Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    motokurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki V stron dl1000 .HONDA CBR 250 R-SENATÖR 150
    alıntı yapılarak maj yazmayı deniyorum eğer beceremediysem nasıl yapıldığını yazarsanız memnun olurum
    (deneme )

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:45 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:36 ----------

Sevgili genç arkadaşlar, MESAJDAN ALINTI YAPILAK MESAJ YAZMAYI VE FOTOĞRAF YÜKLEMEYİ AYRINTILI OLARAK YAZARSANIZ ÇOK MEMNUN OLURUM

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    ybr 125 2010
    slmlar kurt abi cbr 250r ın resmini yüklüceksin yoksa :D merakla bekliorum şahsen

Motosikleti
    Honda CBR 250 R
    sabırsızlıkla bekliyorum 1 yıldır kullanmıyorum motor aradığımı buldum sanırım 250 r

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:04 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:02 ----------

keşke bir test şürüşü yapabilsek

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı motokurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alıntı yapılarak maj yazmayı deniyorum eğer beceremediysem nasıl yapıldığını yazarsanız memnun olurum
    (deneme )

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:45 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:36 ----------

Sevgili genç arkadaşlar, MESAJDAN ALINTI YAPILAK MESAJ YAZMAYI VE FOTOĞRAF YÜKLEMEYİ AYRINTILI OLARAK YAZARSANIZ ÇOK MEMNUN OLURUM
    abi burda anlatılmış eğer çözemessen özel mesaj at yardımcı olurum
    http://www.motosiklet.net/forum/mt-h...i-anlatim.html
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Blindfire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25

MotoKurt Abi

Motokurt abi ne yaptınız aldınız mı motoru ?
    Girerken Yalvarmadık ki, Çıkarken İcazet Alalım.

Motosikleti
    ybr 125 2010
    eger aldıysanız resimleri eklermisiniz vede motor için görüşlerinizi

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:39 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:37 ----------

bugun fuara giden birine rastladım çocugun dediğine göre kasa olarak 600 lük kasası var am çok begendim diyor ama gözle görmek lazım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:47 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:39 ----------

bugun fuara giden birine rastladım çocugun dediğine göre kasa olarak 600 lük kasası var am çok begendim diyor ama gözle görmek lazım

Alıntı 4cbr250r4 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eger aldıysanız resimleri eklermisiniz vede motor için görüşlerinizi

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:39 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:37 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:47 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:39 ----------

hocam öyle çok ahım şahım kalıplı gözükmüyo hyosung lar gibi cılız bi motor değil.600lükle yan yana koysan rr ben buradayım diyor zaten

Motosikleti
    ybr 125 2010
    hyosung gibi deilse ozaman güzelmiş ya tekerleri irc kullanmışlar nasıl bi markadır bilgisi olan varmı acaba pirelli michelin bridgestone kullansa süper olurdu

mesajımı düzeltme süresi geçmiş hyosunglara cılız demek istemedim ama imla hatam yüzünden öyle anlaşılmış şöyle düzeltiyim
    hocam öyle çok ahım şahım kalıplı gözükmüyo hyosung lar gibi.
    Fakat cılız bi motorda değil.600lükle yan yana koysan rr ben buradayım diyor zaten

Motosikleti
    ybr 125 2010
    olsun ya en azından honda inşallah beklendigi giibi kalite bi makine olurda verdiğimiz para çöpe gitmez

Motosikleti
    Honda Cbr 250r
    Alıntı motokurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    (deneme )

Motokurt abi alıntı yapmak istediğin mesajın sağ alt köşesinde alıntı diye bi buton var o butona basıyosun sonra cevabını yazıyosun
    ...

MotoGT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400 [2024]
    Cbr250r Sport Touring tarzı var aslında cılız bir makina değil ki gayet de güzel. Hyosungla karşılaştırmak zaten yanlış olur
    2009 Honda Cbr 125r -> 2006 As 200 Gy -> 2010 S&T GT 250R -> 2012 150 MCX RoadRacer -> 2013 Kuba XCG 150 -> 2017 Pulsar RS 200 -> 2024 Dominar D 400

Motosikleti
    ybr 125 2010
    illahaki görmem şart hoşuma giderse alıcam yoksa şartları zorlayıp ford fiesta alıcam :D

Motosikleti
    Yamaha R25
    illahaki görmem şart hoşuma giderse alıcam yoksa şartları zorlayıp ford fiesta alıcam :D
    Fiestanında mı sıfırını alacaksın bütçe geniş galiba biri 8800 lira diğeri 35000 lira civarı, zorlamak buysa zorlamadan olan halini merak ettim doğrusu

Motosikleti
    ybr 125 2010
    :D sıfır diye bişey yazmadım dı :D 2006 civarı bişe ya ama aklım halen cbr 250 dde neyse en iisi ben cbrımı alım hem sıfır kim ugrascak 2.elle dimi :D

Motosikleti
    Yamaha R25
    :D sıfır diye bişey yazmadım dı :D 2006 civarı bişe ya ama aklım halen cbr 250 dde neyse en iisi ben cbrımı alım hem sıfır kim ugrascak 2.elle dimi :D
    Aynen önce şu cıbırlarımız gelsede görsek, sözde yarın Yükseliş hondaya motokurt abinin hondası gelecek sabah ararım şayet gelirse motokurt abiden önce gider görme şansını yakalarım belkide Acaba şuan bizim cıbırlar fabrikadan çıktımı

Motosikleti
    ybr 125 2010
    kardeşim eline foto makinesini almayı unutma cıbırı görür görmez tüm ayrıntısyla çek sana zahmet emi :D madem görmeye gidiceksin yeni cıbırı yap bi kıyak

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    Alıntı cbr 125'm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence her açıdan gt250 r daha iyi.

keşke imkanım olsada ikidini yan yana getirip sana test ettirsek
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Motosikleti
    ybr 125 2010
    satoyama kardeş sen gördünmü gerçeğini merak ettim ondan soruyorum gördüysen senın gözlemlerin nasıl ?

Motosikleti
    Yamaha R25
    kardeşim eline foto makinesini almayı unutma cıbırı görür görmez tüm ayrıntısyla çek sana zahmet emi :D madem görmeye gidiceksin yeni cıbırı yap bi kıyak
    Merak etme 5 mp kameralı cep telefonumla cıbırı çekecem, tabi motorkurt abi benden önce gelip motoru almassa olsun alırsada onunla çekeriz artık..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 19 kullanıcı var. (0 üye ve 19 misafir)

Bu Konudaki Etiketler