Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Salcano Wolf125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    len olum dobrum değil, bodrum hacı senin motor 10 numara

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    salcano_7946 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    yolun yarısını sen gel yarısını ben....nasıl fıkır.eheh ehe ehe...
    KISMETTE NE VARSA;KAŞIKTA O ÇIKAR

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    nerde oturuyosun? İzmir falan olsa atlar gelirim valla.

Motosikleti
    cbf 150
    12 temmuzda geldım ben bodruma.bizim köyden bodrum 680 km yol topluyo şaka bi yana.ama s.demirelinde boyle durumlar için özlü bi sözü var herkes ce malum olan....ne demişti kendileri......DEMOKRASİLERDE ÇARELER TÜKENMEZ....

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Afyonda buluşun o zaman "yumurtanın sarısı gitti YOLUN yarısı"
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Motosikleti
    cbf 150
    BURSA KARACABEYDEYİM.YANLIZ motor annemin uzerıne kayıtlı.devir teslımı ıcın sonradan vekaletmı gondermelı.bırde temmuz pulunu yatırmadım.artıları eksılerı bılmelı ona gore karar vermelı degılmı.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tabi tabi birde bana denk gelmedin
    bi gün senle de denk geleriz rahat ol sen
    ama rakım yüksekse ben kapışmam aga

bu adam nereye bakıyor?????

---------- Post added at 23:34 ---------- Previous post was at 23:32 ----------

adem sen mutlu ile manisa da buluş tam orta orası bi macun yer dönersiniz geri
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    cbf 150
    yada şöyle yapalım.kütahyada bulusalım bu satısa egelım 43 te sahıtlık yapsın.arkadaslıgımızda pekısır hemde.gunun anlam ve onemını belırten bırerde çini hedıye ederız bırbırımıze kutahyanın ekonomısınede canlılık gelır boylece...

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı salcano_7946 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    BURSA KARACABEYDEYİM.YANLIZ motor annemin uzerıne kayıtlı.devir teslımı ıcın sonradan vekaletmı gondermelı.bırde temmuz pulunu yatırmadım.artıları eksılerı bılmelı ona gore karar vermelı degılmı.
    Satış yapabilmen için maliyeden borcu yoktur kağıdı alman gerekli. Onu alman içinde temmuz vergisini ödemen lazım. Annenden satış için vekaletname almanda lazım. İzmire gelemezmisin bi gün ayarlasak?

Motosikleti
    cbf 150
    ben calısıyorum ama geceye gecıyorum.yarın ılcede bı malıyeye gıdeyım temmuz pulun yatırayım borcu yokturunu alayım.yarın 12de ben kalkarım.telefonla detayları konussak olurmu.annemden vekaletı alırım ama suanda ıstanbulda ablamda annem.satıs ıcın dırek sanada vekalet gonderebılırız sanırım ben gecen araba satısında enısteme oyle gondermıstım.ıstersen ben numaramı vereyım sana yarın bı goruselım ama ızmır cok uzak bana manısa olsa olmazmı.

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    dur hacı bikaç hafta ver bana. Hem sende işlerini hallet. Parayı denkleştirem bi. Titanıda satarız olmazsa. Manisa olur. pazarlık payı varmı? Vekaleti üstüne sen alırsın. Noterde satışı yaparız manisada.

Motosikleti
    cbf 150
    2300 dedık zaten temmuz puluydu,vekaletti..manısaya benzın masrafı ee orada yemek yenır...benımde bu motoru 3000 bıne almıslıgım 270tl plaka masrafım var uyar dersen 2300 de karar kılalım derım.

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    2250 de el sıkışırız. 250 de üstüme alma tutsa 2500 e gelir bana. Olmazmı? Mt satılık motor bölümüne hem ilan verdim, hem tel no mu bıraktım. Oradan al numaramı.

Motosikleti
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bi gün senle de denk geleriz rahat ol sen
    ama rakım yüksekse ben kapışmam aga

bu adam nereye bakıyor?????
    Fatih harbi söle aga rakımdanmı çekindin yoksa Salcodanmı tırstın neye uğramadın la yanıma ahanda öle resimdeki gibi yollara baktım durdum gelsinde bi misler gibi bi Salco dumanı çeksin öle gitsin deye

http://b1209.hizliresim.com/11/s/dcfub.jpg

---------- Post added at 23:34 ---------- Previous post was at 23:32 ----------

adem sen mutlu ile manisa da buluş tam orta orası bi macun yer dönersiniz geri
    Alıntı salcano_7946 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yada şöyle yapalım.kütahyada bulusalım bu satısa egelım 43 te sahıtlık yapsın.arkadaslıgımızda pekısır hemde.gunun anlam ve onemını belırten bırerde çini hedıye ederız bırbırımıze kutahyanın ekonomısınede canlılık gelır boylece...
    Valla bana uyar her türlü siz buraya gelinde çinileri ben hediye ederim ikinizede
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    abi uygun zamanda manisada buluşma kararı aldık. Manisaya gelebilirmisin?

Motosikleti
    Neyse bakalım arkideşler şaka bi yana burayıda msne çevirdik yahu adı üstünde Salcano bilgi paylaşım sayfası burası acık bilgi paylaşamda sayfa sahıbısı Fat280 agam fırça gaymasın bize bu gün sibop kapağının oringli contasını değiştirdim artık pis pis yağ kokmucak stop edince motürüm değişen parça ahanda budur arkideşler
    [IMG][/IMG]
    tamı tamına 1 TL saydım kendisine boşa sevmiyorum ben bu 125 cc yi yahu

Uploaded with ImageShack.us
    Sonrasında ise ramazan içinde arada sırada giden sonrasında attığım osmanlı sillesiyle geri gelen uzun farlarım artık komple kısa -uzun gitmişti (dayaktan yıldı sanırsam) sadece parkla kalmıştım (gerçi iyi oluyodu sadece parkla sexi sexi geziyodum ama işte ettiyar adamız gözler çukurları seçmiyo gayrı) üzerinden çakma zenon çıktı ahanda aşağıda kendisi

far şiddetinden memnun olmadığım için önce gidip aynısının daha kuvvatlısından aldım hemide 10 TLye aboovv

ön kafa grenajını söktük takarken bi deneyelim dedik iyikide demişiz lambayı bi yaktık 1 dk içinde far tası içinden yanıkımsı kokular gelmeye başladı far camına dıştan bi dokundum elim yandı eritecek namıssız hemen söktüm orjinel bi philips armut ampül aldım onu taktık şımbır şımbır oldu vallaha

Sonuç olarak seviyom ben bu motürü ya contaydı ampuldu hepsi topu 16 gayme para duttu helali hoş olsun benim garagızıma

---------- Post added at 23:59 ---------- Previous post was at 23:56 ----------

Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi uygun zamanda manisada buluşma kararı aldık. Manisaya gelebilirmisin?
    Len netceniz Manisada gelin buraya işte Manisaya gelirim gelmesinede Manisa kebaplarını kimden yicez alandanmı satandanmı

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    ahmet abi, yeni contan hayırlı uğurlu olsun. Islatalım gari ampulünde güzelmiş manısaya gelirsen ben ısmarlarım abi. Fazla vaktim yok abi. Sabah yola çıksam öylen noterden satısi alır dönerim. 300 km manısa buraya yahu. huhhh

Motosikleti
    Hadi ya ıslatcakmıydık takarken biz ıslatmadık şak diye geçti yeni conta ama ıslatam tabikine Ademcim nerde ne zaman istersen eyvallah sağolasın

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    1 tl contaya 50 tl ıslatma masrafı

Motosikleti
    Senin canın sağolsun kardeşim eşle dostla ıslatcak yiyip içecek bi 50 tl miz her zaman bulunur

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)