Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Salcano Wolf125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yağı bulanmaya, çapaklanmaya başlamıştır. İlk yağını 500 km de değiştir. Sonrası farketmez.
    sonrası fark etmez bittikçe ekler değil mi?
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    salcano_7946 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    gece vardıyası kantarcısı oldum mıllet.yanı artık gecelerıde faalıyette olacagım bılgınıze...ehe..
    KISMETTE NE VARSA;KAŞIKTA O ÇIKAR

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    ben herdaim burdayım arkadaşım. Titanı satılığa çıkardım. Bekliyorum. Senin acelen varmı?

Motosikleti
    cbf 150
    sıkıntı yok.ben motorumu buyutecegım ıcın verecegım 2 motora bakacak yerım yok.planım bmw f650 temızınden 2 el bulabılırsem.bulamaz ısem honda nın 600 serısı dusuncem.salcanoyu ben baslangıc olarak almıstım.o donem 1-1.5 ay kadar motor aramıstım.2. el dusunmedım malum bıraz pıpırıklıyım.bakalım kısmette ne varsa kaşıkta o cıkar derler.bu özlü söz ü cok sevıyorum....

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    kısmet nasip işi. Keşke daha yakın olsaydık.

Motosikleti
    cbf 150
    dedım ya kısmette ne varsa kasıkta o cıkar

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    yağı bulanmaya, çapaklanmaya başlamıştır. İlk yağını 500 km de değiştir. Sonrası farketmez.
    evet abi az daha sürem 400-500 de değiştireceğim zaten sonrasına allah kerim

Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sonrası fark etmez bittikçe ekler değil mi?
    fatih abi beni güldürdün allahta seni güldürsün emi
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

erenaltun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf 125 / 2009 Honda CBF 150
    Fatih lerin kapışması bu arada benim de 200 km civarı bişi kaldı yağ değişümine sizler hangi marka yağ kullanıyorsunuz hangisini tavsiye ediyorsunuz. Birde hangi benzini kullanıyorsunuz ( firma olarak ) ben dün ilk benzinimi aldım depoda çeyreğin çeyreği vardı pompacıya fulle dedim 10 ltre aldı 50 ye doldu kurşunsuz 95 aldım motoru aldığımda sahibi 60 tl lik attım demişti hesaplarıma göre aldığımda 4325 km idi şuan 4815 km de bana göre iyi geldi tüketimi
    Salcano Motosiklet Facebook Sayfası : http://www.facebook.com/SalcanoMotosiklet
    Ramazan ALTUNIŞIK

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Yağ olarak castrol power 1 racing 10/50 (altın sarısı kutu) kullanıyorum tavsiye ederim 5000 km de değiştirdim içinden ne kadar koyulduysa o kadar yağ çıktı 1lt ye 1lt yani üstelik 100-1500 kmlerde kontrol ettiğin zaman henüz renginin bile bozulmadığını göreceksin
    Benzin olarak ise buradaki tüm istasyonları denedim 1lt alıp bitene kadar devam ettim sonrada yeni istasyondan aldığım 1litre benzini koydum benim motora uzun km ve performans olarak shell ve petrol ofisi yaradı performansta ise shell biraz daha iyi gibi sanki tavsiye ederim
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    ramazan 10 40 koy marka da ben würth koydum 30 tl ama 15 tl lik petrol ofisi yağla hiçbir fark yok ne vites geçişi ne performans aynı yani ben sana po 10 40 tavsiye ederim 15 tl her yerde fazla para verme hepsi aynı bence sentetik ve karşıladığı sertifikalar aynı ama motosiklet yağı olsun yeter

ersin90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano WOLF S
    arkadaşlar ben 800 km de iken rodaj yağını değiştirttim....şimdi 2400 km de shell 10-40 yağ aldım bakalım kendim değiştirmeye çalışcam bugün yarın...baska yapmam gereken varmı?

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    birde zincir in gergi durumuna bak o kadar
    ersin90 bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    arkadaşlar yeni motor almayı planlıyorum. Biyerden salcano nun naamını duydum. F54 dün ybr yi tokatlıyomuş, ybr 10, salcano 11 hp ymiş diye. Kaç basıyo bu salcano?

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    adem bu akşam erkek kardeşim ehliyet alacağını söyledi ona bi salcano aldıracağım oda buraya üye olur yakında daha 17 yaşında staj a başlamış yakında kurs a yazılır 5 veya 6 aya kadar onu da salcano cu yaparım
    nede olsa beleş e 2. eller var onlardan birini alırız ona birkaç yıl biner sonra değişir
    cub aldırmak istemiyorum 1 yıl sonra sıkılır diye

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...97777772/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...95700178/detay

bak bu güzelmiş krom eksoz

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...99296424/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...93862804/detay

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    fatih biraderleri kapıştırakmı? koskoca bodrumda bi salcano wolf bulamadık yahu bi milasa bakıp gelcem. Arkadası o kadar zahmete sokmak, ve kendim o kadar zahmete girmek istemiyorum. Vazgeçtim demiyorum ama zaten boş vaktim yok. O kadar yol gitcem uykusuz, bide motorla geri dönüşü var. Milasta bulursam sıfır alem bari. Fatih biraderine alıver bi salcanoda seni tokatlasın.

Motosikleti
    cbf 150
    10-40 CASTROL KULLANIYORUM BEN 16 LT LIK 2 BIDON ALMISTIM MOTORU ALDGIMDA.1200 KM DE BIR DEGISTIRIYORUM YAGINI KENDIM.SERVIS 3000 KM DEDI AMA BEN ILK YAGINI 500KM DE SONRASINI HEP 1200KM DEGISTIRDIM.YAG DEGISIMLERINDE ZINCIR GERGI AYARINI KONTROL EDIYORUM.BIRDE 400KM DE BIR ZINCIRI YAGLIYORUM.ZATEN MOTOR KULLANAN KISI AZDA OLSA BU MOTORDAN ANLAMALI BENCE .EWET USTALARINDA COLUGU COCUGU VAR AMA BENMDE COCUKLARI VAR.EHE.HERKESE KAZASIZ BELASIZ SURUSLER. AYRICA ADEMCIGIM DERT ETME BENIM SALCANOYU ALAMAYACAKSIN DIYE CUNKI BEN SATAMIYCAM DIYE DERT ETMIYORUM.DAHA ONUMUZDE ZAMAN VAR BEN 2. MOTORUMU ALMADAN KULKEDIMI SATMAM ZATEN.

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    fatih biraderleri kapıştırakmı? koskoca bodrumda bi salcano wolf bulamadık yahu bi milasa bakıp gelcem. Arkadası o kadar zahmete sokmak, ve kendim o kadar zahmete girmek istemiyorum. Vazgeçtim demiyorum ama zaten boş vaktim yok. O kadar yol gitcem uykusuz, bide motorla geri dönüşü var. Milasta bulursam sıfır alem bari. Fatih biraderine alıver bi salcanoda seni tokatlasın.
    adem cim akıl var mantık var sen beni 160cc lik motorla geçemedin beni salcano nasıl geçsin yaw
    sen söyle
    len oğlum 2250 tl iyi fiyat hafta tatilinde git al gel manisa sana 3 saat be yawrum korkma bu kadar sıfır alma bence paran cebinde kalsın o paraya en az 4500km yol yaparsın mantığını kullan boşuna kdv ötv plaka parası verme zaten devir hesap devri aldığımız maaş belli iyi düşün bana sorarsan 2 el al bak keyfine
    adamın motoru da bakımlı imiş daha ne istersin anlamam gitti yani

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    arkadas 2 ci motorunu alacakmış. Hadi para hazır desem gelebilecekmi? Oda çalışıyor. Keşke daha yakında olsaydı zaten benim motoru arayan soran yok. 500 e versem belki 1-2 kişi arar. 1500 e vercez dedik tık yok. Sahibindene koymadım ama. İlanı sadece burdan, mt den verdim.

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    len oğlum sen motoru sahibinden e koy 1700 yaz bak bakalım nasıl arıyorlar

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı salcano_7946 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    10-40 CASTROL KULLANIYORUM BEN 16 LT LIK 2 BIDON ALMISTIM MOTORU ALDGIMDA.1200 KM DE BIR DEGISTIRIYORUM YAGINI KENDIM.SERVIS 3000 KM DEDI AMA BEN ILK YAGINI 500KM DE SONRASINI HEP 1200KM DEGISTIRDIM.YAG DEGISIMLERINDE ZINCIR GERGI AYARINI KONTROL EDIYORUM.BIRDE 400KM DE BIR ZINCIRI YAGLIYORUM.ZATEN MOTOR KULLANAN KISI AZDA OLSA BU MOTORDAN ANLAMALI BENCE .EWET USTALARINDA COLUGU COCUGU VAR AMA BENMDE COCUKLARI VAR.EHE.HERKESE KAZASIZ BELASIZ SURUSLER. AYRICA ADEMCIGIM DERT ETME BENIM SALCANOYU ALAMAYACAKSIN DIYE CUNKI BEN SATAMIYCAM DIYE DERT ETMIYORUM.DAHA ONUMUZDE ZAMAN VAR BEN 2. MOTORUMU ALMADAN KULKEDIMI SATMAM ZATEN.
    Almak istiyorum. Ama engel çok. Almaya çalışacağım. Nasıp kısmet.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)