Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    CanKarsiyaka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ8Naked
    Katlanabilir plakamıda yaptırdım )

Yeni agv k3 satın aldım

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:22 ----------

Ön cam satılmadığı için hafif araba filmi attirdim ön camada buda fotoğrafi ) full + full cbr
    ardacik bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ardacik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Pek bi sessiz buralar

xcom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc 750s
    Alıntı ardacik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pek bi sessiz buralar
    valla hergün girip okuyorum ne yazılıyo diye ama bu aralar bende yoğun tempodayım e malum kış geldi herkes çalışıyor harıl harıl sanki

CanKarsiyaka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ8Naked
    @mitoqondri motoru satışa koydu koyalı buralar sessiz yav )

Mitoqondri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hocam Samsun'dayım.. İş olaylarını düzene sokmaya çalışıyorum..
    Motorda Antalya'da yatışta olduğu için pek bi paylaşım yapamıyorum.. Ama ek tek mesajları okuyup takip halindeyim.. Bu arada yapmış olduğun uygulamaları başarılı buldum.. plakayı katlama olayına her ne kadar karşı olsamda.. Hoş güzel olmuş diyeyim

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    katlanabilir plakaligi nerden aldiniz

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ardacik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pek bi sessiz buralar
    Alıntı xcom adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla hergün girip okuyorum ne yazılıyo diye ama bu aralar bende yoğun tempodayım e malum kış geldi herkes çalışıyor harıl harıl sanki
    Sınavlar sonunda bitti. Benim yadigar ile ilgilenemedim bayağıdır, leş gibi cross motorları daha temizdir Ama zinciri yağlı deposu full Allah'a şükür
    ardacik ve qezgin bunu beğendiler.

arkadaslar aranıza yenı katılmıs bulunuyorum 5 yıllık scoteer tecrubemden sonra honda cbr 250 aldım cuma gunu bayıı e gelıcek daha once hıc tecrubem olmadı vıteslı motorlarda bır arkdasım yardımcı olucak ama soyle bı sorunum var cuma gelıcek motor ancak pazartesı plaka cıkabılıyormus bende 3 gun daha beklemek ıstemıyorum yıllardır para bırıktırıyorum dogru bılmıyorum ama motoru aldıktan 1 aya kadar plakasız gezme hakkın oluyormus ben 3 gun plakasız olucam gercı ama bu olay dogrumudur ?

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Merhaba;

Motosikletin kullanım kılavuzu konunun ilk mesajına eklenmiştir.

Keyifli Forumlar..
    ardacik bunu beğendi.

almpoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB650F
    Sayfanın en başına bakıyorumda 2011 modeller 8.810 tl ye satılmış sahibinden e bakıyorum 2011 modeller 9-9.5 arası satılıyor bu nasıl bir zihniyet anlamadım ben.Sıfır fiyatınında üstünde satılıyor eski modelleri

isteyen istediği gibi kalır.
    12350 tl den kawasaki çıkardığı yeni motorla cbr 250 nin tahtını sallayacak.
    ikinci el cbr 250 ye 12 vereceğine kawanın sfırını alacaklar

almpoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB650F
    kawasaki düzgün birşeyler çıkarsında cbr ın fiyatlar düşsün diye bekliyorum bakalım daha var gerçi ama her gün sabihinden de geziniyorum.

Motosikleti
    Duke200
    Alıntı almpoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sayfanın en başına bakıyorumda 2011 modeller 8.810 tl ye satılmış sahibinden e bakıyorum 2011 modeller 9-9.5 arası satılıyor bu nasıl bir zihniyet anlamadım ben.Sıfır fiyatınında üstünde satılıyor eski modelleri
    Tamamiyle katiliyorum hocam.Ben de istanbul trafiginden bikip a2 ye gecmeye kadar veren tayfadanim.Kis bitiminde motor almayi planliyorum.Ancak 3 senede cbr250 ye gelen %50 lik fiyat artisindan yararlanmak isteyen uyanik! turk halki yuzunden fiyatlar bu halde.Tasit pulunu noter parasini bahane edip sifirindan pahali satani bile gordum.Bu uyaniklara para kaptiracagima 1 ay fazla calisirim 0 motor alirim dusuncesindeyim.Ilk motorum olacagi icin 250 likten yukarisini dusunmuyorum.Mart ayinda gelecek cift silindirli yamaha r25 belki cbr in fiyatinda dusmeye sebep verebilir.Ayrica forumda bazi arkadaslar fuar dan bazi motosiklet modelerini 1000-1500 tl ucuza alabilecegimizden bahsetmis.Takip etmekte yarar var kanaatindeyim.

mucoist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R
    Alıntı melihbebek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motoru aldıktan 1 aya kadar plakasız gezme hakkın oluyormus ben 3 gun plakasız olucam gercı ama bu olay dogrumudur ?
    Hayırlı olsun yeni motorunuz.
    Motoru satın aldıktan sonra 1 ay içinde plaka çıkartmanız lazım. Ama bu süre içinde trafiğe çıkamazsınız.

Trafik polisi çevirirse kaçın

A.Volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Fuardan ucuz motor alınabiliyor mu?Normal fiyatından farklı olarak.
    Euzü billahi mine'ş-Şeytani'r-racîm Bismillahirrahmanirrahim

hamza034 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R

slm. arkadaşlar geçen hafta bende bu motordan alarak aranıza katıldım katılmasına ama hevesim kursağımda kaldı farkettimki motorda kaçakmı desem terlememi desem otür bi ıslaklık var
    belki yanılıyorumdur diyerek gazyagıyla güzelce temizledim ama iki gün sonra baktım yine aynı yağlanma var.
    sizce ne yapabilirim bana bir yol gösterebilirmisiniz??
    (motor 2013 model 3700 kmde ve 4000 bakımıda yapılmış)

Merhaba arkadaslar ben cbr 125imi sattim 250 ariyorum.2013 model kazasiz boyasiz 10bin km gecmemis 10bin tl butcem var.gorur duyarsaniz haber edin burdan veya ozel mesaj farketmez

ardacik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hamza034 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://imageshack.com/a/img537/7366/9e8GZ1.jpg
    http://imageshack.com/a/img661/4744/ppRYUh.jpg
    http://imageshack.com/a/img537/3272/TrfakS.jpg
    http://imageshack.com/a/img538/3108/fSAVsz.jpg

slm. arkadaşlar geçen hafta bende bu motordan alarak aranıza katıldım katılmasına ama hevesim kursağımda kaldı farkettimki motorda kaçakmı desem terlememi desem otür bi ıslaklık var
    belki yanılıyorumdur diyerek gazyagıyla güzelce temizledim ama iki gün sonra baktım yine aynı yağlanma var.
    sizce ne yapabilirim bana bir yol gösterebilirmisiniz??
    (motor 2013 model 3700 kmde ve 4000 bakımıda yapılmış)
    Dogru servise...

ogaakkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT-09 TRACER
    Merhaba arkadaşlar,

Başka bir motora gönlümüz kaydı satıyorum motorumu.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...1656142/detay/

Motosikleti
    CBR 250R
    Alıntı LynXMaSTeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbr250r a uygun ucuz padok nerden bulabilirim?
    Ben 1 hafta önce İzmir BTS'den aldım. Ücretsiz kargoluyorlar 120tl arka padok.Çok ilgiliydi göndereler sağolsunlar baya yardımcı oldular daha ucuzu da vardı internette ama pek güvenemediğim için başka arkadaşlarında tavsiyelerinden buradan aldım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:17 ----------

Alıntı sefasahin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2014 kasa kullanan varmı ? eskisinden çift far dışında ne farkı var.
    Yenisinde egzoz biraz daha farklı,motor gücü vs aynı gibi duruyor. Eskisini kullanmadım fakat görünüş dışında birşey yok yan çanta takacaksan bence eskisi yenisine gitmez. Naçizane fikrim depo üstü ve AEA'daki arka çanta kullanman.(Yan çanta benim görüşüme göre spor motorda olmaz.Senin fikrin saygı duyarım tabi )

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:24 ----------

Alıntı alpeq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım dragstar 250 vardı şimdi cbr 250 biraz tarz değişikliği söz konusu. Bangır bangır cıbır görürseniz benim
    Tekerin düz bassın güzel olmuş bende hava biraz düzelsin sticker yapıştıracağım 2 3 yerine bittikten sonra atacağım buraya

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 17 kullanıcı var. (0 üye ve 17 misafir)

Bu Konudaki Etiketler