Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı osman_22 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @Felon

''Yavaş bir motorla hızlı gitmek,güçlü bir motorla hızlı gitmekten çok daha eğlencelidir'' -Gary Nixon

İmza olmamış, kendini övüp motoru yerlere vurmuşsun, bu imza cbr 125 r la 160 basanlara gelsin diyorum ben...
    o kadar alıngan olmayın hacı 250yi neyle kıyasladığınla alakalı bi durum
    hani sahibiyiz diye kremalı keki pasta gibi göstermeye gerek yok
    Herkes yediğinde anlar, bi yanda 250cc biyanda 1000cc
    Hem ben sadece çevirisini yaptım Gary Nixon ın lafı.Çokta doğru söylemiş üstad
    Alıntı yashukawa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyaz bi başka olmuş stop lambasıda ayrı bi güzel
    senin cbr a bi stop uyduralım olmayacak böyle
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yashukawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250r
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o kadar alıngan olmayın hacı 250yi neyle kıyasladığınla alakalı bi durum
    hani sahibiyiz diye kremalı keki pasta gibi göstermeye gerek yok
    Herkes yediğinde anlar, bi yanda 250cc biyanda 1000cc
    Hem ben sadece çevirisini yaptım Gary Nixon ın lafı.Çokta doğru söylemiş üstad

senin cbr a bi stop uyduralım olmayacak böyle
    harbiden ya şu gtr'ın stop lambasını benm motora taksak ne güzel olur varya :D
    bide o V motoru off :D

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Alıntı zonta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam aslında iyi gezen benim de kafa dengi bir çıkmıyorki.3 yıldır batı karadeniz ve marmarayı fellik fellik gezerim.bu sene sümela manastırına kadar gitmeyi planlıyorum.eger vaktin olursa beklerim.bu arada ben 50 bini çoktan geçtim.
    bu arada elimde bir adet fazla m-tech marka H3 xenon 8000 kelvin var.faturalı ve garantilidir.geçen hafta almıştım birin kendi motorumda kullandım.eger ilgilenen olursa buradan mesaj atabilirsiniz.
    haci sen nerde oturuyosun bi goruselim frekanslar uyarsa bizim bi ekip var seni de aramizda gormek isteriz

zonta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250RR
    ben k.çekmece taraflarındayım.ATATÜRK Olimpiyat stadı çevresinde biryerler.Aslında mizaç olarak uyumlu ılımlı birisiyim ama bu gurup işleri bana hep ters düştü.(yaşta ilerleyince heralde mızmız oldum)5 kişi bi araya gelir biri der hanya ya gidelim biri der konya ya gidelim, biri der şurda duralım digeri yok ilerde başka bir yer biliyorum oraya gidelim.Birinin çişi gelir birinin hanımı arar fırça atar çabuk eve gel der daha neler neler.bende o yüzden çoktandır yanlız takılıyorum.Aslen DÜZCE liyim, batı karadeniz taraflarında takılıyorum.görüşürüz tabii neden olmasın. siz ne taraflardasınız?
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    ben k.çekmece taraflarındayım.ATATÜRK Olimpiyat stadı çevresinde biryerler.Aslında mizaç olarak uyumlu ılımlı birisiyim ama bu gurup işleri bana hep ters düştü.(yaşta ilerleyince heralde mızmız oldum)5 kişi bi araya gelir biri der hanya ya gidelim biri der konya ya gidelim, biri der şurda duralım digeri yok ilerde başka bir yer biliyorum oraya gidelim.Birinin çişi gelir birinin hanımı arar fırça atar çabuk eve gel der daha neler neler.bende o yüzden çoktandır yanlız takılıyorum.Aslen DÜZCE liyim, batı karadeniz taraflarında takılıyorum.görüşürüz tabii neden olmasın. siz ne taraflardasınız?
    bizim grup 29 30 yas civari bekar seviyeli bilisimci ama nerd olmayan erkeklerden olusmakta :p bizde itiraz olmaz eger isyerinden ciddi sorun cikmazsa.baksoyle diyim anla. Bi bayram arefesinde kafede otururken. Yarin kastamonuya gidelim lan dedım arkadaslar. Oluur dedi ve ertesi gun gittik Gecen bayramda gittik biz sumelaya ben trabzonluyum konaklama sikinti olmadi rizeye kadar tum karadenizi gezdik.4 gunde 3500km gibi bi yol yaptik. Havalar isininca tekrar gidebiliriz. 18 haziranda avrupa turuna cikicaz ins bi aksilik olmazsa.

zonta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250RR
    ne güzel işte .benimde demek istedigim buydu uyumlu olabilecek insanlarla yol yapmak.Birçok motosiklet sevdalısı arkadaşım var.Bunlar sık sık toplanırlar ,arasıra benide çagırıyorlar .Birkaç kere kıramadım gittim.Bir kafede toplanıp tost ,çay sonrada benim motorum seninkini geçer muhabetti baska bişi yok.oysa ben sırt çantamı doldurup yolun bittigi yere kadar gitmek istiyorum.Avrupa gezisi iyiymiş.Bende birkaç yıldır Selanike ATATÜRK' ün dogdugu evi ziyaret etmeyi çok istiyorum ama vize ve pasaport sorunum var.Bu arada kafa kagıdında M.S 1969 yazıyor ama ben geceleri, bayramları ,resmi tatilleri çıkıyorum. o zaman 19-20 falan oluyor .
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

Motosikleti
    FZ6
    arkadaşlar sinyal kabloları selenin altında mı yav =))

bu arada bu gezi muhabbetleri çok hoşuma gidiyor antalyada motorize07 diye bir grup var üye oldm takip ediyorum saklıkent gezisi vb. geziler düzenliyorlar ama bizim motorla asfalt dışına çıkılır mı bilmiyorum ben çakıllı yola bile girmiyorum =D

Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    ne güzel işte .benimde demek istedigim buydu uyumlu olabilecek insanlarla yol yapmak.Birçok motosiklet sevdalısı arkadaşım var.Bunlar sık sık toplanırlar ,arasıra benide çagırıyorlar .Birkaç kere kıramadım gittim.Bir kafede toplanıp tost ,çay sonrada benim motorum seninkini geçer muhabetti baska bişi yok.oysa ben sırt çantamı doldurup yolun bittigi yere kadar gitmek istiyorum.Avrupa gezisi iyiymiş.Bende birkaç yıldır Selanike ATATÜRK' ün dogdugu evi ziyaret etmeyi çok istiyorum ama vize ve pasaport sorunum var.Bu arada kafa kagıdında M.S 1969 yazıyor ama ben geceleri, bayramları ,resmi tatilleri çıkıyorum. o zaman 19-20 falan oluyor .
    o zaman abi diyeceksin bana :D Yaş sorun değil ya alırız seni aramıza :p
    Abi yakın zamanda bi toplanalım tanışmak için sizin oralarda sular vadisi var ya ordaki cafelerde oturup muhabbetin belini kıralım.

Motosikleti
    zx636r (yeşil)
    selam mileet güncellemeler yapmaya daved ediyorum herkesi.....isim ve yaşadığınız şehirleri söylerseniz eger kim kime yakın ve takip etmesi kolay olur..

fethiyeden saygilarla ben emre...bu taraflarda veya yan komşi illerden kim varsa ses versin....istanbul taraflarını bilmem de buralarda hava süper ya....:D :D

gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    arkadaşlar 2011 model farlar h1 mi kullanıyor h3 mü xenon taktırmak istiyorum ama alıpda elimde kalmasından korkuyorum
    2011 Hyosung GT250R EFI Beyaz

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    oldu olcak sen nie hyo almadın usta ya :D
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    racing'çiler, arada comet başlığına da uğrayın motorun mekaniği aynı ne de olsa

http://www.motosiklet.net/forum/moto...sligi-100.html
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

osman_22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt 250 R
    Geriye ne kaldıki hocam ? Gecin GT R a hayatınızı yaşayın. Bu yaz hayatımın en zevkli yazıydı bu motor sayesinde, işe gitmediğim ve uyumadığım her saat üstündeydim nerdeyse.
    Birde yeni kasadaki kuyruk tasarımı harbi değşet ya, eski kasa cok hantal kalıyo yanında.Yeni kasa daha keskin, ince ve modern.

Pistolero_10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Hyosung GT 250 R & '08 Honda CBR 600RR
    yeni kasalar daha estetik duruyor ama bence yeni kuyruk motoru eskiye gore biraz kucuk gosteriyor bilmem katilir misiniz

Motosikleti
    Honda CBR 250r
    Alıntı osman_22 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geriye ne kaldıki hocam ? Gecin GT R a hayatınızı yaşayın. Bu yaz hayatımın en zevkli yazıydı bu motor sayesinde, işe gitmediğim ve uyumadığım her saat üstündeydim nerdeyse.
    Birde yeni kasadaki kuyruk tasarımı harbi değşet ya, eski kasa cok hantal kalıyo yanında.Yeni kasa daha keskin, ince ve modern.
    Alıntı alper150zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oldu olcak sen nie hyo almadın usta ya :D
    ah hocam aklımda kalmadı desem yalan olur sıfır hyo mu hondamı dedim kime sorduysam hyo para etmez felan honda kalite sağlam şudur budur bi baktım honda almışım ilk aldıgımda hondayı tamm budur dedim ama 2000 km oldu baktım hala gönlümün bi köşesinde var hyo

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ah hocam aklımda kalmadı desem yalan olur sıfır hyo mu hondamı dedim kime sorduysam hyo para etmez felan honda kalite sağlam şudur budur bi baktım honda almışım ilk aldıgımda hondayı tamm budur dedim ama 2000 km oldu baktım hala gönlümün bi köşesinde var hyo
    o zaman hyoya denk gelirsen bi yerde, kesinlikle yanyana parketme. motorundan soğumaman için bir tavsiye bu
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Motosikleti
    Honda CBR 250r
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o zaman hyoya denk gelirsen bi yerde, kesinlikle yanyana parketme. motorundan soğumaman için bir tavsiye bu
    yolda denk geliyoruz bazen ışıklarda felan yeşil yanıyo ben hala motora bakıyorum :D

osman_22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt 250 R
    Bende motoru almadan önce aynılarını yaşadım, cevremdeki herkez tutturmuş honda honda, malesef ağzı olan herkez tecrübesi olsun olmasın ileri geri konuşuyo... E insan da ister istemez şüpheler oluşuyo.Benim babam bile tutturmuş honda honda, cbf 150 cbr 125 r ve 250 r sec beğen diyo, hic biri bana göre değildi bende dedim ikinci el ucuzundan bi hyo alır yoklarım olmadı satar hondaya gecerim, memnun kalırsamda satar 0 ını veya 0 a yakın bi 2.elini alırım.Ki aldığım motor 23 bindeydi bende 30 a dayadım onu canavar gibi, şimdi sıfır yada sıfıra yakın bişey alcam nisanda... (O araya 600 lük SS fikride girdi ama benzin tüketim olayından o ihtimali attım kafamdan)

Motosikleti
    Hyosung S&T Kanuni GT 250R
    Arkadaşlar motoruma karbon kaplama yapayım diyorum. önümüzdeki sezona yavaştan hazırlayım.... bu malzemenin çin malı olanı oluyormuş, iyisi oluyormuş. kafa granajını kırmızı, yan granajları mat siyah düşünüyorum. Bu konuda tecrübesi olanınız var mı? örenk foto verebilecek veya tavsiyesi olanınız. karbon kaplamanın boyaya motora herhangi bir zararı var mı? kolay sökülür mü?
    fikirlerinizi düşüncelerinizi bekliyorum arkadaşlar

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    banada diyolardı hocam insan kendi içinden geçeni almalı şimdi hyonun üstüne honda yaz hondanın ustune hyo yaz başka bişeyi deyiştirme bu seferde bunu göstercekler adamlar ismi duyunca zaten isterse tek teker olsun honda diyolaR:D
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler