Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni GV 650 Aquila Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    keeway sl 150
    Arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum. Bir adet siyah gv650 almak istiyorum bi el atın da aranıza katılayım.
    motor kullanmak helikopter kullanmaktan zevkli

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    gv-650
    Alıntı nasyalcin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum. Bir adet siyah gv650 almak istiyorum bi el atın da aranıza katılayım.
    dostum 7-8 binlirayı gözden çıkarmışsın zaten.ahmet güney arkadaşımızın makinesi hala satılıksa sahibinden .com da görüşebilirsin sanırım 10.000 nakite verir.sen en yakın bankadan uafacık bi kredi çekiver.ucuz demek her zaman karlı demek değil bilirsin sende
    ayrıca motor hiç bir zaman elinde kalmaz emin ol.motor motordur ya.yollarda neleri görüyoruz.darmadağın paramparça motorlar bile alıcı buluyor.
    ben,m servisim hasan çızık ,( bence k.çekmece ve çevre ilçeleri civarında en ahlaklı ve yetenekki ustadır kendisi) 1992 model bi motor aldı hurdadan 4 günde sıfır gibi yaptı .yani nitelikli taş yerde kalmaz...
    yuzde100cesurmotorcu@hotmail.com-
    yüz cesurmotorcu/facebook

Motosikleti
    keeway sl 150
    zaten en fazla 8 bin lira oda hepsi kredi olacak
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...5582470/detay/
    bununla ilgileniyorum biraz daha yardımcı olursa alabilirim.
    motor kullanmak helikopter kullanmaktan zevkli

gv650i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA

sa

Alıntı nurettin_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar.
    baharla birlikte iyi sürüşler
    son günlerde gidonda ileri derecede vibrasyon his ediliyordu. bujilere baktım, ön buji çıkınca arka buji motoru marşa basınca çalıştırmıyor , ancak arka buji çıkınca ön buji rahatça çalıştırıyordu. bujidendir diye bujileri değiştirdim. gidondaki vibrasyon oldukça azaldı,ancak arka bujinin çalıştırmama olayı aynen sürüyor.
    Sorum, teknik bilgisi olan arkadaşlara lütfen: arka ve ön silindr çalışmasında böyle bir düzen olabilir mi? mesela ne bileyim,ön silindir çalışıp,belli bir zaman sonra ikinci silindirin devreye girmesi gibi ? Bu arada belirteyim , çekişte her hangi bir düşüş yoktu,yok. teşekkürler
    Birde ben BP nin motor yağını kullandım(ilk defa) yani motorsiklet yağı kullanmadım. bir sakıncası ?
    nurettin sesini duymasamda yazini okuduk sukur yagla alakasi yok arka silindirin tek basina calismamasi buji yeni ve atesleme duzenli ise karburator ayarlari ile ilgilidir motorlarda tek silidirin once calismasi gibi bir duzen yoktur - ancak yakit sarfiyatini azaltmak icin sehir icinde onu biz beraber yapabiliriz
    bir gun tel acip yeni mekanimiz GARAJA tesrif ederseniz hem iadeyi ziyaret hemde ayarlarini kontrol etme sansin olur radyatorun hararet yapmasin

---------- Mesaj ekleme zamanı: 07:08 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 06:54 ----------

[QUOTE=ZERDÜŞT;2332139]Uzay a laf yok..Motorcu kardeşim evlenme telaşında.. Geziniz gece Konaklamalı mı . hayır mesafe yakın tabiide genede açık havada bir gece geçirmek de keyifli olurdu..o bakımdan..
    [QUOTE=nurettin_;2331701]selam arkadaşlar.

gezi gunu birlik sabah 7-30 GARAJ da bulusulup hareket edilecek aksam donulecek ancak kalmak isteyen kalir
    7_8 mayis ta ayri bir gezi yapacagiz gece kalinabilecek otel ayarladim yer bandirma yakininda balikesir bandirma susurluk arasinda etrafi guzelliklerle dolu dunyada tek ozellikli suyu camuru olan bir kaplica orayada gidecegiz gv 650 ciler nedense motorlari gibi degil habire frene basiyorlar kardesim bu makineleri oto parkiniza sus diyemi aldiniz o kadar davet organizasyon 150 cc scooter cilker bile istirak etmeye calisiyorlar hadi kaldirin selenizi ruzgarlar sizi bekliyor

---------- Mesaj ekleme zamanı: 07:18 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 07:08 ----------

Alıntı nasyalcin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zaten en fazla 8 bin lira oda hepsi kredi olacak
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...5582470/detay/
    bununla ilgileniyorum biraz daha yardımcı olursa alabilirim.
    arkadasimiz la anlastiralim sizide aramiza katilin bir an once ikinizide GARAJA davet ediyorum bu gun gelin bitirelim bu isi iki komutan is yapamaz vatandas olmayinca

nurettin_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyusong gv 650
    [QUOTE=gv650i;2334603]nurettin sesini duymasamda yazini okuduk sukur yagla alakasi yok arka silindirin tek basina calismamasi buji yeni ve atesleme duzenli ise karburator ayarlari ile ilgilidir motorlarda tek silidirin once calismasi gibi bir duzen yoktur - ancak yakit sarfiyatini azaltmak icin sehir icinde onu biz beraber yapabiliriz
    bir gun tel acip yeni mekanimiz GARAJA tesrif ederseniz hem iadeyi ziyaret hemde ayarlarini kontrol etme sansin olur radyatorun hararet yapmasin[COLOR="Silver"]

halidun dostum. selamlar vallahi. inan biraz iş, biraz hava ,birazda yaşlılıktan mı ? kısa mesafelerde ancak turluyorum. hele havalar biraz kendine gelsin , bir gün mutlaka öncelikle seni görmel için( ve tabii garajı)mutlaka garaja uğrayacağım.hatta motor hiç çalışmadan ,tesarruflu sürüş imkanını bile araştırabiliriz. keyifli sürüşler. konjektörün yanmasın.

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Benim merak ettiğim bir nokta var; gv250 veya gt250R de sıfırının en fazla %35 altına (5.000tl) alıcıyı rahat bulduğu piyasada gv650 ye %60 altını teklif eden yada bu fiyata motosikleti ciddi sorunluda olsa satanları inanın anlamıyorum. Bu rakamlar nadirende olsa telafuz ediliyor. Aşılamayan hiçbir kronik sorunda yok üstelik. Gt250R gibi krank kıran gv650 yerli yabancı hiçbir sitede görülmedi. Amerika istatistiklerinde bazı dergilerde best seller veya en hızlı seçilmesine rağmen. Düşüncelerinizi alabilirmiyim!
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

ZERDÜŞT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 650
    Alıntı vıceroy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim merak ettiğim bir nokta var; gv250 veya gt250R de sıfırının en fazla %35 altına (5.000tl) alıcıyı rahat bulduğu piyasada gv650 ye %60 altını teklif eden yada bu fiyata motosikleti ciddi sorunluda olsa satanları inanın anlamıyorum. Bu rakamlar nadirende olsa telafuz ediliyor. Aşılamayan hiçbir kronik sorunda yok üstelik. Gt250R gibi krank kıran gv650 yerli yabancı hiçbir sitede görülmedi. Amerika istatistiklerinde bazı dergilerde best seller veya en hızlı seçilmesine rağmen. Düşüncelerinizi alabilirmiyim!
    Gt 250R ın krank kırma sebebi kullanıcıların 175km ve üstü hızlarda kullanıyor olmaları..ustanında söylediği şu..''abi krank ın kalitesi ve mukavemeti bu hızlar için uygun değil..neticede 250 lik bir makinaya göre yapılmış krank kolu..''şeklinde..yani 160km kızı aşmadığın taktirde krank kolunda bir sorun olmuyor.. 2007 yılında 12.650.000 TL ye bana 750 cclik sıfır bir japon teklif etmelerine rağmen o dönemde 13.500.000TL ye Gv 650 de karar kılmıştım ve o dönemde 2.el fiyatları bugüne kıyasla daha yüksekti maddi kayıp %30-35 arasındaydı ancakGV 650 Globalin bitmesi ve distiribütörlüğün Kanuni ye geçmesiyle birlikte Türkiye koşullarında ciddi bir güven sorunu yaşandı..yedek parça bulunur mu..servis..yeni alınacak motosikletin garanti durumu..v.s şeklinde olunca üstüne üstlük diğer japonlar gibi denenmiş olmayınca bu marka ve modelin geleceği hakkında da söylentiler artmış..bilende bilmeyende takım taraftarı gibi konuşmuş veya yazmıştır..Türkiyede insanlar ne yazıkki çoğu kez araştırma yapmaksızın armut piş ağzıma düş misali..onun bunun söylediklerini kopyala yapıştır mantığıyla dile getirmeyi uygun görür zahmet ten kaçar..Bu arada kimi paniğe kapıldığından kimi ise ekonomik sorunlardan ve küçük bir grup ise yanlış ustalarla yanlış işler sonucu basit problemleri çözemeyip yok bahasına satma yoluna gidenlerde oldu ki bunların çoğu bu motosiklet hayatına yeni başlayanlar..2007 yılında GV 650 ye sahip olduğumda riskim büyüktü..araştırma sonuçları GV 650 nin lehine de olsa sınanmamış bir ürün olması riski de beraberinde getiriyordu..bugün ise içim çok rahat..doğru karar verdiğimi bu 4 sene sonrasında tescilledim kendi kendime..bir kaç yılda dağılır diyenlere gülüyorum şimdilerde..
    Özetle bu tamamen toplumun genel mentalitesiyle eş orantılı..çoğunluk bilindikten yana tercihini kullanmaya eğilimli..kaşif ruhlu olanlarda biz gibi kullanıyor tercihlerini..
    ANATOLIAN EAGLES MK / Bağımsızlık ve Özgürlük benim karekterimdir. M.K.Atatürk

Motosikleti
    Hyosung GV 650
    Bu arada Hyosung 250 nackedi olan Nuri ...... isimli bir arkadaşımız Kurye olarak çalışıyor, 3 ay önce 220.000 km sonra Fikirtepe de Menderes Ustaya motor yaptırdı.Bizim GV 650 lilerin rodajının doğru yapılması ve doğru kullanımla en az 500.000 km yol yapacağı ve 600.000 km yol yapmasının dahi şaşırtıcı olmadığı Hem Beykozdaki Çetin Usta tarafından hemde Fiklirtepede ki Menderes Usta tarafından dile getirilen ifadeler..

nastyboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA X-MAX 400 ABS
    Slm arkadaşlar yağmurlar azalıyor benim de motorumda tecrübem artmaya başlıyor.. motorumla birbirimizi tanımaya başladık bu arada GARAJ ımızın adresini tarif ederseniz ilk fırsatta uğramak tanışmak istiyorum malum biz karşının motorcusu olduk )

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Haldun bey tüm ayrıntılarda hemfikiriz. Eski paylaşımlarımda benzer cümleler kullanmıştım. 500.000 km çok ciddi bir rakam ama bu bakım ve yedeklemelerle bencede mümkün.
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

Motosikleti
    Hyosung GV 650
    Alıntı vıceroy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haldun bey tüm ayrıntılarda hemfikiriz. Eski paylaşımlarımda benzer cümleler kullanmıştım. 500.000 km çok ciddi bir rakam ama bu bakım ve yedeklemelerle bencede mümkün.
    Motosikletin kullanılma şekli ne göre bu KM ler değişkenlik gösterecektir ve bakımları elbette zamanın da yapılmalı.Bu durum diğer motosiklet markaları içinde genelde geçerli olan bir durum .Diğer taraftan motosikletin bazı parçaları ağır bakımlar döneminde yenisi ile değiştirilmeli ama motor ömrü yukarıda yazdığım gibi öngörülüyor..yeterki motor yağsız kalmasın..Yedekleme konusun da ise Hyosungsourch sağolsun..Türkiye koşullarından daha uygun rakamlara sizin de bildiğiniz gibi 5-7 gün arasında kargolar kapımızda..

loader - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650
    marşla ilgili problem yaşayan oldumu hiç.. ilk bastığımda çıt diye bi ses geliyor ve ateşleme yapmıyor. ikincide veya üçüncüde çalışıyor. marmarise gittim denizliden ondan sonra oldu. önceden hiçbi sıkıntım yoktu. sorun hakkında bilgisi olan varmı acaba..

Motosikleti
    gt250 r
    Merhabalar gv650 dostları adım Ertan gt250 r dan sonra gv 650 almaya karar verdim sanırım serdar beyin motoruna bakacağım belki taniyorsunuzdur. İlk olarak aldığımda nelere baktirmam gerektiğini anlatirmisiniz birde depoda nokta kadar göçük varmış bu sizce sorun teşkil edermi depo ile ilgili sorunlar okudum çünkü şimdiden çok teşekkür ederim
    [B]34 TG 2311[/B]

Otoburkaplan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mobilette > Titan > GV650 > VERSYS > F650 CS
    deposunda göçük olmayan serdar da var elimizde
    Ever tried, ever failed..No matter, try again, fail again, fail better

Motosikleti
    gv-650
    Ertan kardeşim,göçmüş göçmemiş çok önemli değil.makinayı 2. el alıyosun bunlar gayet normal.ama bu serdar hangi serdar acaba....eğer bahçeşehşr civarındaysan benim ustama gösterebilirsin.küçükçekmece sultan murat mah. çocuk parkı karşısı hasan çızık...acı tecrübelerden sonra en doğru adres emin olabilirsin.
    yuzde100cesurmotorcu@hotmail.com-
    yüz cesurmotorcu/facebook

Motosikleti
    gt250 r
    Serdar töre Arnavutköy tarafindaymis sahibinden.comda ilan ama linki yapistiramiyorum fiyat 10000 tl yazıyor ısı bitirebilirsek söylediğiniz adrese gösteririm fakat ilk bakışta özellikle diyebilveginiz bı yer nokta varmi?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:44 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:42 ----------

Alıntı Otoburkaplan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    deposunda göçük olmayan serdar da var elimizde
    çok doğru soyluyorsunuz
    [B]34 TG 2311[/B]

gv650i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA

sa

Alıntı nastyboy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Slm arkadaşlar yağmurlar azalıyor benim de motorumda tecrübem artmaya başlıyor.. motorumla birbirimizi tanımaya başladık bu arada GARAJ ımızın adresini tarif ederseniz ilk fırsatta uğramak tanışmak istiyorum malum biz karşının motorcusu olduk )
    adres icerenkoy ozcelik sk. no 13 atasehir tarif e 5 den kartal yonune giderken bostanci koprusunun ustune cikinca icerenkoy istikametine giderken sagdan 4 cu sokaktan iceri giriyorsunuz sokagin adi yesilbelde sokak bitince tam karsinizda 2 katli binanin alti tel 0216 5737137 bekleriz en kisa zamanda

nastyboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA X-MAX 400 ABS
    Alıntı gv650i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adres icerenkoy ozcelik sk. no 13 atasehir tarif e 5 den kartal yonune giderken bostanci koprusunun ustune cikinca icerenkoy istikametine giderken sagdan 4 cu sokaktan iceri giriyorsunuz sokagin adi yesilbelde sokak bitince tam karsinizda 2 katli binanin alti tel 0216 5737137 bekleriz en kisa zamanda
    Teşekkürler yağmurlar bitiyor derken tekrar başladı ilk fırsatta görüşmek üzere

Serdarrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000
    GV'ci serdarlar arkalara doğru ilerleyelim bi zahmet, yeni üyelerimize yer açılsın

Ben Koşuyolu Serdar'ım bu arada, şimdiden aramıza hoşgeldin 333.

Zerdüşt üstat, Ankaraya gittim yağmurda motor sürüp geldim yine de desteğin için sağol. Bir dahaki deneme 14 Mayısta...

Motosikleti
    gt250 r
    Memnun oldum Serdar abi yalnız bu motorla ilgileniyorum fakat herkes alma etme biraZ daha para koy git Japon al diye diye basımın etini yediler ortada kaldım resmen örf karar vermek ne zor. Ama gv de görüntüsü beni içten ice kemiriyor motivasyona ihtiyacım var yada bekleyip suzuki m800 mu alsam akıl verirmisiniz
    [B]34 TG 2311[/B]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler