Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

benim motor ışıklara falan yaklaşırken debriyaja basıp seyredince ayak kısımlarında takırtılar geliyor. servis arka teker takozlarından dedi. sipariş verdik gelecek yarın büyük ihtimalle. sert kalkışlardan vs olurmuş bu.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    slymn93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 250 R- Siyah(full)
    Alıntı ybalci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim motor ışıklara falan yaklaşırken debriyaja basıp seyredince ayak kısımlarında takırtılar geliyor. servis arka teker takozlarından dedi. sipariş verdik gelecek yarın büyük ihtimalle. sert kalkışlardan vs olurmuş bu.
    benmde ses geliyor ama zincir şıkırdaması gibi onun dışında pek anormalik göremedm bi dahaki binişime dikkat edeyim bende
    2 Teker bir başka !

Alıntı slymn93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benmde ses geliyor ama zincir şıkırdaması gibi onun dışında pek anormalik göremedm bi dahaki binişime dikkat edeyim bende
    önce şıkırtı ile başladı sonra iyice arttı.

Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı izmirian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cumartesi gunu tum karaburun yarimadasini dolastim 250 km virajlar muthis lastikleri degistirince yol tutus muthisti. Motorum 4400 km de bir marmaris yapmayi dusunuyorum bu ara. 5000 km de de yukselis honda da bakima girecegim. acaba ne kadar tutar?

Bu arada 5000 km boyunca en ufak bir sikinti yasatmadi motor masalllah. Ben de hep nazik davrandim tabiki
    130 tutuyor yükselişte hiç değişmez :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:50 ----------

Bakımıda mustafa bey var onun yapmasını terch ediyorum ben

izmirian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250r
    Alıntı wolky-ksk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    130 tutuyor yükselişte hiç değişmez :D
    ---------- Mesajlar birleştirildi - 00:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:50 ----------

Bakımıda mustafa bey var onun yapmasını terch ediyorum ben
    Eyvallah ustad o halde mumkun olursa mustafa bey.

cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Arkadaşlar Herkese Günaydın... Ankara Honda Efe ' de motosikletin bakımını yaptıran arkadaşlar varmı aranızda? Vardiye değiştirip arkadaşla Ankarada yaptırma kararı aldım. Lütfen görüşlerinizi Yazar isenız cok makbule geçer..

Motosikleti
    D'elight & Tracer 900
    İstanbulda jantları siyaha boyatabileceğim ( fırın boya tercihimdir ) nereler var? fiyatları ne kadara mal oluyor? bilen arkadaşlar yardımcı olabilir mi

mali_181 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şu an için motorsuz :(
    Arkaslar canta demiri yaptirmayi dusunuyorum icimizde yaptiran varmi orjinal olani cok pahali internette bide yan sanayi uretimi var oda cok egik duruyor bulundugum yerde bu isle ugrasan bi yer var gittim konustum arka yolcu basamaklarini ordan canta demirine destek cika demiride olacak ve yapimi icin ortalama 100 tl gider dedi asasi veya yukarisi olabilir dedi VARMİ CANTA DEMİRİ İSTEYEN toplu yaptirabilirim isterseniz

Birde en buyuk kac lt canta kullanan var aramizda ??

cemerol88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    peugeot speedfight2 Honda CBR 250 R siyah
    ben oxfordun körüklü açılınca 50lt olan soft yan çantasını kullanıyrm gayet memnunum ama senin dediğin demirler soft çanta için değil herhalde

theplatoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mali_181 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkaslar canta demiri yaptirmayi dusunuyorum icimizde yaptiran varmi orjinal olani cok pahali internette bide yan sanayi uretimi var oda cok egik duruyor bulundugum yerde bu isle ugrasan bi yer var gittim konustum arka yolcu basamaklarini ordan canta demirine destek cika demiride olacak ve yapimi icin ortalama 100 tl gider dedi asasi veya yukarisi olabilir dedi VARMİ CANTA DEMİRİ İSTEYEN toplu yaptirabilirim isterseniz

Birde en buyuk kac lt canta kullanan var aramizda ??
    anes motordan 149 liraya arka çanta bağlantı demiri aldım 250r için..geçen yıl 250 ydi fiyatı..
    bağlantısı çok kolay..arka boynuzları çıkarıp kısa sürede takılıyor..önceki sayfalarda foto yükledim..
    çanta çok önemli ve gerekli..sırt çantası sıkıyor ve aerodinamik yapısı nedeniyle olumsuz etkiliyor.
    shad 45 topcase im var..çok memnunum..shad 40 iyi durmuyor..shad 45 estetik..karbon kaplama da
    yaptım çantaya..tavsiyem bide depo üstü çanta alman..tex 55,tex 66 depo üstü çanta kullanıyorum..
    samsung galaxy note 2 üst kısma rahatlıkla konuyor ,su geçirmiyor..

Motosikleti
    Alıntı theplatoon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    anes motordan 149 liraya arka çanta bağlantı demiri aldım 250r için..geçen yıl 250 ydi fiyatı..
    bağlantısı çok kolay..arka boynuzları çıkarıp kısa sürede takılıyor..önceki sayfalarda foto yükledim..
    çanta çok önemli ve gerekli..sırt çantası sıkıyor ve aerodinamik yapısı nedeniyle olumsuz etkiliyor.
    shad 45 topcase im var..çok memnunum..shad 40 iyi durmuyor..shad 45 estetik..karbon kaplama da
    yaptım çantaya..tavsiyem bide depo üstü çanta alman..tex 55,tex 66 depo üstü çanta kullanıyorum..
    Bende 45 lt lik dusunuyorum ama shada yetecek param yok maxem in 150 tl ye 45 lt lik bi cantasi var orta kalite bana yeter ben anesten alsam 150 tl arti kargo olcak o yuzde yaptircam butce biraz kisitli temmuz basi gibi tur yapmayi dusunuyorun

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Alıntı theplatoon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam resimleri göremedim bir daha paylaşırımısınız? birde şimdi baktımda yan sanayi olanlarıda çıkmış bir kaç tipte bağlantı demiri var... anesteki hangisi orijinal çanta demirimi? Ramazan geldiğinden pide olayı bende geçen seneki motorda topcase vardı rahat ediyoduk buna da takmam lazım bu ay hazır topcasim var zaten demir lazım.. Bazı demirler motora paralel bazılarıda aşağı doğru duruyor yani eğimli o görüntüyü çok bozuyor.
    Gelmemiş yarından hepmi şikayetçiyiz

kakare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR650FA
    Alıntı chemical adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam resimleri göremedim bir daha paylaşırımısınız? birde şimdi baktımda yan sanayi olanlarıda çıkmış bir kaç tipte bağlantı demiri var... anesteki hangisi orijinal çanta demirimi? Ramazan geldiğinden pide olayı bende geçen seneki motorda topcase vardı rahat ediyoduk buna da takmam lazım bu ay hazır topcasim var zaten demir lazım.. Bazı demirler motora paralel bazılarıda aşağı doğru duruyor yani eğimli o görüntüyü çok bozuyor.
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...ml#post3067123

bahsettiğiniz fotoğraflar bunlar sanırım ;)
    '' hayat ancak ölümle yüzyüze gelince anlam kazanır. ''

ayhan06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 250 r
    Alıntı cx571 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Herkese Günaydın... Ankara Honda Efe ' de motosikletin bakımını yaptıran arkadaşlar varmı aranızda? Vardiye değiştirip arkadaşla Ankarada yaptırma kararı aldım. Lütfen görüşlerinizi Yazar isenız cok makbule geçer..
    ben sordum 70 80 tl tutar diyorlar istediğin yağın cinsine göre dediler

ödemiş35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 250
    4 gün önce 1000 bakımını yaptırdım. 2 lt motul yağı kargo dahil 61.90 tl'ya Feyizoğlu'ndan sipariş ettim. Servis 15 tl yağ filitresi değişimi ücreti aldı. Toplamda 1000 bakımı 77 tl'ya maloldu.

Motosikleti
    Alıntı chemical adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende sırf bu yüzden kendim yaptırcam işte 1. si hem daha ucuz olacak 2. si öyle eğik durmayacak

iguven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 MT-09 Tracer Race Blue :)
    1 ay önce, istanbul - antalya - fethiye - istanbul yaptım.
    Toplam 300 liralık benzin almışım. 1750 km yaptım toplamda.

4,65 TL litre fiyatindan 64,57 litre benzin eder.

64,57 / 17,5 = 3,68 lt 100 kmdeki tüketim. Normalde 3,1 - 3,2 lt falan cıkıyordu şehirlerarası yolda. Demekki biraz zorlayınca motor yakıyor. Otobanda 5-10 dakika dip gaz gittiğim zamanlar oldu. Bazı rampalarda falan dip gaz gitmeme rağmen 130u geçemediği oldu motorun.

Motorum 2011 model 18000 küsür kmlerde.

Alıntı iguven adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1 ay önce, istanbul - antalya - fethiye - istanbul yaptım.
    Toplam 300 liralık benzin almışım. 1750 km yaptım toplamda.

4,65 TL litre fiyatindan 64,57 litre benzin eder.

64,57 / 17,5 = 3,68 lt 100 kmdeki tüketim. Normalde 3,1 - 3,2 lt falan cıkıyordu şehirlerarası yolda. Demekki biraz zorlayınca motor yakıyor. Otobanda 5-10 dakika dip gaz gittiğim zamanlar oldu. Bazı rampalarda falan dip gaz gitmeme rağmen 130u geçemediği oldu motorun.

Motorum 2011 model 18000 küsür kmlerde.
    değerler normal

b.dog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT-07
    Dün akşam motorum sağa yattı. Kaldırdım. Elcik topuzu hariç tek sıyrık yoktu. Ama sevinemeden gaz kolunun barbar konan sertliğinde olduğunu ve gazı çektiğimde geri atmadığını farkettim. Benim gaz kolu arabalardaki hız sabitleyicilerine evrimleşti yani. Elcik topuzunu çıkartmaya çalıştım ama o vidayı peygamber duası tutuyo heralde, milim kımıldamadı. 1 saat sonra servise götüreceğim. sanırım tel elciğin içine sıkıştı. inşallah büyük bişey değildir. Aranızda başına böyle bişey gelmiş olan var mı acaba. sorunun boyutunu anlamama yardımcı olabilecek biri?

cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Bu sabah 06:00da cıktım yola. Saat 09:00 civarında Ankara Efe Hondaya girdim. Toplam 90 TL tuttu İlk bakımı.
    Yapılanlar : Yağ Filitresi değişimi - Yağ Contası - İpone Yağ - Spreyle temizleme gibi bişi yazmıslar 8 tlde . 90 tl bayıldım geldim motor acıldı azcık gaza dokyunayım dedim bı baktım 140-150 allah ne werdiyse gidiyor tabı bunu 1 sefer yaptım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler