Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    xcom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc 750s
    yahu bu motor işi iyice masraflı olmaya başladı ilk aldığımda halk sigorta dan yapılan trafik sigortası 257 tl iken.. Kaza yada hasar kaydı olmamasına rağmen anadolu sigorta 370 e yaptı.. Axa 820 kusur mapfre 600 kusur aviva 700 kusur ankara sigorta dan bahsetmiyorum bile.. Ben her fiyatı duyduğumda yuh oha cus diye tepki verince sigortaci çocuk abi motorların kaza ölüm riski yüksek diye uğraşmak istemiyorlar o yüzden yüksek fiyat çekiyorlar dedi.. Bende allah kahretsin dedim içimden ne diyeyim.. En uygun 370 e bulabildim sigorta işi aradan çıkmış oldu..
    qezgin bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mitoqondri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hocam şehirden şehire de fark olduğunu düşünümek gerek.. Ama tabi ki bu kadar fazla olmamalı..
    Güneş sigortadan 168 tl'ye yaptırmıştım..

xcom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc 750s
    Alıntı Mitoqondri adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam şehirden şehire de fark olduğunu düşünümek gerek.. Ama tabi ki bu kadar fazla olmamalı..
    Güneş sigortadan 168 tl'ye yaptırmıştım..
    Hocam şehir ıstanbul ışte bunlar hep eğitimsizlik kafasında yarım yamalak kask var eğitim almamış motor yada trafikle ilgili bilgisi olmayan yada olup heryerde tapagaz gidip kaza yapanlar yüzünden olan bize oluyor konu dışı: ön dişli koruma kapağını çıkarttım bugün sabah birde baktım aboreyy katman katman yağ kabasini aldım biraz detaylı sonra gireceğim sabunlu suya yağ sökücu karıştırsam birşey olur mu acaba ?

Motosikleti
    honda cbr 250 r 2014
    dostum aynı olay bende oldu sıcak sıcak brandayı çekmemle erimiş aynı böyle oldu tinerin degişik bi cinsi var tinerde olurda babam ondan getirdi iş yerinden onla bulaşık süngerinin sert yeşil tarafıyla banıp banıp sileceksin bayagı uzun sürüyor ama geçiyor kolay gelsin

Motosikleti
    tiger800
    arkadaşlar 2-3sayfa önce yazdım ama fark edilmedi yeni konu açmama gerek yok fuzui yere
    biraz hesaplı olmak kaydıyla bana bi motor bulmamız gerekiyor
    şu an motoran 150cc kullanıyorum ve satıp cbr250 alacam
    8-9 bin civarlarına cbr bulamazmıyım sezon sonu olabilir mi
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-memurdan-garaj-motoru-171200565/detay/
    bi ince kaazası var ama çok önemli değil gibime geldi

mystic80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD Sportster 883 2004
    Alıntı xcom adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam şehir ıstanbul ışte bunlar hep eğitimsizlik kafasında yarım yamalak kask var eğitim almamış motor yada trafikle ilgili bilgisi olmayan yada olup heryerde tapagaz gidip kaza yapanlar yüzünden olan bize oluyor konu dışı: ön dişli koruma kapağını çıkarttım bugün sabah birde baktım aboreyy katman katman yağ kabasini aldım biraz detaylı sonra gireceğim sabunlu suya yağ sökücu karıştırsam birşey olur mu acaba ?
    geçen hafta plaka çıkartırken sıfır motora 200 tl ye yaptırdım. Tanıdık sağolsun ama tanıdık olmayan yer 350 tl demişti. Güzel bir kar alıyor sigortacılar.

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    Alıntı engineng adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar 2-3sayfa önce yazdım ama fark edilmedi yeni konu açmama gerek yok fuzui yere
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-memurdan-garaj-motoru-171200565/detay/
    yazanlar (kazası ile ilgili başka kazası yoksa )doğruysa o fiyata bedava kaçırma derim

Alıntı uguret adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum aynı olay bende oldu sıcak sıcak brandayı çekmemle erimiş aynı böyle oldu tinerin degişik bi cinsi var tinerde olurda babam ondan getirdi iş yerinden onla bulaşık süngerinin sert yeşil tarafıyla banıp banıp sileceksin bayagı uzun sürüyor ama geçiyor kolay gelsin
    Saolasın hocam teşekkürler cevap için..

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:40 ----------

Arkadaşlar bugün motorun zincirini gerdim.. Çok büyük boşluk vardı..
    Motoru sehpaya kaldırdım ve teker sonununu gevşetip ayar somunlarını sıkarak gerdim.. Servislik hiçbir durum yok eli anahtar tutan herkes yapabilir anlicanız.. ;) bilginiz olsun

Motosikleti
    Suzuki gsx r 600
    arkadaşlar cbr 250 mi sert kullanmıyorum fakat buna ragmen rolentıde calısırkennn bı vuruntu sesı gelıyor pekte iç açıcı bir ses değil sanki sübaplardan gıbı ama motor daha 11 bınde subapsal bı durum oldugunu dusunmuyorum sızın goruslerınız nelerdır?[/

Motosikleti
    FZ6
    Arkadaşlar honda bayiine gittim bugun. yeni kasa tricolor vardı yalnızca renk olarak.
    boy 1.84 kg 83
    üstünde nasıl dururum diye çok merak ediyordum benim gibi düşünen arkadaşlar varsa fikir oluşması açısından yardımcı olacağını düşünüyorum: )
    son resimde 1000RR

Tardigrat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Alıntı cemerol88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bayram tatili için yarın akşam üstü 5 gibi çanakkaleye doğru yola çıkmayı düşünüyorum,o taraflara gidecek başka arkadaş varsa beraber gideriz güzel olur
    Hocam sana özelden mesaj attım ama gelmedi sanırım =/ Bir soru sormuştum da konu haricinde. Dönüş yapabilirsen sevinirim =)

bende iş kurmak için satabilirim ama daha net olmadığı için sana birşey demeyeyim 8bine bırakacağım 12binde hem sağa hem sola dusmusluğu var sadece zararı grenajlara oldu uc bes parca cizik

Tardigrat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    hocam şöyle ilandaki resimlere bakıyorum da sol taraftaki karenaj çizikleri bahsettiği kazada oluşması muhtemel. Ama diğer resimlerde sağ taraftan çekilmiş olanlara baktığımda hem egsoz da boylamasına çizikler hemde arka selenin kenarında dikiş patlaması gibi bişi var. Hadi sağdan soldan geçerken egsozu kaldırıma oraya buraya sürttüğünü varsayarsak o arka seleyi nasıl yırttı? Ayrıca sağ aynayada bakarsan sürtünme olmuşta sonradan sprey boyayla boyamışlar izlemi verdi bana. Yani benim görüşüme göre o motor sağlı sollu yeri görmüş gibime geliyor. Tabi bu yorumu iki üç resime bakarak yapıyoruz. Gidip birde gerçekte görmek gerek...

Tuncbilek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R + Honda VFR 800 6th
    Arkadaşlar, bugün yaklaşık 400km uzun yol yaptım. Istanbul Iznik sonra geri Istanbul.

Yalova üzerinden gittik, 110-130km hız arasında. 100km'de 3.2 litre yakmış motor.

Bence harika. 6bin bakımına da az kaldı. Bakım sonrası daha da düşebilir diye düşünüyorum.

Sizlerde benzin durumları nedir? 100km hesabı yaparsak daha kolay olur.

Geçen hafta altınoluğa gittim. Bagaj yükü ve rüzgarlı havada 90-110 arası hız ile 350km de 50tl benzin harcadı 10km daha giderdi fakat riske girmek istemedim. 100km de 3 litre civarına denk geliyor
    Tuncbilek bunu beğendi.

Arkadaşlar eksozu gaz yağı ile sildim ama melesef yapışmış olan poşet çıkmadı..
    Eksozu söküp çaydanlıkçıya mı versem ? :D bir kaç forumda okudum böyle yapanlar olmuş.. Çözüm olur en azından.. Birde pasparlak bir görünüme kavuşur eksoz.. Siz ne diyorsunuz ?

zsturkmen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Olabilir yanmış çaydanlıkları parlatıyolar istersen sökmeden göster önce metaller için pastalar var onlardan dene istersen tiner gibi şeyler rengini cromunu bozabilir. metal polish olarak geçiyo.

Alıntı zsturkmen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olabilir yanmış çaydanlıkları parlatıyolar istersen sökmeden göster önce metaller için pastalar var onlardan dene istersen tiner gibi şeyler rengini cromunu bozabilir. metal polish olarak geçiyo.
    Eyv. Samet sormadan yaptırmam.. Birde kendim uğraşmak istemiyorum..
    Görünce bile sinir oluyorum kardeşim.. :/ çaydanlıkçı halleder sanıyorum bakalım.. ;) olmazsa polish yaparım kendim..

koraycbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600rr
    28 temmuzda istanbuldan samsuna gidiyorm ,o tarafa gidecek olan arkadaşlar varsa paslasalim
    samet10 bunu beğendi.

Alıntı koraycbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    28 temmuzda istanbuldan samsuna gidiyorm ,o tarafa gidecek olan arkadaşlar varsa paslasalim
    Hocam Samsun'da bir buluşma yapabiliriz.. Bende Antalya'dan yola çıkıcam pazar sabahı.. ;) Samet var ayrıca kendisinden bize çay ısmarlaması için teklifte bulunabiliriz..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler