Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    007semihbond - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Sokollu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eğer bahsettiğiniz model şu model ise https://www.kawasaki-cp.khi.co.jp/mc...bx250ab_e.html Zmoto kapısında beklemeye başlardım yatağımı döşeğimi alıp param olsaydı Görünüş olarak beni baya cezbetti
    Evet hocam gelecek olan motosiklet o bu önümüzdeki hafta içerisinde gelmesi lazım söylediklerine göre... Zevkler ve renkler tartışılmazmış ben çift farlı supersport motosikletleri daha güzel buluyorum. 250sl modelini değilde 250r modelini getirseydiler kesinlikle kaporayı ödemiş motosikleti bekliyor olurdum ama tek farlı olanı hiç hoşuma gitmedi. Yinede henüz belli değil ama yzf r25 gelince onada bakıp birini alıcam acele etmiyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Bence görünüş olarak r25 ve ninja 300'den çok daha güzel. CBR 500R almamış olsaydım bu motoru kesinlikle alırdım.

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Alıntı Karalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar biyeybaraküs den haberi olan varmı nezamandir yorum yaparken görmedim tanıyan varmı
    Güncel....
    "Tecrube, limitlerini bilmektir"

Alıntı sariyeron adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence görünüş olarak r25 ve ninja 300'den çok daha güzel. CBR 500R almamış olsaydım bu motoru kesinlikle alırdım.
    İşte dediğim gibi üstad zevkler ve renkler tartışılmaz bence cbr250 bile daha güzel gözüküyor bundan... bu arada bazı bayilerle görüşen arkadaşlarda varmış fiyatının cbr civarında olacağı hatta biraz daha uygun tutulabileceği söyleniyormuş tabi bayilerden alınan bilgiler bunlar ne kadar doğru olur orası tartışılır

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı 007semihbond adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet hocam gelecek olan motosiklet o bu önümüzdeki hafta içerisinde gelmesi lazım söylediklerine göre... Zevkler ve renkler tartışılmazmış ben çift farlı supersport motosikletleri daha güzel buluyorum. 250sl modelini değilde 250r modelini getirseydiler kesinlikle kaporayı ödemiş motosikleti bekliyor olurdum ama tek farlı olanı hiç hoşuma gitmedi. Yinede henüz belli değil ama yzf r25 gelince onada bakıp birini alıcam acele etmiyorum
    Hacı forumda yazılmıştı daha önce konuyu bulamadım da, 250 R (çift farlı model ninja 300 tasarımına yakın) egzoz emisyon normlarına uymadığı için (tam detaylı hatırlayamıyorum) ZMOTO getiremediğini söylemişti. Ninja ss modelleri (yeni kasalar) bence de en yakışıklı küçük cc .

Alıntı Sokollu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hacı forumda yazılmıştı daha önce konuyu bulamadım da, 250 R (çift farlı model ninja 300 tasarımına yakın) egzoz emisyon normlarına uymadığı için (tam detaylı hatırlayamıyorum) ZMOTO getiremediğini söylemişti. Ninja ss modelleri (yeni kasalar) bence de en yakışıklı küçük cc .
    En yakışıklı süpersportları cidden kawasaki üretiyor orası tartışılmaz Hiç kawasaki kullanma fırsatım olmadı çünkü samsunda kawasakinin servisi var ama bi bayisi olmadığı için çok fazla ninja kullanan insan yok bi tane ninja 250 eski kasa gördüm eski kasa olmasına ragmen kiminse gayet bakımlı ve diri duruyordu hoşuma gitmişti. Malzeme kalitesi falanda görünüşe bakarak konuşuyorum hondadan ve yamahadan çok iyi duruyo cidden. 250r ı getirseler bayisi olmamasına rağmen gider ankaradan veya trabzondan alırım hiç düşünmeden :D ne yzf yi ne de başka bi modeli beklemem

EKONOMİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MOTORU SATTIM GİTTİ
    Alıntı BOZKAPLAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar herkese selam motorum çalıntıdır.. Gözünüze çarpan bi durum olursa motorda tek farklı şey ön ve arka lastiklerdeki subab kapakları aliminyum kapaktır. Onun dışında motor zaten sıfır..
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...86383994/detay
    https://www.facebook.com/shares/view...=story_reshare
    aynı motordan ceyhan da gördüm bu sabah
    bir dükkanın içinde kilitliydi
    senin motor mu değil mi orasını bilemeyeceğim
    motorun önü yola dönüktü

maydin02 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr 250r
    noldu burada ses seda yok

Tardigrat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Alıntı maydin02 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    noldu burada ses seda yok
    Cbr250r başlığının en sessiz sedasız dönemi bu aralar :/

Neyse arkadaşlar yan çanta demiri taktiran, kullanan, gören, duyan falan var mı? Yanlara bu ara sert çanta düşünüyorum.
    ardacik ve kahve bunu beğendiler.

ardacik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Tardigrat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cbr250r başlığının en sessiz sedasız dönemi bu aralar :/

Neyse arkadaşlar yan çanta demiri taktiran, kullanan, gören, duyan falan var mı? Yanlara bu ara sert çanta düşünüyorum.
    Ben yanda egzoz la basedemiyorum bazen acisi disa dogru die yan cantayla nasil oluyo acaba

tumin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr 250
    http://www.sahibinden.com/186788621
    duyrulur

2014 kasa kullanan varmı ? eskisinden çift far dışında ne farkı var.

Tardigrat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Alıntı ardacik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben yanda egzoz la basedemiyorum bazen acisi disa dogru die yan cantayla nasil oluyo acaba
    Ben uzun yolculuklarimda soft çanta kullanıyorum. Gidon genişliğinin geçtiği her yerden geçiyorum motorun yan sınırını hissetti mi hiç sorun olmuyo. Ama soft çanta bi yere gittiğinde üzerinde birakamiyorsun motorun. O yüzden sert çanta düşünüyorum.
    ardacik bunu beğendi.

Alıntı sefasahin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2014 kasa kullanan varmı ? eskisinden çift far dışında ne farkı var.
    Okuduğum kadariyla yedek parça fiyat farkı ve parça olmaması çoğu kişinin şikayeti bu çift far ve bir kaç ufak ayrıntı dışında fark bu sanırım

Motosikleti
    CBR 250R
    Arkadaşlar bts'den arka teker için ay tipi sehpa alıyorum 2014 model CBR'a oluyor mu? Sipariş vermek üzereyim o yüzden size danışıyorum.
    No matter how bad your day is

Your bike will always make you feel better.

Eski kasa ile yenisi arasinda gidip geliyorum.yan çantalar ile kullanicagim icin yeni kasada nasil durur bilemiyorum.eski kasa vfrye benzedigi icin biraz daha şık duruyor sanki

Motosikleti
    Yamaha Xmax 400
    merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım dragstar 250 vardı şimdi cbr 250 biraz tarz değişikliği söz konusu. Bangır bangır cıbır görürseniz benim

Motosikleti
    Honda CBR500 R
    2013 cbr250 motorumdan kalma givi arka çanta ve demiri var bende de bakalım eğer demirin yuvaları cbr500r a da uyuyorsa gidip taktıracağım uygun bir zamanda. bana uyar gibi geliyor ama servise sordum cbr250 ye olan çanta 500 e olurmu diye 250r ın neresine çanta taktırdın ona çanta oluyormu ki dedi dumur oldum bilgisi olan arkadaş aydınlatırsa sevinirim. çantasız yapamıyorum gerekirse 600rr a bile taktırırım takacak yer varsa )

Motosikleti
    CBR250R
    Arkadaşlar merhabalar. Bugün itibariyle Spacy 110'umu satmış bulunuyorum. CBR250 alacağım. Geçende pazarbaşına servise gittiğimde cbr görememiştim orda. Bilginiz var mı acaba elinde Kırmızı CBR250 yeni kasa olan bayi biliyor musunuz? Pazar olduğu için arayıp soramıyorum.

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    cbr250r a uygun ucuz padok nerden bulabilirim?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler