Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    bugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    @Teknika, ben de tam 10:11de kafenin önünde oldum, hatta meydana girip baktım çıktım oralarda yarım saat oyalandım seni aradım falan sonuçta ben de tek başıma hoş bi gezi yapmış oldum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Teknika - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Model Hyosung GV250 EFI Aquila Full Siyah
    Alıntı adem_ciftci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...9674764/detay/

BU İLANI SUS OLSUN DIYEMI KOYMUSLAR AÇIKLARMISIN
    Kesinlikle... Veriyorsa, git al! Üstelik zaten kur artışından dolayı 10.000'i de geçeceği söyleniyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:13 ----------

Alıntı bugay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @Teknika, ben de tam 10:11de kafenin önünde oldum, hatta meydana girip baktım çıktım oralarda yarım saat oyalandım seni aradım falan sonuçta ben de tek başıma hoş bi gezi yapmış oldum
    Sağlık olsun. Galleria'nın önünden geçerken durdum. Arayacaktım. Uyuyorsa rahatsız etmiyeyim dedim. Geleceğini bilsem 1 saat daha oturur memnuniyetle beklerdim. Neyse kısmet değilmiş. Ama sonradan tekrar cepten aradıydım seni bu sefer sen açmadın.
    *** 2013 Model Hyosung Gt250r EFI Full Kırmızı Racing ***

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...9674764/detay/

BU İLANI SUS OLSUN DIYEMI KOYMUSLAR AÇIKLARMISIN
    Ben 2011 motoru en erken alanlardan biriyim mayıs 12 de aldım 4 buçuk ay olacak. 9000 + plaka ruhsat sigorta vs ile 9500 9600 e geliyor.

diyorsun ki 7000tl yüzdeye vurursak sadece 4,5 ayda %27,6 değer kaybetmesini bekliyosun. üzerine benzin döker yakarım yine o paraya vermem. 4,5ayda bu fiyat kaybedecekse kimse 0 almaz herkes bekler 4-5 ay zaman mı kim kime o kadar zamanda 2600tl para veriyor havadan.

Sadece senin için söylemiyorum direk olarak üstüne alınma ama dolaylı yoldan alınabilirsin. Eğileyim gelsin bide sürttürsün bari

bugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Teknika adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Sağlık olsun. Galleria'nın önünden geçerken durdum. Arayacaktım. Uyuyorsa rahatsız etmiyeyim dedim. Geleceğini bilsem 1 saat daha oturur memnuniyetle beklerdim. Neyse kısmet değilmiş. Ama sonradan tekrar cepten aradıydım seni bu sefer sen açmadın.
    O sefer de ben motordaydım çağrıyı gördüğümde eve gelmiştim Neyse bi dahakine inşallah

7000 alınabilirmi diye soru sordum niye bukadar uzatıyosunuzkı çok eğilmek istiyosan gel eğil ben ateşveririm...

Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Geçen hafta çadırlı kalmalı ilk gün ormanda, ikinci gün deniz sahilinde kumların üzerine güzel bir gezi yaptık arkadaşlarla. Resimler daha elime ulaşmadı ama 1-2 tane göndereyim.

Grenajlar komple sökülmüş durumda. Bir ara transalp'in peşinde ormanda 3km kadar gittik toprak yol artık lastiğin bastığı yer 5cm göçecek şekilde yumuşak yere geldik herif benim makinayı kendisininkiyle bir zannetti dedim burdan bi adım daha yukarı gitmem önümüzde yokuş vardı eleman bile bayağı zorlandı yukarı çıkarken ben gülerek izledim :D

Fotodaki yerler son gittiğimiz durak olan Beğendik. Zamanında Atatürk burayı ziyaret etmiş ve beğenmiş o zamandan sonra adı beğendik olmuş

Burası jandarma sınırı hemencecik ötesi bulgaristan köyü

Ekipte her tür motosiklet var

---------- Post added at 21:51 ---------- Previous post was at 21:45 ----------

7000 alınabilirmi diye soru sordum niye bukadar uzatıyosunuzkı çok eğilmek istiyosan gel eğil ben ateşveririm...
    Sen burda tek kişi değilsin ondan konu uzuyor bu forumda yazdıklarımız kalıcı ve senin gibi düşünen kişiler gelip araştırma yapıp okuyorlar. Okusunlar ve düşündüklerinin ne kadar akla mantığa uygun olmadığını ve mal sahipleri tarafından kabul edilmeyeceğini pazarlıkla düşürmek istedikleri paranın 5tl 10 tl değil milyar milyar aşşağı çekmek istediklerini görsün diye.

Yoksa sen direk üstüne alınma.
    Zeka küpü son lafına hiç değinmeye de gerek yok en son orta 2'de 1995lerde bitti miadı doldu.

neyse kapatalım bu konuyu sızde haklısınız okadar para verıp bu fıyata tepkı gostermenız.

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    @UndoCab
    vay dostum çıkartmışsın grenajları.nakedken daha bi hissiyatlı dimi? stuntbike gibi oluyo motor

bu arada o comet ın kafa grenajı 2012 modellerinkinden değilmi onlar ne ara geldi türkiyeye?
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Motosikleti
    S&T Kanuni GT250R
    Arkadaşlar bizim motorların Buji numaraları neydi? Yarın motoru servise götürücemde, Castrol 10W/40 motorsiklet yağı aldım 1. lt. si 18TL.den 2 adet baya uygundu bir petrolde denk geldi. Bujileride değiştiriyim diyorum İridyum Mağzası var Denizli' de ordan alıcam, aslında onlar da bilirler tahminim ama burdan bilen arkadaşlara yine bi soruyum dedim, CR8 diye başlayıp o şekilde devam ediodu yanlış hatırlamıosam ??

Alıntı hllmr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bizim motorların Buji numaraları neydi? Yarın motoru servise götürücemde, Castrol 10W/40 motorsiklet yağı aldım 1. lt. si 18TL.den 2 adet baya uygundu bir petrolde denk geldi. Bujileride değiştiriyim diyorum İridyum Mağzası var Denizli' de ordan alıcam, aslında onlar da bilirler tahminim ama burdan bilen arkadaşlara yine bi soruyum dedim, CR8 diye başlayıp o şekilde devam ediodu yanlış hatırlamıosam ??
    cr8e.
    iridyum olanları daha uzun ömürlü
    marka olarak kesinlikle ngk dan şaşılmamalı

Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @UndoCab
    vay dostum çıkartmışsın grenajları.nakedken daha bi hissiyatlı dimi? stuntbike gibi oluyo motor

bu arada o comet ın kafa grenajı 2012 modellerinkinden değilmi onlar ne ara geldi türkiyeye?
    Değişik oluyor yolda 1 defa bi polise adres sordum takip et beni dedi sağolsunlar istediğim noktaya kadar benle beraber geldiler sonra dayanamayıp sordular bu motor ne böyle çok değişik bişey Yunuslara özeniyorlardı galiba.

Bir kerede azcık saftirik bi adam benzinlikte geldi
    - bu ne
    -motor
    - çok değişik bişeymiş bu yanındakine, diğer motorlara benzemiyor. (yanımdaki st 250 comet) Benim eşim çok meraklı motorlara ben de bitane alıcam geçen sordum 3750 dediler.
    -Ne sordun?
    -markası hondaydı.
    -modeli ne peki?
    - nasıl modeli ? depoda honda yazıyodu işte
    -(ilerideki arabayı göstererek) hacı şu da volkswagen ama "polo" senin sorduğunun modeli yok mu
    -haaa, bilmiyorum. Ama honda iyidir dime
    - iyidir iyidir. Hadi iyi günler ( kaçtım)
    -

Böyle ama çok rüzgar yiyorum be. Boynum kopacaktı rüzgardan valla :D
    Otobanda sabit 160 165km ile 45dk yol gittim feleğim şaştı. Arkadaş Gt650 ile veya gsr600 ile 230 -240km hız yapılabiliyor. Adamı hız değil kafasını sabit tutmaya çalışmak öldürür valla :D
    O siperlik nekadar güzel birşeymiş bilemezsin

Bu hafta anahtar takımı ayarlayamadım yoksa bujileri değiştirip takıcaktım grenajları
    4,5 ayda 8240km yol yapmışım. Son defa garantiden yağını vs değiştiricem sonrasında kendi işimi kendim yapıcam.
    Bir yağ değiştirmeye 20 25tl veremem sürekli.

Zaten kitapçığa uyan bir usta yok. Adam diyor ki 8000 de bir motorun şu aksamları kontrol edilir bi terslik varsa düzeltilir. Bizim ustalar 3dk gezip geliyor sonra
    -Bu motor iyi
    - Abi şurasında şöyle bişe var.
    -Normal yapar
    Yahu nasıl normal neden başka motorlar yapmıyo o zaman?

Benim motordan bazen tık tık tık sürekli bi ses geliyo arka taraftan sonra kesiliyor. sigortaların olduğu yerden biyerden ve aldığımdan beri var. geçen söktüm kuyruk grenajını dinledim sesi. Ses "hazard relay" diye bi röle var ondan geliyor. akıma gittiğimde değiştir diycem inşallah arıza çıkarmazlar yoksa ben de arıza çıkarıcam artık.

---------- Post added at 22:57 ---------- Previous post was at 22:55 ----------

Alıntı hllmr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kredi kartın varsa ebayden al.Aldım ama daha takma fırsatım olmadı. Benim aldığım NGK cr8e-ix gibi bişeydi ikisi kargo vs herşey dahil ingiltereden 37tl ye geldi.

@UNdocab
    Bende 2gün işe gidip geldim grenajsız ama 100-120yi geçmedim o halde zaten 120ile gittiğimde hissiyat baya yüksekti ama yazın ortası olduğundan o rüzgar iyi geliyodu
    grenajsız 160km hızda ne işin var boynun bi tutulur kalırsın öyle racing oturuş pozisyonunda
    bu arada ben aynaları o demirlerine takmıştım gayet iyi duruyodu seninki kulaksız kalmış

Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    @UNdocab
    Bende 2gün işe gidip geldim grenajsız ama 100-120yi geçmedim o halde zaten 120ile gittiğimde hissiyat baya yüksekti ama yazın ortası olduğundan o rüzgar iyi geliyodu
    grenajsız 160km hızda ne işin var boynun bi tutulur kalırsın öyle racing oturuş pozisyonunda
    bu arada ben aynaları o demirlerine takmıştım gayet iyi duruyodu seninki kulaksız kalmış
    azcık acelem vardı da benden 150km ötedeki birilerine yetişiyordum edirne yolunda
    Çerkezköy sapağından girişinden sonra bir rüzgar esti nasıl soğuk nasıl soğuk. Şu ekmek teknesindeki ölü vardı ya Heredot hikayeyi anlatırken en güzel yerinde Allllllaaaahhh!! derdi. Aynısını dedim titreyerek ))

yahu ben de mi bir sorun var arkadaş 170km yi geçiremedim hiç motora 5. vites 10.000 devirden yukarı çıkmadı. Bi gün sırf bunun için otobana çıkıcam. Hayır dert bu hızda gitmek değil. Neden yukarı çıkmadığını bulmak.

BMC yıkanabilir, yağlı hava filitresi almayı düşünüyorum. Fakat karbüratörlülere göre sadece. Bi arkadaş hava filitresi almıştı baktı ki karbüratörlülere göre elindeki eski filitrenin kafasını söküp yeni aldığına taktı ve kullandı o şekilde. Acaba ben de benim filitrenin kafasını BMC'ye uydurabilirmiyim ??? Ama risk içererek de kargo ile beraber 110$ parayı boşa vermek istemem.

Yağlı hava filitresi iyidir. Hem de yıka yıka kullan. 3000-4000 de bi kafana göre temizle sürekli temiz ciğerle dolaşsın motosikletin ;)

Alıntı UNdocab adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    azcık acelem vardı da benden 150km ötedeki birilerine yetişiyordum edirne yolunda
    Çerkezköy sapağından girişinden sonra bir rüzgar esti nasıl soğuk nasıl soğuk. Şu ekmek teknesindeki ölü vardı ya Heredot hikayeyi anlatırken en güzel yerinde Allllllaaaahhh!! derdi. Aynısını dedim titreyerek ))

yahu ben de mi bir sorun var arkadaş 170km yi geçiremedim hiç motora 5. vites 10.000 devirden yukarı çıkmadı. Bi gün sırf bunun için otobana çıkıcam. Hayır dert bu hızda gitmek değil. Neden yukarı çıkmadığını bulmak.

BMC yıkanabilir, yağlı hava filitresi almayı düşünüyorum. Fakat karbüratörlülere göre sadece. Bi arkadaş hava filitresi almıştı baktı ki karbüratörlülere göre elindeki eski filitrenin kafasını söküp yeni aldığına taktı ve kullandı o şekilde. Acaba ben de benim filitrenin kafasını BMC'ye uydurabilirmiyim ??? Ama risk içererek de kargo ile beraber 110$ parayı boşa vermek istemem.

Yağlı hava filitresi iyidir. Hem de yıka yıka kullan. 3000-4000 de bi kafana göre temizle sürekli temiz ciğerle dolaşsın motosikletin ;)
    ahaha soğukta güzel ama bi yere kadar tabi
    Karbüratörlüyle enjeksiyonlu model arasında bi fark yokki hava filtresinde?Benim eski hava filtremi karbüratörlü bi hyosung a taktık hiçbir sorunda olmadı
    farklı olan hava filtresinin komple kutusu onunda farkı aşağıda 2silindirin uç kısımlarının gaz kelebeklerinin orası.

Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    ahaha soğukta güzel ama bi yere kadar tabi
    Karbüratörlüyle enjeksiyonlu model arasında bi fark yokki hava filtresinde?Benim eski hava filtremi karbüratörlü bi hyosung a taktık hiçbir sorunda olmadı
    farklı olan hava filtresinin komple kutusu onunda farkı aşağıda 2silindirin uç kısımlarının gaz kelebeklerinin orası.
    Ben direk hiç söküp bakmadım ama fark olduğunu kulaktan dolma biliyorum. Arkadaş vidaların takma yerleri birbirini turmuyor demişti. ve hava filitresi ilanlarında der hep karbüratörlüler için vs diye. Hatta BMC'e mail attım efi ler için uygun modeliniz var mı diye. Cevap olarak hayır sadece carbüratörlülere uygun var geldi.
    Ben de şaşırdım şimdi :s

---------- Post added at 23:55 ---------- Previous post was at 23:42 ----------

Ben direk hiç söküp bakmadım ama fark olduğunu kulaktan dolma biliyorum. Arkadaş vidaların takma yerleri birbirini turmuyor demişti. ve hava filitresi ilanlarında der hep karbüratörlüler için vs diye. Hatta BMC'e mail attım efi ler için uygun modeliniz var mı diye. Cevap olarak hayır sadece carbüratörlülere uygun var geldi.
    Ben de şaşırdım şimdi :s

Karadeniz gezisi resimleri daha yeni elime ulaştı ve yazı hazırlamaya üşeniyorum :D
    fakat yolda lazım olan ufak bi uygulama resimlerini yükleyeyim.

Burada ön hazırlıkları yapıyorum

Ve GPS cihazı süper bir yere vantuzlanıyor )

1 saatte şarjı bittiği için arada sigorta olan çakmaklık şarjını biraz değiştirerek motosikletten şar olur duruma getiriyoruz ve 3200km boyunca bize eşlik edecek GPS cihazımız hazır.

Siperliğin içince sağdan soldan önden kesinlikle rüzgar almıyor

eyw kardeşimde özel yapım aramıyorum ben ama buda iyimiş

Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Alıntı coskungym adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eyw kardeşimde özel yapım aramıyorum ben ama buda iyimiş
    mesajı alıntılayarak cevap ver daha iyi olur ;)

Motosikleti
    TVS Apache RTR150 2011 Opel Corsa D 2011
    motorculardaki bu kara deniz sevdası nedir bu arada beyazıda çok güzel duruyormuş

Teknika - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Model Hyosung GV250 EFI Aquila Full Siyah
    Alıntı UNdocab adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben 2011 motoru en erken alanlardan biriyim mayıs 12 de aldım 4 buçuk ay olacak. 9000 + plaka ruhsat sigorta vs ile 9500 9600 e geliyor.

diyorsun ki 7000tl yüzdeye vurursak sadece 4,5 ayda %27,6 değer kaybetmesini bekliyosun. üzerine benzin döker yakarım yine o paraya vermem. 4,5ayda bu fiyat kaybedecekse kimse 0 almaz herkes bekler 4-5 ay zaman mı kim kime o kadar zamanda 2600tl para veriyor havadan.

Sadece senin için söylemiyorum direk olarak üstüne alınma ama dolaylı yoldan alınabilirsin. Eğileyim gelsin bide sürttürsün bari
    Arkadaş uyanıklardan. Yani ölücülerden. Hiç haz etmediğim tavırlar. Bir önceki motoru ilana koyduğumda da çok ölücü aradı. Muhatap bile olmadım. Yardığım fiyattan 200 Tl aşağı sattım o kadar. Böyleleri bir malı alırken ölücü. Kendileri satarken sıfırından yükseğe satan tok satıcı tipler.
    *** 2013 Model Hyosung Gt250r EFI Full Kırmızı Racing ***

Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Alıntı cagatay16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorculardaki bu kara deniz sevdası nedir bu arada beyazıda çok güzel duruyormuş
    Karadenizin güzelliği nerede var yav ;) Hem memleket Trabzon bayramda memleketi ziyarete gittik.
    O yolların viraları ve süper tertemiz asfaltlarını görsen ayda 1 gitmek isterdin.istanbul park gibiydi ))

Alıntı Teknika adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaş uyanıklardan. Yani ölücülerden. Hiç haz etmediğim tavırlar. Bir önceki motoru ilana koyduğumda da çok ölücü aradı. Muhatap bile olmadım. Yardığım fiyattan 200 Tl aşağı sattım o kadar. Böyleleri bir malı alırken ölücü. Kendileri satarken sıfırından yükseğe satan tok satıcı tipler.
    Bu arkadaş anlamıştır olayın ne olduğunu. Burayı okuyan diğerleri de anlar inş.
    Kimse Sabancı'nın Koç'un oğlu değil 4-5 aylık eğlenceye 3 milyar para gömsün. Bir tarafımızdan ter çıkarak kazanıyoruz o parayı.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler