Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    theplatoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı çevirmen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mümkünse arak koltuğu çıkararak alttan içten fotolarını gösterebilir misiniz. Kendim yapmak istiyorum. İzmir'de bulamadım. Teşekkürler

Uploaded with ImageShack.us

arka koltuğu çıkardım ve alttan içten foto ları

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:35 ----------

çok iyi bir temizleme spreyi..siyahı canlandırıyor ve parlatıyor..plastiği canlandırıyor..

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:39 ----------

plastik aksamlarını besliyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    apithin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 250
    Alıntı KeaSH-07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çık arada gez dolaş şehir dışında korkma motorun tozlanmaz abidin
    en iyi rengini almıssın ;)
    Tozlansin kadir sikinti olmaz ancak pazardan pazara cikiyoruz sehir disina basta turlu olmuyor

Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı düş gezgini adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kappa TK731 soft yan çantalar yan bağlantı demiri olmaksızın takılabiliyor mu?
    Videoda bir demir gözüküyor ama takmasakta olur heralde?
    http://www.youtube.com/watch?v=jZ7aSBGaDeI
    Bu çantaların böyle durması için ne yapmalıyız :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:29 ----------

Sizde çanta demirleri varmı acaba videoda öyle gözüküyorda
    http://www.youtube.com/watch?v=jZ7aSBGaDeI

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Burdan biri gaz sabitleyici (cruise control) almıştı galiba. Fiyatı hakkında bilgi verebilir mi? Birde link veya resim paylaşabilirse çok iyi olur.

çevirmen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 250r
    thePlatoon dostuma çok teşekkür ederim. Zahmet verdim.
    Hürmetler

djan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr250r
    Arkadaşlar Trans Doğu Anadolu'm satılıktır. Bilginize
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-cbr-250r,kacmaz..kapali-garaj-ve-uzun-yol-motoru,cok-temiz,kars-121890024/detay/

erdem_cengiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr600f 5i
    11lt bendizn 217km de bitti
    şimdi çok bilmişler çıkıcak o ne ya 600lük mü falan
    çok bilmişler test etmek isteyen varsa derince 60evler deyim
    siz biyerlere gitmek için arabanıza binersiniz, biz ise motorumuza binmek için biyerlere gideriz... E.C.

tuc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Herkese merhaba.
    kappa tk731 de yan demirler olmadan taktım bir kere. uzun yola gidemedim daha nasıl olacak tam bilmiyorum daha resimlerdeki gibi yerleştirmiştim bir keresinde ama burdan abimin biri alt taraflarınında iyi sabitlenmesi gerektiğini söyledi o yüzden lastiklerle artçı basamaklarının ordan geçirip sabitlemeyi düşünüyorum sıkıntı çıkaracağını sanmıyorum. çanta bir uzun gibi.artçı binince rahatsız olmuyor çantadan, ama çantanın arka tarafı sinyalleri taciz edermiş baktım çizilmeler olmuş onunda çözümü düşüneceğim.
    Gaz sabitleyici olayıda şu şekilde gaz elçiğine takıyoruz uzun yolda gazı sürekli sıkmıyoruz gaz sabitleyiciyi ayarlayınca bileğimizin altına geliyor gazı sıkmak zorunda kalmıyoruz bence alınabilir zararı olmaz 15 tl filan heryerde iyi ayarlasanda motor çukurda felan hızı değişiyor ama bence faydalı birşey biraz düzlüğü bulunca elçiği sıkmayı bırakıp bilekle gaz verebiliyoruz.hız sabitleyicinin resmi yok malesef sonra bir ara yollarım

djan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr250r
    Alıntı erdem_cengiz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sizin motorda arıza vardır.
    Çoğunluğun yaptığı şey daima yanlıştır.

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    sürekli şehiriçinde (kısa mesafeler) dipgaz gidilirse o miktarlarda yakıyor evet doğrudur uzun yolda yavaş kullanmayı deneyin farkı göreceksiniz.benim yaşadığım yerde sürekli dipgaz giderek (en uzak mesafe 5 km civarı) o civarlarda yaktırmayı bende başarmıştım

ormankebabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-6n
    Hocam senin motorun yakıt ısıtmasıyla ilgili bir sıkıntısı vardı diye hatırlıyorum. Noldu o, onunla ilgisi yok muymuş?

DEISIS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 660 R
    Alıntı remember222 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba uzun süredir forumu takip ediyorum bende 2 hafta sonra inşallah cbr'me kavuşacağım. Cuma günü itibari ile kaporamı yatırıp motorun gelmesibi beklemeye başladım. Benim sizlere nacizane sorum şu olacak ben motoru Ankara'dan alacağım kendim Konya'da ikamet ediyorum sıfır alacağımız için plaka ruhsat Konya'dan yaptıracağız acaba Ankara'dan getirirken yolda bir çevirme filan olursa başımıza iş açılır mı bir cezai müeyyide olur mu bu konu hakkında bilgis olan arkadaşlar var mı? Şimdiden teşekkürler.
    Hocam merak ettim Konya dan nieden almadınız

konyada 10500 diyorlar fiyat farkı var mı ankara ile?

bu arada güzel seçim şimdiden hayırlı olsun kazasız cezasız sürüşler..
    Fikrin ne fahişesi oldum ne zamparası-Bir vicdanın bilemem kaçtır hava parası..
    Yollar boşaldı artık yolcular buldu vaha, -Yolcular gitmese de yollar gider Allah'a..
    DIŞI SÜKÛN İLE ZAHİR, DERUNU MAHŞERDİR DERUNU MAHŞER..

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı tuc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba.
    kappa tk731 de yan demirler olmadan taktım bir kere. uzun yola gidemedim daha nasıl olacak tam bilmiyorum daha resimlerdeki gibi yerleştirmiştim bir keresinde ama burdan abimin biri alt taraflarınında iyi sabitlenmesi gerektiğini söyledi o yüzden lastiklerle artçı basamaklarının ordan geçirip sabitlemeyi düşünüyorum sıkıntı çıkaracağını sanmıyorum. çanta bir uzun gibi.artçı binince rahatsız olmuyor çantadan, ama çantanın arka tarafı sinyalleri taciz edermiş baktım çizilmeler olmuş onunda çözümü düşüneceğim.
    Gaz sabitleyici olayıda şu şekilde gaz elçiğine takıyoruz uzun yolda gazı sürekli sıkmıyoruz gaz sabitleyiciyi ayarlayınca bileğimizin altına geliyor gazı sıkmak zorunda kalmıyoruz bence alınabilir zararı olmaz 15 tl filan heryerde iyi ayarlasanda motor çukurda felan hızı değişiyor ama bence faydalı birşey biraz düzlüğü bulunca elçiği sıkmayı bırakıp bilekle gaz verebiliyoruz.hız sabitleyicinin resmi yok malesef sonra bir ara yollarım
    Demirleri bizim motoa uyun mu acaba ?
    Heralde demirleri takınca sinyallere değmez

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    abi yanında demirleri gelmedi ve demirlerin bizim motora uygun olacağını sanmıyorum çünkü bizim motorlarda kuyruk grenajlarıda var videodaki motorda o yok.onun için bağlantı kemerleride koltuk altından geçebiliyor ama bizim motordaki grenajdan dolayı koltuk altından geçerken çok zorlanıyor plastik bayağı açılıyor ve koltuk zor kapanıyor.üzerinde çalışacağım bilgilendirme yaparım daha

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Demirleri neden gelmedi paket halinde satılmıyormu onlar ya :S

ormankebabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-6n
    Soft çantaya demir mi??? Yok daha neler

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    yok abi demir gelsede bizim motorlara zaten olmaz.soft çanta bile sıkıntılı bence çünkü bağlantı kemerlerinin koltuk altı bagajının ordan geçmesi gerekiyor ama zor kapanıyor kuyruk grenajlarından dolayı

b.dog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT-07
    Alıntı cx571 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kuşadası MNR MOTOR 2 haftadır motorumu qönderecek lafta. Bu hafta içinde gelecekti. Cumartesi günü telefonla görüştük. Bu aksam motoru Düzceye gönderiyoruz oradan Karabüke qelecek dedi tamam dedim. ( Allahtan KAPORA BIRAKMAMISIM) BUGUN ARADım. neymıs efendım düzceden qelecek adam qelmemıste bilmem neymıste. Lanet olsun dedim Motoru filan gönderme almıyorum dedim. Almadım motoruda. HEMŞEHRİ dedik qüvendık ama FOS çıktı. varsa oraya qiden sitemımı dile getirir. sözünde durar diyen bı arkadasımız vardı buradan. Çok süper sözlerinde durdular! 2 haftadır benı motorsuz bıraktılar.
    dert yapma torağım. alınca bitiyo herşey. bende 2 ay 10 gün beklemiştim. bi ara gelecem memlekete. bağlantı kurmaya çalışırım.

kimi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000RR
    Alıntı Flash_9 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    basarlı bir video olmus emegine saglık
    Teşekkürler.

Alıntı theplatoon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel video..eline sağlık..bina çok güzel ..neresi
    Teşekkürler, bina İTÜ Teknokent'deki ARI-3.

Alıntı Uykusuzcorap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba, bir ara hızınız 145 civarında kaldı acaba daha fazla basmadınız için mi yoksa bu kadar mı çıkabiliyor top speedi? Bende cbr 250r almayı düşünüyorum fakat 100km sonra hızlanması biraz hantal gibi sizin yorumlarınız nedir acaba?
    Daha fazla basmadım çünkü bence gerek yoktu. Aslında 100-130 arası ideal hız aralığı diyebilirim. Sonrası motoru da sürücüyü de yoruyor. Geçenlerde Yalova yolunda bir top speed denemesi yapmıştım ve 176'ya kadar çıkmıştı. Biraz daha gitsem belki 180'i de görürdü ama dediğim gibi bu motorla gerek yok. Sadece ne yapabildiğini görmek istedim.

mali_181 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şu an için motorsuz :(
    Arkadaşlar bugün iki kişi Marmaris turu yaptık bir adet cbr250 bir adet sürücü bir adet artçı ikimizde cüsseli adamlar olmamıza rahmen yormadı makine ilk başta çok terettüt etmiştim ama gayet rahat yol aldık toplamda 420 km yol yaptık arkadaşlar depoyu fulledim 200 km sonra tekrar fulledim 30 tl benzin aldı ortalama 90-110 km hızlarda yol aldık 100 km de 15 tl yakmış kısacası beklediğim gibi olmadı gayet sağlıklı yol aldı ve yakıtıda herzamanki gibi iyiydi ve sağa salim geldik şükür en önemliside buydu

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler