Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    fasulity - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 HONDA PCX 125
    2011 Honda CBR250R, 2011 Kawasaki Ninja 250R ve 2011 ATK(HYOSUNG) GT250R'ın ayrıntılı karşılaştırmaları. Buyurun arkadaşlar aşağıdaki pdf link

http://www.boonsiewhonda.com.my/pdf/..._Catalogue.pdf
    Fasulity

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda CBR 250r
    Alıntı newton06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    webmaster@aphonda.co.th

Dear Sir/Madam,

Me and my friends have paid the price and ordered Honda CBR 250R via Turkey Distributer. However, many of us have been waiting our bikes about 2 months. We called our dealers and the distributer many times but we could not get any soild information even about the shipment dates.

I wonder if you can explain us the real status of those bikes. Is there a problem related to your mass production line? Or is the problem limited to Turkey’s orders? Is it also possible giving us the exact date of shipment for the CBR250R and CBR125Rs to Turkey? In spite of the fact that there is no bike in Turkey they are selling bikes for the parties that will be delivered in the future. But in this period, many Honda customers are aggrieved. Please inform us about the number that is already ordered by Turkey Distributer. Then we will be able to understand if we can get our bikes or not.

Many of my friends can send this e-mail to you just to notify how this situation disturbs us.

Your prompt response will be appreciated.

Best Regards
    Bende e-posta adresine yazıyı gönderdim.

reonur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bende gönderdim..

piston - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Minsk125,Mz251,Suzuki Gsx550 Katana,Suzuki Gn250,Ybr125,Cgl125,TVS F2,Cbx250,Honda Cbf150

Honda CBR 150 R FI Son hiz

Alıntı __sArSıLmAz__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu arada cbr 150 r diyede bi motor varmış kafa grenajı çok gıcıkmış ama bikepıcs den fotolara baktım adamlar o motorla pistte ninja 250r lara kafa tutuyo acaba kaç yapıyo
    Arkadaslar merak ettiginiz Cbr 150 bende var
    ben 250 de kullandim ama 150 yi daha cok seviyorum hafifliginden dolayi..performans olarak 250 den cok asagi kalir bir yanida yok
    cektigim videoda da gorebilirsiniz. 150 den sonra hafif rampa yukari cikiyorum o yuzden hizlanma durakliyo bi ara :
    http://youtu.be/SxENarYZR94

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R
    Alıntı fasulity adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2011 Honda CBR250R, 2011 Kawasaki Ninja 250R ve 2011 ATK(HYOSUNG) GT250R'ın ayrıntılı karşılaştırmaları. Buyurun arkadaşlar aşağıdaki pdf link

http://www.boonsiewhonda.com.my/pdf/..._Catalogue.pdf
    Bu CBR broşürü, karşılaştırma nerede?

Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Bugün aradım bayiyi kalbime indiriyordu
    dedi gelcekleri sadece görebilirsiniz ağustosta alırsınız dedi
    meğersem beni başta anlamamış kapor vermediğimi sanmış
    herneyse bu ayın 15iyle 20si arası dedi
    ama inanmıyorum o tarihte geleceğine..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:10 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:24 ----------

http://www.youtube.com/watch?v=E-iR5...eature=related

Alıntı wolky-ksk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün aradım bayiyi kalbime indiriyordu
    dedi gelcekleri sadece görebilirsiniz ağustosta alırsınız dedi
    meğersem beni başta anlamamış kapor vermediğimi sanmış
    herneyse bu ayın 15iyle 20si arası dedi
    ama inanmıyorum o tarihte geleceğine..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:10 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:24 ----------

http://www.youtube.com/watch?v=E-iR5...eature=related
    Yok abi ayın 15 inde cbf 150 mle honda bayisi önüne gidip hortumla depodan benzini içime çektikten sonra kendimi kulağımdan ateşe vereceğim

yanarken de Benim alamadığım cbr 125r sizin fabrikanıza girsin diyecem

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    aslında zaman benim için çok önemli diğil
    para konusunda sıkıntılıyım bir zamlanma olmasın
    tabiri caizse donumu bile sattım bu motor için

Motosikleti
    yok
    ben vazgeçme noktasına vardım, Fazer 600 alıcam içimdeki sesi ve dışımdaki Hakan'ı dinleyip
    [B][I][COLOR="Black"]Hayat ya 2 kişi yaşanır, ya da 2 teker üstünde yaşanır![/COLOR][/I][/B]

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı tgfatih adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben vazgeçme noktasına vardım, Fazer 600 alıcam içimdeki sesi ve dışımdaki Hakan'ı dinleyip
    hayırlısı olsun size
    imrendim valla size

Motosikleti
    yok
    Alıntı wolky-ksk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlısı olsun size
    imrendim valla size
    eyvallah, bi tek şu içimdeki agresiflik korkutuyor, ondan CBR250'de bu kadar bekledim, bastı mı fazla yürümesin diye, ama kısmet...
    [B][I][COLOR="Black"]Hayat ya 2 kişi yaşanır, ya da 2 teker üstünde yaşanır![/COLOR][/I][/B]

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    bukadar beklemişken 2 haftacık daha bekleyin ya

Motosikleti
    yok
    bizim vicdansız Hakan rahat vermiyor, gaz verip duruyo, sürekli taciz ediyor resmen, sırf bu yüzden 150cc'yi sattım... benim resimdeki de onun motoru, 1.5 hafta önce aldı fakat yatıyo kenarda kendileri...

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    aslında içiniz hangisi siniyorsa onu alın aklınız kalmasın rahat rahat binin

aytacaksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR800X Crossrunner
    istanbulda kac cbr250r var simdi, bu forumda olanlardan? grup falan kuralim gezelim :D

fasulity - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 HONDA PCX 125
    Alıntı GPrusa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu CBR broşürü, karşılaştırma nerede?
    Vallahi haklısın kardeş yanlış linki koymuşuz. güzel bir karşılaştırmaydı en kısa zamanda koyacağım tekrar.
    Fasulity

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    bu arada farlar h4 mü yoksa h7 mi bilgisi olan varmı

ufuk23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha R25
    Herkes motoru beklerken ben elimdeki motora binemiyorum 10 gün önce halı sahada dizimden sakatlandım, motora binemiyorum, kahroluyorum

Alıntı HCl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    demin aradı beni honda merkezden 0 262 li bir numaradan birisi

ve temmuz başında gemi gelecek ve bayilere dağıtım yapılacak dedi

ben tr nin her yerindeki bayisini aradım bana kimse cbr 125 için söz vermiyor dedim sırada bekleyen çoktur dedi. Bi sonraki partiye kalırsın dedi

ha bi de yeni kanuna göre 2012 model motorlar 01 ağustos üretimli olması lazımmış.

onlar da ocak gibi gelmeye başlar dedi içimden yuh dedim

Honda ya BAD DUA edecem !!!!
    ben dün konuştum honda türkiye bana 12 haziran pazar günü geminin türkiyeye geleceğini fatura gümrük vs işlemlerinbitmesi ile en geç motorun 17haziran cuma elimde olabileceğini söylediler. ancak şöyle bir sorundan bahsettiler çok fazla sipariş alıyoruz ve tsunami yüzünden siparişlerin tamamını getiremiyoruz dediler, yani 10 adet sipariş veren bir bayiye örneğin 2 adet motor verebileceğiz dediler. benim bayiden 2 adet sipariş olduğunu ve hiç gelmemesi yada 1 tane gelmesi ile benim motorun demekki belki 2012ye sarkacağını söyledim. onlarda aralığa kadar tekrar gemi gelecek 2011leri bitirecekler dedi. bende bu partide alamazsam kaporamı geri alacağımı söytledim ve şuan 17 haziran cumaya kadar süre verdim. eğer motoru alamazsam gidip bir ybr125 alıcam, sonuçta ilk motorum olacak ama tsunami bizide vurdu. çok istemiştim cbr 250 yi olmayacak galiba...

buarada nisandan beri bekliyorum 27 nisanda kaporayı verdim hala gemi gözlüyoruz

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı user123 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben dün konuştum honda türkiye bana 12 haziran pazar günü geminin türkiyeye geleceğini fatura gümrük vs işlemlerinbitmesi ile en geç motorun 17haziran cuma elimde olabileceğini söylediler. ancak şöyle bir sorundan bahsettiler çok fazla sipariş alıyoruz ve tsunami yüzünden siparişlerin tamamını getiremiyoruz dediler, yani 10 adet sipariş veren bir bayiye örneğin 2 adet motor verebileceğiz dediler. benim bayiden 2 adet sipariş olduğunu ve hiç gelmemesi yada 1 tane gelmesi ile benim motorun demekki belki 2012ye sarkacağını söyledim. onlarda aralığa kadar tekrar gemi gelecek 2011leri bitirecekler dedi. bende bu partide alamazsam kaporamı geri alacağımı söytledim ve şuan 17 haziran cumaya kadar süre verdim. eğer motoru alamazsam gidip bir ybr125 alıcam, sonuçta ilk motorum olacak ama tsunami bizide vurdu. çok istemiştim cbr 250 yi olmayacak galiba...

buarada nisandan beri bekliyorum 27 nisanda kaporayı verdim hala gemi gözlüyoruz
    aynı gün vermişiz kaporayı 17 sine kadar gelir umarım..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler