Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Schizophren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X max 250
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...5462914/detay/

arkadaşlar motorumu satıyorum, temiz ve kilometresi azdır tam dosta gidecek motor gerçekten. arayan arkadaşlarınız varsa aklınızda bulunsun. kazasız belasız [/QUOTE]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mitoqondri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı cx571 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Milletin Kafa çorba olmasın arkadaşlar.

Motor için ideal yağ = 10/40 . İpone 10/40 kullanıyorum şimdiye kadar en iyisi bu.

1'den 2 ye zxaten her yağda çat pat diye geçiyor sorun yok .
    Hocam tam modelini yazar mısınız ?
    Hayallerime Sürüyorum.

xcom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc 750s
    34 ZL 2564 plakalı 2013 Cbr 250 Beyaz renkli arkadaşımın motoru bu dün gece geç saatlerde mecidiyeköy fulya mehmetçik caddesinden çalınmıştır.. Eksoz koruma kapağında sağ tarafa önceden düştüğü için belli çizikler vardır..sağ taraftaki gidon topuzu düştüğü için sonradan mat siyah renkte boyalıdır ve ayrıca sağ taraftaki koruma takozu sürüklenmiş olduğu için hafif erimiş ve birazda yamuktur..beyaz cbr görürseniz lütfen dikkat edip inceleyip 0542 696 59 00 noyu aramanız önemle rica olunur... Facebook'tan "burc murc" kullanıcı adı ile ulaşabilirsiniz..

Alıntı xcom adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    34 ZL 2564 plakalı 2013 Cbr 250 Beyaz renkli arkadaşımın motoru bu dün gece geç saatlerde mecidiyeköy fulya mehmetçik caddesinden çalınmıştır.. Eksoz koruma kapağında sağ tarafa önceden düştüğü için belli çizikler vardır..sağ taraftaki gidon topuzu düştüğü için sonradan mat siyah renkte boyalıdır ve ayrıca sağ taraftaki koruma takozu sürüklenmiş olduğu için hafif erimiş ve birazda yamuktur..beyaz cbr görürseniz lütfen dikkat edip inceleyip 0542 696 59 00 noyu aramanız önemle rica olunur... Facebook'tan "burc murc" kullanıcı adı ile ulaşabilirsiniz..
    İnş. Bulunur hocam.. Üzücü böyle şeyler..
    Kasko var mıydı ?
    Hayallerime Sürüyorum.

657li - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd - honda cbr 250 r
    Meraba forum arkadaşlarım severek kullandığım kem gözlerden sakındığım dışardayken güneş siyahını soldurmasın diye, içerdeyken kalorifer dairesinde dahi toz olmasın diye kılıfını her zaman taktığım 2000 km de bir düzenli bakımlarını yaptığım canım motorumu bebeğimiz yolda olda olduğu için satma kararı verdim . Ailemizin genişleyeceği haberini almamış olsam kesinlikle satmam ama artık 2 teker de benim için sona gelinmiştir

CBR ımın özellikleri:

- model 2011, trafiğe çıkış eylül 2011 km 24000

- yakıt tüketimi : full depo 60 TL 400 - 420 km yani eski motorum YBR 125 ESD den daha az km 15 krş civarı yakmakta

- siyahı hiç solmamıştır kullanım harici güneş görmemiştir eski sahibi satıştan sonra artık arkadaşım oldu yeni motoruna nası titizlikle baktığını görüyorum ben de motoru nası temiz aldıysam aynı titizlikte temiz kullanımına devam ettim

- 2 ay önce KAPPA marka çanta takıldı ( 250 tl )

- arka tekerlek UNILLI marka olarak değiştirilmiştir ( 150 tl )

- motorda uzaktan kumandalı alarm mevcut ayrıca mp3 calar radyo var ( motorda bu olmaz demeyin uzun yolda bunun kullanımı çok zevkl ) ( 120 tl )

- gece farkedilmek için isteğe bağlı mavi led takılı ayrıca sinyaller dörtlü ikaz lambası olarak kullanılabilmekte ( güvenlik önemli malum istanbul )

- yağ olarak sadece motul kullanılmakta ( en iyisi olduğu için ) yağ filtresi hava filtresi ve yağı değişeli daha 2000 km olmadı

Bunların yanında ayrıca full koruma yazın içi çıkan kışın rüzgardan koruyan her sezon kullanılabilen mont ( 250 tl ) yazlık eldiven kullanmak nasip olmucak daha 1 aylık koruma eldiven ( 50 tl ) 1 ad. bay 1 ad bayan beyaz kask ( 250 tl ) tam koruma su geçirmez CBR kılıfı ( 65 tl )

Genellikle hafta sonu kullanıyorum CBR ımı PTT de memurum şubem eve yakın bu nedenle ama dediğim gibi artık 2 tekere veda ediyorum değilse motor benim vazgecilmezim..motorun herhangi bir sorunu yoktur 2000 km de bi MOTODROM bahçelievlerde bakımları yapılır o yüzden sorunsuz ben motoruma, yakışına, torkuna herşeyine kefilim alacak arkadaşında umarım gözbebeği olur.. pazarlık elbette sünnettir motor başında yapılır öldürmemek şartıyla lütfen ciddi alıcılar arasın arkadaşlar yerim yurdum belli gelip görebilirsiniz

hayırlı olsun şimdiden irtibat tel : 0 555 332 65 65

xcom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc 750s
    Yoktu kardeşim karakola falan gitti arkadaş ama pek ilgi alaka olmamış anlattığı kadarıyla otopark a bırakır hep evle mesafe var biraz sabah erken çıkacağı için zaman kaybı olmasın diye o gece bırakmıyo ve gitti..

Alıntı xcom adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yoktu kardeşim karakola falan gitti arkadaş ama pek ilgi alaka olmamış anlattığı kadarıyla otopark a bırakır hep evle mesafe var biraz sabah erken çıkacağı için zaman kaybı olmasın diye o gece bırakmıyo ve gitti..
    Hocam polisler çalıntı, hırsızlık vs. Bu gibi olaylarda tamamen umursamaz kalıyor..
    Arkadaşımın evinin önünden motoru çalındı mobese görüntülerine bi baksak diye söylemiş aldığı cevap öyle her önüne gelen için mobeseye falan bakılmaz izin lazım falan demişler.. Umurlarında değil anlican..

Zaten hırsızlar takip ediyor hocam.. Belli ki dışarda bıraktığı günü seçip alıp götürdüler..

Allah korusun, inş. Başka böyle üzücü olaylar yaşanmaz demekten başka diyecek birşey yok..

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:52 ----------

Arkadaşlar herkese günaydın..
    Forumda dolaşırken ilginç bir konu buldum.. Tam bir başarı öyküsü..
    Videoyu izlemenizi yazıyı okumanızı tavsiye ederim..

http://www.youtube.com/watch?v=RXPMEV_rPAA

http://www.motosiklet.net/forum/moto...an-gursoy.html

ocalh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    x-treme max 150
    Arkadaşlar hepinize teşekkür ediyorum iyi dileklerinize

vites geçiş işini çözdüm gibi sanki.
    2. vitese yavaş atarsam dişli kırılacak gibi ses çıkıyor azıcık yüksek devirde
    fakat hızlı attığım zaman sıkıntı yok çok az ses çıkartıyor

bu arada ön far kısımdan çukurlara girdiğim zaman takırtı geliyor dün grenajları sökmeye çalıştım ama tam sökemedim xenon beyni gevşekti onu sabitledim tekrar topladım grenajları ama yine ses gelmeye devam ediyor. acaba farın içindenmi geliyor bu ses anlamadım çok sinirimi bozuyor yaaaw
    sanki farın orda boşta bir parça var ve o sağa lola çarpıyor gibi bir ses..
    ardacik bunu beğendi.

Beyler motoru bugün 12k bakımına soktum. Akşam teslim alacağım.
    Bakıma sokmadan önce motor bloğunun ordan gelen bozuk para sesiyle alakalı Honda Türkiye'ye mail atmıştım.
    Sağolsunlar 3 - 4 gün içerisinde Murat Bey diye birisi geri dönüş yaptı. Konuyla alakalı İzmir Yükseliş Honda'ya bilgi vermişler.
    Bakımla birlikte bu sese de baktılar. Problem "Egzantrik gergisi ve zincirinden" gelen sesmiş.
    Garantiden daha önce bu parça bir kere daha değişmişti. Problem yine aynı parçadanmış.
    Bu sefer hem gergi hem de zincir değişecekmiş. Garantiden parça isteğinde bulunulmuş.

Diyeceğim o ki eğer motorunuzun garantisi devam ediyor ve bu ses varsa servisinize başvurmanızı tavsiye ederim.

EreN! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 250R
    herkese iyi günler.

orjinal egzozun sesi az.(yada bana göre yani Trafikte de dikkat çekmek lazım bizi farketmeleri için. geçen de ışıklarda dururken arkadan bi makina sesi geliyodu makina zannettim yani sonra bi baktım cbr 250 şaşırdım öyle ses nasıl çıkıyo diyede internetten baktım pek ona benzer bulamadım. Burda ses egzozu kullanan var mı? ama yani öyle patlak egzoz sesi gibi bişey olmasın tabi 4silindir gibi ses çıkmayacağını biliyorum ama en azından hem hoş ses hemde trafikte belli olmak lazım. o ışıklarda gördüğüm cbrnin egzozu küçük bişeydi ama. kullanan varsa yazabilirse sevinirim.

İyi forumlar...

ardacik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ocalh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar hepinize teşekkür ediyorum iyi dileklerinize

vites geçiş işini çözdüm gibi sanki.
    2. vitese yavaş atarsam dişli kırılacak gibi ses çıkıyor azıcık yüksek devirde
    fakat hızlı attığım zaman sıkıntı yok çok az ses çıkartıyor

bu arada ön far kısımdan çukurlara girdiğim zaman takırtı geliyor dün grenajları sökmeye çalıştım ama tam sökemedim xenon beyni gevşekti onu sabitledim tekrar topladım grenajları ama yine ses gelmeye devam ediyor. acaba farın içindenmi geliyor bu ses anlamadım çok sinirimi bozuyor yaaaw
    sanki farın orda boşta bir parça var ve o sağa lola çarpıyor gibi bir ses..
    Bahsettigin zingirti bendede var ve biturlu cozemedim nerden geldigini km saati gibi gozukuyo ama gorunurde hicbisi yok servisede sordum amortisorlerin kompresorunden kaynaklaniyo dogal demislerdi...

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Arkadaşlar İST/Avrupa yakasında oturan kimseler var mı? Akşama bir buluşma düzenleyelim diyoruz. Şuanda 4 kişi varız, gt250r kullanıcısı olan arkadaşlarla da konuşuyoruz bakalım.

ocalh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    x-treme max 150
    Alıntı ardacik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bahsettigin zingirti bendede var ve biturlu cozemedim nerden geldigini km saati gibi gozukuyo ama gorunurde hicbisi yok servisede sordum amortisorlerin kompresorunden kaynaklaniyo dogal demislerdi...
    km saatini söktüm öyle denedim yine aynı ses var
    amortisörlerden olma ihtimali yüksek çünkü gidondada hissediyorum ses gelince gidonda titreme oluyor gibi sanki yada bana öyle geliyor ((:
    (:

Alıntı ocalh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    km saatini söktüm öyle denedim yine aynı ses var
    amortisörlerden olma ihtimali yüksek çünkü gidondada hissediyorum ses gelince gidonda titreme oluyor gibi sanki yada bana öyle geliyor ((:
    Aynen gidonda oluyo titresim amortisorlerden direk aliyosun zingirtiyi ben orjinal lastikleriyle kullanitken yoktu yumusak hamurlu lastige gecince artti titresim olayi iki kisi bindiginde resmen ses 5 kati fazlalasiyo...

sertacr8888 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer900
    Alıntı Twin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar İST/Avrupa yakasında oturan kimseler var mı? Akşama bir buluşma düzenleyelim diyoruz. Şuanda 4 kişi varız, gt250r kullanıcısı olan arkadaşlarla da konuşuyoruz bakalım.
    yav arkadaş grup grup değil tamirhane gibi yemin ediyorum elalem plan yapıyor gazlıyor muhabbet ediyor , cbr250 grubu titreşim takım taklavat şıkır şıkır ses falan :D satıyorum cbr ı ne sorunlu motormuş
    OnurTr bunu beğendi.

Alıntı sertacr8888 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yav arkadaş grup grup değil tamirhane gibi yemin ediyorum elalem plan yapıyor gazlıyor muhabbet ediyor , cbr250 grubu titreşim takım taklavat şıkır şıkır ses falan :D satıyorum cbr ı ne sorunlu motormuş
    Haha cok iyi ya ))))

Bugraaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14'Honda CBR250R Repsol - Triumph Daytona 675 Red
    Anadolu yakasinda gezen yokmu kadikoy, cadde falan

MOTO71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 ns
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-honda-cbr-250r-2013-model-1755823ww

EreN! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 250R
    Alıntı EreN! adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese iyi günler.

orjinal egzozun sesi az.(yada bana göre yani Trafikte de dikkat çekmek lazım bizi farketmeleri için. geçen de ışıklarda dururken arkadan bi makina sesi geliyodu makina zannettim yani sonra bi baktım cbr 250 şaşırdım öyle ses nasıl çıkıyo diyede internetten baktım pek ona benzer bulamadım. Burda ses egzozu kullanan var mı? ama yani öyle patlak egzoz sesi gibi bişey olmasın tabi 4silindir gibi ses çıkmayacağını biliyorum ama en azından hem hoş ses hemde trafikte belli olmak lazım. o ışıklarda gördüğüm cbrnin egzozu küçük bişeydi ama. kullanan varsa yazabilirse sevinirim.

İyi forumlar...
    ++ yok mu egzozunu değiştirenn

0zZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Mitoqondri adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eyv. Hocam cevap için.. Bu yıldırım motorun internet adresi vs. Teli var mı sizde ? Ayrıca eksozun modeli vs. Nedir ?
    http://yildirimmotosiklet.com/

Yoshimura USA TRC (CBR 250 ye özel olanı ) susturucu aparatı üzerinde geliyor

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler