Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni GV 650 Aquila Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Hyosung GV650
    Hocam motor düzgün kullanılmışsa alınır. Hali hazırda en aşağı 10 yıllık motordan bahsediyoruz. Yılda 6bin yapsa 60bin olacak. Sadece motoru almadan önce iyi bir ustaya göstermende fayda var.

Bu arada düşük kmdekilerin çoğu km si sıfırlanmış motordur( hepsine lafım yok). Gv650de aküyü sök 1 gece motor öyle kalsın ertesi gün aküyü tak çalıştır motoru km saatine bak sıfır göreceksin.

Yapın diye demiyorum hatta yapmayın. Yarın bi gün muayenede şunda bunda gol yersin ve sattığında kimsenin ahını almamak lazım sonra o motordan hayır gelmez.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    GV650 EFI
    Alıntı nines adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam motor düzgün kullanılmışsa alınır. Hali hazırda en aşağı 10 yıllık motordan bahsediyoruz. Yılda 6bin yapsa 60bin olacak. Sadece motoru almadan önce iyi bir ustaya göstermende fayda var.

Bu arada düşük kmdekilerin çoğu km si sıfırlanmış motordur( hepsine lafım yok). Gv650de aküyü sök 1 gece motor öyle kalsın ertesi gün aküyü tak çalıştır motoru km saatine bak sıfır göreceksin.

YANLIŞ BİLGİ. GV650 akü söküldüğünde km bilgisini sıfırlamaz. Ben sürekli sök tak yapıyorum hatta kışları hiç akü takmıyorum. ODO meter bilgisi dahil şimdiye kadar hiç sıfırlama yaşamadım. Tamamen yanlış bilgi. Az bilgi ile insanları yanlış yönlendirmeyelim.
    Bilgi paylaşıldıkça çoğalır!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler