Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    @Maerhan

geçmiş olsun. olay anlık gelişti heralde kornaya basıp dikkatini cekemedin.

Bu memlekette böyle krolar yüzünden diken üstünde gidiyoruz. adamlar sanki trafikte araç kullanmıyor tarlada traktör sürüyor. Geri viteste vurup bide kaçıyor şerefsiz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda CBR250R
    @maerhan geçmiş olsun motorcu kardeşim. Allah'tan sana birşey olmamış. Çok haklısın deneyim de bi yere kadar. Senden kaynaklanmayan kazalar daha çok oluyor Türkiye'de. Aynı kazayı ben de scooter ile atlatmıştım. Bundan ayrı olarak motoru alalı henüz birkaç ay olmuştu. Araç trafiği yoğun bir yolda en sol şeritten gidiyordum. Arkama bi hanzo takıldı kuş serisi bi arabayla habire selektör atıyor. Yana yanaşabilecek bi trafik yok. Zaten yanaşsam benim önümdeki aracın arkasına takılıp kalacak ilerlemesi mümkün değil. İlerlenecek olsa ben ilerliycem zaten. Neyse yol vermedim/veremedim. Işıklarda yanıma yanaşıp küfretmeye başlamasın mı? >*< iki kişilerdi. Kapat , Yürü git ! dedim bastım ilerledim. Adam diyor ki "sen motorsun sol şeritte ne işin var" ... gülermisin ağlarmısın.... ne konuşabilirsin bu adamla. kapasitesinin sınırlı olduğu o cümleyle bile belli. Aklı başında bi adam olsa anlatıcam onun motor dediği o aletin altındaki kuş serisinden daha hızlı olduğunu. Uğraşmadım.

++++ iyi ki tutanak ile uğraşmamışsın. Hanzonun böylesi geldi arkadan vurdu da derdi böyle bi durumda. Bi de adamın arabasının masrafını çekmek zorunda kalırdın. İnsan bi özür diler bişeyin var mı diye sorar ya

stepfunk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSR600 K9
    Arkadaşlar motoruna mercekli xenon yapmak isteyenler aşağıdaki linkten bu ürünü alabilirler.
    Garanti konusunda servis ne der bilmiyorum ama ben elime geçen ilk parayla almayı düşünüyorum.
    Tabi buna açma kapama anahtarı da takmak lazım. Park lambalarını da led yaptık mı tamamdır.
    Yanlız bu park lambalarının özelliğini bilen var mı? Dipsiz lamba mı bunlar?

Mercekli Xenon
    "Cahillerle tartışmaya girmeyin çünkü ben hiç yenemedim!"
    İmam-ı Gazâli Hazretleri (k.s)

forza46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı maerhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar herkese. Bugun ilk kazami yaptim ve sizinle paylasmak istedim. Aksam 6 gibi isten tam ciktim, yavasca yolun kenarina geldim yola cikmak icin bekliyordum. Yol bolunmis oldugu icin sol tarafima bakiyordum ve sag tarafimda park halinde bir doblo duruyordu. Bi 10sn bekledikten sonra sag tarafimda bir gazlama sesi duydum ki me goreyim: doblo soforu olacak cok afedersiniz sigir arkadas takmis geri vitese arkasina bile bakmadan tam gaz geliyor... Allahtan panik yapip yola firlamadim simdi ya hastanede ya da morgda olurdum muhtemelen... Neyse zaten cok kisa surede geldi sag taraftan vurdu, motor da sol tarafa yativerdi. Bir de inip napiyosun gorunmuyorsun hic demez mi... Tam o sirada olay yerine gelen iki adet cakal p.c de biseyin yok jadi bas git lan diyor... Valla katil olacaktim, o sirada soku atlatinca bacagimin agrisini hissettim, bir de motorun halen yattigini... Kaldirdim motoru, adam kacmaya kalkisti, telefonunu plakasini aldim hemen, basti kacti ilk firsatta tabi. Zaiyat birkac cizik, debriyaj maneti yamuldu, vites yamuldu... Ayna ve sinyal kirilmadi guzel yapmislar ozellikle sinyalin kirilmamasina sasirdim... Vitesi biraz kastirip calisir hale getirip evin yolunu tuttum. Yarin da servise gidip baktiracagim ilk is, insallah col bisey tutmaz...
    Kask mont korumali pantolon ufak kazada tam etkili, bana birsey olmadi iste motora yaniyorum o yuzden... Daha 2700 unde... Her yerde basina kalabalik toplaniyor ilgi odagi... Nazar mi degdi nedir...
    Trafikte yanliz degiliz ki, deneyim falan hikaye... Bu sigirlarla yasadikca daha cok is gelir basimiza... Lafim sadece sigir olanlara, biz de 4 teker kullaniyoruz ama insan gibi... Olayin sokuyla da adami elimden kacirdigima yaniyorum en cok, o an mantikli dusunemedim sanirim... Neyse cok uzattim kisacasi kazasiz surusler hepinize...
    geçmiş olsun hocam , insanlar çok şerefsiz . hergün resmen hayatımıza kastediyorlar ama iş ciddiye bindiğinde bi de pişkin pişkin hareketler falan . ben üzerimize silah doğrultup ateş eden biriyle , arabasıyla motoru gördüğü halde kaale almayan biri arasında fark göremiyorum .

alphertunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25

motorun 10 günlük beklemeden sonra geldi cbr 125 e göre daha haşmetli ve büyük duruyor kasası bana öyle geldi kayınçoda 125 liği var ikisini yanyana fotoladığımız zaman onu da eklerim.Bu arada bursa honda bayiinde arka çanta demiri gelmiş arayan arkadaşlara duyurulur.

Motosikleti
    GSR600 K9
    Alıntı alphertunga adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Uploaded with ImageShack.us

motorun 10 günlük beklemeden sonra geldi cbr 125 e göre daha haşmetli ve büyük duruyor kasası bana öyle geldi kayınçoda 125 liği var ikisini yanyana fotoladığımız zaman onu da eklerim.Bu arada bursa honda bayiinde arka çanta demiri gelmiş arayan arkadaşlara duyurulur.
    Resimler link olarak çıkmış onları düzenledim, gözükmüyorlardı çünkü.
    Hayırlı olsun yeni motorun, kazasız belasız bin inşallah.
    250'lik yolda da daha iyi

Bu çanta demirinin fiyatını biliyormusun peki?

theplatoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı alphertunga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://imageshack.us/photo/my-images...122110331.jpg/
    http://imageshack.us/photo/my-images...122110430.jpg/
    http://imageshack.us/photo/my-images...122110445.jpg/
    http://imageshack.us/photo/my-images...221105031.jpg/
    http://imageshack.us/photo/my-images...122110503.jpg/
    arka çanta demirinin geldiğine çok sevindim alpertunga kardeşim..foto lar süper..siyah daha başka güzel..İnşaallah siyahı tercih edeceğim..

forza46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu sayıyı nerden okuyabilirim bilen var mı ? ya da bu sayıda yer alan karşılaştırmayı ??

http://motoron.com.tr/2094-honda-cbr...a-250r-mi.aspx

Motosikleti
    GSR600 K9
    Arkadaşlar CBR250R tişörtleri tasarladım, nasıl olmuş sizce?

Tüm hakları saklıdır

Motosikleti
    2011 ybr 125
    Alıntı stepfunk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Resimler link olarak çıkmış onları düzenledim, gözükmüyorlardı çünkü.
    Hayırlı olsun yeni motorun, kazasız belasız bin inşallah.
    250'lik yolda da daha iyi

Bu çanta demirinin fiyatını biliyormusun peki?
    hayırlı olsun kardeşim, güle güle bin kazasız belasız bi horoz kestir kan akıt sen buna

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:52 ----------

alper tunga hayırlı olsun kardeşim, güle güle bin kazasız belasız bi horoz kestir kan akıt sen buna

Motosikleti
    R25
    teşekkür ederim düzenleme için burdaki resim ekle denen yerden ekledim ama yanlışlığı nerde yaptım bilmiyorum.demirin fiyatını sormak gelmedi ben düşünmüyorum diye sırt çantası aldım ben kendime 2 adet kaskı rahat rahat alan büyüklükte 0224 256 98 08 numaradan sorabilirsiniz.çanta motorun çokta sivri olmayan super suport görünümünü tourıng e çeviriyor diye düşünüyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:03 ----------

diğer arkadaşlara da teşekkürler stepfunk,theplatoon,ve körfezli allah razı olsun

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:05 ----------

tişört tasarım da güzel olmuş ama böyle bir tişört yok aslında gerçekte değil mi?

Motosikleti
    GSR600 K9
    Evet henüz üretim aşamasına geçmedik ama bunlar gibi modeller üretmek istiyoruz ilgi olursa eğer.

Bu motor çantası bana çok lazım oluyor arada. Sırt çantası sıkıyor beni çok.
    Geçen Sapanca gezisine gittiğimizde çok aradım arka çantayı.

Motosikleti
    2011 ybr 125
    bende tam karar veremedim, buradaki arkadaşlar tecrübem olmadığı için 250 lik motorla başlama diyor, bugün ybr 125 kulladım çok hantal geldi, ben acemiyim ama kısa zamanda öğrenirim. cbr 250 çokmu seri ondanmı başlamayın diyorsunuz? bide ybr 250 ler var facebookta gördüm, bu motorlar nasıl sizce? düşüncelerinizi bekliyorum.
    125cc almak istemiyorum . cbr 250 veya ybr 250 birinden birini almak istiyorum.

Motosikleti
    R25
    siyah rengi kendini kapatıyor çok belli etmiyor hatlarını o yuzden tercih etmedim hem supersport modellerde çok renklilik daha sipor daha genç duruyor.asıl 125 de ki silver renk mükemmel ama 250 cc lerde o renge yer verilmemiş.yeni başlangıç için bende tavsiye etmiyorum eğer hiç vitesli kullanmadıysanız.ama araba kullandıysanız o zaman adapte olabilirsiniz diye düşünüyorum.motor freni,motor sesinden devir anlama vites düşürme veya arttırma gereksinimini anlama debriyaj gaz tepkisi arabayı iyi kullananlar bunları hemen anlar gerisi kasların ezbere alması ve denge baska bişi yok.ben ucuz çin malı chopper bir modelle vitesleri oturtum ondan sonra bunu aldım.şunu da söyleyeyim chopperın dengesi buna göre çok zor.bunlar bisiklet kadar dengeli araçlar.birde konuştuğum bir çok kişi oldu almadan çoğu 600cc sahibi ve sadece hafta sonları çevre yolu yapıp sitres atıyoruz o kadar gezilcek araçlar değil dediler.herkez ufaktan başlayıp büyütüyor ondan sonra son nokta en ekonomik ve seni yollarda ezdirmiyecek,rezil de etmeyece cihazlara geri dönüyorlar.o da cbr 250

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:18 ----------

araba kullanıyormusun arabada kullanmayı bilmiyor hiçte vitesli motor kullanmadsıysan zorlanacağın kesin ama yapamazsın diye birşey yok sadece tam koruma giyin dizlikler kol el sırt sağlam bir kask ve deneme yanılma ile 1 haftada çözersin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:25 ----------

Evet henüz üretim aşamasına geçmedik ama bunlar gibi modeller üretmek istiyoruz ilgi olursa eğer.

Bu motor çantası bana çok lazım oluyor arada. Sırt çantası sıkıyor beni çok.
    Geçen Sapanca gezisine gittiğimizde çok aradım arka çantayı.
    adem bey var duran kardeşler bursa tek honda bayii ara görüş.daha dün aldım motoru alırkende söyledi çanta demiri soran olursa getittirdik bilgin olsun diye numarası yukarıda yazmıştım

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:28 ----------

bu arada lastiklerle ilgili yazışmalar vardı önceki sayfalarda kalitesiyle ilgili lastikler irc marka ve bu marka bildiğim kadarıyla kaliteli bir marka kaymalar ve kaydırmalar kullanıcı hatası olduğunu düşünüyorum bu lastikler bittiğinde aynısını bulabileceğinizi sanmıyorum tayland da üretiliyor sadece

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    Arkadaşlar CBR250R tişörtleri tasarladım, nasıl olmuş sizce?

Tüm hakları saklıdır

http://img50.resimup.net/di/0BU9.jpg

http://img50.resimup.net/di/00OL.jpg
    İkiside güzel olmuş piyasaya sürersen haber et alırım 1 adet
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

Motosikleti
    GSR600 K9
    Alıntı overcloud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İkiside güzel olmuş piyasaya sürersen haber et alırım 1 adet
    Teşekkür ederim, beğendiğinize sevindim. Üretebilirsek tabii ki, ne demek
    O zaman Ninja versiyorlarını da çalışmak lazım

Motosikleti
    Dragstar 650 custom
    Bende aranıza yeni katıldım arkadaşlar.Dün itibari ile motorumu aldım.Marmaristen alıp fethiyeye sürerek geldim ve müthiş keyif aldım.Doğru tercihi yaptığım için mutluyum.Fakat motor rolantideyken kaç binde çalışıyor sizde benimki 1500 lerde ve bana biraz yüksek geldi?

__sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    1500 - 1250 arası normaldir,1500 de çok fazla sayılmaz
    Her asker yeşil bereli olamaz

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    Teşekkür ederim, beğendiğinize sevindim. Üretebilirsek tabii ki, ne demek
    O zaman Ninja versiyorlarını da çalışmak lazım
    Honda'nın logosunu her zaman beğenmişimdir
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

Motosikleti
    Dragstar 650 custom
    Alıntı __sArSıLmAz__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1500 - 1250 arası normaldir,1500 de çok fazla sayılmaz
    teşekkür ederim saolasın.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler