Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    cbr250r
    wolky kardeşim bakım fiyatını bende bilmiyorum, önümüzdeki hafta inşallah öğreniriz.motorun resimlerini bir ara çeker eklerim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012

Motosikleti
    honda cbr250r inşallah .)
    hadi bekliyoruz :D

Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı halil2580 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    wolky kardeşim bakım fiyatını bende bilmiyorum, önümüzdeki hafta inşallah öğreniriz.motorun resimlerini bir ara çeker eklerim.
    bekliyorum umarum çok diğildir

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:08 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:54 ----------

Alıntı drcn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hadi bekliyoruz :D
    motoru nereden aldınız acaba

selam arkadaslar öyle forumlarda dolasıyordum bizzat cbr 250 nin türkiyedeki ilk sahiplerindenim ve motorla ilk kaza yapanlardanım dikkatimi cekti cok tartısması var ninjay la felan ben size acıkca izah edeyim basta ninja 2 silindir ve 33 hp gücünde cbr ise tek silindir ve 27 hp gücünde benim arkadasımda var ve kıyaslanamaz ninja her türlü üstünden ve bu üstünlügüde zaten fiyattada ortaya koyuyo plaka dahil 9 bin lirayken cbr 250 ninja direk 11 bin lira ötv kalktıktan sonra ne kadar olur bilemez ayrıca euro ne kadar artarsa o da artı sabit kur üzerinden satılmıyor cünkü cbr 250 km de assa yukarı 220 kurus yakıyo hızını merak ediyosanız mugla fethiye arasında gökova düzlügü vardır ben 165 km yaptırdım bi de sunu söyliyim sakın kaza yapmayın benim motorum pert oldu ön masa-kadro-komple ön takım granaj-kafa-far-radyatör-ibre-sinyal-ayna-cam-camurluk-alt sakal-ön jant ve bi iki parca daha ve 13 bin lira mastaf cıktı arkadas tarafı ve motor kısmında radyatör haric bi hasar yok bu 13 bine daha fiyatı belirlenmemis parclarda var assa yukarı 15-17 arası bi masrafı var onun icin ehliyeti olmayan almasın arkadaslar (ehliyetmi sürüyo derseniz arkadasım kaza yaptı motorumla ehliyeti olmasaydı eqer sigorta hiç bir masrafımı cekmiyodu onun icin ehliyet sürüyo )

__sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    Alıntı ekocetin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaslar öyle forumlarda dolasıyordum bizzat cbr 250 nin türkiyedeki ilk sahiplerindenim ve motorla ilk kaza yapanlardanım dikkatimi cekti cok tartısması var ninjay la felan ben size acıkca izah edeyim basta ninja 2 silindir ve 33 hp gücünde cbr ise tek silindir ve 27 hp gücünde benim arkadasımda var ve kıyaslanamaz ninja her türlü üstünden ve bu üstünlügüde zaten fiyattada ortaya koyuyo plaka dahil 9 bin lirayken cbr 250 ninja direk 11 bin lira ötv kalktıktan sonra ne kadar olur bilemez ayrıca euro ne kadar artarsa o da artı sabit kur üzerinden satılmıyor cünkü cbr 250 km de assa yukarı 220 kurus yakıyo hızını merak ediyosanız mugla fethiye arasında gökova düzlügü vardır ben 165 km yaptırdım bi de sunu söyliyim sakın kaza yapmayın benim motorum pert oldu ön masa-kadro-komple ön takım granaj-kafa-far-radyatör-ibre-sinyal-ayna-cam-camurluk-alt sakal-ön jant ve bi iki parca daha ve 13 bin lira mastaf cıktı arkadas tarafı ve motor kısmında radyatör haric bi hasar yok bu 13 bine daha fiyatı belirlenmemis parclarda var assa yukarı 15-17 arası bi masrafı var onun icin ehliyeti olmayan almasın arkadaslar (ehliyetmi sürüyo derseniz arkadasım kaza yaptı motorumla ehliyeti olmasaydı eqer sigorta hiç bir masrafımı cekmiyodu onun icin ehliyet sürüyo )
    Öncelikle arkadaşa samimi ve içten yorumları için teşekkür etmek istiyorum,ayrıcada geçmiş olsun,bikaçtane soru sormak istiyorum :

1- kaza nasıl oldu ? galiba biryerlere veya arkadaşınız bir araca arkadan çarpmış
    2- kazadan sonra arkadaşının durumun nasıl bişey oldumu ?
    3- söylediğin masraflara bakılırsa motor pert olmuş,sana sıfır motor verilmesi gerekmiyomu?
    Her asker yeşil bereli olamaz

allaha cok cok sükür arkadasım kurtuldu biraz gec iyileşicek ama iyileşicek muhtamelen tanırsınız sahibindendeki cbr 125 sin sahibi turuncu 2011 oda benim gibi bilgi amaclı koymustu motorunu sahibindene satılık deildi ikimizin motoruda.Arabaya carptı karsı seritten gelen araba birden arkadasımın yolunu kesiyo ve firen bile basamadan direk carpıyo 8-8 araba suclu sigortadan haber bekliyoruz motor pert zaten 0 rı alınıcak zaten ama beklemedeyiz sigorta hepsini karsılıcakmı bilmiyoruz

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı NetteTek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vergi kanunları ha bire değişmez. Bu indirim ve borçlulara yapılandırma daha yeni çıktı.
    Ha gayret bir kaç kişi daha kalkacak diye yazsın, halk bekliyor nasılsa diye kaldırırlar. Herhangi bir konuda bilgi verirken malesef hala bilgiyi aldığımız kaynağın doğruluğunu sorgulamayı öğrenemedik.

Not : Etrafınızdaki eş, dost, akraba, arkadaşlar sağlam bilgi kaynağı sınıfına girmez malesef.

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    geçmiş olsun

bende emniyetten geliyorum hallettim ehliyetide bi engel kalmadı motor için
    şimdi arasammı bayiyi diye duşunuyorum
    ya yine gelmicek derlerse

bilmiyorum fakat kesin bi tarih veremiyolar iste benim motoruma ayın 25 ile 30 arasında demislerdi nisanın ama 13 ünde geldi motorum teslim aldım simdide haziran ortası ile sonunda bi grup var diyolar ama kesin bi bilgi vermiyolar parayı pesin yatırıyosun birazda torpilin varsa eqer alabiliyosun cünkü pek fazla gelmiyo fethiyede yaklasık 6 kisi siparis etti 3 motor geldi birisi bi arkımda birisi bende biriside köycegizdeydi simdide assa yukarı 5 motor felan gelicek ve bu gelenler zaten parası önceden öncemis satılmıs bi vaziyette geliyor

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    plakayı nekadara çıkardınız acaba

Motosikleti
    honda cbr250r inşallah .)
    volki izmir kurtuluştan aldım kapora verdim gelecek dediler bekliyoruz bakalım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:44 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:14 ----------

temmuz gibi gelecekmiş

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı drcn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    volki izmir kurtuluştan aldım kapora verdim gelecek dediler bekliyoruz bakalım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:44 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:14 ----------

temmuz gibi gelecekmiş
    anladım temmuz partsine çopk var daha önümüzdeki hafta yada sonraki haftaya bekliyorum ben motoru

Motosikleti
    ninja 250 siyah-2011
    Arkadaşlar 15 hazirandan önce motorları beklemeyin ki bu tarih daha da uzayabilirmiş.. Ben ninja aldım daha fazla dayanamayıp ve pazartesi elimde olucak sonunda şükürler olsun! Hepinize şimdiden hayırlı olsun diyorum kazasız sürüşler dileğiyle..
    [B]Rüzgara karşı koşmadıysan onla esmeyi bilemezsin, henüz motora binmediysen ben yaşıyorum diyemezsin :wiinkk:[/B]

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı kuzen84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 15 hazirandan önce motorları beklemeyin ki bu tarih daha da uzayabilirmiş.. Ben ninja aldım daha fazla dayanamayıp ve pazartesi elimde olucak sonunda şükürler olsun! Hepinize şimdiden hayırlı olsun diyorum kazasız sürüşler dileğiyle..
    Kim dedi sana bunu ? Bayilerin hepsi en geç haziranın 15'i diyor.Hayırlı olsun bu arada

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    iyi sabır varmış sizde hala bekliyonuz
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

tutku1982 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZXR 250 ninja
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi sabır varmış sizde hala bekliyonuz
    ne zamana kadar bekliyonuz iki ay sonra ramazan ayı sonrası sezon biter seneye kaldı görüşmeler
    MZ-251 MZ-301 YBR-125 DYLAN150 RS151 NİNJA250...

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    haziran 15 ten sonra olmasının nedeni ?

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    şimdiiiii büyük ihtimalle motorlar türkiyede
    paramıda tamamladım
    plaka param eksikti rahat artık içim

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tutku1982 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne zamana kadar bekliyonuz iki ay sonra ramazan ayı sonrası sezon biter seneye kaldı görüşmeler
    aynen cbr250leri karlı yollarda görcez galiba
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler