Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Salcano Wolf125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    rapsy_09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Zaten biz onun için kullanıyoruz çakmaklığı.Sigara kullanan birisi değilim.Ama o iş olmaz.Hırsızlar çaldıkları gibi kullanmıyor motosikleti.Elbette fark ederler söker atarlar onu.Boşuna masraf etme bence.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    valla satışı verdimi bende bilmiyom. Fatihe sormak lazım.

Bu aralar pek görülmüyor fatihte.Bu arada Tsubasa ne oldu çanta işi ??

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    herkes firar etmiş. Neyse...

erenaltun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf 125 / 2009 Honda CBF 150
    Adem herkez firari bende pek giremiyorum bugün polis çevirmesine yakalandım yine Trafik ehliyet ruhsat dedi bende çıkarttım ruhsatı verdim A2 yok tabi trafik sigortasını muayene yağıdını veb ehliyetini birde Ö.G.G kimlik kartını gösterdim a2 yok dedim Ö.G.G kartını gördü senin hesap oğlum bak git dedi
    Salcano Motosiklet Facebook Sayfası : http://www.facebook.com/SalcanoMotosiklet
    Ramazan ALTUNIŞIK

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    iyi sıyırmışsın valla benden kimlik ve ruhsat istedi. Kimliği sorgulatmak için, motoruda çalıntımı diye. Ehliyet sormadı bile hiç bişey bulamayınca oğlum bak git dedi

ersin90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano WOLF S
    Arkadaşlar motosikletime yan çanta takmak istiyorum yan çanta bağlama demiri almam gerekiyo ybr ninki uyar mı cuk diye?
    yada cbf nin bu tarz bişey ?
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...83685114/detay

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    vallaha bilmiyorum ersin
    ersin90 bunu beğendi.

Alıntı ersin90 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar motosikletime yan çanta takmak istiyorum yan çanta bağlama demiri almam gerekiyo ybr ninki uyar mı cuk diye?
    Ben ve ahmet abide düşünüyor yan çanta kaliteli birşey bulursan hep beraber alalım daha uygun olur.Demir konusuda 2 sininde garantisi yok.Bunlara vereceğin paraya demircide aldığın çantaya uygun boyutlarda yaptırabilirsin.
    ersin90 bunu beğendi.

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet rapsy isteyen herkes misafirim olarak gelebilir. Neyle gelecekleri önemli değil, elimde 2 motor var zaten. Herşey var. Gelmek isteyen buyursun.
    Tahsin sorunlarının giderildiğine sevindim.
    Gelelim benim diğer cg titana. Sorun halledildi. Statörde sorun yok. Değişmedi. Konjektör yetersiz veya arızalıymış. Elindeki cinliler de 12.5 voltu geçmiyodu. Bitane bulmuş usta nerden bulduysa. Şimdi rahat 14 voltlara çıkıyomuş. Aküm şarj edecek artık yani. O derttende kurtuldum. Buji piposu ve buji kablosunuda yenilettim. Kısmet olursa yarın gidip alacam motorumu. (cg titan es rr)
    abi sorunu halletiğine sevindim artık rahat rahat binersin motora ama bakıyorum cg ye bile çin malı parça takıyon taksana orjinal parçasını çinliye laf etmesi değil

Alıntı rapsy_09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi o motorun son durum ne oldu ya.Fatih verdimi satışı?
    yok daha duruyor meriç gelirse veririz

uydurursun ersin yeterki takmak iste
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    vallaha ustanın yeni taktığı konjektör tam çinlimi emin değilim fatih. Adamcaz 2 gündür uğraşıyo zaten yapem diye. Sonunda yapmışya.çinlide olsa parça önemli değil. Ama tam bilmiyorum. Yani çin malımı bu diye sormdım. Dün takıp denediği çinli konjektörler bi halta yaramamıştı.

Motosikleti
    Salcano WOLF S
    Ben ve ahmet abide düşünüyor yan çanta kaliteli birşey bulursan hep beraber alalım daha uygun olur.Demir konusuda 2 sininde garantisi yok.Bunlara vereceğin paraya demircide aldığın çantaya uygun boyutlarda yaptırabilirsin.
    ya yaptırsak daha pahalıya mal olmaz mı?

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:29 ----------

Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi sorunu halletiğine sevindim artık rahat rahat binersin motora ama bakıyorum cg ye bile çin malı parça takıyon taksana orjinal parçasını çinliye laf etmesi değil

yok daha duruyor meriç gelirse veririz

uydurursun ersin yeterki takmak iste
    fatih uydurmasına uydururuz bşyler de amele işi olur görüntü kirliliği yapar bizimkisi

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Hele bi çantaları alalımda demiri kalsın çantalar olduktan sonra demir en güzel şekilde yapılır öyle amele işi falan olmaz yani
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Maliyet olarak bakarsan sanmıyorum.Bide uydurmak yerine kendi motorun için özel yaptırıcaksın daha iyi olur

---------- Post added at 01:38 ---------- Previous post was at 01:36 ----------

Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hele bi çantaları alalımda demiri kalsın çantalar olduktan sonra demir en güzel şekilde yapılır öyle amele işi falan olmaz yani
    Çantalar ne oldu ahmet abi

Motosikleti
    Çantaların hepsini bi yerden alsak birimizde demir yaptırsa onun yaptırdığı demirdende 3 tane yaptırılır maliyetde düşer yani
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Motosikleti
    Salcano WOLF S
    ben demiri aldıktan sonra yassı arka topcase ler var onlardan takcam yanlara 30 litre fln yolda gördüm bi ybr de çok hoşuma gitti daha kullanışlı olur hem[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:38 ----------

Tsubasadan haber çıksa ona göre bakabiliriz abide ondanda haber çıkmadı

Motosikleti
    Maliyet olarak bakarsan sanmıyorum.Bide uydurmak yerine kendi motorun için özel yaptırıcaksın daha iyi olur

---------- Post added at 01:38 ---------- Previous post was at 01:36 ----------

Çantalar ne oldu ahmet abi
    Tsubusa araştırıp döncem size dedi haber bekliyorum halen

ben demiri aldıktan sonra yassı arka topcase ler var onlardan takcam yanlara 30 litre fln yolda gördüm bi ybr de çok hoşuma gitti daha kullanışlı olur hem
    Aha o zaman amele işi olur asıl topcase arkaya takılmak için tasarlandığı için yana taktığın zaman kapağı yana açılacaktır içine koyduğun malzemede açar açmaz pat düşme eğilimine gircektir kullanışlı olmaz yani görüntüsü de hoş olmuyor orjinal yan çanta kadar kullanışlıda değil yani ama genede sen bilirsin karar senin tabi

yere değer onlar fazla zorlarsak.

Motosikleti
    Salcano WOLF S
    orjinal yan çantalara kask sığmıyor bildiğim kadarıyla oyüzden böyle düşündüm ... iki kask yanlara arkayada eşya ve montumu koyarım diye düşünüyorum ??

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)