Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni GV 650 Aquila Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ZERDÜŞT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 650
    Alıntı Serdarrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Zerdüşt üstat, Ankaraya gittim yağmurda motor sürüp geldim yine de desteğin için sağol. Bir dahaki deneme 14 Mayısta...
    Çılgın motorcu dediğin böyle olur..
    14 mayıs daki sürüşün için şimdi den iyi şanslar..sağ salim git ve gel..
    ANATOLIAN EAGLES MK / Bağımsızlık ve Özgürlük benim karekterimdir. M.K.Atatürk

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Otoburkaplan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mobilette > Titan > GV650 > VERSYS > F650 CS
    peh çılgın motorcu asıl böyle olur

http://www.motosiklet.net/forum/etki...nalimlari.html
    Ever tried, ever failed..No matter, try again, fail again, fail better

Motosikleti
    Hyosung GV 650
    Alıntı Otoburkaplan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    peh çılgın motorcu asıl böyle olur

http://www.motosiklet.net/forum/etki...nalimlari.html
    Tamam ..tamam..bir çılgın da sensin..
    Güzel bir gezi ve güzel manzaralı fotolar..GV 650 nin gururu..
    da..bu sayfada da keşke paylaşsan diyorum..

gv650i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    bu gun motorum icin ne yaptim gostergesinin deki yag lambasi calistirmak icin bir calisma yaptim ve lambanin ayagini buldum ancak uygun bir musir lazim ayrica daha hasas bir hararet gostergesi istiyorum ayrica bir sarz isigi veya voltaji gosteren bir gosterge olmali diyorum ama nasil yapalim estetik ve kolay olmali fikirlerinize acigim benzin gostergeside pek hasas degil onuda duzeltmek lazim

_Uzay_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 X
    Alıntı gv650i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu gun motorum icin ne yaptim gostergesinin deki yag lambasi calistirmak icin bir calisma yaptim ve lambanin ayagini buldum ancak uygun bir musir lazim ayrica daha hasas bir hararet gostergesi istiyorum ayrica bir sarz isigi veya voltaji gosteren bir gosterge olmali diyorum ama nasil yapalim estetik ve kolay olmali fikirlerinize acigim benzin gostergeside pek hasas degil onuda duzeltmek lazim

Al abi bunların hepsini kullanırsan iş tamamdır
    http://www.analizboru.com/urunler/pa...-cihazlari.jpg
    [Bu alan reklam için kiralıktır. İletişim: 444 UZAY]

Motosikleti
    gt250 r
    Uzay abi kimse bu motoru aldirtmiyor bana akıl ver bana herkes Japon diyip duruyor neYapicam ben niye millette böyle bı on yargı var
    [B]34 TG 2311[/B]

_Uzay_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 X
    Alıntı ertan333 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uzay abi kimse bu motoru aldirtmiyor bana akıl ver bana herkes Japon diyip duruyor neYapicam ben niye millette böyle bı on yargı var
    Selam kardeşim. İstersen 9-10 bin yerine 14-15 bin verip aynı yıl ve aynı temizlikte Japon al. Ama 72 beygir yerine 48 beygir alırsın, çift disk frenden vazgeçersin daha fazla para verip

Ben de bir usta hariç hiçbirine beğendiremedim Sat bunu, çıkar elinden diye diye başımın etini yediler

Sonra italyan malı aldım. Çok güzel ama bunun yedek parçası canını sıkar dediler 1-2 yıl bin sonra hemen çıkar elinden dediler

GV650 için de "bunun tek rakibi Kawasaki" diyorlardı. Bununla diğerleri hiç baş edemez falan "Ama sat sen bunu"

Yani kardeşim, karar senin. Ben kendimi çok yalnız hissetmiştim GV alınca. Her semtte Japon'dan anlayan 2-3 motosikletçi var ama 2-3 semtte sadece 1 tane GV ustası var. Ama yine de aldım ve çok da memnundum Cruiserımdan. Yedek parçasını da yurt dışından ucuza getiriyoruz. Çok iyi anlayan ustalar da var. Hele ki İstanbul'da Garaj diye bir oluşumumuz var. Kaya abi sayesinde insan motorunu daha çok tanıyabiliyor.

Japon alanın anası ağlamazmış Doğrudur. Ama fiyat performans olarak HYO hepsine basar
    [Bu alan reklam için kiralıktır. İletişim: 444 UZAY]

Motosikleti
    gt250 r
    Çok güzel basımdan geçenleri ozetlemissin ustalar ve Japoncular bende senin gibi düşünüyorum bakalım hakkımızda hayirlisi ins temiz bir gv ye denk gelirim
    [B]34 TG 2311[/B]

Serdarrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000
    Otobur harbi güzel gezi olmuş , Ankara civarında en güzel yerler o taraflar sanırım.

Ertan, bunu alacağıma şunu alırım diye birşey pek geçerli değil bu motor için. Çünkü bu motoru çok sevdiysen diğerlerini aynı derecede sevmen mümkün değil. Nasıl yani dersen, bir intruder veya shadow birbirinin yerine geçebilir ama GV650nin çizgisi bunlardan çok farklı. Eğer bu motoru beğendiysen git temizinden al bin, paranın karşılığını fazla fazla alacağından emin olabilirsin ona takılma. Ha para da neymiş değil diyip v-rod alacaksan o ayrı

Motosikleti
    Hyosung GV 650
    Alıntı _Uzay_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam kardeşim. İstersen 9-10 bin yerine 14-15 bin verip aynı yıl ve aynı temizlikte Japon al. Ama 72 beygir yerine 48 beygir alırsın, çift disk frenden vazgeçersin daha fazla para verip

Ama fiyat performans olarak HYO hepsine basar

Çoğunda arka fren kampana,bunda ise disk..buda önemli bir ayrıntı ...
    Çok güzel basımdan geçenleri ozetlemissin ustalar ve Japoncular bende senin gibi düşünüyorum bakalım hakkımızda hayirlisi ins temiz bir gv ye denk gelirim
    Karar verdiysen işte o zaman bizde ilgileniriz kardeşim..sen yeterki evet ben GV 650 alacam şu kadar da param var dersen çevremiz de bildiğimiz seni üzmeyecek makineleri tavsiye ederiz..söylediğin gibi önemli olan temiz bir GV 650 almak..
    Alıntı Serdarrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ertan, bunu alacağıma şunu alırım diye birşey pek geçerli değil bu motor için. Çünkü bu motoru çok sevdiysen diğerlerini aynı derecede sevmen mümkün değil. Nasıl yani dersen, bir intruder veya shadow birbirinin yerine geçebilir ama GV650nin çizgisi bunlardan çok farklı. Eğer bu motoru beğendiysen git temizinden al bin, paranın karşılığını fazla fazla alacağından emin olabilirsin ona takılma.

Motosikleti
    gt250 r
    AslindA 9000 tl bütçem var fakat bı kaç güvenlik ekipmanı ve trafik sigortasını ekleyince 8500 8600 gibi bı rakam kalıyor lastiklerde bı kaç ay sonraya kalıyor sonuçta makinalar genelde 2007 sertlesmistir diye düşünüyorum Sizinde fikrinizi alayım bu fiyata bulunabilir mı temiz bir makina. Birde 1 sene olmAsada aktif olarak motor kullanmıyorum sizce zorlanirmiyim bu makinada? sorularımla ins bunaltmiyorumdur sizleri
    [B]34 TG 2311[/B]

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA

sa

Alıntı _Uzay_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Al abi bunların hepsini kullanırsan iş tamamdır
    http://www.analizboru.com/urunler/pa...-cihazlari.jpg
    uzay im bunlari biliyorum dijital ufak bir seyler ariyorum bulursan linkini gonder

ertan tercuben azsa bu motora seneye bin derim biraz daha tercube iyidir bu makinalar biraz hircin ama guvenerek alabilirsin parasinin hakkini fazlasi ile veriri\

Motosikleti
    Hyosung GV 650
    AslindA 9000 tl bütçem var fakat bı kaç güvenlik ekipmanı ve trafik sigortasını ekleyince 8500 8600 gibi bı rakam kalıyor lastiklerde bı kaç ay sonraya kalıyor sonuçta makinalar genelde 2007 sertlesmistir diye düşünüyorum Sizinde fikrinizi alayım bu fiyata bulunabilir mı temiz bir makina. i
    Bundan 4 ay önce Türkiye de yaşayan Alman vatandaşı bir arkadaşım GV 650 sini 8.500 TL ye Harley Rocker C almak için takas da kullandı.Ona ''yenisi 10.000 TL zaten, sana 8.500 TL verelim demişler ''oda inanmış vermiş..Harleyi görünce ne araştırmış ne sormuş hemen evet demiş..çok temiz bir motor du üstelik jet kit ve yurt dışından getirttiği ABD malı eksozlar vardı,koruma demiri, sisybar,öncam hepsi vardı..Normal de en az 12.500 TL den aşağı olmayan ederi 8.500 TL ye gitti.Bunu anlatmamaın nedeni bazı şeyler kısmet.. böyle biri çıkarsa karşına bu fiyatlarda temiz bir makina belki bulabilirsin.Benim şahsi fikrim az daha paranı toparla rakamını yükselt..temiz makinaları 10.000 ve üstünde ara..Daha önce arkadaşlarımız bu konular la ilgili yeterince yazı paylaştı.Bu forum da son yazıları değil önceki yazıları da okursan tüm soruların cevabını bulacaksındır,sevgilerimle..

Motosikleti
    gt250 r
    Zerdust bey ben zaten okudum asla balıklama atlamam sadece güncel bilginler edinmek istedim sonuçta yorumlar önemlidir bZen belirleyici bile olur. Bu motordan nefret eden bu forumda bu motora asık olabilir. Çünkü birlik ve beraberlik netlik çok önemli ki bu forum bunu basarmış sizleri tebrik ederim benim gibi comezlerede bilgi verdiginiz icin teşekkür ederim
    [B]34 TG 2311[/B]

Motosikleti
    Hyosung GV 650
    Zerdust bey ben zaten okudum asla balıklama atlamam sadece güncel bilginler edinmek istedim sonuçta yorumlar önemlidir bZen belirleyici bile olur. Bu motordan nefret eden bu forumda bu motora asık olabilir. Çünkü birlik ve beraberlik netlik çok önemli ki bu forum bunu basarmış sizleri tebrik ederim benim gibi comezlerede bilgi verdiginiz icin teşekkür ederim
    Estağrurullah.. çömez olarak düşünmedim..aksine ısrarla araştırman ve bilgiye ulaşma gayretin güzel..
    Dileğim gönlündeki Güzel ve temiz GV 650 ye ulaşman..
    Mesaj kutuna bak bu arada..

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA

sa eyyy gv 650 kullanicilari

bu hafta sonu 72 beygirinizi ahirdami yemlediniz cayirami cikardiniz ben
    yalova cayirinda otlattim ordan keramet kaplicasina gittik guzel yermis suyuda tam yuzme sicakliginda bir guzel yuzduk sonra ordan termal kaplicasini gezdik gol kenarinda mangalda yapip donduk 12 makina gittik sadece 1 gv li ben vardim

bu hafta sonuda bandirma balikesir susurluk kaplicalari hedefte sizin beygirler hala ac yaylima cikarin beyler

Motosikleti
    hyosung gv650 aquila
    slm arkadaslar 4 gun once hyosun gv 650 aldım...2007 model 2009 trafıge cıkıslı...aldıgım kişi su kronık elektrık sorununu cozdurdugunu soylemıstı..ama bugun akuye gelen elektrıgın yetersız oldugunu farkettık...artı buna ek olarak yakıt gostergesı sureklı kırmızı gosterıyor...ıstanbul anadolu yakası kadıkoy tarafında ıkamet edıyorum...bu makınenın ustası ıle ıletısım kurmam gerek...yardımlarınız ıcın sımdıden tesk.ler

Motosikleti
    Hyosung GV 650
    Alıntı gv650i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu hafta sonu 72 beygirinizi ahirdami yemlediniz cayirami cikardiniz ben
    yalova cayirinda otlattim ordan keramet kaplicasina gittik guzel yermis suyuda tam yuzme sicakliginda bir guzel yuzduk sonra ordan termal kaplicasini gezdik gol kenarinda mangalda yapip donduk 12 makina gittik sadece 1 gv li ben vardim

bu hafta sonuda bandirma balikesir susurluk kaplicalari hedefte sizin beygirler hala ac yaylima cikarin beyler
    Hani resimler..hani..
    Ayrıca 1 gv diğer makinalara yeter de artar bile..

selamlar, rica etsem beykoz'daki Çetin ustanın telefonunu pm atarmısınız, benim hyo ya düzgün bir bakım yaptırmak istiyorum.

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA

sa

Alıntı cold play adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaslar 4 gun once hyosun gv 650 aldım...2007 model 2009 trafıge cıkıslı...aldıgım kişi su kronık elektrık sorununu cozdurdugunu soylemıstı..ama bugun akuye gelen elektrıgın yetersız oldugunu farkettık...artı buna ek olarak yakıt gostergesı sureklı kırmızı gosterıyor...ıstanbul anadolu yakası kadıkoy tarafında ıkamet edıyorum...bu makınenın ustası ıle ıletısım kurmam gerek...yardımlarınız ıcın sımdıden tesk.ler
    arkadasım hayırlı olsun makınan sana bu konuda yardımcı olabılırım GARAJ , mıza gelırsen elektırkle meselenı ve her turlu bakımını yapabılırz sanada ögretirim istiyorsan adres içerenköy özçelik sok no 13 bostancı köprüsüne gelince sagdan 4 sok tan gırıyorsun karsına gelıyor 216 573 71 37 arayıp gelebılırsın

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler