Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    4000 bakımından sonra sanki titreşim artmış gibi hissediyorum...böyle bişey mümkün mü acaba? motul yağ koydurttum, daha önce kasıklarımda depo titreşimini hiç hissetmemiştim ama bugün dikkati çekti...belki daha önceden de vardı tam bilemiyorum, belki psikolojiktir bilemedim...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    post service syndrom deniyor buna normal şu anda daha çok motoru dinliyorsun o yüzden.
    wolrath ve erro bunu beğendiler.

Beyler full depo 315 km nasıl gidiyorsunuz ben 300 göremiyorum ilk 1000 km olmadı diyemi böyle yoksa

Motosikleti
    yamaha tenere x660z
    Alıntı Kaan88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler full depo 315 km nasıl gidiyorsunuz ben 300 göremiyorum ilk 1000 km olmadı diyemi böyle yoksa
    motoru aldı alalı bende 300 km görmedim3400 km oldu gören arkadaşlara imreniyorum

blow07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR250R
    Arkadaşlar hala kararsızım Ninja250R mı yoksa CBR250R mı almak konusunda. Yaklaşık 475 sayfa var ve çok uzun. Kısaca CBR250'nin avantajları , görebileceğim max. hızı , dezavantajlarını söyler misiniz ? Kısmetse gelecek aya motorsikletimi almayı düşünüyorum. Teşekkürler

Bence hiç düşünme al cibir bitsin

Alıntı blow07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar hala kararsızım Ninja250R mı yoksa CBR250R mı almak konusunda. Yaklaşık 475 sayfa var ve çok uzun. Kısaca CBR250'nin avantajları , görebileceğim max. hızı , dezavantajlarını söyler misiniz ? Kısmetse gelecek aya motorsikletimi almayı düşünüyorum. Teşekkürler
    2013 ninja 250r Türkiye'ye gelmesini bekle . Bu da resimleri Japon sitesinden, http://www.kawasaki-cp.khi.co.jp/mcy...3_ex250lm.html. Beklemem diyorsan CBR250R çok daha doğru bir seçim olur.

Yamaha ve kawasaki yedek Parça sorunu hep var bunu göz önünde bulundur

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı blow07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2013 gerçekten çok iyiymiş tipi..özellikleri de muhakkak iyi olacaktır...

bence al bi kawasaki er6 n gitsin eğitim aldıysan ya da tecrüben varsa...

ninja böyle olacaksa benim motoru hemen satayım o değil de egzoz almak istiyorum ama karar veremedim. egzozu olanlar bi ilgilenin benimle

RuzgarSA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6F
    Alıntı seigen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2013 ninja 250r Türkiye'ye gelmesini bekle . Bu da resimleri Japon sitesinden, http://www.kawasaki-cp.khi.co.jp/mcy...3_ex250lm.html. Beklemem diyorsan CBR250R çok daha doğru bir seçim olur.
    çok güzel olmus hani tek avuntum biz alırken bu motor yoktu birde gene cok yakar bizden pahali olur en önemlisi de iyi ki bizde 2011 yada 2012 kawasaki yok çok sükür ama ben de cbr olmasaydi alınası motor

Arrow ve tiger egzozlar var ben canlı dinledim ama tek silindirli olduğu icin çok şey beklemeyin

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı izmirian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anladim dogru makul 9000 (dogu bati 3 gune verecek plakasiyla bu arada)peki diger yandan dusunelim motor almak istiyorsun 400 daha faZla verip 0 mi almak istersin ? Yoksa rodajinin basil yapildigini bilmedigin hangi yagi hangi servisi kullanip kac kez devrildigini bilmedigin bir motoru mu alirsin? Ustelik bu adam lastikleri ne yapti debriyaj ne durumda hic bir fikrin yok 3000 km ... Yani elbette anliyorum satacak kullanicilari ama bakiyorum 2 aydir ilanlari duruyor arada bir kac kisi cikip 8-8500 den veriyor ayni motoru ve 3 gune satiliyor . İlginc bir sey piyasa mekanizmasi
    hocam sen bana bakma ben 600lük motora 40000 tl vermeyi düşünen adamım bakınız suzuki gsxr 600 tabiki herkez kızoglankız motor almak ister ama bazı insanlar için 10000 tl ile 9000 arasındaki 1000 tl çok önemlidir adam o paraya gider orta halli bir kask ile orta halli birde mont alırım diye düşünür. tamamen kişinin maddi durumu ve imkanları ile alakalı , birazda mallığıyla diyelim, 9000 tl langırt diye masanın üstüne koyan adam 10000'i de koyabilir benim mantıgıma göre, yani arada 2500-3000 tl olsa tamamda 1000 lira için nasıl kullanıldıgını bilmediğin bi motora binecegine sıfır almak bana her zaman mantıklı gelir.

izmirian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250r
    Alıntı spawn1984 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam sen bana bakma ben 600lük motora 40000 tl vermeyi düşünen adamım bakınız suzuki gsxr 600 tabiki herkez kızoglankız motor almak ister ama bazı insanlar için 10000 tl ile 9000 arasındaki 1000 tl çok önemlidir adam o paraya gider orta halli bir kask ile orta halli birde mont alırım diye düşünür. tamamen kişinin maddi durumu ve imkanları ile alakalı , birazda mallığıyla diyelim, 9000 tl langırt diye masanın üstüne koyan adam 10000'i de koyabilir benim mantıgıma göre, yani arada 2500-3000 tl olsa tamamda 1000 lira için nasıl kullanıldıgını bilmediğin bi motora binecegine sıfır almak bana her zaman mantıklı gelir.
    Sebebini bilemiyorum ama nedense gsxr hep cok hosuma gitmistir hep hep hep (: umarim alirsin

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı TheIt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ninja böyle olacaksa benim motoru hemen satayım o değil de egzoz almak istiyorum ama karar veremedim. egzozu olanlar bi ilgilenin benimle
    müdür ben bi kere denk geldim cbr 250 de..arrow du sanırım...kimilerine yetersiz gelebilir ama motorun kendi sesinden çok çok daha iyiydi...

HaydarBıçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr125r
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    müdür ben bi kere denk geldim cbr 250 de..arrow du sanırım...kimilerine yetersiz gelebilir ama motorun kendi sesinden çok çok daha iyiydi...
    kendi sesinden tabiki de iyi olacaktır ama tek silindir motorda ses ne kadar iyi olursa olsun pat pat pat şeklinde çıkıyor bence egsozu değiştirmeye gerek yok yüksek ses pat pat pat sesi cezbetmiyor beni
    İkincilik kaybedenler içindir...

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı izmirian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sebebini bilemiyorum ama nedense gsxr hep cok hosuma gitmistir hep hep hep (: umarim alirsin
    600lüklerin en kralı o da ondan hem görüntü olarak en şekillisi hemde performans olarak hemde doğal olarak 9000 lira fiyat farkı olarak cbr600rr 31000 gxsr600 40000

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    Alıntı HaydarBıçak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kendi sesinden tabiki de iyi olacaktır ama tek silindir motorda ses ne kadar iyi olursa olsun pat pat pat şeklinde çıkıyor bence egsozu değiştirmeye gerek yok yüksek ses pat pat pat sesi cezbetmiyor beni
    egzoz'u takma amacınız sadece ses cıkarmak degıl ust devırlerdekı performans farkı ve trafıkte farkedırlılık de olması lazım ;)

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı TheIt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alıntı wolrath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    egzoz'u takma amacınız sadece ses cıkarmak degıl ust devırlerdekı performans farkı ve trafıkte farkedırlılık de olması lazım ;)
    motorun canı ne ki üst devirinde ne performansı beklemek lazım...yani bir egzos ne kadar performans katabilir bu motora...

Tek silindirli bir makineye egzoz takılmaz hatta çift silindire dahi takılmaz ninja 250 ye takan arkadaslarada söyledim bunların gücü ne ki egzoz takıyorsunuz ama zevksel mesele yinede bir performans artısı yada ses bekleme sonucta ses pat pat diye geliyor olur 600 luk rr altında ona tak 1 sey demem

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:25 ----------

bu arada ne zaman toplanıp cıkıyoruz gezmeye gebze motor klubunu pazartesi iftarı var gidelim diyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler