın faceten ekle bnı keremcetin
    ekleyecektim egsozun sonucunu merak ettiğimden ama o kadar cok keremcetın cıktı kı : )))

MF-Hyo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 GT250R - 2008 150HS
    Sanmıyorum be dostum neyse hayırlısı bakalım ne diyelim

ahmet şimşek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R1

Sanırım böyle bişey ortaya cıkacak Bence cıft egzos daha hos durur gıbıme gelıyor
    Biz de keyfine düşkün sosyal çocuklar olabilirdik lakin HAYATLA erken seviştik herşey üstümüze kaldı..!

Motosikleti
    2012 GT250R - 2008 150HS
    Alıntı muratcan7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ezik depo olayı bendede var Artık yolculuklar çok rahat

Bugün bir yakıt testi yaptım. Lüleburgaz - Edirne arası otoyoldan toplamda 200 km yol yaptım. 40 lira yakıt harcadım. Buda 100 km'de 5 litreye tekabul ediyor. Kullanışım performanslıydı. 140-160 km arası seyahat ettim. Otoyol olduğu için hiç durmadım. belki 15 km'si şehir içinde yapmışımdır. Devir aralığım 8 bin ile 10,500 arasındaydı. Asla tapa gaz yapmadım. Gaz kolum Yüzde 70 ile yüzde 90 açık konumdaydı. Hava hafif karşı yönden rüzgarlıydı dönüşte.

Egzozum Smokehead. Bujiler ve hava filtresi yeni. Yeni senkron ayarı yapıldı. 5 litre bu kullanımıma göre çok iyi bence. Çünkü daha performanslı ancak tapa gaz yada 4 vites redline gitmekle mümkün olurdu.

Motoum 22bin km'de. 2005 model karbüratörlü. Arka tekerlek 150'lik. Ön 120'lik.

Tahmin ediyorum uzun yolda 120 ile sabit gidip 3,5 -4 litre arası yakmak mümkün.

15-50 yağ kullanıyorum. Gerçekten memnunum. Motorumun eski 10-40 yağıyla yaşadığı fazla ısınma sorunu kalmadı.

5 litreleri duymak beni mutlu etti İyi yav nolcak 4 civarı normaldir uzun yolda. Cıkmadım ama nasipse 20 gün sonra cıkacam o zaman bi yakıt testi yaparım bende

muratcan7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KMT Duke 250
    Egzozum açık olmasa sanırım aynı kullanımda 5 lira daha az yakardım. Kafa ütülüyor gerçekten uzun yolda . Egzoz alacaklar mutlaka susturuculu yada susturucu takılabilecek türden egzozları tercih etsinler.
    Cygnus Rs | CBF150 | RRaptor | CBF150 | GT250 |...

Motosikleti
    YAMAHA MT

slm

Alıntı ahmet şimşek adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Sanırım böyle bişey ortaya cıkacak Bence cıft egzos daha hos durur gıbıme gelıyor
    bence bundan kibar olur cunku bu cok amatörce orjınal 600rr egsozu bu bekleyıp görücez bakalım

Motosikleti
    2012 GT250R - 2008 150HS
    Alıntı bugay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Orjinal egsozu kafaya taktın yani motora da takacan öyle mi Yan yana durmak isterim motorunla sesimle hava atarım bende

Motosikleti
    YAMAHA MT

slm

Alıntı MF-Hyo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    5 litreleri duymak beni mutlu etti İyi yav nolcak 4 civarı normaldir uzun yolda. Cıkmadım ama nasipse 20 gün sonra cıkacam o zaman bi yakıt testi yaparım bende
    bugün itibariyle morum 1100 km oldu bir depo ile şehir içi 420 km oldu daha bitmedi kırmızı yanıyor şuan bakalım 1 depo ile şehir içi kaç km gidicek yeni rodajlı hyosungum

Motosikleti
    Bir gün GT 250 R ı olacak
    Arkadaşlar bilmem farkında mısınız ama sezon açılınca 2. el fiyatlarında inanılmaz bir artış oldu.
    Forumu 4 aydır her gün takip ediyorum her mesajı tek tek okuyorum sizin kadar motoruna değer veren ve ilgilenen arkadaşları gördükçe 2.el motor alma düşüncem fazlasıyla artıyor ancak 2. el fiyatlarına bakıyorum hakikaten inanılmaz durumda.
    Nisan-Mayıs aylarında 2008 enjeksiyonlu modeller 5.500 ve daha altı fiyatlarda iken şuanda 2006 model motorlar 6000 liradan başlıyor. İnsanın canının sıkılmaması işten bile değil. Elbette herkesin motoru kendine göre değerlidir 'biriciktir' fakat bu kadarı da insafsızlık.
    İlk motorumu almayı planlıyorum ve ilk motorumu kuvvetle ihtimal sezon bitiminde alacağım çünkü bu fiyatlar kesinlikle hakkaniyetli değil.

Arkadaşlar sizleri tenzih ediyorum sizin kadar motorlarıyla ilgilenen ve piyasayı iyi bilen insanlardan bahsetmiyorum, 2006 model ve hiçbir aksesuarı olmayan 30000 bindeki motoru için 6.500 lira isteyen terbiyesizlerden bahsediyorum

Buraya yazmamın sebebi motor sevdalılarının beni anlamasını ümid etmemden dolayıdır lütfen kimse yanlış anlamasın.

Potansiyel GT 250R sahibi

Motosikleti
    2012 GT250R - 2008 150HS
    Alıntı fearlesboyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün itibariyle morum 1100 km oldu bir depo ile şehir içi 420 km oldu daha bitmedi kırmızı yanıyor şuan bakalım 1 depo ile şehir içi kaç km gidicek yeni rodajlı hyosungum
    420 mi iyi valla cok iyi ben 200km gördümmü göstergemde iniyor hocam dibe 1-2 cizgi olur nasıl iş anlamadım.

Madv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Alıntı Phantom264 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    stickerları bende merak ettim doğrusu

Bu motoru sahibindende görmüştüm

Sarı cam yerine orjinal daha güzel olurdu bence karar sizin tabi
    evet vermiştim ilanı satacaktım,kız arkadaşım bu motoru çok seviyor sattırmadı

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:26 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:22 ----------

Alıntı MF-Hyo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    420 mi iyi valla cok iyi ben 200km gördümmü göstergemde iniyor hocam dibe 1-2 cizgi olur nasıl iş anlamadım.
    Dostum bakımını ne zaman yaptırdın en son,egzantrik zinciri ayarına baktırdınmı.Servisinde compressor basıncını ölçtür,ayarsızsa çok benzin yer.Ayrıca senkronize ayarına baktır pistonların. Bunlar gibi sebepler var çok benzin yemesinde dostum.
    Kimse sana özgürlük veremez. Kimse sana eşitlik veya adalet veya başka birşey veremez. Eğer adamsan, sen alırsın.
    http://facebook.com/batuhanuludag

Motosikleti
    YAMAHA MT

slm

Alıntı Madv adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet vermiştim ilanı satacaktım,kız arkadaşım bu motoru çok seviyor sattırmadı

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:26 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:22 ----------

Dostum bakımını ne zaman yaptırdın en son,egzantrik zinciri ayarına baktırdınmı.Servisinde compressor basıncını ölçtür,ayarsızsa çok benzin yer.Ayrıca senkronize ayarına baktır pistonların. Bunlar gibi sebepler var çok benzin yemesinde dostum.
    işte ben bu yüzden ölçtüm.daha önce forma atmıştım resimleri komple piston sekman eksantrik zinciri vs sıfır orjınalle değiştirdim kısaca motor sıfır oldu rodajı daha yenı bitirdim 1100 km oldu motor denedım kapağa kadar fulledım şu an kırmızıya düştü 420 km oldu bence daha bir 30 km falan gider belki daha fazla ve bu rakam şehir içinde dur kalk var,sanırım uzun yolda çok daha uzun gidebilirim.

jonturka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 Hyosung GT250R
    Alıntı onguryil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bilmem farkında mısınız ama sezon açılınca 2. el fiyatlarında inanılmaz bir artış oldu.
    Forumu 4 aydır her gün takip ediyorum her mesajı tek tek okuyorum sizin kadar motoruna değer veren ve ilgilenen arkadaşları gördükçe 2.el motor alma düşüncem fazlasıyla artıyor ancak 2. el fiyatlarına bakıyorum hakikaten inanılmaz durumda.
    Nisan-Mayıs aylarında 2008 enjeksiyonlu modeller 5.500 ve daha altı fiyatlarda iken şuanda 2006 model motorlar 6000 liradan başlıyor. İnsanın canının sıkılmaması işten bile değil. Elbette herkesin motoru kendine göre değerlidir 'biriciktir' fakat bu kadarı da insafsızlık.
    İlk motorumu almayı planlıyorum ve ilk motorumu kuvvetle ihtimal sezon bitiminde alacağım çünkü bu fiyatlar kesinlikle hakkaniyetli değil.

Arkadaşlar sizleri tenzih ediyorum sizin kadar motorlarıyla ilgilenen ve piyasayı iyi bilen insanlardan bahsetmiyorum, 2006 model ve hiçbir aksesuarı olmayan 30000 bindeki motoru için 6.500 lira isteyen terbiyesizlerden bahsediyorum

Buraya yazmamın sebebi motor sevdalılarının beni anlamasını ümid etmemden dolayıdır lütfen kimse yanlış anlamasın.

aynen..2.eller de inanılmaz bir artış oldu..yeni bir ilan verecek biri bir önceki 6000 fiyatlı ilana bakıyo..benimki 6200 eder diyo..diğeri 6200 e bakıyo benimki de 6400 eder diyo..hiçbirinin birbirinden farkı yok..birbirlerine baka baka 7000 e dayanacak artık..

bir de şöyle bir ilginçlik var;

motoru modifiyeli olan biri, elcik takmış manet takmış egzozu değiştirmiş ayna takmış bişey yapmış olan ekstralı motor diye yüksek fiyat çekiyo,

diğer yandan ne egzoz değiştirmiş ne bişey takmış etmiş hiçbir masraf yapmamış biri de, abi tamamen orjinal hiç ellemedim motoru diye yüksek fiyat çekiyo iyi bişeymiş gibi

anlamadım ben bu işi..

muratcan7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KMT Duke 250
    Enjeksiyon aşkı başladı bu yorumlar sayesinde Normalde ayarlanabilir olmasından ötürü karbüratörü tercih ederdim ama 420 kmlik depo menzili çok iyi. Ben en fazla 350 yapabilirim herhalde.

Biraz binip kışa doğru sıfırını almayı düşünüyorum. Comet modelini tabi. Umarım fiyatlar biraz iner kışa doğru. ST, Honda ile rekabet etmek istiyorsa R modelini en az bin lira aşağıya vermeli.
    Cygnus Rs | CBF150 | RRaptor | CBF150 | GT250 |...

bu nasıl topik dir arkadaşlar :D günde 5 sayfa mesaj atılıyor forumu hyocular ayakta tutuyor sankim :D

uğuR1000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS-R 1150 GS-R 1200 GSAK1200 LT-R 1200 GS
    Alıntı onguryil adlı üyeden alıntı Mesajı göster

arkadaş seni terbiyeye davet ediyorum.kimseye terbiyesiz deme lüksün yok .bu kelimeyi kullandığın an onlardan biri oluveriyosun farkına varmadan.bu birinci mesajım sana.
    ikincisi ben motorumdan memnunum ve bu sezon satmak gibi bir niyetim yok.yani üzerime alındığım için yazmadım mesajı,bunu da bil.en sonuncu olarak,sezon yeni başladığı için birinin kış fıyatlarından satış yapmasını beklemek mantıksızlık olur.ticaretin kuralı arz talep meselesi.kısın zaten 5.500 edecek motoruna neden yazın 6000 istemesin adam.artı gt 250 kalitesini fazlasıyla anladı kullanıcılar.türkiyedeki en mükemmel 250 cc orta sınıf motoru.ve kimse kimseyi motor sahibi yapmak zorundada değil.insan ya buyultur makınasını 3 e 5 e bakmaz satar ya çok sıkışıktır yada kar edecektir.kara lkaşım kara gözüme kimse motor satmadı bana,bence mesajlarındaki uslubuna dikkat et.
    UĞUR 4 Teker hatunumun istediği yere,2 Teker burnumun dikine gider

Motosikleti
    Bir gün GT 250 R ı olacak
    Alıntı uğuR1000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaş seni terbiyeye davet ediyorum.kimseye terbiyesiz deme lüksün yok .bu kelimeyi kullandığın an onlardan biri oluveriyosun farkına varmadan.bu birinci mesajım sana.
    ikincisi ben motorumdan memnunum ve bu sezon satmak gibi bir niyetim yok.yani üzerime alındığım için yazmadım mesajı,bunu da bil.en sonuncu olarak,sezon yeni başladığı için birinin kış fıyatlarından satış yapmasını beklemek mantıksızlık olur.ticaretin kuralı arz talep meselesi.kısın zaten 5.500 edecek motoruna neden yazın 6000 istemesin adam.artı gt 250 kalitesini fazlasıyla anladı kullanıcılar.türkiyedeki en mükemmel 250 cc orta sınıf motoru.ve kimse kimseyi motor sahibi yapmak zorundada değil.insan ya buyultur makınasını 3 e 5 e bakmaz satar ya çok sıkışıktır yada kar edecektir.kara lkaşım kara gözüme kimse motor satmadı bana,bence mesajlarındaki uslubuna dikkat et.
    Terbiyesiz birine terbiyesiz denildiğinde onlardan biri olunduğunu ilk kez sizden duyuyorum.
    Öncelikle şunu söyleyeyim ben buraya meramımı yazdım kimseden 'birinci' ve 'ikinci' cevap gibi bir beklentim yoktu yazdıklarınız tamamen abesle iştigaldir.
    Yazdığım mesajda defaatle belirttim 'sizleri tenzih ediyorum' dedim üzerinize alınmanız tamamen kendi probleminizdir.

Bahsettiğiniz arz, talep meselesi sahibinden.com piyasasında kesinlike geçerli değildir talep var fakat arz haddinden fazlasıyla var. Ticaret dediğiniz şey arz talep dengesinin haricinde 'ticaret ahlakı' ile oluşur.
    Kimse kimseyi motor sahibi yapmak elbette zorunda değildir fakat, 2006 model, hiçbir ekstra özelliği olmayan bir motora 6500 lira isteyen bir insan tekrar söylüyorum 'TERBİYESİZDİR' ne ticaret ahlakından ne de insani değerlerden bi haberdir.
    Bu bahsettiğim kişiler sadece sezonda olduğumuz için (tabiri caiz değil fakat affınıza sığınarak söylüyorum) insanların motor alma isteğinden faydalanarak 'kazıklama' içgüdüsü ile hareket etmektedir.

Son olarak; uğuR1000 neden bu kadar üstünüze alındınız hiç bilmiyorum açıkcası, söylediklerimin forum ahalisi ile hiçbir ilgisi yoktu, ayrıca beni terbiyesizlikle itham ettiğiniz mevzu çok yersiz, kişiliğiniz üzerinden hiçbir yorum yapmadım aynı saygıyı da sizden bekliyorum.
    İyi akşamlar.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler