Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    E o zaman gerçekten en geç 15'ine kadar gelmesi lazım Bana neden haziran sonu en erken dediler
    valla dikat et senin motoru başkasına vermesinler

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:05 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:03 ----------

Alıntı newton06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben net bir şekilde geminin yola çıkıp çıkmadığını sordum. Geminin yolda olduğu hatta gemi içerisindeki motorlarında gümrük beyanlarının yapıldığı bilgisi verildi. Bu saatten sonra hava şartlarıyla ilgili bir sorun olmaması ya da limanın doluluğundan ötürü geminin açıkta bekletilmemesi durumunda ilave bir gecikme beklenmediği belirtildi.

sizede 10 haziran dağıtım yapılacak demeleri içimi rahatlattı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı wolky-ksk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla dikat et senin motoru başkasına vermesinler
    Mahkemelik oluruz.Benim anlamadığım olay honda beni arıyor,geminin geciktiğini söylüyor.bende telefonda dedim ki ben o zaman bayiyle bir tekrar konuşiyim güngör motorla.buna cevap olarakta biz henüz bayileri bilgilendirmedik bilgilendireceğiz bu konu hakkında dediler.bu nasıl bi çelişki

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Mahkemelik oluruz.Benim anlamadığım olay honda beni arıyor,geminin geciktiğini söylüyor.bende telefonda dedim ki ben o zaman bayiyle bir tekrar konuşiyim güngör motorla.buna cevap olarakta biz henüz bayileri bilgilendirmedik bilgilendireceğiz bu konu hakkında dediler.bu nasıl bi çelişki
    isterseniz bize haziranın 10u dendiğini söyleyin bakalım ne uyduracaklar

Motosikleti
    Aprilia RS "08
    Ben net bir şekilde geminin yola çıkıp çıkmadığını sordum. Geminin yolda olduğu hatta gemi içerisindeki motorlarında gümrük beyanlarının yapıldığı bilgisi verildi. Bu saatten sonra hava şartlarıyla ilgili bir sorun olmaması ya da limanın doluluğundan ötürü geminin açıkta bekletilmemesi durumunda ilave bir gecikme beklenmediği belirtildi.

O zaman benim cıbırda bunların içinde

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:23 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:15 ----------

Eğer ayın 15e kadar gelirse geldi geldi, yoksa hepimiz merkez hondayı basalımmı ?

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı OguzhanCBR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O zaman benim cıbırda bunların içinde

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:23 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:15 ----------

Eğer ayın 15e kadar gelirse geldi geldi, yoksa hepimiz merkez hondayı basalımmı ?

Basmayan

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    ya size motor yok derlerse

Motosikleti
    Aprilia RS "08
    Basmayan
    Basmayan ninjacı olsun

Motosikleti
    Honda CBR250R
    Ben Honda Türkiye ile bu bayilerin bilgilendirilmemesi konusunda da cok ciddi bir tartisma icine girdim bir onceki konusmamda.

"Bayilere talep ettikleri sayıda motosikletin tedarik edilememesi gibi bir durum soz konusu oldugu halde bayilere kac adet motor teslim edileceği neden bildirilmiyor? Ben bu samimiyetsiz davranışın altında ya sahtekarlık ararım ya da sorumsuzluk ki her iki durumda sizi iyi gostermez. Sizin amacının varolmayan motorları satarak tüketiciyi oyalamak mıdır? Sevkiyat geldiğinde ve soz verdiginiz sayıyı karsılayamadıgınızda ne gibi bir acıklama yapacaksınız?

...gibi bi suru soru sordum,

Musteri hizmetleri bu konuda cok detaylı bilgisinin olmadıgını soyledi. Ben de bu durumda beni neden siz ariyosunuz, kimin bilgisi varsa beni o arasın, maksadınız oyalamaksa bile bunu ciddi bir sekilde yapın dedim.

Beni yarım saat sonra tekrar arayıp hafta basında butun bayilerimiz bildirilecektir diye geri donduler. Bu konusma 20 Mayıs gibi bir tarihte ceryan etmiştir.

Bilgilerinize, görüşlerinize

Not: Bu arada benim bu konusmadan anladıgım yegane durum sudur ki bayilerin de yapabilecegi birsey yok, bizim asıl muhattabımız Honda Türkiye'dir. Ama bunu zaten Fasulity arkadasımız soylemisti

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Ben Honda Türkiye ile bu bayilerin bilgilendirilmemesi konusunda da cok ciddi bir tartisma icine girdim bir onceki konusmamda.

"Bayilere talep ettikleri sayıda motosikletin tedarik edilememesi gibi bir durum soz konusu oldugu halde bayilere kac adet motor teslim edileceği neden bildirilmiyor? Ben bu samimiyetsiz davranışın altında ya sahtekarlık ararım ya da sorumsuzluk ki her iki durumda sizi iyi gostermez. Sizin amacının varolmayan motorları satarak tüketiciyi oyalamak mıdır? Sevkiyat geldiğinde ve soz verdiginiz sayıyı karsılayamadıgınızda ne gibi bir acıklama yapacaksınız?

...gibi bi suru soru sordum,

Musteri hizmetleri bu konuda cok detaylı bilgisinin olmadıgını soyledi. Ben de bu durumda beni neden siz ariyosunuz, kimin bilgisi varsa beni o arasın, maksadınız oyalamaksa bile bunu ciddi bir sekilde yapın dedim.

Beni yarım saat sonra tekrar arayıp hafta basında butun bayilerimiz bildirilecektir diye geri donduler. Bu konusma 20 Mayıs gibi bir tarihte ceryan etmiştir.

Bilgilerinize, görüşlerinize

Not: Bu arada benim bu konusmadan anladıgım yegane durum sudur ki bayilerin de yapabilecegi birsey yok, bizim asıl muhattabımız Honda Türkiye'dir. Ama bunu zaten Fasulity arkadasımız soylemisti
    Her lafları bir çelişki.ben 25 mayısta bayiye gittim,bi gelişme yada sorun varmı dedim.Yok dediler en geç 15'ine kadar elinde dediler.E bugün Honda Türkiye beni aradı ve dediki gemi daha çıkmadı gecikme oldu hazirannın sonunda gemi gelecek.iyi dedim bende bariyi ariyim.Henüz bayileri bilgilendirmedik,bilgilendireceğiz dediler.Neyi bilgilendiriyosunuz ya,1 günde kesinleşen bişey mi bu gemi olayı ? Bayide beni bu ayın son günü yani bugün arayacaktı.Hani ? Bu iş tamamen yalan dolana döndü.

Motosikleti
    Aprilia RS "08
    yanlış mesaj..........

hoyrat79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GSR 600
    sonuç itibariyle gözler 13 haziran pazartesi gününde, buradaki arkadsların coğu kapora vermış ben tamamını ödeyip,indirimli olarak bayime güvenerek aldım.çünkü yılların ve diğer 5 motorumun satıcısı.Herkese az daha sabırlar.BEKLENEN GÜN GELİCEKSE,ÖEKİLEN ÇİLE KUTSALDIR. NOT: Buarada sabırsız ve honda gönülllüsü olmaya kawacıların gazına gelmeyin.unutmayın kı bu cıbırımız yenı bir teknoloji urunuıdur.kawa gıbı eski değil.saygılar

__sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    mantık olarak düşündüğümüz zaman : honda bu motoru neden geciktiriyo olsunki,sonuçta satıp para kazanacak,ayrıca Türkiyedeki honda bayilerde satış yapıp para kazanacaklar dimi,bence emin olun honda bayiileride en az sizin kadar bu motorların gelmesini bekliyolardır... relax ...
    Her asker yeşil bereli olamaz

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı hoyrat79 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sonuç itibariyle gözler 13 haziran pazartesi gününde, buradaki arkadsların coğu kapora vermış ben tamamını ödeyip,indirimli olarak bayime güvenerek aldım.çünkü yılların ve diğer 5 motorumun satıcısı.Herkese az daha sabırlar.BEKLENEN GÜN GELİCEKSE,ÖEKİLEN ÇİLE KUTSALDIR. NOT: Buarada sabırsız ve honda gönülllüsü olmaya kawacıların gazına gelmeyin.unutmayın kı bu cıbırımız yenı bir teknoloji urunuıdur.kawa gıbı eski değil.saygılar
    nekadar acaba indirimli fiyatı bende peşin aldım

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    moralinizi bozmak gibi olmasin ama burada her bayide yeterli sayida cbr olmasina karsin fiyatlarda %15 artis oldu, liste fiyati eski ama hicbir bayi bu fiyattan vermiyor artik, sanirim bu sizi de etkileyecek ve zam gelecek, tahminimce ilk partide az urunu tepki cekmemek icin 3-5 ksiye zamsiz verecekler ama pesine zam kesin, otv artisi ile kesinlikle ilgisi yok, zam buradan kaynakli, gecende japonyadaki deprem tsunami v.s. bahane edilmisti hicbir ilgisi yok iken, erteleme sebepleri cok kisa surede zam yapip tepki cekmemek, yoksa yigarlardi sezon basi kapis kapis giderdi, avrupada amerikada nasil gemi sorun yasamiyor bizde oluyor? Bence %15 zam en iyi ihtimalle, pesin odeyenler sansli cunku zam onlari ilgilendirmez, ancak vergide degisim olursa ki o da olmaz

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:26 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:24 ----------

Burada fiyati artan cbrlar ve pcx modeli oldu, turkiyeyede gelemediler bir turlu, baska aciklamasi var mi sizce? avrupada su an stoklarda var

__sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    Tüketici hakları denen bişey var,şahsen ben olsam şikayet ederdim
    Her asker yeşil bereli olamaz

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı __sArSıLmAz__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tüketici hakları denen bişey var,şahsen ben olsam şikayet ederdim

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    honda cbf150 2011 kasalari geliyor mu? Onlarda da mi sorun var?

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yüzde 15 zam pek zam değilde volvodanın yağlı kazığı olur. Bu kadar büyük oranda zam saçma. Thailand da bu zamın bi gerekçesi olmalı. Yoksa müşteri tepkiyle talebi büyük oranda düşürür. Ne yani 9900 tl yemi çıkıcak bir anda. Vergi kaynaklı olan dışında bu kadar büyük zamı bi kerede honda hiç yapmadı. Ama zam silislesi şekinde yaptı. Hayırlısı..

Bazı insanlar ilk heves bu motoru bekliyolar ama bu kadar hayal kurmaya beklemeye değer bi makina değil inanın. Yani tarzınız tam buysa(grenajlı 250cc) ne istediğinizi kesin biliyosanız tamam da 26 hp gibi vasat güçte kasa boyutları daha büyük olmalıymış dedirten bi yatırmada 5-10 bin masraf çıkarma eğilimindeki bu makinayı bi daha düşünsünler. 130-140 tan sonraki hızlanmada vasat olduğundan otobanda 1.6 arabalar size çok rahat selektör yapıcak. Sehir içindeki seriliği otoyollarda sıradan bi performansa bırakıcak.

Ben 2011 cbr125 kulanan biri olarak bu makineye yükseltmeyi hiç düşünmüyorum.45 hp falan olsa falan düşünürdüm anca..Güç bu kadar olduktan sonra Bir X-Max 250 falan beni daha çok çekiyo daha mantıklı geliyor..Eğer honda talebi karşılayabilseydi ikinci elde şuan çokça vardı ve sahipleri çoğaldıkçada ikinci ele çok hızlı düşecek

Kıssadan hisse bence bu kadar beklemeye hiç deymicek bi mekine..

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    zam icin sebep yok, hatta hondanin fiyat listesinde hala 100.500 ama hicbir bayi 115.000den ucuza vermiyor, ayni sekilde pcxler icinde gecerli, halkin tepkisine gelince, uzun vade ve cok dusuk taksit oldugu icin kimse sikayetci degil, cevremde tanidiklarim da aldilar bu fiyattan, sonucta burada degiyor, benzin ucuz, her gun motora biniliyor, asiri trafik var ve motorlar icin cennet, carrefoura gidiyorum ( big c extra burada ) otoparkta 100 araba varsa 1000 motor var, aylik 100-150tl gibi ucretle motor alinabiliyor, vergisi yok, devir derdi yok ( yok derken 5TL )

Diger hususa gelince cbrlar tyland uretimi, cbfler ise cin uretimi, peki neden her ikisi de gelmiyor? ayni gemi mi? ayni rota mi? ayni sorunlar mi?

Bence kapora veren arkadaslar gidip bayiye kalan odemeyi yapmak istesinler, zam yoksa bayinin isine gelir, sicak nakit para oyle degil mi? Kabul etmezlerse ne sebep olabilir?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:20 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:17 ----------

Bence de kesinlikle degmez beklemeye, ben yeni kasa cbr150 almistim, hevesimi de aldim, 20beygir ve nerdeyse cbr250 ile ayni hiza sahip, cbr250nin yakit tuketimi 3.2-3.5litre civari ayrica, performansina gore fazla, su an cub umu kullaniyorum, her yere rahat girip cikiyorum, 1.6litre yakiti var, cbr250 bekleip bence yanlis yapiyor eger zamn yoksa, rodaj bitecek yaz bitecek, kim ister ki?

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    müşteri hizmetlerine ısrarla sordum zam varmı diye
    genelde olumsuz birşeyse bir bilgim yok ddiyorlar
    ama kesin olarak zam yok dendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler