Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Alıntı Sipsi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya abim bu yağ tıpa contası her motorun farklı mı internet yağ filtresi sipariş edicem ama bu yağ tıpa contası nedir?
    Usta Benim dediğimi Harfiyen Yap:

1- Herhangi Bir Honda servisini ara.
    2-Yağ Filtresi ve Honda Tıpa Contası Almak istediğini söle.

oNLAR sana hesap no filan verir parasını ödersin adresıne kargolarlar. Servis varsa yakınından gidip ordanda alabilirsin.
    Yağ Tıpa contası denen zımbırtı motorun yağını boşalttığımız yer var ya motorun alt blokta onun vidasının altında contaya verilen ad işte. 1,25 kurus filandır.
    Dört Teker Bedenimi, 250R Ruhumu Taşır..!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    samet10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 400
    Alıntı Sipsi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 tuş varya onlara aynı anda bas ve sağdaki ile değiştir soldaki ile onayla öyle hatırlıyorum veya tam tersi

ben ya resete yada modea basılı tutuyordum :D haklısın bide onu deneyeyim :D

ootay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Arayışta
    Arkadaşlar bildiğiniz üzere motorumu satılığa çıkartmıştım bu da ilan linkim.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-2012-model-temiz-honda-cbr250r-160940371/detay/
    bir günde 206 kişi bakmış ve 1 kişi favorisine eklemiş bakalım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:56 ----------

Alıntı Didem17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet ikisini yan yana çekebilirseniz çok iyi olur.Ben de merakla bekliyorum
    yzf r125 formunda Adana'dan bir arkadaş ile tanıştım haftasonu büyük ihtimal görüşeceğiz yzf'yi kullanma fırsatım olacak o zaman çok detaylı anlatabilirim sanada kısa bir not: arkadaşın babası 1,71 boyundaymış abi babam çok rahat kullanıyor dedi (sen 1.70 olduğun için önemli olduğunu düşündüm) bende zaten 1.75'im.
    Didem17 bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBR 250
    Alıntı ootay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bildiğiniz üzere motorumu satılığa çıkartmıştım bu da ilan linkim.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-2012-model-temiz-honda-cbr250r-160940371/detay/
    bir günde 206 kişi bakmış ve 1 kişi favorisine eklemiş bakalım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:56 ----------

yzf r125 formunda Adana'dan bir arkadaş ile tanıştım haftasonu büyük ihtimal görüşeceğiz yzf'yi kullanma fırsatım olacak o zaman çok detaylı anlatabilirim sanada kısa bir not: arkadaşın babası 1,71 boyundaymış abi babam çok rahat kullanıyor dedi (sen 1.70 olduğun için önemli olduğunu düşündüm) bende zaten 1.75'im.
    Valla sana şöyle söylim şekil için torktan vazgeçiceksen tamamen senin kararın ama bn senin yerinde olsam vazgeçmezdim tabi karar senin hee ama sırf şekil için değiştircem dersen hyosoung al şekil 10 numara hız da baya iyi tipide suzuki 1000 lere benziyor tabi karar yinede senin hakkında en hayırlısı neyse o olsun.

Motosikleti
    Arayışta
    Alıntı amat_007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla sana şöyle söylim şekil için torktan vazgeçiceksen tamamen senin kararın ama bn senin yerinde olsam vazgeçmezdim tabi karar senin hee ama sırf şekil için değiştircem dersen hyosoung al şekil 10 numara hız da baya iyi tipide suzuki 1000 lere benziyor tabi karar yinede senin hakkında en hayırlısı neyse o olsun.
    şimdi yamaha (japon) hyosoung (japon değil) ve konuştuğum hiç bir motor ustası ki bugün yine biri ile muhabbet etme fırsatım oldu sordumda hyosoungu önermedi. Adam RKS cruiser önerdi ama hyosoung önermedi ne acı değil mi. Tork'tan vazgeçicem evet ama arkadaşlar zaten ben kendi sebeplerimi anlattım bu motor torklu evet ama ben öyle ışıklarda kalkarken yardıran yok otoyolda 160ları gören biri değilim şirket arabam ile bile seyehate giderken 12-130 yapıyorum çok nadir yetişmem gerekirse 150-160 yapıyorum ki motosiklet üstünde o hızlar bana uzak arkadaşlar. olay bundan ibaret yani yok CBR 250R'dan bi sıkıntım yok Allaha çok şükür.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:51 ----------

bu arada bakımlarda shell yağ kullanan var mı varsa tavsiye eder mi ?

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    dün akşam saat 22 gibi ikinci köprüye gelmeden anadolu-avrupa yönünde önümde bir cbr250 vardı. ben araba kullanıyordum. sol şeridi kapatmış gidiyordu. ben 170km hıza kadar çıktım. hala önümdeydi. buradan mıdır o arkadaş?

_pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    arkadaşlar merhaba. 2005 model yamaha fz6 fazerımı satıp bugun 2012 model tricolour honda cbr 250r aldım. malum fazerın bakımları dunya parası 2 lastık almak ıstesenız 1100 tl gıbı rakamları buluyor o acıdan daha ekonomık olması hemde model yılınında yukseltmek ıstememden oturu cbr 250r ye gecıs yaptım. yalnız benım sızlere bır sorum olacak ben motoru alırken arkadasda sadece 1 adet anahtarı mevcuttu 250 cc lerdede kırmızı anahtar oluyormu ? bırde sıfırını almıs olsanız kac adet ve hangı renkde anahtarla gelıyor ? anahtarının resmını cekıp foruma yukleyebılırsenız mınnettar olurum.

Motosikleti
    Arayışta
    Alıntı _pLay_06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba. 2005 model yamaha fz6 fazerımı satıp bugun 2012 model tricolour honda cbr 250r aldım. malum fazerın bakımları dunya parası 2 lastık almak ıstesenız 1100 tl gıbı rakamları buluyor o acıdan daha ekonomık olması hemde model yılınında yukseltmek ıstememden oturu cbr 250r ye gecıs yaptım. yalnız benım sızlere bır sorum olacak ben motoru alırken arkadasda sadece 1 adet anahtarı mevcuttu 250 cc lerdede kırmızı anahtar oluyormu ? bırde sıfırını almıs olsanız kac adet ve hangı renkde anahtarla gelıyor ? anahtarının resmını cekıp foruma yukleyebılırsenız mınnettar olurum.
    Hocam oncelikle hayirli olsun. Ben de ikinci el aldim cbr'i ama aldigim kisi iki anahtar verdi.

kuroscu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    r25 yamaha
    iki anahtar var ikiside aynı renk aynı anahtarın yedegi yedek anahtarınıda vermesi gerekirdi size

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:28 ----------

Alıntı OokareenoO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım boyun da uzunmuş aslında dün bende denedim arkadaşların tavsiyesi üzerine ayağımla hareket ettirip ettiremediğime baktım. Sadece parmak uçlarımla basabiliyorum , motorda ağır olunca hareket ettirmek çok çok zor. Benimde moralim çok bozulmuştu. Ama cbr125 siparişi verdik. Düşe kalka öğreniriz sıkma canını ;) ilk zamanlar kontrol edememek gayet normal bence , alıştıkça hakimiyetinde artacaktır. Kazasız belasız sürmek nasip etsin Allah. Herşey eğitimle halledilir!
    aslen cbr 125 daha yüksek eyerki 250 de ayagın yere deymiyorsa 125 de çok zor bi ihtimal boyunuz kısaysa 250 almanızı tavsiye ederim fazla güç yada agırlık yok.bende 250 düşünüyorum seneye yeni model çift farlısı gelirse ondan almayı istiyorum .

Motosikleti
    Hocam oncelikle hayirli olsun. Ben de ikinci el aldim cbr'i ama aldigim kisi iki anahtar verdi.
    arkadas tekının kayıp oldugunu soyledı kırmızı sordum abı bana kırmızı fılan veren olmadı dedı sadece o kafamı karıstırdı
    Alıntı kuroscu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iki anahtar var ikiside aynı renk aynı anahtarın yedegi yedek anahtarınıda vermesi gerekirdi size

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:28 ----------

.
    hocam anahtarın dıgerı kayıpmıs. neyse sorun degıl zaten elımde suzukı honda ve yamahanın yedek anahtarı mevcut bır tane cektırırım sorun ortadan kalkar dıye dusunuyorum her ıkı arkadasada tesekkur ederım

OokareenoO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr125r, ninja 300
    Alıntı kuroscu adlı üyeden alıntı Mesajı göster

aslen cbr 125 daha yüksek eyerki 250 de ayagın yere deymiyorsa 125 de çok zor bi ihtimal boyunuz kısaysa 250 almanızı tavsiye ederim fazla güç yada agırlık yok.bende 250 düşünüyorum seneye yeni model çift farlısı gelirse ondan almayı istiyorum .
    Ilk motorum olacak , devirme ihtimalim çok bunu biliyoruz ikinci el bakmıştım ilkte yeni motor verdiğimiz paraya yazık. Olduğum yerde ne yazık ki sadece iki motocentre var . Ikinci el başlangıç için hiç yoktu. Almak için gittik deneyince korktum ne yalan söyleyeyim. Hem cüsseli hem ağır motor.! Hafif ve küçük cc başlamak daha mantıklı geldi. 125 selesi daha yüksek biliyorum. Ama seleye bakacak olursam ben motor alamayacaktım kendime:/ denemedim burda olmadığı için ama cbr125 sipariş ettik iki haftaya bende olacak inşallah. Hafifliğini avantaj olarak kullanmayı düşünüyorum , sele yüksekliğine göre. 2012 model sıfır 125 aldık 4bin dolara 250 6-7 bin arasındaydı , zorlamak istemedim
    Inşallah doğru seçim yapmışımdır. Bende merak içindeyim

Motosikleti
    Arayışta
    Ilk motorum olacak , devirme ihtimalim çok bunu biliyoruz ikinci el bakmıştım ilkte yeni motor verdiğimiz paraya yazık. Olduğum yerde ne yazık ki sadece iki motocentre var . Ikinci el başlangıç için hiç yoktu. Almak için gittik deneyince korktum ne yalan söyleyeyim. Hem cüsseli hem ağır motor.! Hafif ve küçük cc başlamak daha mantıklı geldi. 125 selesi daha yüksek biliyorum. Ama seleye bakacak olursam ben motor alamayacaktım kendime:/ denemedim burda olmadığı için ama cbr125 sipariş ettik iki haftaya bende olacak inşallah. Hafifliğini avantaj olarak kullanmayı düşünüyorum , sele yüksekliğine göre. 2012 model sıfır 125 aldık 4bin dolara 250 6-7 bin arasındaydı , zorlamak istemedim
    Inşallah doğru seçim yapmışımdır. Bende merak içindeyim
    Hocam şimdiden hayırlı olsun ya aslına bakarsan çok bi fark yok 125'lik te güzel motor hatta stikerlerını sök 250 yapıştır egzos'dan başka yerinde anlaşılmaz 125lik olduğu çok rahat binersin iç korkulacak birşey yok.
    OokareenoO bunu beğendi.

ugurcan88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX-R 600
    Merhaba arkadaşlar,

Bu yıl Esengül'den motorum için almış olduğum, ancak taktırmaya fırsat bulamadığım DEBRİYAJ KAPAĞI var elimde. SIFIR ve faturalı... İhtiyacı olan arkadaşlara aldığım fiyattan daha ucuza satıyorum (amaç: elimden çıksın, eşim kızıyor "evi tamirhane yaptın!" diyor .
    DEBRİYAJ KAPAĞI
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...0512575/detay/

İlgilenen arkadaşlar mesaj veya telefon yoluyla ulaşabilirler... herkese bol keyifli sürüşler...

Motosikleti
    Alıntı prohonda adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çıkma ön sol sinyal ve ön jant bulunur mu burada değiştiren çıkaran var mı ?
    sahıbınden .com da cıkma on jant var 299- 500 tl arası bır kıac ılan gormustum hemen bakın derım. bende dun 250r aldım sıtede neler bulabılırım dıye bakarken dıkkatımı cektı

prohonda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr 250r
    Alıntı _pLay_06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sahıbınden .com da cıkma on jant var 299- 500 tl arası bır kıac ılan gormustum hemen bakın derım. bende dun 250r aldım sıtede neler bulabılırım dıye bakarken dıkkatımı cektı
    Baktım oraya bi tane ilan buldum o da 400tl yazmış sıfırı o fiyat zaten
    Rüzgarın Yüzünü Okşamasına İzin Ver...Ama Şeytanın Kulağına Fısıldamasına ASLA..!
    https://www.facebook.com/groups/hondacbr250rclub

Motosikleti
    Alıntı prohonda adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Baktım oraya bi tane ilan buldum o da 400tl yazmış sıfırı o fiyat zaten
    bızım mıllet fırsatcılıgı cok sever.
    agrasiwe bunu beğendi.

OokareenoO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr125r, ninja 300
    Hocam şimdiden hayırlı olsun ya aslına bakarsan çok bi fark yok 125'lik te güzel motor hatta stikerlerını sök 250 yapıştır egzos'dan başka yerinde anlaşılmaz 125lik olduğu çok rahat binersin iç korkulacak birşey yok.
    Teşekkür ederim inşallah. Ben 125 daha küçük olur diye düşünmüştüm ama aman aman fark yok sanırım. 125 hiç görmedim. Internette gördük bayiiden sipariş verdik, yoksa yakın zamanda almam mümkün olmayacaktı. Altımda ille büyük motor olsun derdim yok şimdilik :D öğreneyim önce sonra stiker yerine biraz daha büyük birşey alırım inşallah.

Motosikleti
    Arayışta
    Teşekkür ederim inşallah. Ben 125 daha küçük olur diye düşünmüştüm ama aman aman fark yok sanırım. 125 hiç görmedim. Internette gördük bayiiden sipariş verdik, yoksa yakın zamanda almam mümkün olmayacaktı. Altımda ille büyük motor olsun derdim yok şimdilik :D öğreneyim önce sonra stiker yerine biraz daha büyük birşey alırım inşallah.
    Ne renk aldin?

samet10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 400
    bu motor renkli olacak arkadaş siyah çok sade oluyo

jantlara kırmızı şeridi çekemedim yardım edecek kimsede yok yahu

Motosikleti
    Honda CBR 250
    Alıntı samet10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu motor renkli olacak arkadaş siyah çok sade oluyo

jantlara kırmızı şeridi çekemedim yardım edecek kimsede yok yahu
    Ben dün parça şerit aldım biraz zor da olsa yaptım ilk önce temiz bi bezle jantı temizle ondan sonrası kolay ben işi garantiye vurmak için şeriti ısıttım ama unutma güneş görücek en az 1 saat ve su vurmuyacaksın...
    Allah kolaylık versin.Zor iş

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler