Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    koraycbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600rr
    Hondamı sattım arkadaşlar :(

Wolfümü de satıyorum ilgilenen varsa 2013 ,11 binde hata yok 8400 TL. Bunu da satınca 600cc başlıklarında görüşmek üzere
    Mitoqondri bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    CanKarsiyaka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ8Naked
    motosikletimin faturası bugün elime geçti fakat trafik şubede ruhsat yok dağa taşa vurcam kendimi :'( pazartesi günü gelicekmis
    Mitoqondri bunu beğendi.

Mitoqondri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Senin şansızlığın olmuş hocam.. Gitmişken sorsaydın plaka harf serisini filan ? Sonunu seçebilme şansın oluyor en azından.. Bilgin olsun.. ;)
    CanKarsiyaka bunu beğendi.

ocalh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    x-treme max 150
    Merhaba Arkadaşlar

dün motorumu honda servisine gösterdim önden gelen tıkırtı için
    önden kaza yapmış olabilir kavallar hasar almış olabilir dedi. söküp prese gönderip kontrol ettirmemiz lazım ve yaylarına bakmamız lazım dedi.
    bende dün akşam motorun ön ve yan karenajlarını söktüm komple birde böyle deneyeyim dedim ses azaldı fakat yine tıkırtı yapmaya devam etti.
    usta el emeği önce 100 tl alırım dedi sonra 200-250 tl ye çıktı anlam veremedim + malzeme masrafı çıkacak bana
    bende teşekkür ettim ve çıktım
    sanırım motorumu bu tıkırtısı ile kullanmaya devam edeceğim 400-500 tl vermek istemiyorum bu tıkırtıya sürüşümü ve yol tutuşunu etkilemiyor çünkü
    hala ADANA ' da oturan birilerinden tel bekliyorum bilginize (:
    Hakan ÖCAL 0 542 638 11 00
    Mitoqondri bunu beğendi.

CanKarsiyaka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ8Naked
    Alıntı Mitoqondri adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senin şansızlığın olmuş hocam.. Gitmişken sorsaydın plaka harf serisini filan ? Sonunu seçebilme şansın oluyor en azından.. Bilgin olsun.. ;)
    kovuldum ki ilk motosikletim değil yahu biliyorum onları :D git pazartesi gel dedi başka birşey demedi :D
    Honda CBR250R (2014) Tri color kullanıcısı.

http://instagram.com/canhepkasar

Alıntı ocalh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Arkadaşlar

dün motorumu honda servisine gösterdim önden gelen tıkırtı için
    önden kaza yapmış olabilir kavallar hasar almış olabilir dedi. söküp prese gönderip kontrol ettirmemiz lazım ve yaylarına bakmamız lazım dedi.
    bende dün akşam motorun ön ve yan karenajlarını söktüm komple birde böyle deneyeyim dedim ses azaldı fakat yine tıkırtı yapmaya devam etti.
    usta el emeği önce 100 tl alırım dedi sonra 200-250 tl ye çıktı anlam veremedim + malzeme masrafı çıkacak bana
    bende teşekkür ettim ve çıktım
    sanırım motorumu bu tıkırtısı ile kullanmaya devam edeceğim 400-500 tl vermek istemiyorum bu tıkırtıya sürüşümü ve yol tutuşunu etkilemiyor çünkü
    hala ADANA ' da oturan birilerinden tel bekliyorum bilginize (:
    Hakan ÖCAL 0 542 638 11 00
    Geçmiş olsun hocam.. Sanırım yetkili servis değil gittiğin yer.. El emeği falan dediğine göre..
    Seni rahatsız etmiyorsa masraf etme..
    Hayallerime Sürüyorum.

arkadaşlar katlanabilir plaka kulanan var mı elekltrikli varmış.dün akşam plaka koltuğun altında diye ceza yiyecektim ama polis es gecti.ayrıca plaka saklayan nasıl saklıyor?bir sorum daha var 1000 rr gibi motorlarda plaka mecburen koltuk altında onlara da ceza var mı

Alıntı CanKarsiyaka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kovuldum ki ilk motosikletim değil yahu biliyorum onları :D git pazartesi gel dedi başka birşey demedi :D
    Anladım hocam.. :D bugün git yarın gel hesabı olmuş desene.. :D
    Bu arada tank ped olayını ne yaptın.. Ürün eline geçti mi ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:34 ----------

Alıntı orkosi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar katlanabilir plaka kulanan var mı elekltrikli varmış.dün akşam plaka koltuğun altında diye ceza yiyecektim ama polis es gecti.ayrıca plaka saklayan nasıl saklıyor?bir sorum daha var 1000 rr gibi motorlarda plaka mecburen koltuk altında onlara da ceza var mı
    Hocam bu işin mecburiyeti yok.. Sen gidipte apaçi gibi çamurluğu kesersen plakayı kucağında bile taşırsın..
    Bu plaka katlansa ne olur katlanmasa ne olur ?
    Anlam veremiyorum.. Kırmızıda geçerken mobese ye yakalanmim trafikte tek teker gideyim ceza gelmesin.. Apaçilik anliyacağın.. Çoğu motorda plaka ortadan bükülmüş.. Gereksiz şeyler bunlar..
    Hayallerime Sürüyorum.

xcom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc 750s
    Selamlar benzin istasyonlarýnda ki havalara güvenmeyin çok hor kullaným olduðu için psi deðerleri þaþýyor tek kiþi için ön ve arka 29-29 çift kiþi için 29-33 herhangi bi lastikçide kalem þeklinde basýncý gösteren zýmbýrtýlar var ondan alýp bagaja koyabilirsin çok iþ görüyor.. Ayrýca uzun yol yapmýþ olma lastikler soðuk iken en verimli deðeri alýrsýn ýsýndýkça psi deðeri de yükseliyor aman dikkat et kupkuru bi virajda yerde bulabilirsin kendini lastik basýnco yüzünden.. Ýyi sürüþler...
    Not:alıntı yapacaktım telefon yüzünden olmamış..
    Mitoqondri bunu beğendi.

Alıntı Mitoqondri adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anladım hocam.. :D bugün git yarın gel hesabı olmuş desene.. :D
    Bu arada tank ped olayını ne yaptın.. Ürün eline geçti mi ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:34 ----------

Hocam bu işin mecburiyeti yok.. Sen gidipte apaçi gibi çamurluğu kesersen plakayı kucağında bile taşırsın..
    Bu plaka katlansa ne olur katlanmasa ne olur ?
    Anlam veremiyorum.. Kırmızıda geçerken mobese ye yakalanmim trafikte tek teker gideyim ceza gelmesin.. Apaçilik anliyacağın.. Çoğu motorda plaka ortadan bükülmüş.. Gereksiz şeyler bunlar..

hocam emniyet şeridi kullandığım için mecbur saklamak gerekiyor 1000rr larda koltuk altında onlarda bi sıkıntı olmuyor mu

Haaaa o zaman haklısın tabi.. Havlu ört hocam en etkilisi o.. ;)

ootay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Arayışta
    Alıntı koraycbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hondamı sattım arkadaşlar :(

Wolfümü de satıyorum ilgilenen varsa 2013 ,11 binde hata yok 8400 TL. Bunu da satınca 600cc başlıklarında görüşmek üzere
    Hocam Kaça sattın ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:52 ----------

Evlenirim kız seninle

Schizophren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X max 250
    [/COLOR]

Evlenirim kız seninle [/QUOTE]

dostum daha burda biz birbirimize karşı bile saygılı olmazsak başkalarından hiç bekliyemeyiz. kendini o lafı söylediğin kişinin erkek arkadaşı yerine yada kendi kız arkadaşına söylendiğini düşünerek empati yaparak konuşalım lütfen hiç hoş değil şakasına bile olsa.
    Sokollu, Mitoqondri, OnurTr ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

MOTO71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 ns
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-honda-cbr-250r-2013-model-175582333/detay/ abim motorunu satıyor yükseltmek için mt ailesine gidecek utanmadan sıkılmadan verebilecegimiz bir motordur mt üyesine 10,500 tl

afyonlu003 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ TİGER250, HONDA CBR250R HONDA 600F
    Ölmeden sakatlanmadan 7 bini de devirdik CıBıR ım la

Ama bi sıkıntım var az önce fark ettiğim garip bi ses zincir kısmından geliyor yaklaşık 600 km önce bakımını yapmıştım zincirin. Acaba o ringi mi bozuldu veya da bollaşma oldu da o yüzden mi ses geliyor ki ??
    Mitoqondri bunu beğendi.

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Schizophren adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    [/COLOR]

Evlenirim kız seninle
    dostum daha burda biz birbirimize karşı bile saygılı olmazsak başkalarından hiç bekliyemeyiz. kendini o lafı söylediğin kişinin erkek arkadaşı yerine yada kendi kız arkadaşına söylendiğini düşünerek empati yaparak konuşalım lütfen hiç hoş değil şakasına bile olsa.[/QUOTE]

Doğru söze ne denir
    Mitoqondri ve OnurTr bunu beğendiler.

Motosikleti
    CBR 250
    iyi aksamlar benı yanlıs anlamanızı ıstemem fakat yasadıgınız sehri antalya olarak göruyorum yazan arkadasın nerden olduguna dıkkat etmedım dogru bana gorede plakalıgı ıptal ettrmek apaçik vb seyler fakat suda var bende saklayarak gezmeye baslamıstımkı nedenı cok acık sız hıc 56 km den 172 lıra ceza yedınızmı hız lımıtı olarak :D YARASI OLAN GOCUNUR BENIM VAR ONDAN :D

Motosikleti
    CBR 250R
    Alıntı mucoist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün motoru aldığımdan bu yana ilk defa Ayetel Kürsi'yi okumadan yola çıktım ve düştüm. Komedi gibi kazaydı. Gideceğim yere varmak için vakit var diyerek yavaş yavaş, sakin şekilde sürüyordum. Bu durum biraz da rehavete sürükledi beni. Alibeyköy'den Eyüp istikametine doğru giderken trafik ışığı sarı yandı hızımı azalttım tam durmak üzereyken arkadan araba geldiğini farkettim ve hâlâ sarı ışık yanarken geçtim. Kendimi durmaya programladığım için de ileriyi pek hesap etmedim. Bu sırada önümdeki kamyon sola girmek için durdu ve ben arkadan çarpmamak için frenleri biraz fazla sıktım veee bingo.

Yalnız çok güzel düştüm. Motorda en ufak bir çizik bile oluşmadı. Bu nasıl olur diye birkaç defa daha baktım gerçekten çizik yok. Vites değiştirirken farkettim vites pedalı biraz yamulmuş. Belli belirsiz bir yamukluk da yan ayak demirinin açma kapama çubuğunda var.

Kendime çıkardığım birkaç ders oldu; Hangi süratle gidersen git depoyu sıkı kavra! Kolları rahat bırak! Trafiği okumayı asla bırakma! Ve en önemlisi yola çıkmadan önce Ayetel Kürsi okumayı ihmal etme. İnanıyorsanız Ayetel Kürsi'yi öğrenmenizi tavsiye ederim arkadaşlar.
    Geçmiş olsun verilmiş sadakan varmış sanada motorunada pek birşey olmamış. Dua okuyup yola çıkma bende de var,gerçekten bazı durumlar tehlikeli olabilecek düzeyde trafiğin yoğun olduğu saatlerde. Motorumda rodajda daha çıkmadı rodajdan çıksa bende rahatlayacağım trafikte sabırsız şöför dolu.

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:42 ----------

Alıntı Bugraaa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anadolu yakasinda gezen yokmu kadikoy, cadde falan
    Bu hafta sonu cadde tarafına gezi düzenleyelim mi arkadaşlar katılmak isteyen var mı?
    mucoist bunu beğendi.
    No matter how bad your day is

Your bike will always make you feel better.

Alıntı motosev2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi aksamlar benı yanlıs anlamanızı ıstemem fakat yasadıgınız sehri antalya olarak göruyorum yazan arkadasın nerden olduguna dıkkat etmedım dogru bana gorede plakalıgı ıptal ettrmek apaçik vb seyler fakat suda var bende saklayarak gezmeye baslamıstımkı nedenı cok acık sız hıc 56 km den 172 lıra ceza yedınızmı hız lımıtı olarak :D YARASI OLAN GOCUNUR BENIM VAR ONDAN :D
    Hocam arkadaş normalmiş gibi söylüyor.. "Emniyet şeridi kullanıyorum ondan" diyor farkındaysan..
    Ayrıca 1000 rr'lar da mecburen koltuk altında olduğunu söylüyor.. Mecburiyeti yok ! Arka plakalık çamurluk vs. kesilirse apaçi gibi bilerek kucağında bile taşır o plakayı dedim..
    Evet Antalya'dayım ve burada yaşayanlar motorlar üzerinde ki trafik uygulamasını çok iyi bilirler..
    Yok efendin Antalya rahat yerdir vs. diye düşünme..

Birde olaya şu açıdan bakmanı öneririm..

Akşam yolda yürüyosun ve Allah korusun motorlunun biri sana çarptı ve kaçtı..
    Görgü tanığıda var diyelim mobese'de var.. Ama gel gör ki motorun plakası yok.. Katlanır plaka veya koltuk altında veya hiç takmamış.. Apaçiya arkadaşımız o yüzden..
    Şimdi düşün o motorun plakası görünmediği için görgü tanıkları plaka yoktu diyecek, mobese'de de görünmeyecek.. Belkide bulunamayacak o kişi ve sana çarptığıyla kalacak.. Olaya birde bu yönden bakın hocam..

Plaka mecburiyetten sökülmez.. Mecbur taşınması gerekir..

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:40 ----------

Alıntı afyonlu003 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ölmeden sakatlanmadan 7 bini de devirdik CıBıR ım la

http://www.upmatik.com/m/2014/08/21/7_bin.jpg

Ama bi sıkıntım var az önce fark ettiğim garip bi ses zincir kısmından geliyor yaklaşık 600 km önce bakımını yapmıştım zincirin. Acaba o ringi mi bozuldu veya da bollaşma oldu da o yüzden mi ses geliyor ki ??
    Kardeşim 7000 km hayırlı olsun..
    600 km önce bakım yaptım diyosun.. Çok değil mi kardeşim yada ben haftalık yapıyorum o yüzden mi bana çok geliyor.. :D
    Bak bakalım kardeşim bolluk var mı zincirde.. Kontrol et..
    Hayallerime Sürüyorum.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Sıfır fiyatı 13.500 tl olması psikolojimi bozuyor o paralara ne babayiğitler var ( cbf 600 - gsr - gsx 650 f , bazı 2 eller çok temiz salonunun ortasına koy sanki müzelik ) malum yakıt 2 katı fazla yakıyor

Er 6 n ye az yakıyor diyorlar tipi biraz şekilsiz olsada arada hız ve tork farkı mutlaka vardır , şimdi o parayı cbr 250 ye vermek gerçekden zoruma gidiyor
    Mitoqondri bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler