Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

abs'li versiyonda aynı zamanda kombine fren sistemide bulunuyormuş.türkiyede satılanda yok.bence türkiyeye hepsi gelir ama ilerleyen senelerde.diğer renklerde gelir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Uzun zamandır bir başlangıç motoru arıyorum ve çoğu forumu takip ediyorum, en kafama yatan GT 250 R idi ama CBR 250 R gördükten sonra fikrim değişti, fiyatını duyduktan sonra da daha bir ısındım. CBR 250 R her şeyiyle ideal bir motor gibi görünüyor. Görünüş, kalite, oturuş pozisyonu, yakıtı bakımında çok iyi. Turuncu rengi sevmediğim halde ilk sayfalardaki turuncu 125 R gözüme çok güzel gözüktü. Bu fiyata böyle bir motor varken ninja 250 R ve GT 250 R nin pabucu dama atılır gibi Özellikle 600 cc de yakıt konusunda sıkıntı çekenler için ideal motor olabilir. Kullanan kullanıcıların objektif yorumlarını da okuduğumuzda kararım daha da kesinleşecek .

arkadaşlar bu motorun torku ninja'ya göre çok az iyi ve daha düşük devirde veriyor. sizce 0-100'e kadar ninjayla yan yana gidebilir mi. daha sonrasında ninja alabilir bişey diyemem ama zaten bu tip motorlarda 150'den sonrası gereksiz.

MotoGT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400 [2024]
    Umarım diğer renklerde bir an evvel gelir

2009 Honda Cbr 125r -> 2006 As 200 Gy -> 2010 S&T GT 250R -> 2012 150 MCX RoadRacer -> 2013 Kuba XCG 150 -> 2017 Pulsar RS 200 -> 2024 Dominar D 400

hattat_hasan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda ANF 125İ İnnova & honda sh 300i
    kırmızı yanıyor bee fuarda üstüne bindim oturuşu falan çok güzel kısmetse yazın almayı düşündüğüm bir motor şimdilik innova işimi görüyor çok şükür ama bu motor çok güzel.
    Göz nereye bakar, gönül oraya akar,Gönül nereye akar, ayak oraya koşar...(Hz Mevlana) Özgürlük iki tekerleklidir... Hasan Derviş

MotoGT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400 [2024]
    En yakışanı kırmızı olmuş cidden

2009 Honda Cbr 125r -> 2006 As 200 Gy -> 2010 S&T GT 250R -> 2012 150 MCX RoadRacer -> 2013 Kuba XCG 150 -> 2017 Pulsar RS 200 -> 2024 Dominar D 400

honda cbr vs ninja 250

daha önce post edildiyse affola

zonta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250RR
    Alıntı Sepetçioğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uzun zamandır bir başlangıç motoru arıyorum ve çoğu forumu takip ediyorum, en kafama yatan GT 250 R idi ama CBR 250 R gördükten sonra fikrim değişti, fiyatını duyduktan sonra da daha bir ısındım. CBR 250 R her şeyiyle ideal bir motor gibi görünüyor. Görünüş, kalite, oturuş pozisyonu, yakıtı bakımında çok iyi. Turuncu rengi sevmediğim halde ilk sayfalardaki turuncu 125 R gözüme çok güzel gözüktü. Bu fiyata böyle bir motor varken ninja 250 R ve GT 250 R nin pabucu dama atılır gibi Özellikle 600 cc de yakıt konusunda sıkıntı çekenler için ideal motor olabilir. Kullanan kullanıcıların objektif yorumlarını da okuduğumuzda kararım daha da kesinleşecek .
    başlangıç motoru olarak gt250r dan vaz geçmeniz gerçekten isabet olmuş.çünkü asla başlangıç motoru olamaz.park ederken motoru devirip kolunu bacagını kıranlar çok.pabuç mevzusunda size katılamayacagım.gt250r ın üstüne ybr 250 geldi,vtr 250 geldi,ninja 250r geldi hiçbiri pabucu dama atamadı.şimdi cbf 250 geldi digerlerinden farklı olarak bir avantajı var ötv indirimi.sanki devlet baba bu motoru bekliyormuş gibi oldu.hayırlı olsun.güle güle kullanın.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

eğer bu fiyatlar uzun sürerse ve motosiklet hakkında olumlu yorumlar gelirse bu motosiklet çok satar. çünkü piyasada adam akıllı fiyatlara 250'lik makina yok. ybr 250 tamam iyi makina ama bence fiyatı o kadar da olmamalı. temiz 2. eli bile 7 milyar gibi fiyatlarda. honda gerçekten çok iyi iş yaptı.

ninja 250 mi , cbr 250 mi ???

şehir içinde de kullanacağım için 600lük yerine bunlardan birimi diyorum hangisi acaba????

motokurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki V stron dl1000 .HONDA CBR 250 R-SENATÖR 150
    Evet arkadaşlar Türkiyede satışa çıkan CBR 250 R lerde ABS yok . oysa internette incelediğim kadarıyla avrupada pazarlanan CBR 250R lerde ABS var. Ama yinede diğer özellikleri bana hitap ettiği için Yükseliş hondada sözleşmemizi yaparak İzmire şimdilik tek olarak İlk gelen siyah hondayı aldım. Allah nasip ederse on gün sonra teslim alacağım
    anladığım kadarıyla Honda ve diğer firmalar avrupada satışa çıkan mallarını Türkiyede satışa sunarken üç dört özelliklerini eksik olarak piyasaya sunuyorlar ve her sene bir özelliğini ekliyerek sözüm ona model yeniliyorlar şimdiden söyleyim 2012 modellerinde ABS ilave edilmiş olarak görürseniz şaşmayın.

red thunder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 250R - Mojito ;)
    Hayırlı olsyn, kazasız belasız inşallah Kullanım sonrası deneyimlerinizi paylaşırsanız seviniriz

Alıntı motokurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet arkadaşlar Türkiyede satışa çıkan CBR 250 R lerde ABS yok . oysa internette incelediğim kadarıyla avrupada pazarlanan CBR 250R lerde ABS var. Ama yinede diğer özellikleri bana hitap ettiği için Yükseliş hondada sözleşmemizi yaparak İzmire şimdilik tek olarak İlk gelen siyah hondayı aldım. Allah nasip ederse on gün sonra teslim alacağım
    anladığım kadarıyla Honda ve diğer firmalar avrupada satışa çıkan mallarını Türkiyede satışa sunarken üç dört özelliklerini eksik olarak piyasaya sunuyorlar ve her sene bir özelliğini ekliyerek sözüm ona model yeniliyorlar şimdiden söyleyim 2012 modellerinde ABS ilave edilmiş olarak görürseniz şaşmayın.
    Öncelikle hayırlı olsun. Kazasız belasız kullanın.

Bildiğim kadarıyla 2 tane İstanbulda satıldı. Birini Güngör, diğerini Mototal sattı. Renklerini bilmiyorum.

ABS meselesinin Honda Türkiye tarafından böyle tercih edildiğini sanıyorum. ABS siz verisyon sonuçta daha ucuzdur Tayland fabrikadan aldıkları fiyatta ve piyasaya daha agresif fiyatla girmek daha güvenli bir giriş hamlesi tercihidir sanıyorum.

Eğer alıcı talebi bu yönde baskın olursa gelecek partilerde abs li ürünler de gelecektir sanıyorum. Eğer arada çok fiyat farkı olacaksa ben abs siz versiyonu tercih ederim her zaman. Fren mesafem daha kısaymış gibi geliyor benim kullanım tecrübemde.

hayırlı uğurlu olsun güle güle kullanın.motoru teslim aldıktan sonra ilk deneyimlerinizi sabırsızlıkla bekliyoruz.birde merak ettiğim bu motorlar böyle taneyle mi gelecek bayilere,inşallah üç dört ay sıra beklemek zorunda kalmayız.

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı turbobusa50 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu motorun torku ninja'ya göre çok az iyi ve daha düşük devirde veriyor. sizce 0-100'e kadar ninjayla yan yana gidebilir mi. daha sonrasında ninja alabilir bişey diyemem ama zaten bu tip motorlarda 150'den sonrası gereksiz.
    Youtube'daki videolar bir diğer başlıkta paylaşılmıştı, 0-100 hızlanmada CBR250R, Ninja 250R'dan 0,5 sn daha hızlı; son hızda ise Ninja 10 km kadar daha hızlı.

Hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız İnşallah.

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Önden bakınca sevemedim yeni kasayı.
    www.motorumla.net

Arkadaşlar merhaba. Ben siteye yeni üye oldum, deneyimlerinizden faydalanmaktır amacım. Sizce ilk motor için iyi bir seçim midir? (Gerçi ilk motorum bir scooter dı) İsteğim sporttouring sınıfı yakıtı az ve sorunsuz bir motor. Araştırmalarım bu motoru ön plana çıkardı.
    Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler...

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı 75geronimo75 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba. Ben siteye yeni üye oldum, deneyimlerinizden faydalanmaktır amacım. Sizce ilk motor için iyi bir seçim midir? (Gerçi ilk motorum bir scooter dı) İsteğim sporttouring sınıfı yakıtı az ve sorunsuz bir motor. Araştırmalarım bu motoru ön plana çıkardı.
    Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler...
    Söylediğin kriterlerin tam karşılığı bence bu makina. Gerçi piyasaya yeni girdiği için sorunsuzluk konusunda yorum yapmak doğru olmaz ama, ben yine de pek ihtimal vermiyorum.

!Lk£® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R25
    elini çabuk tut bence.ankarada tek efe honda var ve şiparişleri şimdiden alıyorlar yeni parti son aldığım duruma göre nisan sonu deniyor..

250r alan abime de hayırlı uğurlu olsun der, selam ederim burdan..
    Mondial 151RS ( 2009-2010) = 7.500Km
    Honda CBR 125R (2011,2016) = 27.000Km
    Yamaya YZF R25(2016, ∞) = 5550Km

Motosikleti
    ninja 250 siyah-2011
    Arkadaşlar merhaba.. Ben aranızda daha yeniyim hatta ik mesajım)

Bu güzel motoru fuarda görüp aşık oldum diyebilirim.. Bugüne kadar hep arkadaşlarımın motorlarını kullanmıştım öğrenebilmek için,ehliyetimi de alınca artık bir motor sahibi olmaya karar verdim.. Fazla hızdan korktuğum için ninja 250 almayı düşünürken fuarda bütün fikrim değişti.. Fiyat açısından da ninja artık geride kalacak bence..
    Estetik ve kalite açısından muhteşem bir motor olmuş.. Şahsen ben en çok depo kısmını beğendim.. Abs henüz Türkiye'ye getirlmiyor fiyat farkından dolayı talep olmuyormuş.. Efe hondaya sipariş verdim siyahından.. Şu an 2.sıradayım düşünenler bir an önce gidip siparişlerini versinler derim;)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)

Bu Konudaki Etiketler