Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Salcano Wolf125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adem sen arkadasin motorunu al bence sikinti yoksa bastan konusun
    evet valla hiç sormadım düşmesi kalkması varmı, rodajı nasıl geçti, yakıtı nasıl, yağ yakması varmı? (yoktur ama genede sorayım) trafik cezası, haciz falan. Valla yenide olsa 2 ci el olunca insanın aklına bisürü soru geliyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Satış yapabilmen için maliyeden borcu yoktur kağıdı alman gerekli. Onu alman içinde temmuz vergisini ödemen lazım. Annenden satış için vekaletname almanda lazım. İzmire gelemezmisin bi gün ayarlasak?
    borcu yoktur kağıdı almasına gerek yok adem abi artık noter görüyor artık var mı yok mu diye varsa satışı yapmıyor bence noterin birine gitsin önce bursada satışında sorun varmı desin sorsun yok derlerse sıkıntı olmaz istediğin yerden satışı yaparsınız hayırlısı olur inş. bu arada

Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Neyse bakalım arkideşler şaka bi yana burayıda msne çevirdik yahu adı üstünde Salcano bilgi paylaşım sayfası burası acık bilgi paylaşamda sayfa sahıbısı Fat280 agam fırça gaymasın bize bu gün sibop kapağının oringli contasını değiştirdim artık pis pis yağ kokmucak stop edince motürüm değişen parça ahanda budur arkideşler
    http://<a href="http://imageshack.us...66.jpg</a></a>
    tamı tamına 1 TL saydım kendisine boşa sevmiyorum ben bu 125 cc yi yahu
    http://imageshack.us/a/img528/4687/goruntu2365.jpg

Uploaded with ImageShack.us
    Sonrasında ise ramazan içinde arada sırada giden sonrasında attığım osmanlı sillesiyle geri gelen uzun farlarım artık komple kısa -uzun gitmişti (dayaktan yıldı sanırsam) sadece parkla kalmıştım (gerçi iyi oluyodu sadece parkla sexi sexi geziyodum ama işte ettiyar adamız gözler çukurları seçmiyo gayrı) üzerinden çakma zenon çıktı ahanda aşağıda kendisi
    http://imageshack.us/a/img35/5871/goruntu2369.jpg

far şiddetinden memnun olmadığım için önce gidip aynısının daha kuvvatlısından aldım hemide 10 TLye aboovv
    http://imageshack.us/a/img684/8830/goruntu2350.jpg

ön kafa grenajını söktük takarken bi deneyelim dedik iyikide demişiz lambayı bi yaktık 1 dk içinde far tası içinden yanıkımsı kokular gelmeye başladı far camına dıştan bi dokundum elim yandı eritecek namıssız hemen söktüm orjinel bi philips armut ampül aldım onu taktık şımbır şımbır oldu vallaha
    http://imageshack.us/a/img507/8273/goruntu2368.jpg

Sonuç olarak seviyom ben bu motürü ya contaydı ampuldu hepsi topu 16 gayme para duttu helali hoş olsun benim garagızıma

---------- Post added at 23:59 ---------- Previous post was at 23:56 ----------

Len netceniz Manisada gelin buraya işte Manisaya gelirim gelmesinede Manisa kebaplarını kimden yicez alandanmı satandanmı
    ahmet abi eline sağlık dediğim gibi contadandır demiştim pek bir para değilmişte zaten hayırlı olsun far ampulünde hayırlı olsun bu arada

günaydın millet. Geleceğin salcano kullanıcı adayı. Ben.
    Salcano fatih 2 motorum oldu, motorlardan başımı kaldıramıyorum diye uğramaz oldu burlara.
    adem abi pek giremez oldum aynen işlerde yoğundu şu aralar artık gireriz birde dediğin gibi 2 motor olunca gezi işine fren yaptım gitmiyorum bir yerlere evdeyim her daim :(

aga valla adem me motorunu satmaya nasıl ikna ettim bende anlamadım
    ama kayınco su da burda olsa emin ol oda motorunu satardı
    çünkü oda onu biri geçiyorsa satarmış motorunu benim geçtiğimi söylemeyecekler motorunu satmasın diye

len adem sende al salcano sessiz sessiz gez ha ybr ha salcano bak fat291 e adamın gitmediği yer kalmadı
    bende motor alırken salcano alacaktım ybr olsun çamurdan olsun dedim 2 el güzel diye aldım yoksa bende salcano almıştım kısmet yani
    ama bugün kü aklım olsa gene ybr alırım yalan söylemeyeyim ama esd alırdım
    salcano da sağlam
    bende biraz marka takıntısı var tek sorun bu lanet olsun içimdeki ybr aşkına
    fatih abi maddiyat olsa yada sponsor türkiye turuna gerekirse dünya turuna çıkarım salcano ile amma titan aldım ya 2. motor olarak onla antalyaya gitmeye korkar oldum desem olur korkuyom birşey olur mu deye birde hayatda artık honda almam çinli alır geçerim daha iyi parçaları ateş pahası ya sanki altın mubarek
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

salcano_7946 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    rodajını sadekahve33 nıkıyle 6-7.sayfalara bakarsan goreceksın otarıhlerdekı ızlenımlerımı paylasmıstım.rabbıme cok sukr herhangı bı kazam dusmem kalkmam yok.motoru gordugunde zaten hak vereceksın.dun aksamda yazdıgım gıbı motoru annemın kredı kartıyla aldıgım ıcın faturası ona kesıldı bende plakayı onun adına cıkarttırım.16 hbk 28 plakası ınceleye bılırsın netten.suan gnde 10-15 km rahat ypıyorum.yatan motor degıl yanı.benım elım ayagım.3aydır arabamın kapısını dahı acmadım oylekı sol onlastık durdugu yerde ınmıs bugun farkettım.sadece temmuz pulunu yatırmadım onuda bugun ılceye gıtmedım yarın yada cuma gunu gıder hallederım.satıs ıcın vekaletıde telefonla konustum nezaman dersem gonderecekler.hala karanlıkta kalan bır yer varsa aydınlatmak ıcın msj beklıyorum.saat 20 de ıse gıdıyorum sabah 08 de cıkıyorum ısten.aksam degılsede sabah cevap yazarım.
    KISMETTE NE VARSA;KAŞIKTA O ÇIKAR

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    sağol fatih. Para nakit vakit tam olunca alacam inş.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:13 ----------

Alıntı salcano_7946 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rodajını sadekahve33 nıkıyle 6-7.sayfalara bakarsan goreceksın otarıhlerdekı ızlenımlerımı paylasmıstım.rabbıme cok sukr herhangı bı kazam dusmem kalkmam yok.motoru gordugunde zaten hak vereceksın.dun aksamda yazdıgım gıbı motoru annemın kredı kartıyla aldıgım ıcın faturası ona kesıldı bende plakayı onun adına cıkarttırım.16 hbk 28 plakası ınceleye bılırsın netten.suan gnde 10-15 km rahat ypıyorum.yatan motor degıl yanı.benım elım ayagım.3aydır arabamın kapısını dahı acmadım oylekı sol onlastık durdugu yerde ınmıs bugun farkettım.sadece temmuz pulunu yatırmadım onuda bugun ılceye gıtmedım yarın yada cuma gunu gıder hallederım.satıs ıcın vekaletıde telefonla konustum nezaman dersem gonderecekler.hala karanlıkta kalan bır yer varsa aydınlatmak ıcın msj beklıyorum.saat 20 de ıse gıdıyorum sabah 08 de cıkıyorum ısten.aksam degılsede sabah cevap yazarım.
    Teşekür ederim arkadaşım. Bende gece çalışıyorum ama paso netteyim. Malum güvenlik bekçisiyim.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Evet fatih honda nın yedek parça pahalı hadi sağlam olsa neyse
    Birde yağ yakmasa daha iyi olacak
    Senin motorda varmı yağ yakması vs kronik sorun

---------- Post added at 19:41 ---------- Previous post was at 19:35 ----------

Fatih kargo geldi herşey hazır sadece fişi takıp montaj bitecek sanırım
    Tşk ederim len sakarya ya gel veya buraya yakından bi yerden geç sana 1.5 ıslama köfte ısmarlayacam adamım
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    Evet fatih honda nın yedek parça pahalı hadi sağlam olsa neyse
    Birde yağ yakmasa daha iyi olacak
    Senin motorda varmı yağ yakması vs kronik sorun

---------- Post added at 19:41 ---------- Previous post was at 19:35 ----------

Fatih kargo geldi herşey hazır sadece fişi takıp montaj bitecek sanırım
    Tşk ederim len sakarya ya gel veya buraya yakından bi yerden geç sana 1.5 ıslama köfte ısmarlayacam adamım
    ne demek abi birşey değil irfan abi bağlar geçer basit iş o köfteye gerek yok yani ama ısmarlamada demem yani

benim motordada ara ara atıyordu abi sekman piston attım sibob keçeleri değiştirdik kendimiz şuan sıkıntı yok rodajda gibi birşey bakalım zaman göstercek
    ama bir daha almama honda bunu yazın bir kenara

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Len oğlum illa alacan bak bana forumdan okudum da almadım yoksa ben taaa 2007 de cbf alıyordum sakarya da 2 tane vardı bende ki ile üç olacaktı yani ama kısmet olmamış allahtan
    İyiki bu forum var yanlışı doğruyu daha iyi öğrendim gittim titan tokatçısı ybr buldum onu aldım
    Yaş 30 olsada daha bilmediğim çok şey var öğrenmenin de yaşı yok muş bunu bi daha anladım

Motosikleti
    Len oğlum illa alacan bak bana forumdan okudum da almadım yoksa ben taaa 2007 de cbf alıyordum sakarya da 2 tane vardı bende ki ile üç olacaktı yani ama kısmet olmamış allahtan
    İyiki bu forum var yanlışı doğruyu daha iyi öğrendim gittim titan tokatçısı ybr buldum onu aldım
    Yaş 30 olsada daha bilmediğim çok şey var öğrenmenin de yaşı yok muş bunu bi daha anladım
    almam derken ufak cc için diyorum 125-150 cc şuan ki motorlardan hayatda almam ilerde ucuz parçasıda ucuz motor yapar o zaman alırım belki ama şuanki şartlarda hayatda almam anca yüksek cc oda zengin olursak

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Fatih sana 155 cc titan verelim hem yüksek cc hemde sağlam
    Bodrumda bi arkideş satıyor

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    len olum fatih iyiki düzde geçtin haa. Yerin dibine soktun beni. Şu gezi fotolarımızıda artık yüklesen diyorum hani.

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Aga yükleyecem merak etme bi kendime gelem sabret

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    sabırsızlıkla bekliyom fatihim. Çok geçmişte şöyle bişey demiştim. Düzde ben tam gaz giderken ne zaman yanımdan bi ybr geçer, işte o zaman ben titanı satarım. Evet bu benim sonum oldu. Bu lafım yüzünden satacam motoru. Yoksa bugüne kadar 1 kere üzmüşlùğü yok motorumun. Artık sıkıldım. Satacam gitsin. Belkide satamazsam, alıcı çıkmazsa binmeye devam ederim.

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Len oğlum böylr saçna bi söz için moturunu satma
    Ama daha sakin sessiz bi motorun olsa daha iyi olur sen yollarda yorulmazsın ellerin uyuşmaz yanında yağ taşımazsın

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    yok olum ben sözümün eriyim. Hadi altımda başka motor olsa neyse. Koskocaman honda titan. Kimse bi çinli geçse takmaz ama honda titan geçerse voovv titana bastım tokatı der fatihim.

Motosikleti
    yok olum ben sözümün eriyim. Hadi altımda başka motor olsa neyse. Koskocaman honda titan. Kimse bi çinli geçse takmaz ama honda titan geçerse voovv titana bastım tokatı der fatihim.
    yani diyorsun ki çinli olsa altımda o kadar kafaya takmam o zaman al bir çinli abi

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    aynen öyle salcano fatihim

Motosikleti
    aynen öyle salcano fatihim
    iyi bakalım bu arada cg eskisi gibi değil az sanki motoru rahatladı

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    dahada rahatlar. 3-5 bini bulsun hele bi.

Motosikleti
    dahada rahatlar. 3-5 bini bulsun hele bi.
    inş. daha 150-200 km sürdüm 3-5 bine çok var

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    yağı bulanmaya, çapaklanmaya başlamıştır. İlk yağını 500 km de değiştir. Sonrası farketmez.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)