Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Salcano Wolf125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    abi yav 83 kiloyum boyuma göre 3-5 kilo fazla. Ben ona takmıyorum. 3 sayfadır aldı başını gidiyor bi göbek muhabbeti. Hep izzetin başının altından çıkıyo.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    salcano_7946 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    cbf 150 kullanmadım dogrumu olur bılmem.arkadasımın kıyle 2 kez erdege gıdıp geldım bu salcoyu almadan once.ekonomı yetmeyınce vulture baktık hatta sıparıs ettım motor geldı almaya gıderken senın de tanıdıgın işçi nikli fatih telefon ettı naptın aldınmı dıye.almaya gıttıgımı soyledım fılan yerde bı salcano var bence vulture allmaktansa onu al hıc tereddutsuz dedı bende gıdıp salcoyu aldım.memnunum motorumdanda.gercı ben kendım bıraz pıpırıklıyım yag bakımını 1200 kmde bı castrol 10-40 la yapıyorum hatta motoru aldgımda 18lt lık buyuk bı bıdon yag aldım.oderece yanı.benımkı kısmet salcoyu sahıbındene koydum gecen satılırsa cbf alcam.ama sonunda o cbf yı alcam

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:38 ----------

Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi yav 83 kiloyum boyuma göre 3-5 kilo fazla. Ben ona takmıyorum. 3 sayfadır aldı başını gidiyor bi göbek muhabbeti. Hep izzetin başının altından çıkıyo.
    gobeklı olan benım bozulan sensın..sanırım tıtandan sonra cınlı senı degıstırdı hemen bozulmaya basladın...ısımız gırgır aga.
    KISMETTE NE VARSA;KAŞIKTA O ÇIKAR

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Takmaaa asıl sen böyle takılırsan üstüne gelinir

Alıntı salcano_7946 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbf 150 kullanmadım dogrumu olur bılmem.arkadasımın kıyle 2 kez erdege gıdıp geldım bu salcoyu almadan once.ekonomı yetmeyınce vulture baktık hatta sıparıs ettım motor geldı almaya gıderken senın de tanıdıgın işçi nikli fatih telefon ettı naptın aldınmı dıye.almaya gıttıgımı soyledım fılan yerde bı salcano var bence vulture allmaktansa onu al hıc tereddutsuz dedı bende gıdıp salcoyu aldım.memnunum motorumdanda.gercı ben kendım bıraz pıpırıklıyım yag bakımını 1200 kmde bı castrol 10-40 la yapıyorum hatta motoru aldgımda 18lt lık buyuk bı bıdon yag aldım.oderece yanı.benımkı kısmet salcoyu sahıbındene koydum gecen satılırsa cbf alcam.ama sonunda o cbf yı alcam
    Hımm CBF lemi gittin Erdeğe
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

rapsy_09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    cbf almak için falan satma abi wolfü.Pek bir farkı olmayacak.Sadece üstünde honda yazacak o kadar.

Motosikleti
    cbf 150
    erdek bıze 35km falan.salcoylada sayısız kereler gıttım.erdek bızım ıcın kahve muhabbetı hadı gıdıyozmu derken gıdıldıgınden.2 defa gıttım daha salcoyu almmamıstım ozaman

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    cbf 11 hp
    salcano 11 hp
    cbf 12.5 nm tork
    salcano nm tork
    karar senin

erdek bıze 35km falan.salcoylada sayısız kereler gıttım.erdek bızım ıcın kahve muhabbetı hadı gıdıyozmu derken gıdıldıgınden.2 defa gıttım daha salcoyu almmamıstım ozaman
    gel etme abi salcanoyu satıp cbf falan alam deme.Bin işte motora daha 8000 km de

Motosikleti
    cbf 150
    salcodan once bende motoran torro vardı 100 luk cub.onunlada 8000km falan gezdım.dedım ya bu işçi nıklı fatıh soktu benım aklıma motor ısını

o kim abi ya? Bende ybr almaktan son anda vazgeçtim gittim sıfır salcano aldım ama cbf ile ybr ile farkı olan bir motor değil.Eşdeğeri bir motoru almak için satılmaz.Büyütcem falan desen neysede boşver satma

Motosikleti
    cbf 150
    benım motordan yana bı sıkıntım yok arkadaslar.sıkır sıkır benım motorum.bakımını hıc kasatmıyorum ve dıkkatlıde kullanıcıyım.lastıklerını bıle dublex ıle degıstırtıp oyle teslım aldım koruma demırı ttaktırıp oyle yola cıktım.benımkı ıdealımı gerceklestırmek.sonra ben sırf keyıf amaclı kullanıyorum bunu.ısyerım benım eve tam 1 km ıse gıdıp gelıyorum buldugum ılk fırsatta gezıye cıkıyorum oyle rota falan yok kafa nereye ben oraya.vakıtın genıslıgıne darlıgına baglı.

Motosikleti
    salcodan once bende motoran torro vardı 100 luk cub.onunlada 8000km falan gezdım.dedım ya bu işçi nıklı fatıh soktu benım aklıma motor ısını
    CBFide mi o soktu aklına ee demiş ya alırken boşver cbf i salcanoyu al deye Salco satılıp cbf alınmaz deyem sana ama genede karar senin

Alıntı rapsy_09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o kim abi ya? Bende ybr almaktan son anda vazgeçtim gittim sıfır salcano aldım ama cbf ile ybr ile farkı olan bir motor değil.Eşdeğeri bir motoru almak için satılmaz.Büyütcem falan desen neysede boşver satma
    CBF ile YBR farklı Meriç kalıp farkı var CBF iri motor ama bizim motorlarda çok aman aman yok o fark YBR satılır CBF alınabilir belki ama Salco satılıp asla
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Motosikleti
    cbf 150
    salcoyu almadan once cbf bakmıtım once maddıyat yetmeyınce cınlıye donduk karar oyle cıktı..fatıh dedıgım arkadasla egelım ahmet abı bu yaz tanısmslar karacabeyde.

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    şahsi fikrimdir, cbf çıktı çıkalı hiç ısınamadım şu motora. Tırt yani.

Motosikleti
    cbf 150
    cbf yı kullananlar cok ıyı anlatıyo.gercı motorda onemlı olan bence ekonomıdır.yakıt,yedek parca durumu da onemlı.

Motosikleti
    Evet ekonomi önemli tabi cbf in yakıtı salcano dan fazla yedek parça salcanodan pahalı, ee yağ fiyatlarıda malum

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    biz ybr den geçiniriz

ahmet abi ekonomi ekonomi dedin kafamı karıştırdın vallaha cc yükseltcem dedikçe benzin olmuş 5 lira satmıyorum motoru falan devam salcanoya

Motosikleti
    cbf 150
    salcanoya devam dıyosun yanı ahmet abı.cbf benım ıcın ıdeolojık takıntı olarak kalsın bakalım sımdılık.haklı oldugun yanlar var cunkı sen bıldıgım kadarıyla daha cok km yaptın.ayrıca ben bu salcoda cıddı bı rahatsızlık gormedım.yada sorun yasamadım.bakımlarını kendım yapıyorum.(yag degısımı-zıncır yaglaması)olmadı celtıkcı de ahmet ustam var dahada kafama takılırsa ona gıdıyorum.bıkac kez motora hıc dokunmadan tavsıyede bulundu soyle yap boyle kullan gıbı.faydasınıda gordum.ama cıddı bı durum olmadı .tek mars tırt dıye alıo.temız kullanınca sorun yasanmıyo.

Motosikleti
    Alıntı rapsy_09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ahmet abi ekonomi ekonomi dedin kafamı karıştırdın vallaha cc yükseltcem dedikçe benzin olmuş 5 lira satmıyorum motoru falan devam salcanoya
    salcanoya devam dıyosun yanı ahmet abı.cbf benım ıcın ıdeolojık takıntı olarak kalsın bakalım sımdılık.haklı oldugun yanlar var cunkı sen bıldıgım kadarıyla daha cok km yaptın.ayrıca ben bu salcoda cıddı bı rahatsızlık gormedım.yada sorun yasamadım.bakımlarını kendım yapıyorum.(yag degısımı-zıncır yaglaması)olmadı celtıkcı de ahmet ustam var dahada kafama takılırsa ona gıdıyorum.bıkac kez motora hıc dokunmadan tavsıyede bulundu soyle yap boyle kullan gıbı.faydasınıda gordum.ama cıddı bı durum olmadı .tek mars tırt dıye alıo.temız kullanınca sorun yasanmıyo.
    MACERA ARAMAYA GEREK YOK ARKADAŞLAR

ben motoru büyütecektim beni bile vazgeçirdiniz.Aynen abi haklısın maceraya gerek yok.Pirelli lastikleri takmışım 6 binde motor neyime kaşınıyorsam.Gündüz farlarını sökmüştüm onlarıda takayim en kısa zamanda.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)