Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Salcano Wolf125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Nissan Juke + Honda PCX
    bende bir soru sorayım, vites geçişleri çok zorluyor bu yumuşar mı km yaptıkça yoksa biz mi bir el atıcaz.. 1'den boşa geçirirken baya bir zor oluyo bide 2den geçerken çok iyi 1den geçerken zorlanıyo

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    motoru bosa geçirirken debriyajı sıkıp ileri geri yaparsanız daha kolay boşa geçecektir.

Permatiq59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KapÇık
    disk te atıklık varsa yüksek hızlarda titreme yapar direksiyonun belli bir şekilde arkadaşım.

Pianoblack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Satıldı
    Alıntı Permatiq59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    disk te atıklık varsa yüksek hızlarda titreme yapar direksiyonun belli bir şekilde arkadaşım.
    Ben 60 km ye kadar çıktım bir titreme yoktu. Birde ses gıyç gıyç gıyç şeklinde daha doğrusu.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:41 ----------

Alıntı boshaft adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende bir soru sorayım, vites geçişleri çok zorluyor bu yumuşar mı km yaptıkça yoksa biz mi bir el atıcaz.. 1'den boşa geçirirken baya bir zor oluyo bide 2den geçerken çok iyi 1den geçerken zorlanıyo
    Kavrama çok aşağıda kalmış olabilir Onur. Ben öyle ayarladığımda bana da olmuştu. Belki ondan kaynaklanıyordur.

Alıntı Pianoblack adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Emin değilim ama ön taraftan geliyor herhalde. Diskte eğrilik varsa noluyor? Müdahale edilmesine gerek var mı?
    Diski söküp bir tornacıda ayar çektirirsin yalnız usta biri olsun diski bozmasın...Ama önce emin ol 2 ayak üstüne kaldır motoru ön tekeri çevir incele diski.Yakında olsan tornacıya gitmeden hallederdik

Motosikleti
    Nissan Juke + Honda PCX
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motoru bosa geçirirken debriyajı sıkıp ileri geri yaparsanız daha kolay boşa geçecektir.
    adem abi giderken atmaya çalışıyorum o zaman dediğin gibi dururken ileri geri gidince bi yolunu bulup geçio ama bazen ki çoğu zaman olmaya başladı zorluyo

Ben 60 km ye kadar çıktım bir titreme yoktu. Birde ses gıyç gıyç gıyç şeklinde daha doğrusu.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:41 ----------

Kavrama çok aşağıda kalmış olabilir Onur. Ben öyle ayarladığımda bana da olmuştu. Belki ondan kaynaklanıyordur.
    Alpay hemde baya aşağıda kalmış. Ondanda baya stop ettiriyorum çok az elimi geçince gaz istiyo
    Mondial Loyal / Salcano Wolf / Motoran Karry / Regal Raptor 150 / Bajaj Discover 125 ST/ SYM Fiddle 2/ Honda Pcx 125 Motorsuz Araştırma İçerisinde

tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012

alpay vitesli de olayı çözüyosun binmek istemesende alışıyosun vitesliye. helal. silindir değişmeye kadar ilerlersin sen. yeterki ilgilen.
    bu arada debriyaj balataları bir müddet sonra alışıp çok daha geçecek. yeterki ayar düzgün olsun..

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:00 ----------

Alıntı gezginmotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Diski söküp bir tornacıda ayar çektirirsin yalnız usta biri olsun diski bozmasın...Ama önce emin ol 2 ayak üstüne kaldır motoru ön tekeri çevir incele diski.Yakında olsan tornacıya gitmeden hallederdik
    abi ben diski tornacıda düzelttirdim. biraz titreme azaldı. bir müddet sonra gene attı. sıcakken suya girince yamuluyor sanırım.
    Pianoblack bunu beğendi.
    salcano wolf: 0 km (05.01.2013)...->....45.000km (13.01.2016) !...
    bajaj boxer: 0 km (13.01.2016)...->.... ?

Harika biryer keşfettim hemde yakınımda ne güzellikler var haberimiz yok Ağustosun 1inden sonra kısmetse gidecem deniz besberrak tertemiz nerdemi Sarozda yalnız 1 kusuru var oda olsun deniz kestanesi.Tahsin özellikle senin için bol foto atıcam

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:09 ----------

[QUOTE=

abi ben diski tornacıda düzelttirdim. biraz titreme azaldı. bir müddet sonra gene attı. sıcakken suya girince yamuluyor sanırım.[/QUOTE]

O kadar çokmu ısınıyor senin disk demekki devamlı sürtüyor balatalarTahsin sende yakında olsan bakardım çaresine...

EnesBeyter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SalcanoWolfS125 Memleketi:Mudurnu/Bolu
    Diskin yavaş giderken ses yapması benim motorda da vardı ustaya (salko servisine) götürdüm bişey yok dedi diski yağladı geçti. Yüksek hızlarda da hafif bi titreme var direksiyonda. neden olduğunu öğrendik enazından

Motosikleti
    Alıntı gezginmotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Harika biryer keşfettim hemde yakınımda ne güzellikler var haberimiz yok Ağustosun 1inden sonra kısmetse gidecem deniz besberrak tertemiz nerdemi Sarozda yalnız 1 kusuru var oda olsun deniz kestanesi.Tahsin özellikle senin için bol foto atıcam

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:09 ----------

O kadar çokmu ısınıyor senin disk demekki devamlı sürtüyor balatalarTahsin sende yakında olsan bakardım çaresine...
    oy oy abi pis batar valla kestane ama temiz denizede hasret kaldık. marmarada denize girmek zor. bizdede midye var. malum midyede pis suyu sever

salcano_7946 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    bu denız kestanesı olayının kolayını buldum ben.daha dogrusu bursa mt den cengız ısımlı bı arkadasımdan gordum.tumbuldek kaplıcalarına grupla gezıye gıttıgımızde cok seksı terlıklerını cıkardı gosterdı.o terlıkler degısık bakayım bulunca fotosunu atarım.oyle degıl kestane karacalı dıkenı olsa farketmez.
    ayrıca ugur,tahsın ve ıstabul tayfası.ızmıte yerlesme ısını halledınce kısmet olursa bol bol gorusuruz.
    KISMETTE NE VARSA;KAŞIKTA O ÇIKAR

Motosikleti
    Satıldı
    Şuan sesten başka bir problem yok. Bir sıkıntı görürsem baktırırım artık.

Motosikleti
    cbf 150
    izmit merkez de muhtemelen bı ev bakıyorum carsamba gunu orada olacagım.ama ev ve tasınma muhabbetıne yogun olurum.
    perşembe pazarı cıvarı olursa yada devlet hastanesı cıvarı super olacak ev ısı.buldum bakalım 4-5 ev bakıcam carsamba.

Motosikleti
    Satıldı
    Alıntı boshaft adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adem abi giderken atmaya çalışıyorum o zaman dediğin gibi dururken ileri geri gidince bi yolunu bulup geçio ama bazen ki çoğu zaman olmaya başladı zorluyo

Alpay hemde baya aşağıda kalmış. Ondanda baya stop ettiriyorum çok az elimi geçince gaz istiyo
    Onur debriyaj manetinin oradaki plastik parçayı sıyır ve somunlardan kavramayı biraz yukarı al. Kavrama çok aşağıda. Biraz yukarı alırsan kavramayı sıkıntı kalmayacak. Rahat geçecek vites o zaman. Benim de şuan biraz sıkıntılı ama kavramayı daha yukarı alırsam kalkışta rahat kalkamıyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:07 ----------

İstanbul ve çevresinde olanlarla da bir buluşma ayarlayıp tanışabilsek keşke

Motosikleti
    Alıntı salcano_7946 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    izmit merkez de muhtemelen bı ev bakıyorum carsamba gunu orada olacagım.ama ev ve tasınma muhabbetıne yogun olurum.
    abi iyi olur valla. pazar gezileri yaparız. ben güzel kanat mangal yaparım. uğurla eneside alırız. oy oy
    EnesBeyter bunu beğendi.

Motosikleti
    cbf 150
    tahsın ım mangal ıslerı benım ıslerım.ızmıt ı fazla bılmıyorum ben.kandıra tarafında golet var oraya balıga fılan gıtmıstık pıkıge fılan.benım kayıncolar pek bılmez gezmeyı uymaz kafaları.efe soyu bıraz .ama bıseyın olacagınıda gormedım sımdıye laf sadece.bak bı tanısalım bır ıkı gezıdır mangaldır yapalım daha ıyı tanırsın makara muhabbetın oldugu yerde ben herzaman varım.maksat kafayı dagıtmaksa tam anlamıyla oyle olur.
    benım asıl cevrem ıstanbulda.94 99 arası ıstanbul hayatımız var.dudullu yu bılenler ıcın soyluyorum modokoda mobılyacılıgımız var o vakıtlerde.genıs cevreyı toparlarım kısa zamanda.ortam deyınce sohbet muhabbet deyınce akla ılk ben gelırım zamanla tanırsınız.tek sorunum alkole karsıyım.

Motosikleti
    Alıntı tahsins adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi iyi olur valla. pazar gezileri yaparız. ben güzel kanat mangal yaparım. uğurla eneside alırız. oy oy
    facebook.com/SalcanoMotosiklet

Motosikleti
    cbf 150
    sen umuttepedemı okuyacaksın enes .benım yegende orda gecen yıl basladı.tanıstırırım onunla.kayıncolarda topcularda oturuyo.o guzergahı kullanacagın ıcın soyledım....tabı sende vakıt buldukca katılırsın gezılere makara muhabbet hep ısımız.

Motosikleti
    Umuttepedeyim abi evet
    facebook.com/SalcanoMotosiklet

Motosikleti
    cbf 150
    topçular şeref meydanı nı ıyı belle.oraları bızden.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)