Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı -unnamed- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler yardımınıza ihtiyacım var...
    gri renk motora nasıl bir tank ped önerirsiniz?
    http://www.anesmotor.com/?urun-1189-...Pad-Takim.html
    -unnamed- bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    GT250R - MODELİ: 2012 KİLOMETRESİ: 0 - 500 ARASI
    Alıntı AdiGeELeJ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O motor seven resimleri gözleyen yeni bilgiler merak eden günde 5 ile 10 kez bu başlığa girip çıkan motorsever benim benn ! )
    Hadımköy'dede birinde olsada bende sürsem.. şuan para biriktirme evresindeyim okuyarak öğreniyorum ..
    Saygılar herkeze.

bende var arada giderim oraya, hadimköyde eskimisin bende orda oturuyodum , uzun yıllarda oturdum malum küçük yer , tanıyor olabilirim eskiysen yada sen beni tanırsın genelde öyle oluyor , yaş önemli tabi küçüksen tanımazsın

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:32 ----------

motoru ne kadar zamanda bir ne kadar çalıştırmak lazım aküsü bitmesin diye acaba ? , işten güçten fırsat bulupta motorun yanına bile gidemiyorum otoparkta duruyo motor, 29 kmde kaldı alalı bi kere sürebildim fırsat bulupta
    MOTOR HAYATTIR.HAYATTA MOTOR

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı brooklynnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @Alper Kaya
    Plakaya yapıştırdığın üçgenden dolayı problem yaşamıyor musun polisler birşey demiyor mu ?
    yaşadım şuan kullanmıyorum ama hareket halinde polis fialn durdurmuyor yeterki bi yerde dururken yakalamasın hız limitininin 80km olduğu bi ülkede istanbulda hiç çekilmiyor sırf 120filan gidebilmek için yapıstırıyorum yoksa başka olay yok :D

osman motorun hayırlı uğurlu olsun 2008 enjeksiyonlu almışsın favori renk turuncu yine :D
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ogi, MF-Hyo, eod ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Motosikleti
    FZ6
    ya böyle yatıp kalkarken düşsem fazla zaiyat olur mu ? motoru denemek istiyorum ama durup dururken kendimi bi yerde motoru bi yerde görmek istemiyorum ...

Motosikleti
    SUPERSHADOW 250 / ASYA 150 T1
    helal... işte bu forumda bunları görmek istiyoruz üstünlük yaparak , diğer insanları küçümseyerek yada hakaretle bi yere varılmaz. Ben bu motoru almak istediğim için beğendiğim için maddiyatım buna yettiği için bu motoru alacağım. Ve motoru a dan z ye artısını eksisini öğrenmek istediğim için bu forumdayım siz dostlarım bu motorun resimlerini paylaştıkça ben daha çok haz duyuyorum. Elbette biliyorum bu motorun eksileri yokmudur vardır. Ama ne demişler ne kadar ekmek okadar köfte. Kim ne derse desin önemli olan motorun çıkardığı arızalar değil onları nasıl çözdüğünüz. Diğer kullanıcıların başına gelirse hangi parçayı nereden ucuza temin edebilir aynı olayla karşılaşmamak için neler yapabilir. 2. el şans işi diyoruz ya aslında herkes dürüst olsa karşısındakine kardeşim motorun huyu suyu bu dese bence kimse üzülmez. Çünkü her malın bir alıcısı vardır. Sizlerden motor hakkında daha biligilendirmler bekliyoruz. Saygılar selamlar....
    [B][I][COLOR="#FF8C00"]MOTOR BİR ARAÇ DEĞİL BİR TUTKUDUR... [/COLOR][/I][/B] ::tutkuy:: BİZE DELİ DİYENLER BİNSELER BİR KERE O MOTORA NELER KAÇIRDIKLARINI ANLASALAR OZAMAN BAKALIM NE DİYECEKLER ... ::pokey::

Alıntı eod adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya böyle yatıp kalkarken düşsem fazla zaiyat olur mu ? motoru denemek istiyorum ama durup dururken kendimi bi yerde motoru bi yerde görmek istemiyorum ...
    yapmanı tavsiye etmem fakat yapacaksan düşmeyi göze alarak yap.Düşmekte bu işin parçası, lakin önemli olan düştüğün zaman ayağa kalkabilecek korumalıkların olması.
    Alıntı ogi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    helal... işte bu forumda bunları görmek istiyoruz üstünlük yaparak , diğer insanları küçümseyerek yada hakaretle bi yere varılmaz. Ben bu motoru almak istediğim için beğendiğim için maddiyatım buna yettiği için bu motoru alacağım. Ve motoru a dan z ye artısını eksisini öğrenmek istediğim için bu forumdayım siz dostlarım bu motorun resimlerini paylaştıkça ben daha çok haz duyuyorum. Elbette biliyorum bu motorun eksileri yokmudur vardır. Ama ne demişler ne kadar ekmek okadar köfte. Kim ne derse desin önemli olan motorun çıkardığı arızalar değil onları nasıl çözdüğünüz. Diğer kullanıcıların başına gelirse hangi parçayı nereden ucuza temin edebilir aynı olayla karşılaşmamak için neler yapabilir. 2. el şans işi diyoruz ya aslında herkes dürüst olsa karşısındakine kardeşim motorun huyu suyu bu dese bence kimse üzülmez. Çünkü her malın bir alıcısı vardır. Sizlerden motor hakkında daha biligilendirmler bekliyoruz. Saygılar selamlar....
    teşekkürler,bizde bu resimleri sizler için paylaşıyoruz çünkü bizde bizden öncekilerin resimlerini yorumlarını takip ederek aldık
    eod bunu beğendi.

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    Ali tebrikler..
    lakin, gözüme çarpan bi aksaklık var...
    daha performanslı yatırabilmek için, direksiyonun yattığın tarafın ters istikametine bakması çok daha güvenilir olur..
    bu hareketin adı aklıma gelmesede ben yatarken onu uyguluyorum ve çok rahat oluyor...

Alıntı -unnamed- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ali tebrikler..
    lakin, gözüme çarpan bi aksaklık var...
    daha performanslı yatırabilmek için, direksiyonun yattığın tarafın ters istikametine bakması çok daha güvenilir olur..
    bu hareketin adı aklıma gelmesede ben yatarken onu uyguluyorum ve çok rahat oluyor...
    Kontra tekniği yüksek süratte daha kullanışlı,bu alanda 30-40km hızlarda çalışıyorum kontra tekniği için çok yavaş.Ülkemizde pistlere girebilme şansımız olsaydı orada 100-120ile dediğin gibi kontra tekniğiyle yapmak isterdim fakat imkanlar..
    -unnamed- bunu beğendi.

Motosikleti
    FZ6
    Alıntı Ali Feyizoğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yapmanı tavsiye etmem fakat yapacaksan düşmeyi göze alarak yap.Düşmekte bu işin parçası, lakin önemli olan düştüğün zaman ayağa kalkabilecek korumalıkların olması.

teşekkürler,bizde bu resimleri sizler için paylaşıyoruz çünkü bizde bizden öncekilerin resimlerini yorumlarını takip ederek aldık
    faydalı oluyor yaptığın paylaşımlar...

^_^ ama şu stopie resmini gördüğümde acayip olmuştum , oldum olası hoşuma gider o hareket

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Alıntı bygrm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla aynen öyle oluyor abicim biraz ama ne yapalım kısmet işte teşekkür ettim bu arada sağolasın motorum hakkındaki görüşlerin çok hoşuma gitti ... beyaz canavar ve hyonun bir fotosunu daha koyıyım ozaman da can a can katsın...

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net...08400212_n.jpg
    birde kumburgaz gezisinden bir kare atıyım RR güzel ya beyaz melek o kısmetse hazirandan sonra benim olacaaaaaaahhhhh
    https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net...71358333_n.jpg
    Ne düşünüyosak o
    Benim motosiklet beyaz biliyosun bikere avcılarda görüşmüştük. Mavi vidalara baktım ama grideki gibi güzel durmayacağına karar verdiğim için almadım.
    Mavi manet de almıştım onlarda pek hoşuma gitmedi çıkardım.
    Altın sarısı alsam mı diyorm. Tabi ona altın sarısı rizoma ayak pedleri gider ama bozuk para yok o kadar :D

Gün boyu M.köyde parkediyor bitane RR bu o değil dime ?

Motosikleti
    Hyosung GT250R(Gri/siyah)
    Alıntı UNdocab adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne düşünüyosak o
    Benim motosiklet beyaz biliyosun bikere avcılarda görüşmüştük. Mavi vidalara baktım ama grideki gibi güzel durmayacağına karar verdiğim için almadım.
    Mavi manet de almıştım onlarda pek hoşuma gitmedi çıkardım.
    Altın sarısı alsam mı diyorm. Tabi ona altın sarısı rizoma ayak pedleri gider ama bozuk para yok o kadar :D

Gün boyu M.köyde parkediyor bitane RR bu o değil dime ?
    Valla deneyip görmek lazım vidaların nasıl durucağını ...aksesuar gerçekten güzel gösteriyo motoru...ama iyi karar vermek lazım bu arada çok bütçe yiyo şu aksesuar içi aydan aya bir tane alıyorum desem yeridir

Bu arada bu RR o RR Değil çünkü Gündüz Gece benim garajda yatıyor Bir Ben birde Cem abim kullanıyor...
    [B][COLOR="Gray"]Hyosung [/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]GT[/COLOR]250[COLOR="Red"]R[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Red"]Drift religion[/COLOR][/B]:cat:

Alıntı eod adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    faydalı oluyor yaptığın paylaşımlar...

^_^ ama şu stopie resmini gördüğümde acayip olmuştum , oldum olası hoşuma gider o hareket
    eyw,o hareketi denerken bi gün çok dikince motoru, takla atıyodum az daha....kendi hatam ayağımı indirip motoru dengelemeye çalıştım ve ayağımı ağrıttım.Motor bileğin üstüne düştü, zor topladım, çizme olmasa bileği kırmıştım.

Motosikleti

By alperkaya1991 at 2012-04-03

EsEs026, warlike41, yashukawa ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Görkem_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600 RR
    Alıntı caneryavuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    uğraşmaya gerek yok biraz gaz yağı ve fırça 5dakikada pırıl pırıl
    Öylede görmen lazım o kirler resmen orda yeni bi tabaka oluşturmuş en kısa sürede halletcem ya.

Alıntı Alper Kaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster

osman motorun hayırlı uğurlu olsun 2008 enjeksiyonlu almışsın favori renk turuncu yine :D
    Sağolasın, ilk motorumda 2008 enjeksyonlu turuncuydu ama o 30 binlere dayanmıştı (ilk 22 bini kim yapmış nasıl yapmış belli değil, geleceği belli değil).
    Mavi stickerlı düz beyazıda cok sevmiştim ama uygun düşüremedim. 0 almayı bile düşündüm bi ara uzun yıllar kullanırım diye, sonra paraya kıyamadım.Bu motorda denk gelince hem enjeksyonlu hem turuncu (turuncunun cıktığı son kasa 2008 enjeksyonlu) hem cok düşük kmli ve temiz, fiyatıda iyi ilaç gibi geldi valla, uzun yıllar kullanmayı düşünüyorum, kapalı dükkanda var elimin altında kışın falan sokucam oraya yatsın.

@Ali Feyizoğlu O shinko'lar bitmemişmiydi ya ? Hava bile tutmuyo diyodun, yeni bi takım shinko mu aldın naaptın ?

Motosikleti
    Alıntı Görkem_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öylede görmen lazım o kirler resmen orda yeni bi tabaka oluşturmuş en kısa sürede halletcem ya.

Sağolasın, ilk motorumda 2008 enjeksyonlu turuncuydu ama o 30 binlere dayanmıştı (ilk 22 bini kim yapmış nasıl yapmış belli değil, geleceği belli değil).
    Mavi stickerlı düz beyazıda cok sevmiştim ama uygun düşüremedim. 0 almayı bile düşündüm bi ara uzun yıllar kullanırım diye, sonra paraya kıyamadım.Bu motorda denk gelince hem enjeksyonlu hem turuncu (turuncunun cıktığı son kasa 2008 enjeksyonlu) hem cok düşük kmli ve temiz, fiyatıda iyi ilaç gibi geldi valla, uzun yıllar kullanmayı düşünüyorum, kapalı dükkanda var elimin altında kışın falan sokucam oraya yatsın.

@Ali Feyizoğlu O shinko'lar bitmemişmiydi ya ? Hava bile tutmuyo diyodun, yeni bi takım shinko mu aldın naaptın ?
    ali yeni 1 takım shinko aldı :D eskiler mefta:D --- aslında sıfırda alsan pişman olmazsın yukarda resimler paylaştım bugün aşık oldum yeniden motoruma japon balatalar taktırdım fren performansı bir artı sorma + olarakta frenlemede gelen sesler giti artık sesiz frenlerim var sesten kasılt biliyosundur azcok gıy guy die sesler olabiliyor normalde artık yok allahtan :D çift diskten faydalanmak istiyenler orjinal sert balatalardan kurtulsunlar çok kötüymüş onlar değiştirince anladım
    tekhancer bunu beğendi.

Motosikleti
    R25
    Alıntı Alper Kaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ali yeni 1 takım shinko aldı :D eskiler mefta:D --- aslında sıfırda alsan pişman olmazsın yukarda resimler paylaştım bugün aşık oldum yeniden motoruma japon balatalar taktırdım fren performansı bir artı sorma + olarakta frenlemede gelen sesler giti artık sesiz frenlerim var sesten kasılt biliyosundur azcok gıy guy die sesler olabiliyor normalde artık yok allahtan :D çift diskten faydalanmak istiyenler orjinal sert balatalardan kurtulsunlar çok kötüymüş onlar değiştirince anladım
    ne marka balata taktın ve kaça mâl oldu sana ?

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Face' de grup kurduk yavaş yavaş katılım sayısı artıyor.
    Grupda daha çok bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapmayı hedefliyoruz.
    Tabi ki buluşma gezilerimiz de oluyor/olacak

Göz gezdirmek isteyen arkadaşlar için => https://www.facebook.com/groups/gt250/

Arkadaşlar merhaba Ali Feyizoğlu senden bir ricam olucaktı kaskındaki tüy yada aparat adını bilmiyorum nerden alabilirim ?

Alıntı seneronline adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba Ali Feyizoğlu senden bir ricam olucaktı kaskındaki tüy yada aparat adını bilmiyorum nerden alabilirim ?
    http://www.ebay.com/sch/i.html?_from...All-Categories

Buradan bulabilirsin
    'Helmet Mohawk'
    [U][B][COLOR="#FF0000"]Aşk-ı[/COLOR] [COLOR="#000000"]Şehir[/COLOR][/B][/U]

[B][U][COLOR="#000000"]Es[/COLOR] [COLOR="#FF0000"]Es[/COLOR][/U][/B]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler