Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Blindfire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Alıntı cbr 125'm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence her açıdan gt250 r daha iyi.
    Yakıt kalite ve servis açısından baksan nasil bir sonuç çıkar acaba, Yine GT250 diyebilirmisin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı Blindfire adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yakıt kalite ve servis açısından baksan nasil bir sonuç çıkar acaba, Yine GT250 diyebilirmisin
    kullanmasını bilene kalite bakımından sürekli arıza çıkaran bi alet değil.
    Gösterişli bi motora binilcekse yakıtı düşünmesin. gitsin cup alsın.
    servis açısından da her gittiğimde beni öpecek bi servis.. ne kadar gidebilirim ki oraya

vitesli ya da maxi scooter

Arkadaşkalar herkese merhaba. Birkaç aydır motosiklet almak amacıyla forumları takip etmekteyim ve yeni üyenizim. Kısa süreli scooter kullanımından sonra bu motosiklet beni feci şekilde heyecanlandırdı. Ancak sizlerin deneyimlerinizden şu konuda faydalanmak isterim. Vitesli bir motosiklet mi yoksa maxi scooter mı. Ve neden sizlerin tercihi vitesli motosikletler yönünde oldu. Özellikle iki sınıfıda kullanmış arkadaşlar yardım ederse çok sevinirim .( Daha önce bu konu açılmışsa ben bulamadım kusura bakmayın)

Motosikleti
    Yamaha R25
    Arkadaşlar CBR 250'yi merak edenler için yeni videolar buldum şeklini şemalini daha yakından görün, bu arada bu motor için mini Fireblade deniliniyor

http://www.youtube.com/watch?v=_bkHo...ist=QL&index=1

http://www.youtube.com/watch?v=5r1qI...eature=related
    Girerken Yalvarmadık ki, Çıkarken İcazet Alalım.

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Blindfire adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar CBR 250'yi merak edenler için yeni videolar buldum şeklini şemalini daha yakından görün, bu arada bu motor için mini Fireblade deniliniyor

http://www.youtube.com/watch?v=_bkHo...ist=QL&index=1

http://www.youtube.com/watch?v=5r1qI...eature=related
    2.video güzelmiş
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Motosikleti
    BMW R 25 - sym xs125k
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2.video güzelmiş
    keske türkiyedede 3999 $ olsa ne güzel olurdu.

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı rüzgarsba adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o zaman şehir içi ekonomi için herkesde bi tane 250r olurdu
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Motosikleti
    Yamaha R25
    Alıntı rüzgarsba adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizde de 3999$

3999+%18kdv+%8ötv= yaklaşık 5000$=7500TL+distribitör+Bayi= En Son BİZ oda=8810TL
    Girerken Yalvarmadık ki, Çıkarken İcazet Alalım.

gokocan92 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung ->FZ6 Fazer -> YBR 125 -> MT 07
    Artık gelmeliii CBR 250

Motosikleti
    ybr 125 2010

slm arkadaşlar

Slam arkadaşlar bi an önce çıksın cbr rüyalarıma girmeye başladı yoksa bende almayı düşünüyorum bu motoru bayada inceledim netten ama koşa koşada almıcam çıkar çıkmaz önce bi alanlardan kullananlardan yorumları göreyim olumlu olumsuz durumlar nelerdir verecegim paraya degeckmi yani bilmiorum ama az para da deil 8800 para bide bi türlü göremedim ayrıyeten sellektör yapabilmek için direksiyonda biyeri var mı cbr 250 nin ayrıca bayisi abs si yok dedi sordum ama büyük ihtimal abs li versiyonunu bi sene sora çıkarırlar arayada 500-1000 tl fark koyarlar resimlerdede gümüş rengini gördüm çok begendim malesef siyah yada mavili beyazlı gellcekmiş türkiyeye bende mecburen siyahını alırım çift renk sevmiorum :D bu arada siteye yeni üyeyim

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Benim gibi % 80 şehir içi kullanıp %20 de şehir çevresinde güvenli gezmek için 250 cc son derece yeterli. Yılda bir tatillerde 400 - 500 km yolculuk da rahatlıkla yapılır. 120 - 130 km hızla sürekli gidebilsin yeter de artar bile. İlla cc büyütülecek diye de birşey yok. Belki de 250 cc bütün ihtiyaçlarınız için yetecek ve büyütmek istemeyeceksiniz. Onun için bence 250 cc'yi görmeden yaşamadan bir üste geçmeye gerek yok. Zaten motor Honda olunca satarken çok zarar edilmez.

ben deyenı cbr 125 r aldım bu 250 yı deneme fırsatım oldu butcesı uygun olanlar kesınlıkle 250 yı tercıh etsın cok barız fark var

cepcell_apo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2008 HONDA CBF 250
    haziranın 15 inden sonra gelcekmişşşş mototal honda yetkilileri oyle dediiii
    sevgi eylem gerektirir.. ee ne duruyorsunn bass gazaa...

worldwideweb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    honda güzel bir motor yapmış. Sırayla küçükten büyüğe doğru bineceksin sağ başta 125r ve sonra sola doğru büyütürsün

Motosikleti
    Honda CBR 250r

Motosikleti
    ybr 125 2010

slmlar

mehmet onur kardeş cbr 125 in yeni kasasıını mı aldın 2011 yani ayrıca 250 cbr ile ne gibi farklar gözlemledin sölermisin nerden aldın ? bariz fark derken açıklarmısın

evet yenı kasa aldım resımlerı eklemıstım ben fuardan aldım 2 haftadır motor bende konsuk motordan aldım kasa olarak buyuk fark yok evet ama motor acısından buyuk fark var uzeerıne bınıp ıkısınıde kullanan anlar nedemek ıstedıgımı ben uzun yol yapmayı seven bırıyım eger sızde bu dusunce ıle motor alıcaksanız cbr 250 ıle bu yolculuk cok rahat ve keyıflı gecer cbr 125 r ıle de yapılır ama sıkıntılı olur motor u nasıl kullanıcagınıza gore bu ıkı motor arasında kı secım degısır ama benım tavsıyem 250 den yana kendım cbr 125 r almıs olsamda

Motosikleti
    ybr 125 2010

slmlar

kasa olarak pek fark yok mu peki merak ettigim bişey daha var teker kalınlıgı nasıl 250 lik ile 125 arasında fark gözle görünür şekilde mi siz görüp bindiniz diye soruyorum bu arada oturum farkı var mı yani biri digerinden daha mı konforlu çukurlarda veya kasislerde durum nasıl ayrıca siyah rengi mi daha ii yoksa beyaz mavi kırmızı olan mı daha ii duruyor :D abs varmıydı ..... soru çok görmeyince

teker kalınlıgı daha ıyı cbr 250 de daha tok duruyo gozle gorunur sekılde farklı(teker)konfor aynı dıyebılırım fark yok cbr 250 yı pek kullanma sansım olmadı ama kendı motorum ıcın konfor fena degıl dıyebılırım buarada 250 de abs yok tu ama fren hassasıyetı daha ıyı gıbı geldı ben sıyah rengını kullandım cok hos ama 125 den ınıp 250 yı kullanınca aradakı farkı anlıyosunuz ama bu sadecce kısısel tercıhler ıcın dır tekrar soyluyorum cbr 125 r gercekten alınabılıcek bır motor ama butcesı yerın de olanlar dusunmeden cbr 250 yı secsın derım

Motosikleti
    ybr 125 2010

slm

tamam kardeşim sağol inşallah en kısa zamanda siyaından alıcam nasipse daha önce yamaha cygnus rs marka scoter kullandım 125likti ondan sora ybr 125lik 201o model aldım onu sattım şimdi honda cbr 250 ye yükselip kalıcam daha yüksegi gerekmiyor bnim için işimi görür bu arada mehmet onur kardeşim dijital gösterge ışık rengi ne renk ve ayrıyeten sellektör için ayrı butonu varmı dikkatini çektimi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler