Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    valla istanbulu bilmiyorum ama izmirde motor sezonu en fazla bir ay kapanır
    oda yağmur yüzündendir
    haziranın 15i okadarda ktü diğil yani

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Blindfire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Alıntı wolky-ksk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla istanbulu bilmiyorum ama izmirde motor sezonu en fazla bir ay kapanır
    oda yağmur yüzündendir
    haziranın 15i okadarda ktü diğil yani
    Motor sezonu açılamadı ki daha havalardan soğuk, yağmur derken haziran oldu, halen havalar kapalı ve bazı yerlerde yağmur yağıyor. 15 haziranda sezon yeni başlıyor Alacak olanlar bunu dert etmesin lütfen
    Girerken Yalvarmadık ki, Çıkarken İcazet Alalım.

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı Blindfire adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor sezonu açılamadı ki daha havalardan soğuk, yağmur derken haziran oldu, halen havalar kapalı ve bazı yerlerde yağmur yağıyor. 15 haziranda sezon yeni başlıyor Alacak olanlar bunu dert etmesin lütfen
    valla izmirde soğuk bi hafta sürer yamur yağar hava düzelir
    hiç havayı dert ettiğim olmadı şimdiye kadar
    karşıyaka inciraltı gittik geldik

guzel motor

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    aradım şu honda bayisini aramaz olaydım..
    daha geminin türkiyeye gelmediğini sölüyorlar

Motosikleti
    Honda CBR250R
    Her nekadar uzun zamandır bu başlığı takip ediyor olsamda siteye yeni üye oldum. Bu yuzden öncelikle herkese "Merhaba".

Aslında cok uzun süren bir başlangıç motoru seçme sürecinin ardından Honda CBR250R'da karar kıldım. Henüz ciddi bir motosiklet tecrübem yok ve açıkçası bu tecrübeyi (eğer teslim ederlerse) kendi motorumda edinmeyi planlıyorum. 12 Mayıs 2001 tarihinde İstanbul Honda Mototal'a CBR250R siparişini verdim ve bende diğer bir çok arkadaşım gibi heyecanla bekliyorum. En son bayiden bir yetkili beni geçen hafta arayıp 10 Haziran tarihinde motorların bayilere dağıtımının yapılacağını ardından da çok kısa bir süre içinde teslimatlara başlayacaklarını bildirdi.

Açıkçası wolky-ksk arkadaşımızın son yorumu onun kadar olmasa da beni de derinden yaraladı . Yine de en azından şimdilik şu ya da bu şekilde bu motoru beklemeye kararlıyım.

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı newton06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Her nekadar uzun zamandır bu başlığı takip ediyor olsamda siteye yeni üye oldum. Bu yuzden öncelikle herkese "Merhaba".

Aslında cok uzun süren bir başlangıç motoru seçme sürecinin ardından Honda CBR250R'da karar kıldım. Henüz ciddi bir motosiklet tecrübem yok ve açıkçası bu tecrübeyi (eğer teslim ederlerse) kendi motorumda edinmeyi planlıyorum. 12 Mayıs 2001 tarihinde İstanbul Honda Mototal'a CBR250R siparişini verdim ve bende diğer bir çok arkadaşım gibi heyecanla bekliyorum. En son bayiden bir yetkili beni geçen hafta arayıp 10 Haziran tarihinde motorların bayilere dağıtımının yapılacağını ardından da çok kısa bir süre içinde teslimatlara başlayacaklarını bildirdi.

Açıkçası wolky-ksk arkadaşımızın son yorumu onun kadar olmasa da beni de derinden yaraladı . Yine de en azından şimdilik şu ya da bu şekilde bu motoru beklemeye kararlıyım.
    Hoşgeldiniz
    Bende motoru bekleme konusunda kararlıyım siparişimi 27 nisanda verdim şaka maka bir ay geçti bile.
    Acaba birde siz bayiyi arasanız son durum hakkında bilgi alsanız biraz once aradım ben
    acaba sizin bayidede durum böylemidir

Motosikleti
    Honda CBR250R
    Bayiyi birazdan arayabilirim ancak benim kafamda motorların Türkiye'ye giriş tarihinden ziyade talebin karşılanamaması gibi durumun söz konusu olup olmadığı sorusu var. Öncelikle zaten Honda Türkiye'de açıkça istediğimiz sayıda motor gelmeyecek dedi ve bayilere dağıtımı gerçekleştirilecek motosiklet adetlerini geçen hafta başına kadar bildirmemiş olduklarını söyledi. Bu durumda bizim motor siparişini verdiğimiz zamanlarda aslında bayiler ellerine geçecek motosiklet sayısını net olarak bilmedikleri için, temin edebilecekleri motosiklet sayısının üzerinde satış yapmış olabilirler. Öncelikle bayilerden böyle bir durumun sözkonusu olup olmadığının teyidini almak gerekiyor.

Ayrıca motoru bu kadar beklediysek herhangi bir durumda bunun yedek parçasını kim bilir ne kadar beklemek zorunda kalacağız. Aslında bütün bu koşullar bir arada değerlendirildiğinde bu motor çok da mantıklı bir alışveriş gibi görünmüyor. Ama pişman mıyım dersen, "yine olsa yine alırım "

fasulity - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 HONDA PCX 125
    Motoru bekleyen değerli arkadaşlar. Şahsi tavsiyem motorunuzun ne zaman geleceği ile ilgili bilgiyi bizzat Honda'nın kendisine şu link üzerinden sorunuz. http://www.honda.com.tr/bize_ulasin.aspx
    Ben motoru ilk alanlardanım ve ne zaman geleceğini bu şekilde sordum. Telefon ile geri döndüler ve bir tarih verdiler. Dedikleri tarih içinde de motor bayiye geldi. Genelde bayiler iyi niyetli geçiştirici cevaplar veriyorlar, zaman dolup motorlar gelmeyince de bir iyi niyetli cevap daha veriyorlar. Bekleyen kişide bu durum daha fazla sinir bozukluğuna sebep oluyor. Benden tavsiye, işi kaynağından öğrenmeyi deneyin.
    Fasulity

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı fasulity adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoru bekleyen değerli arkadaşlar. Şahsi tavsiyem motorunuzun ne zaman geleceği ile ilgili bilgiyi bizzat Honda'nın kendisine şu link üzerinden sorunuz. http://www.honda.com.tr/bize_ulasin.aspx
    Ben motoru ilk alanlardanım ve ne zaman geleceğini bu şekilde sordum. Telefon ile geri döndüler ve bir tarih verdiler. Dedikleri tarih içinde de motor bayiye geldi. Genelde bayiler iyi niyetli geçiştirici cevaplar veriyorlar, zaman dolup motorlar gelmeyince de bir iyi niyetli cevap daha veriyorlar. Bekleyen kişide bu durum daha fazla sinir bozukluğuna sebep oluyor. Benden tavsiye, işi kaynağından öğrenmeyi deneyin.
    yaklaşık 4 kez falan yazdım oraya geri döndüler
    biraz once yine yazdım bakalım ne dicekler

Motosikleti
    2015 HONDA PCX 125
    Bir kez motor ne zaman gelecek manasında bir yazı yazdım, iki ya da üç gün içerisinde bir bayan arkadaş aradı şu zaman gelecek dedi.
    Bir kez de motorun Türkçe kullanma klavuzu ve garanti belgesi teslim edilmedi ne ayak manasında bi yazı yazdım. Ertesi gün kargo ile geldi.
    Bilmiyorum ama biraz da neyi nasıl yazdığınla mı alakalı ( Son cümle meclisten dışarı )
    Fasulity

Motosikleti
    yok
    Bayiyi birazdan arayabilirim ancak benim kafamda motorların Türkiye'ye giriş tarihinden ziyade talebin karşılanamaması gibi durumun söz konusu olup olmadığı sorusu var. Öncelikle zaten Honda Türkiye'de açıkça istediğimiz sayıda motor gelmeyecek dedi ve bayilere dağıtımı gerçekleştirilecek motosiklet adetlerini geçen hafta başına kadar bildirmemiş olduklarını söyledi. Bu durumda bizim motor siparişini verdiğimiz zamanlarda aslında bayiler ellerine geçecek motosiklet sayısını net olarak bilmedikleri için, temin edebilecekleri motosiklet sayısının üzerinde satış yapmış olabilirler. Öncelikle bayilerden böyle bir durumun sözkonusu olup olmadığının teyidini almak gerekiyor.

Ayrıca motoru bu kadar beklediysek herhangi bir durumda bunun yedek parçasını kim bilir ne kadar beklemek zorunda kalacağız. Aslında bütün bu koşullar bir arada değerlendirildiğinde bu motor çok da mantıklı bir alışveriş gibi görünmüyor. Ama pişman mıyım dersen, "yine olsa yine alırım "
    usta sonunda burdasın, hoşgeldin

dün Yuvacık gezisine gelmeliydin, İstanbul'dan CBR250 de katıldı ve açıkçası en çok dikkat çeken - incelenen motordu. Yalnız sen aldığında sanırım aynı ilgiyi görmeyecek

neyse, hayırlısıyla alıp üstüne bin de Yuvacık turunu o zamana yaparız kısmetse
    [B][I][COLOR="Black"]Hayat ya 2 kişi yaşanır, ya da 2 teker üstünde yaşanır![/COLOR][/I][/B]

Motosikleti
    Honda CBR250R
    Tesekkür ederim
    Motor gelirse bundan sonra umarım beraber gidebiliriz

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Bir kez motor ne zaman gelecek manasında bir yazı yazdım, iki ya da üç gün içerisinde bir bayan arkadaş aradı şu zaman gelecek dedi.
    Bir kez de motorun Türkçe kullanma klavuzu ve garanti belgesi teslim edilmedi ne ayak manasında bi yazı yazdım. Ertesi gün kargo ile geldi.
    Bilmiyorum ama biraz da neyi nasıl yazdığınla mı alakalı ( Son cümle meclisten dışarı )
    Valla en düzgün şekilde yazdım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:01 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:59 ----------

Alıntı tgfatih adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    usta sonunda burdasın, hoşgeldin

dün Yuvacık gezisine gelmeliydin, İstanbul'dan CBR250 de katıldı ve açıkçası en çok dikkat çeken - incelenen motordu. Yalnız sen aldığında sanırım aynı ilgiyi görmeyecek

neyse, hayırlısıyla alıp üstüne bin de Yuvacık turunu o zamana yaparız kısmetse
    Büyüklüğü tatmin edicimi

Motosikleti
    2015 HONDA PCX 125
    Valla arkadaşlar motorlarınız gelsin tgfatih nickli arkadaşın dediği gibi yoğun bir ilgi ile karşılaşacaksınız. Şahsen ben artık bu ilgiden yavaş yavaş bunalmaya başladım. İlk zamanlar hoş geliyordu lâkin artık eziyet olmaya başladı Çok dikkat çekince çok da endişeleniyorsunuz tabii. Tanımadığınız yerlere park etmek istemiyorsunuz. Benim gibi kasko yapmak istiyorsunuz fakat almış olduğunuz 1.650 TL fiyat ile birden irkiliyorsunuz. Kaskodan da vazgeçiyorsunuz. Sonuçta dertlerimi paylaşmak için motorunu bekleyen siz değerli arkadaşların da motorlarını teslim almasını heyecanla bekliyorum. Sizler de alın da bu yoğun ilgi üzerimizden bir nebze kalksın Apaçilerle biraz da siz uğraşın Bu alet kaç para abi? Redline da kaç yapıyor abi? Egzosdan neden çok ses çıkmıyor abi? Ben 1000rr alacaktım da parayı başka bir yere kullandık abi abi abi abi.
    Fasulity

Motosikleti
    yok
    Valla en düzgün şekilde yazdım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:01 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:59 ----------

Büyüklüğü tatmin edicimi
    250cc makina için gayet tatmin edici, tricolor rengi tam 250cc sınıfına uygun bir motor tipini yansıtıyordu. Kıyaslama yaparsak Hyosung'a göre daha kalıpsız fakat benim de istediğim bu, tek silindir 26.5 bg bir motosiklet görüntüsünün hakkını veremeyecek boyutta olmamalı, Honda bence tam trend yakalamış. Yalnız görüntü amaçlı düşünenler bence düşünmesin, sadece görüntü diyenler için Hyo daha mantıklı olur.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:41 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:38 ----------

Valla arkadaşlar motorlarınız gelsin tgfatih nickli arkadaşın dediği gibi yoğun bir ilgi ile karşılaşacaksınız. Şahsen ben artık bu ilgiden yavaş yavaş bunalmaya başladım. İlk zamanlar hoş geliyordu lâkin artık eziyet olmaya başladı Çok dikkat çekince çok da endişeleniyorsunuz tabii. Tanımadığınız yerlere park etmek istemiyorsunuz. Benim gibi kasko yapmak istiyorsunuz fakat almış olduğunuz 1.650 TL fiyat ile birden irkiliyorsunuz. Kaskodan da vazgeçiyorsunuz. Sonuçta dertlerimi paylaşmak için motorunu bekleyen siz değerli arkadaşların da motorlarını teslim almasını heyecanla bekliyorum. Sizler de alın da bu yoğun ilgi üzerimizden bir nebze kalksın Apaçilerle biraz da siz uğraşın Bu alet kaç para abi? Redline da kaç yapıyor abi? Egzosdan neden çok ses çıkmıyor abi? Ben 1000rr alacaktım da parayı başka bir yere kullandık abi abi abi abi.
    fasulity, tanışmak nasip olmadı ben motosiklete doğru geçerken sen kaskı takmış yola çıkıyordun, engellemek istemedim bir de sorudan bunalmış olabileceğini de düşünüp tuz biber olmamak...

bir sorum vardı bari burdan sorayım, 6. vites 1000rpm'deki hızı nedir? 1000 rpm'e kadar düşmem diyorsan 5000rpm'i 5'e bölelim
    [B][I][COLOR="Black"]Hayat ya 2 kişi yaşanır, ya da 2 teker üstünde yaşanır![/COLOR][/I][/B]

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    hyonunda sahte 600 lük görüntüsünü sevmiyorum
    bu motorda beni çeken bişey var

Motosikleti
    yok
    hyonunda sahte 600 lük görüntüsünü sevmiyorum
    bu motorda beni çeken bişey var
    600'lük görüntüsü yok, dediğim gibi gayet 250'lik görüntüsü var. 125'den iri 600'den zayıf, granaj işçiliği güzel, sport touring havası da yerinde.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sana teslim tarihi olarak 15 haziran verdilerse 12 mayıs siparişi için bi sonraki partiye kalman büyük olasılık gibi. Senden daha önce sipariş verenlere teslim edilicektir motorlar bence sayı kısıtlı oluyo sonuçta. Tabi biraz üst fiyata anlaşmadıysan. Fuardan sonra plaka ruhsat dahil 8.500 e alıyolardı kapora-siparişleri şimdi bi tarafları kalktı tabi..

ufuk23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha R25
    850 tl' ye kasko yaptırdım. hala düşünüyorsan yaptırdığım yerin telefonunu verebilirim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler