Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Yeni kasa cbr 125 içinde 250 içinde Arrow egzosttan başkası yalan.Devil de yine iyi.Leo vince de iyi ama arrow daha ağır basıyo

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    arkadaşlar ben yoruldum siz yorulmadınız enjeksiyonlu bir motorda isterseniz motoru komple değiştirin içine ferrari motoru koyun,yakıt sağlıyan beyin buna ayak uydurmazsa paranız boşa giderrrrrrrrrrr
    o yüzden cbr 250 nize egzoz alıcaksanız yanına birde hava filtresi ve power commander almalısınız bunlardan biri eksik oldumu motorunuz randımanlı çalışmaz ve sahibinden komda ilan olarak hayatını geçirir
    şöyle düşünün egzoz alıyorsunuz motorunuzun bütün hava yakıt dengesi bozuluyor enjeksiyon beyni oksijen sensörü ve diğer sensörler vasıtayısla yeni duruma ayak sağlıyabilir ama siz aldıgınız egzozsun da içini açarsanız bu sefer ayak uyduramaz ve birde üstüne açık hava filtresi koyarsanız motorun dengesini bozarsınız aşırı hararet yapar ve en sonunda kık gider

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    Alıntı harleytamir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben yoruldum siz yorulmadınız enjeksiyonlu bir motorda isterseniz motoru komple değiştirin içine ferrari motoru koyun,yakıt sağlıyan beyin buna ayak uydurmazsa paranız boşa giderrrrrrrrrrr
    o yüzden cbr 250 nize egzoz alıcaksanız yanına birde hava filtresi ve power commander almalısınız bunlardan biri eksik oldumu motorunuz randımanlı çalışmaz ve sahibinden komda ilan olarak hayatını geçirir
    şöyle düşünün egzoz alıyorsunuz motorunuzun bütün hava yakıt dengesi bozuluyor enjeksiyon beyni oksijen sensörü ve diğer sensörler vasıtayısla yeni duruma ayak sağlıyabilir ama siz aldıgınız egzozsun da içini açarsanız bu sefer ayak uyduramaz ve birde üstüne açık hava filtresi koyarsanız motorun dengesini bozarsınız aşırı hararet yapar ve en sonunda kık gider
    arkadaş doğru söylüyor enjeksiyonlu sistemde egzoz çıkışındada oksijen sensorü var amacı doğru karışımı hazırlamak sürekli ölçüm yapıyo egzoz değiştiğinde bu sistemde ayarlanması lazım en basitinden
    Mustafa Kemal Atatürk

Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    zaten 1100 tl yi egzosa vermem için kafamın baya bir kıyak olması lazım arkadaş

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    O parayı eğitime harcayarak çok daha akıllıca bir iş yapmış olmaz mısınız ? California Superbike School artık her sene geliyor İstanbul Park'a...
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    her cc motoru almıyorlar diye biliyorum ama..?
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    zaten 600 lük makinayla eğitim görmek daha mantıklı gibi

zeymen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 600 F
    eksoz olayından vazgeçtim , çünkü sesi rahatsız ediyo..orjinal kendi sesi daha iyi.

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sizin motürler çok iyi tekere geliyor kıymetini bilin
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sizin motürler çok iyi tekere geliyor kıymetini bilin
    Bayramda az teker çok şeker

Olucak şöyle ön çatalı 30-40 cm yaylanan torklu bi supermoto vericen tekeri vericen tekeri... kah düşücen kah kalkıcan umrunda olmucak

Felon için gelsin

http://www.youtube.com/watch?v=sMZS-C1jh2g

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bayramda az teker çok şeker

Olucak şöyle ön çatalı 30-40 cm yaylanan torklu bi supermoto vericen tekeri vericen tekeri... kah düşücen kah kalkıcan umrunda olmucak

Felon için gelsin

http://www.youtube.com/watch?v=sMZS-C1jh2g
    helal olsun adama ama düştüğü kısımları kesmemiş videodan.Bu iş böyle 2çekersin 3.ye yerde
    birgün her teker yapan kafasına geçirecek kaçış yok önemli olan korumalıklarınla yapıp düşünce ayağa kalkabilmek
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Motosikleti
    honda cebere 250 re
    aynen arkadaşlar az teker çok şeker bayramda diğer araç sürücülerine dikkat kimse sağını solunu kontrol etmiyor
    honda cbr 250r siyah

zeymen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 600 F
    Alıntı enginozan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen arkadaşlar az teker çok şeker bayramda diğer araç sürücülerine dikkat kimse sağını solunu kontrol etmiyor
    aynen özellikle uzun virajlarda kendi şeridimde giderken bi bakıyorum aynadan; sol tarafıma araba yapıştırıcak nerdeyse ...

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhabalar, şu aralar bu motorun ikinci elde hakettiği rakam nedir ortalama olarak? (ilk 5000 km'de olanlar için mesela)
    www.motorumla.net

funkyboys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Versys 650 abs
    dün sehirler arası duble yolda ( söke mugla yolu ) sol seritte 140 km hızla giderken ıcı full dolu koyu renklı sahının kornaya o kadar basmama ragmen sagdan yaklasıp aynasını gidonumun 20 cm yanına getırdıgı ve hareket halınde yumruk atarak aynasını kırmamı sagladıgı ıcın cok tesekkur edıyorum :D
    o aynaya baktıgında benı gormuyorsa bosuna koymuslar dıye dusundum kırdım aynasını nasıl olsa kullanmıyor :D
    cok da zevklıydı yıne gormezse yıne kırarım :D ayna cok rahat kırılıyor arkadaslar tek yumrukta işlem tamam :D tavsıye ederım acayıp stres alıyor :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:11 ----------

Alıntı enginozan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hoca bu parçalar çok ucuz yahu keşke getirtebilsek
    ustam 1.000 yen 22 tl yapıyor 10.000 yen 220 tl aslında pekde ucuz degıl almanyada daha ucuz parcalar var bunların ıcınde.

ben kendi motorum ıcın karbon grenaj , motor koruma demiri. elcık manet vsvs bir liste yaptım 100.000 yen tuttu tl ye cevırınce kapattım ınternetı 2.220 tl

yashukawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250r
    Alıntı harleytamir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öncelikle herkesin geçmiş bayramı kutlu olsun
    hocam cok doğru söylüyorsun ama dediklerin kaç para tutar :D
    bide 1 depo ile 315 km gittim daha giderdi ama yolda kalmak istemedim çünki çok az kaldı benzin ama biraz fazla yakıyo sanki banamı öyle geliyo yoksa?

Motosikleti
    Honda CBR250R
    Herkesin geçmiş bayramı kutlu olsun arkadaşlar. Jantları fırın boya ile siyah yaptırmıştım. O zaman fiyatını soran arkadaşlar olmuştu. Eksoz üstündeki soğutma plakası ve ön arka jantlar siyah boyama için boyacıya 100TL verdim. Boyama işini takip eden ve yeni aldığım lastiklerin değişimini yapan servise de 100TL verdim. Motor çok güzel oldu. Ama boyacı suyu üzerine fazla tanzikli tutmasın yıkarken demiş. Onu anlayamadım Jantlarda ufak noktalar var boyanmadan kalan ama genel itibariyle tavsiye ederim süper oluyor. Üst segmentteki tüm motorların jantları renkli olduğu için sanki motor daha üst segmentmiş gibi görünüyor.

Michelin lastiklerden çok memnunum şimdilik. Michelin lastiklerin kendine özel ayar mekanizması nedeniyle balans ayarı Denizli'de yapılamadığından balans ayarsız biniyorum. Ellerimi hareket halinde iken bıraktığımda bir tarafa çekmiyor. Balans ayarı gerekli değil anlamına gelir mi bu yoksa en kısa zamanda İzmir'e yeni lastikleri balans ayarına götüreyim mi? Ne dersiniz?

Bir de lastiklere kırmızı şerit alıcam. Önceki sayfadaki buluşma fotolarında bir arkadaşın karanlıkta çekilen fotosu vardı. Kırmızı şeritler reflektör gibi parlıyordu. Nerden almamı tavsiye edersiniz? Bütün jant şeritlerinde reflektör gibi palayıp görünürlüğü artırma özelliğ var mıdır yoksa özellikle arayıp bulmak mı gerekiyor? Servisteki arkadaş eğer düzgün çekilmezse şerit güzel durmuyor demişti. Hatta kendi motoruna yapmış eli alışık olmadığından beğenmemiş. Bu konuda neler söylersiniz?

Bayramda İstanbul'daydım bu arada.... Adım başı Transalp vardı. Az CBR125 vardı sokaklarda. CBR250R sadece 2 tane gördüm. Şaşırdım

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    adam fazla tazikli su tutma dediyse onun fırın olduğunu sanmam
    fırın boyamada,boya içinde basitçe cam tozu gibi bir malzeme olur
    parça boyandıktan sonra fırınlanırki bu malzeme ericin ve yüzeye perçinlensin diye umarım sorun çıkmaz jantlarda bana çok maliyetli geldi

JARA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki SV650S - Kanuni 250c
    Selam arkadaşlar, şu aralar motosikletimi değiştirmeyi düşünüyorum. severek bindiğim Chopper'ımdan sonra baştan başa tarz değişikliği olarak yüksek cc 2. el bir super sport düşünüyordum ama sanırım ailemle aynı düşüncede değilim ) bu da beni cbr 250R'a sevketti. Topic'i araştırdım, motosikletle ilgili deneme tecrübelerim de oldu, gerçekten güzel performans sergiliyor (ah bir de sesi olsa ) motor oldukça konforlu felan da, bu yeterli değil sanırım. Yeterli heybete sahip değil motor, oturuş açısının touring gibi olmasındanmıdır bilemedim. Kasa olarak güzel tasarlanmış ama oldukça küçük, geçenlerde de YZF 125 inceleme imkanım oldu. O motosiklet kasa olarak daha iri ve daha yakışıklı bir motor. Hem altımda küçük de durmuyor, bilemedim işte aklımı çeldi gibi. İki motosikletin kıyaslamasını yapabiliyorum elbet CBR250R benim içinde daha makbül geliyor da, bilemiyorum bir de sizlere danışayım dedim. Saygılar.

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    Alıntı JARA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar, şu aralar motosikletimi değiştirmeyi düşünüyorum. severek bindiğim Chopper'ımdan sonra baştan başa tarz değişikliği olarak yüksek cc 2. el bir super sport düşünüyordum ama sanırım ailemle aynı düşüncede değilim ) bu da beni cbr 250R'a sevketti. Topic'i araştırdım, motosikletle ilgili deneme tecrübelerim de oldu, gerçekten güzel performans sergiliyor (ah bir de sesi olsa ) motor oldukça konforlu felan da, bu yeterli değil sanırım. Yeterli heybete sahip değil motor, oturuş açısının touring gibi olmasındanmıdır bilemedim. Kasa olarak güzel tasarlanmış ama oldukça küçük, geçenlerde de YZF 125 inceleme imkanım oldu. O motosiklet kasa olarak daha iri ve daha yakışıklı bir motor. Hem altımda küçük de durmuyor, bilemedim işte aklımı çeldi gibi. İki motosikletin kıyaslamasını yapabiliyorum elbet CBR250R benim içinde daha makbül geliyor da, bilemiyorum bir de sizlere danışayım dedim. Saygılar.
    karar senin cbr 250r fena motor degıl ama 125 lık klasmanındada 2,elı bile sıfır yenı kasa cbr 125 den pahalı ıken yzfr125 alama tabiki çok param yoksa

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler