Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Salcano Wolf125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    rapsy_09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yan çantaya kask sığmıyor ama arkaya 46 litre ve üstü bir çanta alırsan çok rahat 2 kapalı kask ve ceker sığar yan çantaları zorlamaya gerek yok.Dediğin şekilde koyarsan çantayı açınca içindekiler dökülür.Birde yükleyince açılırsa tam rezillik olur.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Bizim alacaklarımıza(Kappa K21) sığmayabilir belki evet ama arkaya iki kask sığacak şekilde olan arka çantalarda var onlardan düşünebilirsin
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Kappa K21 veya Givi E21 olabilir abi.Ama fiyat uygun olmalı

Motosikleti
    Giviyi uygun fiyata bulmak çok zor Kappayı bulalımda öpüp başımıza koyalım biz Meriç bu arada geçen gün gene dedim iyiki Salcano biniyorum diye Yamaha TNR binen bi abiyle muhabbet esnasında laf döndü dolaştı yan çantaya geldi abi dedi bende alcam yan çanta dedi uygun fiyatlı bi şey bakıyorum şöyle 700-800 civarı bulabilirsem diyor onu duyunca ohhh dedim ya en babası 300 gaymeyi verdinmi oluyo bizim iş
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Abi kappaya 300 vercek kadar gözümü karartırsam giviye de 400 verebilirim.Sıfır fiyatı o şekilde.Tsubasadan bir haber çıksa bakarız bizde.

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    tasabusu kayıp bu aralar. Muhabbetiniz bol olsun. Ahmet abi naaber yav?

Motosikleti
    Valla ben vermem aynı işi görecek olduktan sonra 3 te bir fazla ödeyemem yani aralarında o kadar bi kalite farkı yok bence aslında 300 TL de çok ama naparsın böyle gelmiş böyle gidiyo işte biraz zevke giriyo bu işler her motor kullanmıyor diye kasım kasım kasıyo üretici ithalatçı satıcı amcalar yan sanayisi + seçeneğide yokki bunların (maxem cog v.s gibi) gidip ucuzca onlardan taksak

abi şu mct lerin çantalardan alabiliriz aslnda

Motosikleti
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tasabusu kayıp bu aralar. Muhabbetiniz bol olsun. Ahmet abi naaber yav?
    Sağol Adem sen nasılsın yav nasıl Bodrumda havalar efem

---------- Post added at 00:14 ---------- Previous post was at 00:11 ----------

Alıntı rapsy_09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi şu mct lerin çantalardan alabiliriz aslnda
    MCT lerin çantaları bulunuyomuki bi ara benim ustaya sormuştum ben taksak nasıl olur deye hatta bi arkadaşın deposunda vardı onu takıverelim demiştim tat alamazsın takır takır ses yapar arkaya oturan artçı rahatsız olur falan demişti ama denenmezde değil hani Ramço yapmıştı bi ara YBR ye

Güzel olmuş abi aslında yapılabilir.(alıntıdır)

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    abi kış gelmedi bu sene.3 traktör odun yaptım ne yapacam okadar odunu bilmem. Gerçi 3 traktör odunu 3 ev yakacak. Babam, ben, dedem. Dedem 1924 doğumlu. Aslında 23 te olabilir. Arada motora bindirıyom

ersin90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano WOLF S
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...94729860/detay

beyler buyrun demiriyle falan brlikte

Buda demirsizi
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...0309141/detay/

o demirler 60 lira etmez.Bu şekilde birşey alsak ramazanınki gibi yapsak olabilir.Mct çantaları yandan kapaklı bunlar üstten.

Motosikleti
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi kış gelmedi bu sene.3 traktör odun yaptım ne yapacam okadar odunu bilmem. Gerçi 3 traktör odunu 3 ev yakacak. Babam, ben, dedem. Dedem 1924 doğumlu. Aslında 23 te olabilir. Arada motora bindirıyom
    Odun gibi malın olsun Adem buralarda 3 traktör odunu banyoda yakıyor millet Allah uzun ömürler versin dedeyede hay maşallah

Alıntı rapsy_09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Buda demirsizi
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...0309141/detay/

o demirler 60 lira etmez.Bu şekilde birşey alsak ramazanınki gibi yapsak olabilir.Mct çantaları yandan kapaklı bunlar üstten.
    olmaz değil olurda beni tek düşündüren sert malzemeden yapılmış olmaları en ufak bi yan yatmada düşmede kırılabilir + ses yapma ihtimali ama denemek lazım tabiki

Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Odun gibi malın olsun Adem buralarda 3 traktör odunu banyoda yakıyor millet Allah uzun ömürler versin dedeyede hay maşallah

olmaz değil olurda beni tek düşündüren sert malzemeden yapılmış olmaları en ufak bi yan yatmada düşmede kırılabilir + ses yapma ihtimali ama denemek lazım tabiki
    Ses yapmasını lastik conta ile çözeriz abi kapağa ve bağlantı yerlerine lastik koyarsak sesi çözer.Düşünce kırılma mevzusuda bağlantı demirini yaptırırken dışa doğru çıkıntı yaptırırz yere düştüğünde demirin üstüne biner yük çantaya herhangi bir etkisi olmaz.

Motosikleti
    Valla yapsan yapsan bu işi sen yaparsın o zaman Meriç bi dene bakalım dicem ama ders çalışıyorsun sende şu ara

Valla yapsan yapsan bu işi sen yaparsın o zaman Meriç bi dene bakalım dicem ama ders çalışıyorsun sende şu ara
    İşte o sıkıntı motorla sanayiye gidip uğraşmak lazım biraz ama oda şuanda mümkün değil.Ben kafamdaki şekili çizer gönderebilirim yaptırabilecek varsa.

Motosikleti
    Ders aralarında kafayı boşaltmak için uğraşabilirsin aslında

Ders aralarında kafayı boşaltmak için uğraşabilirsin aslında
    Güzel fikir abi.Çantaları alsak montajı kolay

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    ersin90 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)