Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Alıntı black-man adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    13000 civarında benden önceki sahibi zincire bakım yapmamış gibi o-ringleri gitmiş sanırım baklaların bazıları bükülmüyor ayrıca boşta yokuş aşağı ses geliyor zincirden
    Gaz Yağı al 1 litre. Güzelce zinciri iyiceee temizle. 13000 de zincir gitmez. Bükülmemesinin sebebi ise katranlanmıstır oringlerın arasındakı lastikler. benımde 1-2 tanesı bukulmuyordu. çok sağlam temizleyip yağladım. su anda sıkıntı yok.
    657li bunu beğendi.
    Dört Teker Bedenimi, 250R Ruhumu Taşır..!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Cbr250r
    500 lira farkla 2.el honda satanlar var. Nasıl bi millet olduk biz ya komikler

enxdesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1198SP - "biradam binRR"
    Alıntı Didem17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Genelde ya 125 yada 600 görüyordum ben burada ama varmis demek ki...Ayrıca bir arkadaş fiyatlarinin artabilecegini soylemis.Fuarda 12,800 TL diye hatirliyorum.Resmi sitesindeki fiyati daha farklı....Heyecan yapsam bile bir kaç kez olur sonra alisirim diye tahmin ediyorum
    Yukarıda bir arkadaşın dediği gibi sıfır yerine ikinci el alın. İlk motorunuzsa, grenajlı olacağı için masrafı çok olabilir.
    10bin lira civarında ikinci elleri. Kalan parayla da eldiven, dizlik, mont, ayakkabı ve kaliteli bir kask alırsınız.
    Ducati 1198SP _ RedLove

Didem17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr-250
    Alıntı enxdesign adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yukarıda bir arkadaşın dediği gibi sıfır yerine ikinci el alın. İlk motorunuzsa, grenajlı olacağı için masrafı çok olabilir.
    10bin lira civarında ikinci elleri. Kalan parayla da eldiven, dizlik, mont, ayakkabı ve kaliteli bir kask alırsınız.
    Peki ikinci el bildiğiniz temiz bir motor var mi CBR250 ? Fazla bir hasari olmadiktan sonra dusunebilirim

Motosikleti
    Fazer
    Merhaba arkadaşlar,Cbr'ımı satmıştım dayanamadım tekrar cbr ile aranıza döndüm 1.300 km deyim.
    Aklınızda bulunsun sigorta yaptırırken Demir Sigortaya bakmanızı tavsiye ederim.21 yaşındayım,hiç bir kazaya karışmadım.
    250-400 Tl arası teklifler aldım,son olarak Demir Sigortaya'da bakayım demiştim 100 Tl gibi bir rakama yaptırdım
    fearlesboyy bunu beğendi.

enxdesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1198SP - "biradam binRR"
    Peki ikinci el bildiğiniz temiz bir motor var mi CBR250 ? Fazla bir hasari olmadiktan sonra dusunebilirim
    Doğrudan bildiğim yok.
    Şimdi ilanlara baktım, gelibolu'da var bi tane. Temiz demiş ama servise falan göstermek lazım tabi.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...156090555/deta

Forumdan satan vardır belki?
    Ducati 1198SP _ RedLove

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    Alıntı ermanay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar,Cbr'ımı satmıştım dayanamadım tekrar cbr ile aranıza döndüm 1.300 km deyim.
    Aklınızda bulunsun sigorta yaptırırken Demir Sigortaya bakmanızı tavsiye ederim.21 yaşındayım,hiç bir kazaya karışmadım.
    250-400 Tl arası teklifler aldım,son olarak Demir Sigortaya'da bakayım demiştim 100 Tl gibi bir rakama yaptırdım
    21 yas ve 100 tl süper ama daha önce bahsi geçen konu olmasın sigorta policenıze bir bakın honda cbr250r yzıyormu hondanın baska bır 250 lık serısı yazarsa uygun cıkıyor cunku

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Kimse kusura bakmasinda... Çok saçmalamişsıniz.
    Muhabbeti tadinda birakmak gerekir.
    Uzatmanin ve konuyu kirletmenin manasi yok.

İsteyen alir, iateyen beğenmez, isteyen ehliyet almaz, kask takmaz bla bla bla. Her koyun kendi bacağindan anlayacağiniz..

black-man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R
    Alıntı cx571 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gaz Yağı al 1 litre. Güzelce zinciri iyiceee temizle. 13000 de zincir gitmez. Bükülmemesinin sebebi ise katranlanmıstır oringlerın arasındakı lastikler. benımde 1-2 tanesı bukulmuyordu. çok sağlam temizleyip yağladım. su anda sıkıntı yok.
    bir saat gaz yağı ve diş fırçası ile itina ile temizledim biraz zinciri gerdirdim şıkırtı yerini kır kır sesine bıraktı pense vs ile oynatmaya çalıştım ama 5-6 yerde oynama yok maalesef zinciri söküp gaz yağına bırakıcaktım ama zincirde çıkan pim var mı göremedim.Zincirde yer yer paslanmalar vardı.

ootay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Arayışta
    Tam aradığım cevap eyw bugün burada demir sigorta bulursam fiyat isticem

Eagle7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT
    Ben geçen sene axaya yaptırmıştım sigortamı 230 tlye bu sene axa 750 tl istedi. gruponi 640 tl. anadolu 330 tl derken en sonunda halk sigortaya 225 tlye yaptırdım. demir sigorta bana 300 tl gibi bir rakam çıkardı yaşım 28 ama istanbul olunca iş biraz maliyetleniyor. yani sigorta yaptırırken biraz araştırmanız gerekir. bu arada benim sigorta 1 ay geçmiş onunda etkisi var tabi yüksek olmasında

Siyah&Beyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 250
    Ikinci el alirsaniz nasil kullanildi, hasarli miydi vb bilemezsiniz. Maddi durumunuzda sorun yoksa sifir alin. Grenaj vb ucuz birakin dussun, size bir sey olmasin...

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:30 ----------

Hayirli olsun. Bu bahsettiginiz trafik sigortasi olsa gerek? Kasko fiyati cok pahali cunku.
    Didem17 bunu beğendi.

Hava cok iyi ya açtı yok mu gezi falan
    samet10 bunu beğendi.

suato21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200GS/ZX10R
    Merhaba arkadaşlar,bende Cbr250R düşünüyorum.Fakat jantlar ve eksoz komple siyah 2013 modelde.Yanılmıyorsam 2014'te aynı şekilde.Ben ise 2012 modellerde olduğu gibi gri jantlar ve gri eksoz koruması istiyorum.Bunları satın alıp 2014 modeline uygularsak bir sıkıntı olmaz dimi uyma açısından bir değişiklik göremedim..Garantide mekanik olduğundan sorun olmayacaktır diye düşünüyorum..Bide maliyeti ortalama ne kadar olur.?

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    bugün normal şartlarda sehir icinde gezerken sogutucuya aldı motoru fakat bir ses geliyor acaip bir yere degiyor gibi zırlıyor sogutucu fan galiba calısmıyordu biraz daha gittim gecicekmi diye fan durdu sonra bir baktım motordan dumanlar cıkıyor radyotöre antifriz akmış bir yerden patlamıs sanırım durdurdum motoru nasıl olduysa radyatörün havalandırma delikleri varya dökülen antifrizle hep yamulmuş gittim servise dedim garanti sokucam bunu durduk yere böyle oldu dedim adam diyor senin hatandır dedim benle ne alakası var olanların napmam lazım beyler honda türkiyeye filan mı sikayet etmem lazım servisi durduk yere zarar cıktı bize.. birde su sıkıntı cıkaran parcaların fiyatını biliyormusunuz mesela radyatör veya sogutma fanı fiyatı gibi simdiden okuyup yardımcı oldugunuz icin tesekkürler..
    agrasiwe bunu beğendi.

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alıntı JooYounG adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün normal şartlarda sehir icinde gezerken sogutucuya aldı motoru fakat bir ses geliyor acaip bir yere degiyor gibi zırlıyor sogutucu fan galiba calısmıyordu biraz daha gittim gecicekmi diye fan durdu sonra bir baktım motordan dumanlar cıkıyor radyotöre antifriz akmış bir yerden patlamıs sanırım durdurdum motoru nasıl olduysa radyatörün havalandırma delikleri varya dökülen antifrizle hep yamulmuş gittim servise dedim garanti sokucam bunu durduk yere böyle oldu dedim adam diyor senin hatandır dedim benle ne alakası var olanların napmam lazım beyler honda türkiyeye filan mı sikayet etmem lazım servisi durduk yere zarar cıktı bize.. birde su sıkıntı cıkaran parcaların fiyatını biliyormusunuz mesela radyatör veya sogutma fanı fiyatı gibi simdiden okuyup yardımcı oldugunuz icin tesekkürler..
    bu servisler acaip yavşaklar ya, lan adam nasıl radyatöre zarar verebiliri, beyin sıfır ya.
    fearlesboyy bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    kardesim simdi ben bu motoru hep bakımını yaptırdıgım servis deilde baska bir honda servisine götürsem garanti kapsamına giriyor gene dimi
    agrasiwe bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda 1000 rr repsol 2016
    arfkadaslar ılgılenen olursa elımde komple set set var mont kask dizlik eldıven bel koruma ve depo üstu canta
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-kask-kiyafet-ekipman-mont-mont-kask-dizlik-bel-koruma-ve-eldiven-depo-ustu-canta-159040410/detay/

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alıntı JooYounG adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardesim simdi ben bu motoru hep bakımını yaptırdıgım servis deilde baska bir honda servisine götürsem garanti kapsamına giriyor gene dimi
    giriyor kardeşim türkiyenin heryerinde yetkili honda servislerinde kayırtları vardır girer.

cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Alıntı agrasiwe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    giriyor kardeşim türkiyenin heryerinde yetkili honda servislerinde kayırtları vardır girer.
    Genel bakımları aksatmadığın sürece 1-12-24 bakımları cok önemli Sorun olmaz.

Birde bana O kadar farklı siğorta fiyatı cıkmaz diyen eleman bi arkadasın yazdıklarına baksın!!!
    agrasiwe bunu beğendi.
    Dört Teker Bedenimi, 250R Ruhumu Taşır..!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler