Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı Chronix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2010 model hyosung GT250 Comet
    = CBF150 ile aynı diyosun :S
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Alıntı alper150zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim motorla nerdeyse aynı yakıyor chronix ile birlikte takılıyoruz genelde ben 100 km ile gitmek icin biraz zorluyorum oda 2,8-3 lt yakıyor 100 km de GT 250 ler bu hızlarda nerdeyse düşün devirlerde seyrettiği için aynı yakıyorlar. uzun yolda da keza aynı sekil de... Benim CBF 32 bin km de Chronixin motor 57 bin km de ...
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    Alıntı alper150zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçen sene Kastamonu yolculuğumuz da GT250 comet ve CBF150 ile yola çıktık CBF150'e çadır ve çantaları yüklemiştik bende de bir artçı vardı, iki motorun da yolculuk boyunca yakıt yüketimi ortalama 3.2 lt gibiydi , hızımız ortalama 110 120 Km/hz arasında değişti.
    Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Geçen sene Kastamonu yolculuğumuz da GT250 comet ve CBF150 ile yola çıktık CBF150'e çadır ve çantaları yüklemiştik bende de bir artçı vardı, iki motorun da yolculuk boyunca yakıt yüketimi ortalama 3.2 lt gibiydi , hızımız ortalama 110 120 Km/hz arasında değişti.
    bide azdavay -daday yolu vardı :D
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    Alıntı zenon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bide azdavay -daday yolu vardı :D
    orada motorlar ne yaktı bilmiyorum ama bizim yusuflar iyi yaktı..
    Two Against the World

seyitster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    4 yıl kastamonuda üni okudum o yollar tam motosiklet yolları ah ah abi gezinin fotoğrafları varmı acaba gezi raporu falan
    özellikle kastamonu - devrekani - çatalzeytin arası isviçre alplerinden farkı yok virajlı yollar firketeler Allah oralara motorla gitmeyi nasip eder inşallah

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    evet sizin şu karadeniz yolculuğunuzdan hiç kare görmedik.Biraz foto ekleyinde uzun yol hasretimiz dinsin
    zaten geçen yaz bi yere gidemedim, bu yaz motorlu yada motorsuz bi güney turu yapıcam
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    Alıntı seyitster adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4 yıl kastamonuda üni okudum o yollar tam motosiklet yolları ah ah abi gezinin fotoğrafları varmı acaba gezi raporu falan
    özellikle kastamonu - devrekani - çatalzeytin arası isviçre alplerinden farkı yok virajlı yollar firketeler Allah oralara motorla gitmeyi nasip eder inşallah
    http://www.facebook.com/media/set/?s...1&l=87f65c701f

burdan bakabilirsin.
    Two Against the World

teşekkürler abi resimler için maşallah çok güzel gezi olmuş pınarbaşı şelalesi daday azdayavay kastamonu merkez şahane yerler ah ah her yerini adım adım gezdim

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Alıntı osman_22 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O diyilde ben sorıyim, 2 - 2 bucuk bin km önce komple bakım yaptırmıştım hava filtresi bujiler, yağ yağ filtresi...

Şimdi bi tek yağ değiştirmek istiyorum, yağ filtresinide değiştirmek zorundamıyım ? (usta öyle bişey demişti cünkü)
    klavuz orj icin 2 bakimda 1 degistirin diyor.filitre sanki pahali 25tl. Ben kn kullaniyorum 20tl

---------- Post added at 18:43 ---------- Previous post was at 18:40 ----------

Orjinal egsoz enjeksiyonlularda 5. Vites 100km hizda 3.2 km normal bi deger.chro nunki 60 bine dayandı ona ragmen bu deger anormal.kastamonu ve karadeniz ayri 2 gezi.bizim tembelligimizden karadenizi yazmadik

---------- Post added at 18:50 ---------- Previous post was at 18:43 ----------

Kastamonuyu 2 gunde gezdik yetmedi 4 5 gun ayirmak lazim. Gezideki herkesin sozu ayniydi olmeden birkezdaha gezmek lazım

Motosikleti
    CBF 250 i sattık 600f te sıra :)
    arkadaşlar sizlere bi soru sorucam bunu diyer 250cc kullanan arkadaşlarada sorcam

motor sikletinizin( gt250r ) en sevmediğiniz yönleri ve en sevdiğiniz yönleri nedir ? titreşim,yakıt,parça,vs gibi ???

osman_22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt 250 R
    Alıntı crazy_81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar sizlere bi soru sorucam bunu diyer 250cc kullanan arkadaşlarada sorcam

motor sikletinizin( gt250r ) en sevmediğiniz yönleri ve en sevdiğiniz yönleri nedir ? titreşim,yakıt,parça,vs gibi ???
    Sevmediğim yönü : 600cc ve üstü bi racing'e gectiğim zaman deponun kücük gelmesi (alacağım yeni motordaki deponun kücük gelmesi), malum bizim gtR'da bi bombeli depo var tank gibi .

Şaka bi yana: şehir ici zırt pırt dur kalk + devirli kullanımda biraz fazla yakabiliyo.
    Sevilmicek bi yönü yok yani bence.

Motosikleti
    2012 GT250R (kırmızı-beyaz)
    Alıntı UNdocab adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bilgi ucu cok acik bi kavram. Sen neyi ogrenmek istiyorsun onu de bi hele
    gt250r a hangi dişlilerin uyduğunu, mesela sadece ön ya da sadece arkayı ya da mümkünse hem ön hem arka dişliyi uyan varsa 15/40-41-42-43-44-45 gibi değerlerde değiştirmek istiyorum. dişliyi değiştirirsek nasıl bir zincir kullanmalıyız, zinciri değiştirmeden dişlileri değiştirebilir miyiz? orjinalindeki 520 lik zincirden fazla kalın ya da fazla ince zincir kullansak iyi olmaz gibime geliyor ya da yanlış mı düşünüyorum? bir de hava ve yağ filtresini performans cinsi ya da daha kaliteli birşey takmanın yakıt, hızlanma, motor gücü ve ömrü, ses gibi ya da bilenlere göre başka açılardan ne gibi getirisi ve götürüsü olur?

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:36 ----------

Alıntı crazy_81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

bozduğun takdirde yedek parçaları biraz pahalı gelebilir, o yüzden alırsan çok itinalı kullan sonra cebin yanmasın derim ama bu tam olarak bir eksi sayılmaz çünkü düzgün kullandığın takdirde kolay kolay problem çıkarmayacak bir motor diyebiliriz.
    başkalarının kusur ya da avantajlarına odaklanmaktansa, kendi yanlışlarını düzeltmeye çalış ve elindeki fırsatların farkında ol... dünyada birşeyleri düzeltmek istiyosan önce kendinden başla...

Motosikleti
    honda cbr250
    gt250r ın motorunda ne yazıyor s&t kanuni mi hyosung mu? deponun üzerinde değil motorda...

bugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı SiyahİnciR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gt250r ın motorunda ne yazıyor s&t kanuni mi hyosung mu? deponun üzerinde değil motorda...
    gv 250 yazıyor

Motosikleti
    GT 250R BEYAZ
    Arkadaşlar Gt 250 R beyaz alıcam parası flan her şeyi hazır fakat size bir sorum olacaktı ilgilenirseniz çok sevinirim sahibinden.com da bir beyaz GT250 R var ve arkadaş tam benim istediğim gib yapmış uğraşmış belli pazarlıkla 9000 tl ye onumu alayım yoksa gidip sıfır mı alayım birde kanuni sitesinde gt250 r KDV ve ÖTV Dahil Fiyatı: 9.856 TL ama sahibinden.comda sıfır gt250r'ın bayi fiyatı 8999 aklım çok karışık lütfen yardımcı olun

bahsettiğim GT250R bu arkadaşlar
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...6004633/detay/

buda 8999 olan GT250R
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...5917490/detay/

Alıntı Tolgahan_35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Gt 250 R beyaz alıcam parası flan her şeyi hazır fakat size bir sorum olacaktı ilgilenirseniz çok sevinirim sahibinden.com da bir beyaz GT250 R var ve arkadaş tam benim istediğim gib yapmış uğraşmış belli pazarlıkla 9000 tl ye onumu alayım yoksa gidip sıfır mı alayım birde kanuni sitesinde gt250 r KDV ve ÖTV Dahil Fiyatı: 9.856 TL ama sahibinden.comda sıfır gt250r'ın bayi fiyatı 8999 aklım çok karışık lütfen yardımcı olun

buda 8999 olan GT250R
    senin yerinde olacağım varya ben o bakımlı motoru hemen alırdım daha 3000 km yolun başında motor 0 gibi birde üzerindeki asksesuarlar dünyanın parası fiyatı iyi ben al derdim yani yine de karar sana ait

osman_22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt 250 R
    Alıntı Tolgahan_35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

buda 8999 olan GT250R

8999 olanlar icin bayiyi aramıştım kampanya yaptıklarını söylemişti, yıl sonu geldi ellerindeki 2011 modelleri bitirmeye calışıyolar sanırım, sıkıntılı bi durum olmaz bayi yani kenar mahalle tamircisi değil sonucta.

Hocam o aksesuarlı 3 bin km deki motoru almaktansa sıfır al, 3-5 tane aksesuar icin (fiyatı her ne kadar yüksekte olsa) ikinci el alma

0 aldığın motorun 2 ele göre avantajları ;

- Anahtarı ilk sen takıcaksın kontağa, ilk km sini sen yapıcaksın
    - Rodaj nasıl yapılmıştır merakın olmıcak
    - Bakım nasıl yapılmıştır merakın olmıcak
    - Aksesuarlarıda ebaydan uygun fiyata zamanla getirirsin, burdan almaya kalkarsan cok pahalıya gelir, bu şekilde motorunu tam istediğin şekilde gözükmesini sağlarsın

Vereceğin karar cok önemli bence iyi düşün.

kujumax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer Fz6 ( 2006 )
    Begendigin Makine Forum'dan Arkadasımız Göktug Makinesi Yaptıgı Herşey Önceki MEsajlarda Yazıyor Gözün Kapalı Alabilirsin Bence
    (K)aza (A)nında (S)eni (K)orur

Motosikleti
    2012 GT250R (kırmızı-beyaz)
    Alıntı osman_22 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    8999 olanlar icin bayiyi aramıştım kampanya yaptıklarını söylemişti, yıl sonu geldi ellerindeki 2011 modelleri bitirmeye calışıyolar sanırım, sıkıntılı bi durum olmaz bayi yani kenar mahalle tamircisi değil sonucta.

Hocam o aksesuarlı 3 bin km deki motoru almaktansa sıfır al, 3-5 tane aksesuar icin (fiyatı her ne kadar yüksekte olsa) ikinci el alma

0 aldığın motorun 2 ele göre avantajları ;

- Anahtarı ilk sen takıcaksın kontağa, ilk km sini sen yapıcaksın
    - Rodaj nasıl yapılmıştır merakın olmıcak
    - Bakım nasıl yapılmıştır merakın olmıcak
    - Aksesuarlarıda ebaydan uygun fiyata zamanla getirirsin, burdan almaya kalkarsan cok pahalıya gelir, bu şekilde motorunu tam istediğin şekilde gözükmesini sağlarsın

Vereceğin karar cok önemli bence iyi düşün.
    kesinlikle 0 almak bakire gelin almak gibi :D yine de aksesuarlı olsun diyorsan ve eğer alacağın 2. el motorun bir yerinde sıkıntı yoksa yine karar senin... hakkında hayırlısı olsun
    başkalarının kusur ya da avantajlarına odaklanmaktansa, kendi yanlışlarını düzeltmeye çalış ve elindeki fırsatların farkında ol... dünyada birşeyleri düzeltmek istiyosan önce kendinden başla...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler