Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    cotonak28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    burgman 200
    bu gün bende motorumu aldım plaka ve ruhsat işini kendim hallettim.
    trafik sigortası 265 (2006 yılından bu zamana en az 10 motor değiştirdim ve allaha şükür hiç kazam olmamasına rağmen çok çıktı)
    plaka 13
    trafik 155
    resim yüklemeyi beceremedim:(

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    omerta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    We_R1
    Herkesin motoru hayırlı uğurlu olsun ALLAH kimseye kaza bela vermesin
    dinçer inan bunu beğendi.

ali taş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6F
    abi bu işten anlıyorsan yap lütfen buradan da ayrıntılı paylaşırsan büyük sevaba girersin valla

Alıntı dream_rider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biz bsyler dusunuyoruz bakalım yapabılırsek buraya yuklerım resımlerı on farda h4 beyaz haloje beyaz parklar takıcam arka plakalık ısıgı beyaz led daha ıyı olucaktır. Suan aklımda ki alarm taktırsam mı nedersınız ???

tuc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Herkese günaydınlar

kakare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR650FA
    Alıntı tuc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese günaydınlar
    iyi akşamlar
    '' hayat ancak ölümle yüzyüze gelince anlam kazanır. ''

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    CBR başlığı tarihinin en ölü gününü geçirmiş olabilir. Not edin bugünü, böyle tarihi günler ender yaşanır
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

Aynen bu gün en az 10 defa girdim yeni bir şeyler var mı diye hiç kimseler yok

tugfox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Wolrath cok gecmis olsun. Bazen hata hatayi doguruyor. Olacagi varmis. Neyse ki kalici ve onemli bir problem yok. Anadolu yakasindayim. Arkadasin Can'in yakin arkadasiyim(passatcan) Motor icin bir sey lazim olur, uzaktasindir vs her zaman haber verebilirsin.

Motosikletini yeni alan arkadaslar:

Acele etmeyin. Kimse bir anda tecrube kazanmiyor. Sakin, gaza gelmeden, trafigi dikkatle takip ederek ilerleyin. Ani durma potansiyeline sahip taksilere, dolmuslara dikkat edin. Trafikte kendinizden baska kimseye guvenmeyin. Karsidakinin hata yapabilecegi ihtimalini aklinizdan cikartmayin. Arkadaslarinizin gazina gelmeyin. Bas da gorelim hadi bi sesini duyalim derler gaza gelirsiniz... Riske girmeyin. Dogru adimlarla ilerleyin her seyin bir zamani var. Her zaman, en kisa mesafelerde bile kaskinizi, eldiveninizi, koruma ekipmanlarinizi takin.

Kesinlikle egitim alin. Dogru oturus pozusyonu, dogru frenleme, viraj bilgileri konularinda egitimin faydasi buyuk. Kesinlikle oneriyorum. Az cok kullanan viteslere hakim biri icin Honda guvenli surus 2 cok ideal. Cok faydasi oluyor.
    wolrath ve barodi bunu beğendiler.

Motosikleti
    CBR 250
    arkadaslar 30 lirayla 110 km gittim ısık yanıp sönmeye basladı bana fazla yakıo gibi geldi fazla canlıda kullanmadım ama hep trafikte kullandım normalmıdır daha oncede sormustum ama kımse takmadı

dream_rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14' CBR 650F
    depoyu fulledım 160km de yarım depo bıttı ort full depo 300km gıdıcek gıbı gorunuyor.Ama suan rodajda bellı olmaz takmayın kafanıza ılk 1000 devırın sonra olcum yaparsınız...
    cb125e (5000km) --- CBR250R (11500km ) CBR 650F (0KM ---- )

cotonak28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    burgman 200
    bende depoyu fulledim şuan motor 126 km de 3 çizgi yanıyor.
    4. çizgide 5 km önce 3 e düştü

ormankebabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-6n
    benim de 118km civarında 3 çizgi kalmıştı. Sabah trafik... akşam trafik... 3. vitese taktığım zaman hızlı gidiyorum sanıyorum!!! Hafta sonu gelsin de büyük vitesleri bir hayırlayım.

Motosikleti
    CBR 250
    evett arkadasların depolarınıda ogrendıgımıze gore benım sorum hala havada durmakta ))))))

dream_rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14' CBR 650F
    Valla o zaman ben ıyı durumdayım ara ara 120 130 hatta 140 gordugm oluyor 100le gıttıgımde e-6da kullanıyorum. Depo sıfırdan fulleyen oldumu benım ısık yakıp sondurmeye basladı 10km sonra benzıncıye gıtdım 50 tl aldım gırtlagına kdr doldurduk hatta motoru dık yaptım oyle koyduk sonunu.
    cb125e (5000km) --- CBR250R (11500km ) CBR 650F (0KM ---- )

Motosikleti
    honda cbr 250 r
    hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin

ormankebabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-6n
    Alıntı motosev2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evett arkadasların depolarınıda ogrendıgımıze gore benım sorum hala havada durmakta ))))))
    Ben depoyu fullemiştim 53TL tuttu. Yani nerden baksan benimki de 25-30TL yakmış gibi gözüküyor (120km'de). Bence sıkıntı yok makinenin ilk kilometreleri çok yakması normal hele trafikte...(otomobil kullanıcısı olarak söylüyorum, bu trafikte 11-12lt benzin yakardım)

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:49 ----------

Valla o zaman ben ıyı durumdayım ara ara 120 130 hatta 140 gordugm oluyor 100le gıttıgımde e-6da kullanıyorum. Depo sıfırdan fulleyen oldumu benım ısık yakıp sondurmeye basladı 10km sonra benzıncıye gıtdım 50 tl aldım gırtlagına kdr doldurduk hatta motoru dık yaptım oyle koyduk sonunu.
    demek ki showroomda benim motora benzini şırınga ile koymuşlar 53TL benzin aldım ilk seferinde daha da yeri vardı (yan ayakta)

Motosikleti
    honda cbr 250 r
    arkadaslar motorumu aldım malum herkes gıbı depoyu fulledım sonra gez gez motor 267 km geldı gıttım tekrar fulledım 42 tl benzın aldım hesap sıze aıt bana gayet uygun geldı suan motorum 400 km cıvarında hekese kazasız belasız surusler dılıyorum

Motosikleti
    CBR 250
    tmm da arkadaslar genelde hesaplayanlar 100 kmde 3,5 litre yaktıgını söylüorlar bircok sitedede boyle ee 30 liraya enaz 6 litre alınıo o zamn 150 civarı yol yapması gerekmezmı yanlıssam duzeltin lutfen

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    bugun babam full servısteydi.
    gelısmeler...

stator gitmiş maalesef.bugun sıparıs gectık japonyaya.750tl sebeplerı arasında en buyuk olanı karbon kapakmış :( ısı transferı olmadıgı ıcın uzun yol boyunca kavurmus bobınlerı. dıger taraftakı de cızık ıcınde kalmıstı. satıcam 2sını de.orjınal halıne donecegım. dıger sebebı daha once xenon takılıp fazla akım cekılmesı. lutfen zenon konusunda tekrar dusunun.

elcıklerı-topuzu halletmısler.

koruma takozu buyuk ıhtımal olacakmıs kaynakla.

boya konusunda fıyat beklıyorum.ıyı fıyat verırlerse sag taraftakı grıyı de sıyaha boyatacagım hazır cızılmısken.dıger tarafı da boyatacagım.komple sıyah olacak makıne

bu arada konsuk motoru cogu kısı tavsıye etmıstı.haklılarmıs.babam gıbı detaycı bı adam bıle memnun kalmıs.gercekten ıyı servıs..sahın abımden sonra umarım onlardan da memnun kalacagız.
    adamlar bu arada hemen yıkayıp paklamıslar motoru onarmaya baslamadan once :D babam once satılık sanmıs uzaktan gorunce benım RRı :D yanına gıdınce ulen bu bızım motor demıs hhahae

yukarıda yakıt konusu gecmıs yıne.ben de yazayım

foca gezısı ve full foca ıcı kullanım + 50km sehırdısı 5.65 yaktı. sonra benzın aldım ve sadece 100-110 yaparak 235 km sonra doldurdum depoyu. 4.6 yaktı rekor kırcam demıstım sıtede ama kaza vs olunca pek bu konuları yazasım gelmemıstı :D

benzın harcamalarım > 6.2 5.8 5.2 5.6 4.6
    tuc, ömer2, seigen ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    cbr250r
    biz bsyler dusunuyoruz bakalım yapabılırsek buraya yuklerım resımlerı on farda h4 beyaz haloje beyaz parklar takıcam arka plakalık ısıgı beyaz led daha ıyı olucaktır. Suan aklımda ki alarm taktırsam mı nedersınız ???
    Alarm konusunda kendi çözüm yöntemimi önerebilirim.Orjinalliği bozulur mu garanti dışına çıkar mı vs düşünmektense bu harici alarmla işi hallettim.Koltugun altına koydum ve iş görüyor.

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...17510826/detay

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler